Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.mich


sz.mich
tag

Hmm... azért annyira nem vagyok csalódott még az alapjátékkal sem végeztem (komótos játékos vagyok), de azért remélem lesz a DLC-ből valami.

Csak kp., az ár fix.

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Inkább csússzon, mintsem technikai problémákkal nehezítsék az életünket :K

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Zsankee


Zsankee
aktív tag

Kar nagyon, de hat varom varom nagyon!

legszebb öröm a söröm

(#4) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, végre végleges információkkal lett kiegészítve a hír.

Bocsi, aki esetleg picivel előtte olvasta és egy pár mondat máshogyan volt írva, de egymásnak ellentmondó információkat találtam, és már csak a megjelenés után tudtam kijavítani.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Thrawn


Thrawn
félisten

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6) Borostás válasza Thrawn (#5) üzenetére


Borostás
tag

Na ezt sürgősen be kell üzemelnem!! :C

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7) Kidus


Kidus
őstag

Nekem nincs a letoltesek kozt ott az uj dlc, csak a regiek :F

Assuming Control

(#8) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Na ebből se lesz semmi ma.

(#9) Morden24 válasza Kidus (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sajnos még sehol semmi... én is behúztam már jóelőre a 400 Bioware pontot, de egyelőre nyoma sincsen a DLC-nek... na mindegy, majd talán a mai napon később :K

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Kidus válasza Morden24 (#9) üzenetére


Kidus
őstag

Most olvasom hogy xboxrol visszahuztak bug miatt, pc-re elvileg van mar.
En akkor varok :U

Assuming Control

(#11) Vistaboy válasza Kidus (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

PC-n sincs még hivatalosan kint, ami eddig kikerült, az illegális torrent verzió.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.