Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Mi használja még a Cry Engine2-t hogy autós képek meg kocsma meg mindeféle olyan kép is van, ami a Crysis Warhead-ben közel sincs :F

(#2) teeem


teeem
aktív tag

Számomra ez a legszebb kép: [link] :D:D

Máig nincs olyan engine amiben szebb lenne a víz, mint ebben. :U Viszont a növényzettel még mindig nem vagyok kibékülve, de hát így is egy több éves motorról beszélünk. Szóval tömören...Gyönyörű. :K

(#1) bacsis
Szerintem azok nem játékokból lettek fényképezve, csupán a motor tesztelése közben készültek.

(#3) Gomez86 válasza bacsis (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Semmi. Ezeket a képeket azért csinálják a motorral hogy felkeltsék az érdeklődését a készítőknek. Meg nekünk, hogy utána az ezzel készült játékoktól sokat várjunk...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) sviba válasza bacsis (#1) üzenetére


sviba
tag

marha egyszerű: unatkozó modderek

egyébként nézzétek meg a 25ös kavicsos képet, meg nem mondod hogy az egy nem valós idejű 3d render, cryengine2, vagy photoshoppolt kép, hihetetlen milyen részletes textúra van azon.

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#5) bacsis válasza Gomez86 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akkor jöhet a Cry Engine2-vel készített Need For Speed :DD

(#6) teeem válasza bacsis (#5) üzenetére


teeem
aktív tag

Nekem mind1 mivel csinálják az NFS-eket , csak ne az legyen hogy kidobnak egy 7 hónap alatt kreált cuccot, amit mindenki megvesz a neve miatt, és a vásárlók 80%-a csalódott.;] Most már úgy vagyok vele, hogyha NFS és Crysis között kéne választanom, akkor a Crysis-t válaszatanám. :U

sviba
Szerintem a 26. ról sem lehet megmondani, hogy azt egy dunaparton fényképezték, vagy egy olcsó photshop :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Gomez86 válasza teeem (#6) üzenetére


Gomez86
őstag

Egy teljesen új motorra építkező játékot nem fognak kidobni 7 hónap alatt, szóval ezzel nem lesz gond...

Viszont egyetértek abban hogy beférne egy új motor az NFS alá. Utoljára a pro streetel játszottam, az már egész jóban volt a kormánnyal, de még mindig nem az igazi.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) fpeter07


fpeter07
veterán

29
36
74:
96:
No komment :Y :R

(#9) Hebry


Hebry
senior tag

A vizek nagyon szépek.
Nem olyan rossz ez a motor, sőt...

(#10) gabor85


gabor85
őstag

Velociraptor, mi?

ezmegez mintha valódi lenne

[ Szerkesztve ]

(#11) Markoka1993


Markoka1993
tag

EZ nagyon durva :Y LAssan vehetek új gépet :)

live gt: Markoka1993

(#12) mad1


mad1
veterán

Most nem akarok kotekedni de a 14es kep pl nem is szep,sot a fak nagyon laposak. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#13) teeem válasza gabor85 (#10) üzenetére


teeem
aktív tag

A második kép gyönyörű. Tényleg lenyűgöző, meg nem mondanám hogy ez nem igazi.
[link] Ez viszont mindent visz. ;]

(#14) zap válasza teeem (#13) üzenetére


zap
csendes tag

tenyleg mindent visz:
"no deeplinking please"
:D

(#15) N3ST1C


N3ST1C
tag

Szerintem még várj a gép vásárlással még a végén ez is konzol exkluzív lesz ;]

(#16) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nagyon szép motor, engem már az előző verzió is le tudott nyűgözni.

2 bajom van vele:
- konzolon ez semmi lesz...
- elég erős gép kell hozzá, ami nem sok embernek van és nem mindekinek engedi a pénztárcája :O

talán kijön és 3évre rá már lesz olyan árban a hardver alá, hogy kiélvezhessem a CryEngine2 nyújtotta lehetőségeket :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#18) zap válasza ,,no name" (#17) üzenetére


zap
csendes tag

hogy tényleg majd így fog festeni
??? Ez mar tobb eve kinn van a piacon..

