Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) arty válasza nyisziati (#69) üzenetére


arty
veterán

Akkor átfogalmazom: amit te liberalizmusnak hiszel és nagatívumként éled meg, az esélyesen nem az eszme része, csak a körülmények okozta tehetetlenséged keres bűnbakot.

"Aból viszont, hogy a kettőt fölcseréled, és a jogokat a kötelezettségek elé helyezed, máris egy csomó bonyodalmad fog származni. A társadalomnak meg pláne."

Tehát szerinted a liberalizmus "megengedi", hogy éjjel a buszon fogdossanak nőket, megüssenek férfiakat ilyen kretén alakok? Nem, egy liberális demokráciában ezek az emberek pont úgy kerülnének ELMÉLETBEN börtönbe, mint ahogyan egy kommunista diktatúrában. Előbbiben - pusztán a hajad miatt - viszont nem kell tartanod zaklatástól.

"Amit a liberálisok csinálnak a drogosvédelem és a gendermozgalom kapcsán, az több, mint botrányos."

Én azt gondolom, hogy igenis drogozhassak (ahogyan ihassak is), ha kedvem tartja és másoknak nem ártok vele. Az a kettősmérce, ami által az egyiket tehetem, a másikat nem - felháborít. Hjaésmég: tiltsák be a kaktuszos avatárt, mert botrányos!

(gendermozgalom kapcsán absz. nem tudom mire gondolsz, szal azt hagyjuk is)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.