Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jeni


jeni
félisten

Aki csak telefonálni,fotózni és esetleg némi netezés is van annak tökéletes választás!
Samsung S20 sorozat labdába se rúg hardverileg vele szemben!

(#2) jacis válasza jeni (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Így van az S20 széria kb 10 évvel le van maradva. Jól látod.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Kasya válasza jeni (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Főleg a GMS tekinteteben ;]

Olvasom a cikket es azon gondolkodom, hogy a Huawei vagy valami "kinai" marka tipusarol van-e szo. Gondolom Huawei, de sehol sincs leirva :D

(#4) QwErTy42 válasza jeni (#1) üzenetére


QwErTy42
addikt

Csak a Huawei!!!444 :P ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#5) MarkCsiha461 válasza jeni (#1) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Csak tudnám miért vesz valaki netezésre meg telefonálásra 400 ezer forintos telefont....

(#6) jeni válasza MarkCsiha461 (#5) üzenetére


jeni
félisten

Ez a kérdés úgy is szólhat miért vesz valaki Rolls-Royce kocsit mikor egy Skoda Superb kocsival is ellehet jutni az A ponttól a B pontig.

(#7) joey04


joey04
titán

Baromi jó kamera van benne, de minden tesztben az látszik, hogy apró különbségek vannak csak a legjobbak között, nagyjából egál a dolog, egyik területen egyik jobb valamivel, másikon másik. Ezt csak azért írom le, hogy nem a Huawei ellen szól a megállapítás, de: ez a dxomark tényleg egy rossz vicc.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Azt lehet tudni, hogy a DXOMarkon miért nincs még fent a már jó ideje piacon lévő Samsung S20 sorozat tesztje?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#9) joey04 válasza Donki Hóte (#8) üzenetére


joey04
titán

elakadt valahol az utalás. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) #40359168 válasza joey04 (#9) üzenetére


#40359168
törölt tag

Touché! :DDD

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Ez remek hír, bár nekem a Mate 20 Pro képei is bőven tökéletesek, de a fejlődés az alsó szegmensre is kihatnak /sajnos az árakra is/.

(#12) mjani1172 válasza joey04 (#9) üzenetére


mjani1172
addikt

:)

(#13) MarkCsiha461 válasza jeni (#6) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

A Rolls Royce egy presztízs, míg egy Huawei kétlem.

(#14) jeni válasza MarkCsiha461 (#13) üzenetére


jeni
félisten

írhattam volna akár egy Mercit is.

(#15) Kasya válasza jeni (#14) üzenetére


Kasya
nagyúr

Almát a paradicsomhoz...

(#16) R3laX válasza joey04 (#9) üzenetére


R3laX
addikt

Még update-elik. Most állítják a software-t a Huawei-hez ;).

(#17) Fred23


Fred23
nagyúr

DxOMark teszteket már nem nézek, de tényleg jó a kamerája. Vagyis iPhone 11 Pro szint.

(#18) Noukoum válasza Fred23 (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

..felett van bőven. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) rajd


rajd
tag

A Dxomark a kínai telefonok hivatalos propaganda oldala. Sokáig elhittem amit ott olvastam, de a yt-on a tesztek és kamera összehasonlítások jó párszor mást mutattak. Persze qwa jó a Huawei kamerája, ha lenne rajta GMS még a potenciális gazdája is lennék. Amúgy meg Tényleg érdekes (bár megszokhattuk, mint pl az iPhone 11PRO Max vs Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition-nál is) hogy korábban kiadott készülék tesztje valahogy "bevárja" a friss kínai modellt, és utána kap 1-2-3(?), pár pontszámmal kevesebbet. ;) Nem csodálkoznék ha hétvégéig megjönne a Samsung teszt is, mondjuk 127 ponttal. de ne legyen igazam :))

(#20) Fred23 válasza Noukoum (#18) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem egálnak tűnik, egyik itt jobb, másik ott. Számomra mindegy lenne, melyiket használom.

(#21) k-adi válasza rajd (#19) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, jó a Huawei kamerája, de egy flagshiptől ez elvárható.

Ha lenne rajta GMS még potenciális gazdája lennék akár még én is...de így 2x is meggondolandó sajnos :U

(#22) 7Heads Drago válasza MarkCsiha461 (#5) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mert megteheti. Teli van lével.
Viszont ha nem költené a zsét, a kis halak éhen halnának. Szóval én örülök neki hogy fogynak a drága telok.
Ennyit nem ér egy telo se.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23) dutrás válasza MarkCsiha461 (#13) üzenetére


dutrás
őstag

Dehogynem hisz HMS fut rajta ;]

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#24) Polarstar válasza Kasya (#15) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Alma vs Paradicsom?
Van több közös szál pedig. :DDD
Ugyanis mindkettő gyümölcs. :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) Kasya válasza Polarstar (#24) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugyanennyire jelentős a közös tulajdonság egy "autó vs mobil" esetén is :)
Egyszerűen nem értem, hogy miért jönnek fel mindig autós hasonlatok a topikokban. Semmi értelmük.

