Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54) ricsi99 válasza philoxenia (#46) üzenetére


ricsi99
addikt

Aham... szóval te nap mint nap utazol olyan vonaton ahol a van a vonalon ahol nincs automata vagy esetleg ahol van az kb 1 hétböl 7 nap használhatatlan... ? Mert ha nem akkor "Egon" lehet többet tud.... Én annó megtapasztaltam ezt a frankón működő rendszert... Hidd el csudi finom volt a hajnali zsúfolt vonaton a kallernak magyarázkodni... és hiába mutattam a telefonommal készült képet... az ö rendszere szerint rendben volt az automata... a kedves utastársak tekintete ,ahogy megvetően vizslattak, hogy né má a lógóst... na ezt próbáld ki... Kicsit más az elmélet és a valóság... na pont ez miatt is kezdtem el saját motorral járni melózni... és hidd el télen hajnali hatkor amikor kicsit -10-20 fok van akkor nem olyan buli... persze vehettem volna bérletet is csak kb a híres máv pontosság miatt vagy 1 órával korábbi vonathoz megyek ki vagy minden nap kockáztatom az elkésést ... igy ha nem jött a vonat akkor futás a buszhoz... amit annyira nem csiptem mivel messze is volt a buszmegálló + egy extra átszállásom is volt a melóhelyemig...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.