(#19) Ari18


Ari18
őstag

24, 25, 30 na ezek nem semmi képek. Crysis 2 is így fog kinézni :Y

[ Szerkesztve ]

(#20) teeem válasza Ari18 (#19) üzenetére


teeem
aktív tag

Feltehetően az szebb lesz, mivel hogy ez csak a Cryengine 2. Azt pedig tudtommal az újabb engine fogja hajtani.

(#21) - = Zk = - válasza bacsis (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

deh... és mégis milyen gép kell majd hozzá?!:C

Sztem van ilyen (hasonlóan!) szép az xRay Engine is:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Ugye azzal mindenki tisztában van, hogy a Crysis 2 alatt már CryEngine 3 lesz? Vagyis a CryEngine 2-t már láthattátok működés közben, legfeljebb nem ilyen minőségben.

(#23) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szép képek - bár némelyik elég ronda (Lehet hogy homályos volt a PrintScreen gomb? :DDD ) -, de szerintem inkább videóval kellene ezeket prezentálni, nem?

Ja, hogy jelenleg nincs olyan gép a világon, amelyik vinné 10 FPS-nél többel? Úgy már más. ;]

Zsoccc: Hát akkor nem is csoda, hogy késik a megjelenés. Ha még a 2-eshez is atomerőmű kell, mi kell a hármashoz? :U

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24) Zsoccc válasza Vistaboy (#23) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Mivel azt konzolokra is optimalizálni kell, így sokak félelme, hogy nem lesz igazán nagy minőségi ugrás.

(#25) Puma K


Puma K
veterán

Szándékomban áll mind a 446 képet végig nézni. ;]

Ez de állat kép :DDD (teknős "vs" katona)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26) aram01


aram01
nagyúr

nagyon kemény képek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) fpeter07 válasza Puma K (#25) üzenetére


fpeter07
veterán

én 100-nál meguntam :D

(#28) Vistaboy válasza Zsoccc (#24) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sajnos lehet, nem szokásuk PC-re ugyanazt a játékot szebb grafikával kiadni - még ha bírná is -, mit konzolokra. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#29) eXodus


eXodus
őstag

A crysis is szép volt alapból csak kicsit unalams h van 2féle fa, 3féle bódé, 3féle ellenség, 3féle jármű, stb...
Ráadásul megjelenés előtti videókból láthattuk a játék 90%át.

Szóval nem kell szebbnek lennie a crysis2nek, cska legyen változatos környezet.

(#30) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez a kép mondjuk tuti meg van buherálva.

[ Szerkesztve ]

(#31) Def26


Def26
félisten

És ez futni fog majd Boxon és PS3 -on? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32) Puma K válasza fpeter07 (#27) üzenetére


Puma K
veterán

281-nél tartok :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33) mad1 válasza Def26 (#31) üzenetére


mad1
veterán

MInt zsocc emlitette is,az a cry3 lesz..

Ne szemetelj ! = Steam

(#34) -XadAnuX+ válasza bacsis (#5) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Azt nagyon eltudnám viselni :K

(#35) teeem


teeem
aktív tag

Hát, a cryengine 2 höz képest nem lesz olyan forradalmi a 3. De a víz itt még gyönyörűbb mint az elődjében, viszont a fák még mindig rettenetesen csúnyán dőlnek ki.:U
Cryengine 3: [link]

(#36) Atis707


Atis707
tag

Játékélmény is lesz, vagy már megint csak 12 éveseket akarnak elkápráztatni, hogy hű de szép grafikája van? Nem folytatom... :(

Eszemben sincs lefikázni a Cryenginet, tetszik nagyon, de egy játék (számomra) nem erről szól...

