Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

az igen,de a marketingre,fejlesztésre sokkal több megy el mint 61 font,meg idővel biztos olcsóbb is lesz, mivel a gyártási technológia fejlődik.

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#2) Kanczy


Kanczy
veterán

"Természetesen erre az összegre még nagyon sok egyéb járulékos költség rakódik, úgymint gyártási, csomagolási, szállítási, stb."

A múltkori baki után inkább kiírtad lol :C :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) hack69


hack69
aktív tag

Itthon és a briteknél körülbelül ugyanazok az árak vannak (talán egy kicsit drágább az angol). A 230 GBP inkább már a magasabb bolti árak közé tartozik.

3DS Angoloknak és talán nekünk Hazai boltokból egy tizessel több volt, amikor néztem. Az anyagköltséggel jönni meg vicc.

[ Szerkesztve ]

(#4) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A durva inkább a nagy és kiskereskedő közti árkülönbség.. :W

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) orbano válasza hack69 (#3) üzenetére


orbano
félisten

legközelebb majd már az "szivárog" ki, hogy molekulákra bontva milyen anyagköltsége van egy kézi konzolnak :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Annyira semmitmondóak ezek a számok.
Mire jó ez?

A 3DS viszont durva. :K

Emberek rosszul lennének, hogy mennyivel "drágább" egy premium lap előállítása mint egy fullfapadosé. Simán elkérnek érte 200-300% felárat (végfelhasználói árral számolva).

[ Szerkesztve ]

(#7) kovsol válasza Zirowe (#4) üzenetére


kovsol
titán

én is pont ezen akadtam fent, tutira veszem a kiskereskedők többet keresnek a gépen min a nintendo, de a játékok után is kap pénzt a nintendo

May the Force be with you!

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

50K-ért instant vinném a 3DS-t, pedig semmi kézikonzolom nem volt a quartz játékok óta.

(#9) fricz19 válasza Zirowe (#4) üzenetére


fricz19
őstag

nem hinném hogy ez valós lenne
kiskerek között elég nagy a verseny

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#10) hoffman_ válasza D1Rect (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Há figyejj, a gémer lap drága, mit nem lehet ezen megérteni??! :((( (:D)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Minden ilyen termék valójában töredék áron gyártható.
ha az effajta kereskedői járulékokat levennék a mostani árak 1/10-ért lehetne árulni mindent

(#12) Kumite válasza D1Rect (#8) üzenetére


Kumite
aktív tag

"50K-ért instant vinném a 3DS-t"
Ha már 50K-t kiadnál érte, akkor miért az a +13k tart vissza? Persze nem azt mondom, hogy az kis pénz lenne, mert egyáltalán nem az, de nem hiszem, hogy egy 50ezres ár nem elrettentől, 63 meg már igen. Legalábbis nekem nem lenne. És nem is lesz majd Karácsony körül :)

(#13) 3psilon válasza D1Rect (#6) üzenetére


3psilon
aktív tag

Ma már minden egyetemen van közgáz óra, ahol megtanulhatják a nípek, hogy egy dolog ára a hasznosságával arányos, és az égadta világon semmi köze az előállítási költséghez, nemhogy az anyagköltséghez. Maximum annyi, hogy nem lehet kisebb nála. :)

Innentől persze jó kérdés, mi értelme van bármi ilyen fajta hírnek. :K

szerk. <flame> Egyébként is, a japán menedzserek Toyota terepjárói máskülönben hogy jönnének össze? Ill. a magyar kiskerek vezetőié? Szóval ne halljam, hogy drága a Nintendó, ne sajnáljátok már tőlük, ami jár nekik. Már a te piciny hozzájárulásod is segít! </flame> ;]

[ Szerkesztve ]

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14) Kanczy válasza 3psilon (#13) üzenetére


Kanczy
veterán

"egy dolog ára a hasznosságával arányos" - ugye ezt nem gondolod komolyan? :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#15) D1Rect válasza Kumite (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

70K itt nálunk(+12K a SF4), neten nem nézegettem.

(#16) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Manapság ki veszi ezt meg? :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17) PHM válasza Dyingsoul (#16) üzenetére


PHM
addikt

Akit érdekel az ilyesmi. Én is például.
Ugyan nem most és nem ezen az áron, de meg fogom venni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#18) Kumite válasza Dyingsoul (#16) üzenetére


Kumite
aktív tag

Mi miatt gondolod, hogy nem vesz ilyet senki?

(#19) Seirus válasza Zirowe (#4) üzenetére


Seirus
tag

De abban benne van az ÁFA is nem?

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.