Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #57919488 válasza zseko (#50) üzenetére


#57919488
törölt tag

www.greenmangaming.com-on eddig olcsóbban meg lehetett venni a Skyrim-et mint bármelyik hazai boltban mivel 50%-os leárazás mellé volt 25% voucher is. A DLC-k is rendben vannak azon az oldalon. (Mind Steam-es)
A régiózár meg miért érint ha olyan helyen vásárolsz ahova szól a címed is? :U
Lehet trükközni, ennél lehet nem fog működni de gondolom nem is legális...

Számomra ezek lényegtelen dolgok mivel a kiadót/forgalmazót érintik nem a fejlesztőket.
Ezeknek nincs köze a játékok minőségéhez amiket eddig csináltak! Az már más dolog, hogy a TES online után mi lesz:F

Amúgy meg ha elkezdeném linkelni az EA meg Acti problémákat lehet leterhelné az egész PH!-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52) Ryder62 válasza pilóta (#45) üzenetére


Ryder62
őstag

Annyira unom már hogy bármilyen játékról legyen szó akkor az "első rész a király a többi szar" duma megy. Mindenhol ez van. Crysis, Fallout, Mass Effect, Max Payne, Hitman és még sorolhatnám nap estig.

Max Payne 3 is milyen fikázást kapott már holott szerintem sokkal jobb mint a 2. Na boom.
Meg hogy a legjobb Hitman a 2 volt. Sztem meg a Blood Money (4. rész)
Lehet kövezni de a Crysis 1-et utálom a 2-t imádom.
Egyébként meg az új Hitmanre is azt mondom egész jó lett. Pedig aki játszott vele az tudja hogy kb semmi köze az elődökhöz.

Attól hogy neked nem tetszett az F3, a Bethesda tud poszt apok játékot készíteni. Ennyi. :U

(#50) zseko:

Ez mondjuk igaz. Teljes játék esetében nincs is gond, megveszed, beregeled steamre és tölti is. A DLC-k már más kérdés. Az tényleg szívás. Viszont a Bethesda legalább tudd DLC-ket készíteni. Később meg úgyis jön GOTY/Complete Edition miegymás minden DLC-vel, dobozban, csak hát arra várni kell.

[ Szerkesztve ]

(#53) pilóta válasza Ryder62 (#52) üzenetére


pilóta
nagyúr

Teljesen megértem, hogy unod, de attól még tény...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#54) TESCO-Zsömle válasza Ryder62 (#52) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Max Payne 3 is milyen fikázást kapott már holott szerintem sokkal jobb mint a 2. Na boom.

Ja, hát ha szerinted sokkal jobb, akkor biztos úgy van. Elnézést a tévedésünkért....

MP1 egy elborult noire játék, mp2-be már inkább csak hentelsz. Nincsenek annyira összerakva a dolgok.
C1 egy relative eredeti játék, amiben bárki a saját stílusának megfelelően játszhat. Warhead már sokkal akció-orientáltabb, míg a C2 jóformán egy CoD klón.

Attól hogy neked tetszett a F3, nem biztos, hogy a Bethesda tud jó poszt apok játékot készíteni. Ennyi. :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#55) Chapel válasza TESCO-Zsömle (#54) üzenetére


Chapel
addikt

"Elnézést a tévedésünkért...."
No mi fene, már a komplett Ph nevében nyilatkozol? ;] :P

Nekem mind3 rész tetszett MP-ből, sőt a 3 kifejezetten, nem is emlékszem mikor játszottam utoljára ilyen erős hangulatú játékkal, persze ez magánügy.
Egyébiránt erősen off a téma, tapasztaltabb fórumtársaknak azért illene off-ba rakni.

Stalker meg pont azért is jó mert kicsit közelebb áll a szívünkhöz ez a szoc érzés, ezt egy nem kelet európai kiadó majdnem biztosan nem fogja hozni. :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#56) virkir válasza Silenzio (#27) üzenetére


virkir
veterán

Akkor a kiigazítás kiigazítása :D
Van ugye a regény- Piknik az árokparton (inkább kisregény) és film/forgatókönyv Stalker címmel
és...
Van egy novella- a Stalker
Amik általában egy kötetben jelentek meg itthon a testvérpár írásában.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#57) TazLeacher válasza Chapel (#55) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha jól emlékszem neked bejött a Dragon Age 2 is... :U Ha igen, akkor ez azért sok mindent elárul.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#58) Chapel válasza TazLeacher (#57) üzenetére


Chapel
addikt

??

Nagyon rosszul emlékszel. Sosem játszottam velük, még hasonlóval sem. Szóval nem, akkor rendben vagyok? :U

Amúgy meg mi van itt ph-n?? Ha nem egyezik az ember ízlése a közízléssel akkor már szét kell fikázni?
Senkinek semmi köze mi tetszik, mi nem és ha már én úgy írom hogy off meg magánvélemény akkor innentől kezdve erre vonatkozóan beszólni...