(#37) Zsubi


Zsubi
őstag

Áhhhhhhhhh gyerekek ez valami brutálisan szép :Y
A víz egyenesen gyönyörű :K
Csak tényleg azt elfelejtik oda írni hogy mekkora gépigény kell ahhoz hogy így nézzen ki a game :W

(#38) teeem válasza Zsubi (#37) üzenetére


teeem
aktív tag

Meg azt hogy miről is fog szólni maga a játék, mert szép meg minden, de hogy milyen lesz a játékélmény..? :U

(#39) ChromeX


ChromeX
addikt

itt lepetézik az ember

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#40) N3ST1C


N3ST1C
tag

Ezek a képek azt árulják el milyen lenne ha Photoshop programot készítenének a motorral :D

(#41) Ant@


Ant@
senior tag

A félreértések elkerülése véget: a Crysis 2-t a Cryengine 3 fogja hajtani.

Szerk.: Ja ,hogy ezt már más is mondta... na mindegy. Én azért tartok attól ,hogy az újabb verzió nem fogja hozni az előd szintjét és csak egy konzolportot kapunk már megint, de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#42) ChromeX válasza N3ST1C (#40) üzenetére


ChromeX
addikt

jó nyilván,de akkor is szépek ne kössé má belee[link] :DDD

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#43) Archer


Archer
őstag

Tényleg durván sokat tud a motor de minek? Már úgy minek, hogy fejlesztették x évig a motor aztán gyorsan összedobtak mellé egy játékot (ami olyan is lett) de a motort nem adták el senkinek. Tehát gyakorlatilag van egy nagyon szép techdemo. Anno sem értettem, hogy a CryEngine 1-et miért nem licenszelték. Ellenben ott van pl. az Unreal Engine, lassan már az aknakeresőt is az hajtja pedig aztán az ennyire nem csili-vili. Szóval ha csak nem akarják majd a jövőben licenszelni akkor minek ez a nagy hype? Egy darab játék alá nem hiszem, hogy túl nyereséges lenne egy ilyen motort megírni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#44) teeem válasza ChromeX (#39) üzenetére


teeem
aktív tag

Szerintem itt is van mibe belekötni, de könyörgöm...az a víz eszméletlen gyönyörű...:O Viszont ott jobbon a növény picit nemigazi :DDD

(#45) N3ST1C


N3ST1C
tag

Bocs de már csak ilyen vagyok ;]
Viszont a grafika ellenére a játékélmény fokozásával többet elérhetnének a fejlesztők, fenének kell ide jobb motor ha úgyse játszanak sokáig vele az emberek mert unalmas egy idő után :(

(#46) luw2win


luw2win
őstag

ez retekronda...
milyen már a medence "létrája" semmi kerekítés, a teteje egy csucsos pixeles háromszögbe végződik :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#47) teeem válasza Archer (#43) üzenetére


teeem
aktív tag

Igen, az Unreal Engine az mostanában elterjedt, és halom számra készülnek vele a jó játékok. ( Gears of War, Brothers in Arms, stb. :U ) Ugyanezt lehetne megcsinálni ezzel is... és lehet hogy ha azok -akik jobban értenek a " Játékfejlesztéshez " mint egy engine megírásához- rátennék a kezüket a cryengine 2 re, akkor olyan hatalmas játékok születnének amiket az ember szívesen elővesz bármikor, és elkezd velük játszani. ( Persze én a Crysisal is így vagyok, mert annyira full rossz azért nem lett, csak hát, egy idő után "kicsit" unalmas.)

[ Szerkesztve ]

(#48) BM1


BM1
csendes tag

Nagyon szép a CryEngine2,de sok pénzt kell szentelni a gépbe,ha otthon akarjuk élvezni.(személy szerint több tízezret költöttem évente,hogy high-end pcm legyen,de mióta xbox360am van:DDD Mellesleg a 444. képen lévő "hölgy" hagy némi kívánnivalót maga után:DDJa,és le a kalappal a víz előtt :K:K

(#49) Ant@ válasza Atis707 (#36) üzenetére


Ant@
senior tag

Szerintem ennyire azért nem volt sz@r. Persze láttam már bőven jobbat, de én kifejezetten élveztem. Delta fokozaton kell tolni, akkor lesz benne kihívás és később unod meg. ;]

(#50) Zsubi válasza Zsubi (#37) üzenetére


Zsubi
őstag

Hát igen ez már más kérdés :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.