Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Akkor Firewatch 3-ra ne számítson senki.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2) oriic válasza NandorHUN (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#3) Archttila válasza NandorHUN (#1) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

:DDD :DDD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Pletykálni azért szabad :)

(#5) Wesder válasza NandorHUN (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Ez gonosz volt. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) SH4D0W2011 válasza NandorHUN (#1) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Előbb az első részben javítsák ki a corrupted save hibát... :U

(#7) Ragnar_ válasza NandorHUN (#1) üzenetére


Ragnar_
addikt

+1 (A Left 4 Dead 3 is kétséges, de elvileg még nem lehetetlen :DDD)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#8) SQX_Barto válasza Ragnar_ (#7) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Sajnos a Valve nem tud haromig szamolni :N

#SH4D0W2011: En vegigjatszottam, nem talalkoztam ilyen hibaval (original Steames game)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#9) Ragnar_ válasza SQX_Barto (#8) üzenetére


Ragnar_
addikt

Sőt 'The number 3 must not be said'.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) SH4D0W2011 válasza SQX_Barto (#8) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Steam-en nekem sem volt vele semmi gondom, de nemrég megvettem PS4-re, hogy újra végigjátsszam szebb grafikával, mint amit a notim bírt. A 76. napnál kiléptem, visszatölteni pedig nem tudja. Kb. így. Már megjelenés után is panaszkodtak erre, és még azóta is előfordul. El is ment a kedvem tőle teljesen. :(( Majd a következő játékuk megjelenése előtt talán nekiugrok újra.

(#11) mikej95


mikej95
aktív tag

Jó nagy csalódás volt nekem a játékuk. Ment 1000 szálon a dolog, egyre érdekesebb irányba és a végén minden szál elvarrásához megtalálták a legvérszegényebb módot.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#12) SQX_Barto válasza mikej95 (#11) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Lehetett volna mas a vege, az meg, hogy a not nem lattuk, nem kisse idegesitett...
De reszemrol tetszett a hangulatos jatek, az atmoszfera

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha csak nem olyan szerződéssel mentek át, hogy a Valve nem szólhat bele a játék készítésébe (ami teljességgel kizárt), akkor tuti, hogy csorbulni fog az élmény sajnos.

(#14) NandorHUN válasza mikej95 (#11) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem is nagy csalódás volt. Egy sima sétaszimulátor, 0 kihívás, 0 gondolkodás és egy viszonylag gyenge történet. Döntéseket se értem minek tettek bele, ha úgysincs hatása semmire.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#15) wjbhbdux válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Valve nem így működik. Ott mindenki azon a projecten dolgozik amin akar, akivel akar. Nincs semmilyen felső vezetés vagy bárki aki bármibe beleszólna. [link]

/s

(#16) J.Hetfield válasza wjbhbdux (#15) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

De így hogy tudnak bármit is elkészíteni? Elég kaotikus szisztémának hangzik.

(#17) Ragnar_ válasza J.Hetfield (#16) üzenetére


Ragnar_
addikt

Egyébként a valve kb. a HL1-2-t fejlesztette, ha jól tudom a Portalt CSt TF-et stb. külsősök fejlesztették akiket későb a valve felvásárolt. A Dota is gyakorlatilag kész volt már, mikor a valve megvette, persze a Dota2 új engine meg rendszer, de az alapötlet adott volt, a L4D is, a Portal is.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#18) Jhonny06 válasza wjbhbdux (#15) üzenetére


Jhonny06
veterán

Erősen kétlem, hogy ténylegesen így működne a Valve. Amúgy tele van a net különböző fórum bejegyzésekkel az ott dolgozóktól, katasztrófa a cég működése. Az meg nyilván nem létezhet, hogy "mindenki azon dolgozik, amin éppen akar", meg "nincs felsővezetés". Ez kamu.

[ Szerkesztve ]

(#19) NandorHUN válasza Ragnar_ (#17) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem egészen értem a logikát fejlesztői szemszögből.. elkészítesz egy játékot már gyakorlatilag kész is van az egész, persze 0 trailert vagy fejlesztői videot adsz ki, utána utolsó pillanatban hagyod, hogy egy külsős cég megvegye az egészet, a saját neve alatt adja el és hatalmas sikert arasson vele sok pénzt bezsebelve? ;]

Ja és teljesen véletlenül a Source motorral fejlesztettem az egész játékot a végéig.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#20) Ragnar_ válasza NandorHUN (#19) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem tudom mi benne a ráció, lehet, hogy a kiadás, terjesztés és a végső munkálatokba beszáll a valve, hiszen ugye van sok mod ami ha sikeres is nem termel annyit mint mikor egy kiadó, vagy egy profi játékfejlesztő cég áll a háttérben. A Dota is ugye csak egy Warcraft3 mod volt, most meg Esport többmilliós nyereményalappal évente.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.