Pont hogy a tapasztaltabb fórumtársaktól - mint Te is többek között - várnék kicsit korrektebb hozzáállást.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#59) TESCO-Zsömle válasza Chapel (#55) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem az MP3 azóta nem tetszik, hogy először hallottam minősgi forrásból rippelt FLAC-t.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60) TazLeacher válasza Chapel (#58) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor rosszul, elnézést! :R

Arra meg számíts, hogy ha leírod a véleményed, lesznek ellenvélemények. Azt elvárni, hogy Te leírhasd valamiről a véleményed, de a többiek ne...kicsit egyoldalú, nem gondolod?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#61) TESCO-Zsömle válasza TazLeacher (#60) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Főleg annak tükrében, hogy a többiek is azt várják. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#62) Chapel válasza TazLeacher (#60) üzenetére


Chapel
addikt

NE folytassuk, tudod hogy mire gondoltam. Egy örök becsü idézet jut eszembe:
"A vélemény olyan mint a segglyuk, van belőle mindenkinek" :D

Mindenkinek lehet és természetesen joga van hogy eltérjen, ami engem bánt mostanában hogy leírom szépen hogy szerintem milyen és nem az jön vissza hogy szerintem meg nem, hanem az én ízlésem fikázása, sárba tiprása.

Tartsuk tiszteletben egymást. Én kifejezetten szeretek jó eszmecseréket lefolytatni, az embernek csak így fejlődhet a tudáshorizontja, de ez ne legyen egyenlő a vitával vagy ne adj isten személyeskedéssel.
(Ez most nem feltétlen neked szól, inkább úgy ált.)
:R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#63) Ryder62 válasza TESCO-Zsömle (#54) üzenetére


Ryder62
őstag

Látom figyelsz a mondani valómra. Szóval inkább leírom hogy megértsd: Nem mindig az első rész a legjobb.

"C1 egy relative eredeti játék, amiben bárki a saját stílusának megfelelően játszhat."

C1 egy relatíve unalmas játék. Ennyi. ;]

Ezt fojtathatjuk a végtelenségig. Mindenkinek más az ízlése. Én leírtam hogy az F3 jó volt, hogy a Bethesda tud poszt apok játékot készíteni. Erre nekem esnek a haterek. Szép.

Skyrim nem jött be, megyek is és beoltom őket hogy nem tudnak fantasy játékot készíteni.

(#64) zseko válasza #57919488 (#51) üzenetére


zseko
veterán

Akkor ezt, hogy ezek lényegtelen dolgok, mond meg a linkelt emberkéknek is, akik legálisan szeretnének játszani az adott játékkal ;) Régiózár meg talán azért érinthet egyeseket (ugye pl. Bluerainbow esete) aki magyar, de mivel a magyar határ 'rossz oldalán' él ezért nem játszhat legálisan magyarul, a magyarul megjelenő játékkal. És most hülyeséget mondok, de azért, mert pl. 50 méterrel arrébb lakik valaki már nem játszhat az anyanyelvén? Holott a másik határon túl (oroszok) már szintén van benne magyar nyelv. Meg aztán milyen dolog már, elköltözöl máshová, vedd meg mégegyszer... :((( Talán a kocsimat is vásároljam meg mégegyszer, mert máshová költözöm?? A Skyrimmel meg ugyancsak annyi a baj, lehet hozzá dlc, ha nem tudod megvenni. De ha neked nincs ilyen problémád, örülök neki. A játékok minőségét nem is kritizálom, nincs velük gond, ám meg is fogom gondolni megvegyem-e.

Az EA-t nem kell bemutatni ismerem, meg az Origint is, hááát... :) nem vagyunk barátok :) Drágán, szemetet, de legalább sz.rul is működik :) Az Acti-t viszont nem ismerem. A TES Online-t sem :F

peace :R

HR24.hu

(#65) #57919488 válasza zseko (#64) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha lett volna mit hozzá fűznöm akkor már megtettem volna az adott topikban mikor írták de akkor se és most se tudok mit mondani ami előrébb vinné bárkinek az ügyét.
Ezek az Európai forgalmazó baromságai és nem a Bethesda ördögi művelete.
Most lehetne csinálni egy versenyt, hogy melyik kiadó nehezíti meg a játékosok szórakozását de akár lehet nézni a Diablo 3 állandó online részét (ami még a mai napig se 100%-os) vagy az Ubi Uplay vagy mi a rák dolgot ami miatt már sokan le mondtak Ubi játékokról bármennyire is jó címek.
Amúgy meg a kocsi az egy tulajdon tárgy a játéknál meg csak a szoftver használatához való engedélyt lehet megvenni és nem a játékot.

(#66) 14bene


14bene
csendes tag

STALKER az egyik kedvenc játékom és remélem hogy lesz második rész és a bitComposer nem hagya megöregedni ezt a játékot egy merevlemezen adatok formájába vagy papíron számok és betűk formájába vall ami irodában sajnos csak reménykedni lehet .

üdv.:14bene

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.