Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

olyan hatékony hogy néha már én sem ismerem fel a szöveget :DDD

azt a módszert, hogy más oldalakon emberekkel fejtetik meg a feladvány ezzel sem tudják megkerülni :(

[ Szerkesztve ]

(#2) localhost


localhost
Közösségépítő

De jó, hogy nem "melyik szám mögött guggol a macska"!!!

Valamiféle védelem azért kell! - csak az gát, ha már a HUMANOID sem tudja elolvasni.

Bízom a fejlesztőkben és hát annyira azért nem zavar néhány karakter begépelése...
Csak mikor már rólam sem hiszi el, hogy humán vagyok, akkor kezdek kételkedni én is (no nem magamban) az elvben!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) Gregorius válasza azbest (#1) üzenetére


Gregorius
őstag

olyan hatékony hogy néha már én sem ismerem fel a szöveget
És lassan elérkezünk a felismeréshez, hogy már nem mi vagyunk az ismert univerzum legokosabb teremtményei, hanem a spambotok :D

(#4) Raymond


Raymond
félisten

A multkori CAPTCHA hirnel linkeltem ezt: [link]

Ez ellen hiaba talanak ki barmilyen kepes/szoveges marhasagot.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) FTeR


FTeR
addikt

elméletileg létezik egy javascriptes próbálkozás is (jquery oldalán reklámozzák), még sosem próbáltam (a lényege, h nem igényel felhasználói beavatkozást), de kétlem, h nehezebb lenne megkerülni mint a captchat.
azért kevésbé ismert oldalakon még jól működhet a captcha...

(#6) PazsitZ válasza azbest (#1) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ezt alátámasztom, velem is volt már olyan, hogy nem tudtam elolvasni :K

- http://pazsitz.hu -

(#7) edward2 válasza Raymond (#4) üzenetére


edward2
addikt

rofl... van még a wow aranybányászásnál is nagyobb ökörbiznisz? :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Thunderzolee

Játszok egy netes játékban, ott elszúrtak valamit egyszer régen, és minden egyes kattintás után kért egy captchát. Ráadásul 6 karakteres volt. :O
Szörnyű volt.. Inkább napokig nem játszottam. :o

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) ngabor2


ngabor2
nagyúr

lehet, hogy csak nekem új, de egy fórumon olyan cucc van, hogy "írj be egy kettest megegy hatost, tehát huszonhatot". ezt talán kicsit nehezbb megkerülni. meg lehet, de eléggé specifikusan kellene oda is fejleszteni. vagy lehet, hogy épp könnyebben? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.