Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) finest válasza Eastman (#54) üzenetére


finest
őstag

Szia! Tök jó, h megkérdezted, Bocs, h pongyola voltam, az ipari célpontok kapcsán, az erőműnél a [link] vízerőműre gondoltam, 2018-ban leállt és nagy balhé volt belőle, Baku áramellátása nagyban függ tőle; [link] , az ipari célpont a Baku-Tbilisi-Ceyan vezeték lett volna, ezek sokkal durvább hatással lettek volna, mint a lakott területek rakétázása., amit csináltak. Ráadásul a civil célpontokkal a nemzetközi közvéleményt is maguk ellen hangolták, hozadéka kb. semmi. Bár a gáz és kőolaj vezetékek bombázása miatt volt aggodalom, mert történt a közeükben rakétatámadás, végül nem volt komoly támadás ellenük. Pedig, ha megszakadt volna a szállítás, az a világgazdaságra is hatással lett volna.
A légvédelmen nemcsak a hagyományos légvédelmet értem, ami volt az teljes egészében lófütty volt, mert egyik oldalon sem volt komoly légierő, leszámítva az összevásárolt török, izraeli drónokat. Ezzel arra utaltam, h a drónok önmagukban nagyon kevesek egy normálisabban felszetelt ellenfélnél, csak azért tűnik döntönek a befolyásuk, mert az örmênyek nem tudtak válaszolni rá érdemben semmit. Összességében nagyon komoly katonai fiaskónak érzem, ami örmény szempontból történt.
Köszi a kinkeket, mindjárt elolvasom és kiderítem, h így gondolják-e ők is.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.