Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) nyisziati válasza arty (#77) üzenetére


nyisziati
veterán

"Akkor átfogalmazom: amit te liberalizmusnak hiszel és nagatívumként éled meg, az esélyesen nem az eszme része, csak a körülmények okozta tehetetlenséged keres bűnbakot."
Nem az eszme része, hanem a következetesen végigvitt törvénykezés, illetve az erőszakszervek kezének liberális "lefogása" okozza ezt a tehetetlenséget.

Mert valóban nem lehet fogdosni a nőket, de ha már paprikaspray-t se tarthatnak és a rendőrségi bejelentés után részvét helyett büntetésben részesül, mert meg akarta védeni magát, akkor ez bizony a céltévesztett liberális törvények hibája.
Régi lemez, de igaz, hogy "régen ezt a rendőr/csendőr két pofonnal elintézte".
Sőt, akkoriban még ilyen molesztálási eset sem igen volt, mert előre lehetett készülni a végeredményre.
Ja és ezek nem kretének, hanem a vallásukból fakad, hogy a nőket tárgyiasítják. Nem ugyanaz!

"Nem, egy liberális demokráciában ezek az emberek pont úgy kerülnének ELMÉLETBEN börtönbe, mint ahogyan egy kommunista diktatúrában. "
Na hát ez az. Csakhogy az elméletet és a gyakorlatot masszív fal választja el egymástól, különösen liberalista szemléletű országokban.

Én egyébként mégcsak nem is a kommunista diktatúrát sírom vissza (ezért is lettem SZDSZ támogató), hanem a rendfenntartás valódiságát.
Ez, ami most van, vicc, de komolyan.
A Hős utcában párban sétálnak a géppityus őrök a cigányok meg röhögve hordják előttük szakadt kocsikban a ki-tudja-mit?!
Komolyan, vicckategória.

"Előbbiben - pusztán a hajad miatt - viszont nem kell tartanod zaklatástól."
Ohh, ohh. Azért én emlékszem még időkre, amikor Angliában is rendőr állította elő a hosszúhajút és levágatták normál méretűre... ;) Meg az USÁ-ban is mérték a strandokon az úszószoknya térd fölötti hosszát...
Liberális demokráciákban is változnak a dolgok.
De most már egyszerűen túl sok lett megengedve.

Azt a norvégot, Breiviket is ott helyben le kellett volna lőni. Most meg balhézik 78 ember kivégzése után, hogy miért csak PS2-n játszhat, miért nem kap újabb konzolt... :Y
Ausztriában láttam egy belső fotót börtönről, nálunk nem minden wellness-szálloda üti meg azt a szintet. :Y

Az az osztrák pali is, aki a Hummer-jével halálra gázolta a magyar rendőrt, 28 komoly esete volt már a helyi rendőrséggel. RÉG le kellett volna már csukni, akkor nem hal meg egy kétgyermekes családapa. :(((

"Én azt gondolom, hogy igenis drogozhassak (ahogyan ihassak is), ha kedvem tartja és másoknak nem ártok vele."
Szerintem meg ne. Én még a piálásnak is komolyan gátat szabnék. Nemzeti Italbolt, személyi, központi nyilvántartás a fogyasztott alkohol mennyiségéről, havi limit. Kész.
Max. 30 doboz sör, 1l tömény, 2l bor. Kivétel: esküvő. Slussz.
Így is 1 millió látens alkoholista országa vagyunk.

"Hjaésmég: tiltsák be a kaktuszos avatárt, mert botrányos!"
Szervezz ellene tüntetést! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.