Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) w333


w333
félisten

Várjuk, brutális lesz :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2) Emericus Max


Emericus Max
tag

Várom már. Mix 3-at használok már egy ideje és szeretem. Szóval lehet a második telóként használt Honor8 helyett újítok egyet. Bár akkor a két Mix már fél kiló lenne súlyra a kerámia hátlapok miatt :))
Izgalmas telefonnak ígérkezik, sok dolog van benne, ami itt debütál először, szóval ennyit arról, hogy a Xiaomi csak másolja a többi gyártót...
Reméljük árban sem száll el és mondjuk 2020 március előtt is elérhető lesz itthon hivatalosan.

(#3) hmb válasza Emericus Max (#2) üzenetére


hmb
aktív tag

Ez az egyik telo a 4+bol amit kineztem most novemberre.a nokia 9.1 tuti nem lesz a szolgaltatomnal,az oneplust ugy nez ki kivettek a kinalatbol mert csak 6t van,viszont bekerult a mi mix 3 5g....szoval remelem ez is lesz. Ha uzemidoben jobb lesz ez mint pixel akkor nem kerdes melyik a befuto.mindig szerettem vilna egy xuaomit.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#4) Plug Life


Plug Life
senior tag

„az információt megosztó felhasználó szerint bánkódhat, aki a ma bemutatásra kerülő iPhone 11-et veszi inkább”

LOL

(#5) GoldhandRent válasza Plug Life (#4) üzenetére


GoldhandRent
őstag

megnéztem volna ezt az írást.. akárhol, de.. nem lett bescreenelve.. sad
weibós link loginra vezet, ami nekem nincs

[ Szerkesztve ]

-

(#6) hroberto


hroberto
veterán

Ha nagyot üt, akkor lehet váltja az Mi9-et!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#7) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

:C

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#8) Wesder válasza Plug Life (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Mit tud majd az i11 hogy megint az lesz a legleg?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Jakesz


Jakesz
őstag

Ez jó hír, viszont ezzel együtt azt is közölték, hogy a kijelző olyan vízesésesen ívelt lesz, ami katasztrófa.

(#10) Emericus Max válasza hmb (#3) üzenetére


Emericus Max
tag

Üzemidőben nem tudom, de árban biztos jobb lesz :)
Nekem a Mix 3 4G változata olyan másfél napot bír, bár minden nap töltöm és nem nagyon szoktam hagyni teljesen lezsibbadni. Viszont gyorsan tölt. Szóval naponta 1 óránál többet sosem szoktam töltőn hagyni, de legtöbbször annyit se. Feleségem Mi 9-e is kb. ennyit bír. Viszont mindketten roppant elégedettek vagyunk velük. Mondom ezt úgy, hogy mind a ketten Honor/Huawei -ről váltottunk. Nekem volt cégesnek iPhone is, de azt soha többet. Mindezt ugye szignifikánsan kevesebb pénzért és 2 év hazai garival, dobozban gyári tokkal, Mix 3-hoz pedig QI töltővel. Szóval erős ajánlat, nem bántam meg pedig már használom egy jó ideje.

(#11) joey04 válasza Wesder (#8) üzenetére


joey04
titán

MI lenne ha mindkét oldalról elfelejtenétek már ezt? Az idézett szöveg is hülyeség, mert aki iOS-t akar az biztos nem fog bánkódni, aki meg rühelli, az úgyis inkább ezt, vagy más droidos eszközt választ. Vagyis a LOL reagálás teljesen helyénvaló, de nem azért, mert az i11 annyira legleg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Wesder válasza joey04 (#11) üzenetére


Wesder
félisten

2 éve nem követem a mobilpiacot, màr azt sem tudom hogy az Xs mit tud, vagy màs felső kategóriàs mobil. A Mix3 is csak azért lett véve mert tetszik belőle a Zafírkék vàltozat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) rdt89


rdt89
addikt

Nahát ez így elég durva. 😮

(#14) janeszgol válasza Wesder (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem az a lényeg, hanem az, hogy hogy mondhat ilyet? Én Xiaomit a saját rendszerével a büdös életbe nem vennék. Max One program keretén belül. Felőlem lehet 90Hzes a kijelző, meg kávét is főzhet.
Az i11 pedig best buy telefon a maga kategóriájában.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Jakesz válasza janeszgol (#14) üzenetére


Jakesz
őstag

Aha, a maga kategóriában, szifonos körben nézve. Szerencse, hogy a telefonpiac nem csak rágott almából áll, és vannak más gyártók is, amikkel össze lehet hasonlítani. 2019-et írunk. Erre ők 300 ezerért kidobnak egy HD + IPS kijelzős, gyorstöltő nélküli, vastag keretes telefont. De mindezt kompenzálja, hogy a hátulján ott van az almalogo. Mindjárt kettőt is rendelek.
És ezek után megy a Xiaomi leszólása, kész röhej, amit az apple fanatikusok produkálnak.

(#16) janeszgol válasza Jakesz (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Az a baj, hogy csak a hardverig látsz. Engem már nem lehet megvenni a számokkal. Normális programokat, játékokat, szolgáltatást akarok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) GoldhandRent válasza janeszgol (#16) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Mondd meg mi kell, csinálok neked célhardvert, és jól el is kérem az árát.
Viszont majd csak 320x480 pixeled lesz, előre szólok (vagy annyi se, ki tudja)! Ellenben lesz normális programod, játék, és szolgáltatás.
De csak amit kérsz, mert többet nem akarok vele foglalkozni, mint amennyit a minimumhoz szükséges ;]

-

(#18) janeszgol válasza GoldhandRent (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Én pedig isten bizony beleteszem neked a valós 8k-s kijelzőt, igaz továbbra is csak a Candy Crush megy majd, meg olvasgathatsz pdf-et. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) hroberto válasza janeszgol (#16) üzenetére


hroberto
veterán

Ezek szerint csak almán léteznek normális programok, és szolgáltatások. Aha... biztosan így van... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#20) GoldhandRent válasza janeszgol (#18) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Nekem sokáig volt HD kijelzőm, merthogy elég az telefonra (5, majd pedig 5,5 colon). Aztán szerencsére jött az FHD, és jelentős a különbség.. Több nem kell bele, de ez minimum.

Veszel még 32" TV-t 720p felbontással ? oda már 4K kell. Gép elé meg 2K.. telefonba 1080p.
A 8K-nak egyedül a moziba lenne értelme, telefonba, monitorba semmiképpen.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.