Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Glenda


Glenda
addikt

Grand Theft Auto VI

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#2) Peetr86


Peetr86
tag

(Tudom, hogy nem volt Sony) The Last of Us 2

(#3) Wellin9


Wellin9
tag

Shin megami tensei 5 switchre, talán 17-ben volt egy trailer róla és ennyi.

(#4) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Crysis 4

[ Szerkesztve ]

(#5) negyedes


negyedes
addikt

HL3 .... 😈

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6) oriic válasza negyedes (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a listán. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) taki01


taki01
őstag

Nintendo Switch GTA 5 :D

(#8) nxswitch


nxswitch
senior tag

XIII Remake.

(#9) mg1992mg válasza Glenda (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Rockstar kinn se volt az E3-on, lehet azért nem is volt.

(#10) #20411392


#20411392
törölt tag

Biomutant

(#11) CsonkaImo válasza mg1992mg (#9) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Majd talán a következőn.

(#12) oriic válasza #20411392 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az érdekesség, hogy volt kint nagy pavilonjuk, ahol lehetett játszani vele, csak show-n nem szerepeltek.

Live-Die-Respawn

(#13) sixpak


sixpak
nagyúr

Garden Warfare 3....azt az egy bejelentést vártam, pláne, hogy néhány hete kósza hírek formájában felbukkant a neve sok helyen.
Az év csalódása.... :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#14) #20411392 válasza oriic (#12) üzenetére


#20411392
törölt tag

Köszi, ezt nem is tudtam. Így már rákerestem youtube-n és találtam is egy fél órás gameplay videót.
Még mindig szórakoztató játéknak tűnik.

(#15) oriic válasza #20411392 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#16) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Számomra az első helyen egyértelmű a Serious Sam 4, reméltem, hogy az idei E3-ra már kerül olyan állapotba, hogy láthassunk belőle valamit, sajnos tovább kell várni.

Ezen kívül örültem volna, ha az Ubi legalább bejelentett volna egy új AC vagy Far Cry epizódot, ugye AC témában egy ideje megy a találgatás valami viking témáról, az E3-mon tisztázhatta volna az Ubi, hogy mi lesz a következő. Nem vártam gameplay-t egyikhez se, mert mindkettőt egyértelműen a következő generációs konzolokhoz tervezik, melyek ugye jövő évben jönnek és gondolom emiatt még keményen folyik a munka az új grafikus motoroknál, hogy ugrásszerű legyen a látvány. Mindössze egy teaser-nek is örültem volna, mint tavaly a Bethesda a TESVI-al, hogy "hé dolgozunk rajta".

Ezen felül nagyon bíztam egy új játékban a Flying Wild Hog csapatától. Az utolsó projektjük, a Shadow Warrior 2 ugye 3 évvel ezelőtt jelent meg, így gondoltam 3 év után csak kapunk valami infót, hogy min dolgoznak éppen, de sajnos továbbra is csend van körülöttük. :( Úgy örültem volna egy Hard Reset 2 bejelentésnek!

Aztán ott van a Square Enix, ahol szintén hiányoltam legalább egy nagy híres franchise folytatást. Mivel tudom, hogy a Crystal Dynamics jelenleg mással van elfoglalva (azt hiszem valami Avengers vagy mi), és tavaly jött ugye új Tomb Raider, így új TR epizódra nem is számítottam ,de egy új Deus Ex epizódnak viszont örültem volna. A Mankind Divided is ugye 3 éve jött ki. Ha például csak 2020-ban jön, akkor lehetett volna egy röpke bejelentés, hogy majd jövőre folyatódik Adam Jensen kalandja, jövőre már ugye 4 év lenne két epizód között, ami szerintem elegendő idő.

Az Age of Empires terén pedig a 2. rész helyett inkább a 4. részt mutatták volna.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#17) james001


james001
veterán

Új TimeSplitters vagy Future Perfect Remastered.
Resi 3 Remake vagy Resi 8.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18) hunvarlan válasza #20411392 (#14) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Én csak azt nem értem miért nincs még megjelenési dátum pedig azt mondták hogy idén megjelenik remélem nem csúszik át 2020-ra!

(#19) Def26


Def26
félisten

Valami új Battlefield, ami ami a régebbi részekre hajaz bf3 bf4, bad copmany 2.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) Bad Pritt válasza sixpak (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1
Nagyon kéne, a 2-vel már érezhetően kevesebben játszanak...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) oriic válasza Def26 (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a durva, hogy ugye volt a Bad Company 3 pletyka idénre. AZtán hopp hirtelen eltűnt. :( Talán jövőre.

Live-Die-Respawn

(#22) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kb minden jobb játék hiányzott, ami volt, abból meg nem gameplayt mutattak. Igazából várható volt 1 évvel a következő generációs konzolok előtt, de azért mutathattak volna többet is, mert ez így az egyik leggyengébb E3 volt eddig.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#23) RudY


RudY
addikt

A VIGOR hiányzott, valami gyanúúúús...vagy csak simán gáz lett volna battle royalt mutogatni? :U

(#24) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Atomic Heart volt?

Life, Uh, Finds A Way

(#25) oriic válasza hombre[EU] (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope.

Live-Die-Respawn

(#26) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ebből kapásból 4 játékot megmondták előre hogy nem lesz ott. Az elder túl korai lett volna.

(#27) sp8787


sp8787
addikt

A Nioh 2 mit keresett volna ott?! :U
Az eleve PS exclusiv lesz ,lehet ,hogy csak timed de amekkora whining volt az elsonel a PCseknel en marhara nem lepodnek meg ha ugy lennenek vele ,hogy no thx torrentezzel le mast.

[ Szerkesztve ]

(#28) #20411392


#20411392
törölt tag

Ma eszembe jutott a cuphead dlc (Cuphead: The Delicious Last Course) és sajnos ez se volt jelen az e3-n...pedig elvileg 2019 a release year. Remélem max jövőre jön.

(#29) Glenda válasza mg1992mg (#9) üzenetére


Glenda
addikt

De attól még erről várnék már valamit. Bármit.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#30) melega


melega
őstag

Nem tudjátok a gamescomon ott lesz a Sony?

Kíváncsi vagyok a Last of Us part 2, meg a Nioh 2 megjelenési dátumára, de már csak jövőre jönnek.
Én a Last of Us part 2-őt nagyon várom.

(#31) Heroes fan válasza melega (#30) üzenetére


Heroes fan
őstag

Februárig kell várnod rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.