(#26) jeni válasza Kasya (#15) üzenetére


jeni
félisten

Betehettem volna egy Trabantot is ide, hiszen ez is egy kuriózium. Sose került gyártásba!
Ha valakinek a garázsába egy ilyen kerül,van,el lehet képzelni mennyit is érhet!

Van aki egyszerűen villogni akar vele és nem szeretné ha az utcán ugyan olyan telóval találkozzon szembe.
Az Apple iPhone 11 Pro telót sem tartóm arra érdemesnek,hogy megvegyem 400000Ft áron.

(#27) BusinessGuy válasza Fred23 (#17) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Iphone 11pro-t éppenséggel elveri ahogy az összes többi telefont is... És nem csak a dxomark szerint.

(#28) #87628288


#87628288
törölt tag

Nagyon de nagyon vártam ezt a telefont,lehet hogy baromi jó pontszámokat elért a telefon,de videózásban még lenne hova fejlödni.Rengeteg youtube videót,tesztet,összehasonlitást megnéztem,sajnos számomra egy másik telefonmárka nyomaba se ér.Szóval most ez a széria kimarad

(#29) Aryon87 válasza k-adi (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam viszont simán befutó HMS-sel.
Viszont itthoni P30Pro és Honor20Pro jelenlét mellett azt se tartom elképzelhetőnek, hogy egy Honor30Pro lesz az utód inkább.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30) rigoberto válasza jeni (#26) üzenetére


rigoberto
őstag

Inkább ilyen Trabit vennék ebből a pénzből.

(#31) Schuler888


Schuler888
senior tag

Videoban eleg gyatra.. es valszeg az elsoseg is addig tart, amig az S20 Ultra be nem kerul a katalogusba :DD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#32) Aryon87 válasza Schuler888 (#31) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Szerintem simán mögötte fog maradni ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33) Schuler888 válasza Aryon87 (#32) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jo hat te mi mast mondanal.. :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#34) Aryon87 válasza Schuler888 (#33) üzenetére


Aryon87
félisten

Várjuk ki a végét ;)
És mellesleg a P30Pro és S10+ vagy Mate30Pro és Note10+ DXO értékeiből indultam ki..
De hiába a pontszám, ha a használója béna hozzá.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35) 7Heads Drago válasza Schuler888 (#31) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A Gsmarenas teszten már volt összevetés. A fő kamerákban hasonlóak, nagy eltérés nincs. Viszont zoomban és wideban elnáspángolja a P30 pro.
Nekem a video pontszám az érdekes mivel felette van az I11-nek. És azt azért nem hozza sztem mégha javult is az előző szériához képest.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36) joey04 válasza Schuler888 (#31) üzenetére


joey04
titán

nem biztos, mert a huawei lehet nagyobb összeget tud (és akar) fizetni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) #16514048 válasza joey04 (#36) üzenetére


#16514048
törölt tag

Vagy lehet mondjuk ez és ez miatt...

(#38) joey04 válasza #16514048 (#37) üzenetére


joey04
titán

2 példa miatt? biztos :D olyat is lehetne mutatni, ahol a samu a jobb. vagy az iphone. vagy a xiaomi. összességében nagy különbségek nincsenek, ezt minden értelmes ember belátta már. a dxomark csak a pénzről szólt eddig is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) #16514048 válasza joey04 (#38) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én még nem láttam olyat, ahol az S20 jobb lenne.

Hülyeség, hogy nincsenek nagy különbségek, igenis vannak. Főleg ha nem csak a főkamerát nézzük, márpedig a dxo értékelésébe nem csak az számít bele.
Mutass más márkától olyan telefont, ami ilyen minőségű ultrawide és 5x képeket csinál!

Szóval nem kell rögtön lefizetésre fogni, ha mégis a huawei marad a toppon.

(#40) Noukoum válasza #16514048 (#39) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem a lefizetéssel van a gond, hanem hogy számára nem szimpatikus gyártó terméke van az élen.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#41) 7Heads Drago válasza joey04 (#36) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem meg az a gyanús, hogy a tesztet maga a Samsung késlelteti. Kiadáskor jó pár problémával küszködött a telo és az nem jött volna jól ki a teszteléskor. Már régen fent kellene lennie.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#42) Aryon87 válasza 7Heads Drago (#41) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy elnéztem már tesztelgetik. Legalábbis már fent van az audiótesztje.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#43) joey04 válasza #16514048 (#39) üzenetére


joey04
titán

Rendben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Az új Huawei búvártok többféle telefonnal is használható [link]
Az új Huawei Snorkeling Case legfőbb funkciója továbbra is az, hogy akár 10 méter mélyen, 1 órán keresztül képes védeni a telefont édesvízben, vagy sósvízben, miközben lenyűgöző vízalatti felvételeket készíthet a benne lévő készülék.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#45) Fred23 válasza 7Heads Drago (#44) üzenetére


Fred23
nagyúr

Decathlonban 2500-ért is szokott lenni jó vízálló tok, bár talán a P40 Pro-hoz már kicsi. Ha nem, megéri megvenni, Horvátországban teszteltem, és egy csepp víz se jutott be soha, pedig 5-6 méter mélyen úszkáltam gyakorta.

(Tippre ez a búvártok 10k is lesz, annyit szerintem nem ér.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.