Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

A droidos RelNotes link a 84-es verzióéra mutat. (Igaz, a 85-ösében sincs semmi érdemleges.)

Amúgy tök jó, hogy ilyen fejlesztések vannak, de nem kéne lassan a használhatóságot visszavinni az 57-es verzió körnéykére? Mert ezek a WE plugin-korlátozások időnként kiakasztóak, mert nem lehet miattuk egy csomó dolgot megtenni a böngészővel, amire adott esetben szüksége van az embernek. (Pl egérgesztusok korlátozása, emiatt kényszerű fölösleges billentyűzet/egérhasználat, tabok ablakon belüli elrendezése - TileTabs -, valódi testreszabhatóság visszaadása felhasználó kezébe, hogy ne kelljen mókolni a CustomCSS-sel, mert egyébként meg ugyanolyan fapados, mint a króm és társai.) Tudom, megint bilibe lóg a kezem...

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) dajkopali válasza Zotya84 (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

:R

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) btprg


btprg
senior tag

Én boldog lennék, ha ki lehetne kapcsolni, hogy a Firefox bármit is gyorsítótárazzon. Utánaolvastam, és van valami "disk cache enable" beállítás, de mikor azt kikapcsoltam utána is folyamatosan darálta a winchester-t, ami egy HDD-s gépnél jó kis belassulást tud okozni. (Az SSD-t meg biztos idő előtt kinyírja, ha folyamatosan írja valami...)

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#4) Zotya84 válasza btprg (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Hát jah, a cache2\entries mappát akkor is szemeteli: az elmúlt két és fél óra alatt nekem 2500 állományt hozott létre benne.

Nekem nem is ezzel van a bajom, hanem mikor ez a konténer megsérül, és 2-300000 állománnyal úgy megtölti, hogy még törölni is félórákba telik, akár SSD-n is...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.