Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ezt mindig elsütöm én is, de akkor lemaradnánk ezekről a hulladékokról, akkor min szörnyülködnénk? Nem yolózásképpen, de most 3 éve, hogy nem néztem magyar tv-t (kint se nagyon), de néha-néha belenéznék, pár dolog hiányzik.

Hogy a videóhoz is szóljak: elszomorító, hogy ilyet kiötlő emberek dolgoznak ilyen komoly pozicióban, ahelyett hogy önként felmondanának és odaadnák a poziciójukat annak, akiknek tényleg szükségük van rá és a tudás is adott.

[ Szerkesztve ]

(#2) total90


total90
veterán

Mára kiégtem.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Erzsike valaszol a kommenteloknek
FB profil kell hozza

Szerintem nem szornyu, hanem semmilyen, mint a tobbi hasonlo reklam.

A dolog margojara:
Coub memek:
Orban dance Erzsire
Skala reklam zene Erzsire

[ Szerkesztve ]

(#4) pető bá'


pető bá'
őstag

szerintem jó ideje tudjuk, hogy ha egy reklám elég szar, akkor az ekvivalens azzal, hogy tökéletes. Mert még Te is, meg én is, önszántunkból megnéztük neten is, egy videómegosztón.

"... and I hope you have a great day!"

(#5) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem bejött a reklám.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) 8th válasza aero. (#1) üzenetére


8th
addikt

Tévén csak F1-et nézek, mást nemigen. Meg persze filmeket és sorozatokat de azt gépről. Ebbe a borzadályba is a facén szaladtam bele. Ezek után tutira nem merem bekapcsolni a tévét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

De miért?

(#8) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Csak erős idegzetűeknek - jaj, ne legyetek már ilyen mimózák. Leadtak egy blőd reklámot a tévében, minnyá összedől a világ.

Szándékosan ilyenre készítették, és a jelek szerint sikerült mémet faragni belőle, ami már önmagában eredmény.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#9) 8th


8th
addikt

Youtube kommentek ütnek. :D

(#10) dabadab válasza pető bá' (#4) üzenetére


dabadab
titán

Csak hát attól, hogy megnéztem, még egyáltalán nem következik, hogy el is mennék a CBA-ba, inkább a reklám alatti egyik youtube-os komment mondja el, hogy mit érzek:

"Tavaly voltam a soproniban, épp a plázában volt dolgom, kellett otthonra valami. Beléptem és arculcsapott a szocializmus üressége. Mintha direkt nagyobbak lettek volna a sorok közti távolságok, hogy jobban elfedje a kevesebb terméket, szegényesebb választékot. A tecsó, spár stb. nyüsgése után a bent pangó kietlenség egyre nagyobb erővel nehezedett rám. Egy kocka placc, egy termék. Rendezett sorokban előretolva a polcon, mintha elfednék a háttér hiányosságát, beugrottak az észak-kóreai katonai masírozások, a május elsejei felvonulások a papírkarton 5éves tervek transzparenseivel. Mikor mutatják hogy minden rendben, de érzed hogy semmi sincs rendben. Elfogott a szorongással vegyes melankólia. Kábultan szédelegtem a sorok között, reméltem kijutok élve. A pékáru részlegen lefagytam egy kiszáradt kuglóf előtt, de ekkor mint egy égből küldött jel kiszívta belőllem a fásultságot: Átszaladt előttem egy egér! Ekkor menekülőre fogtam, infantilis röhögés közepette, ez már sok, elég volt, tipli van! A pénztár még gyötörni akart. A többi áruházban megszokott pörgés helyett, egy flegma srác dolgozgatott. Láttam az arcán hogy minek terheljük mi ezzel. Diák és csak kényszerből van itt, melyik hülye az aki itt vásárol. Kénytelen voltam igazat adni neki. Soha többé nem tértem vissza."

DRM is theft

(#11) buherton válasza dabadab (#10) üzenetére


buherton
őstag

Az én gondolataimat is leírta az egyik hozzászóló:

Nem volt könnyű, de kivertem rá!!!

:DDD ;]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#12) fordfairlane válasza buherton (#11) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azon én is röhögtem. :DDD

x gon' give it to ya

(#13) pető bá' válasza dabadab (#10) üzenetére


pető bá'
őstag

Tegnap nem beszéltünk a CBA-ról. Ma igen.

Legutóbb talán 4 éve voltam egy CBA-ban, 2 óra biciklizés után kellett valami folyadék, az útba eső falu kisboltjában álltam meg. Nyilván a reklám miatt holnap nem fogok beugrani egy doboz tejért.

"... and I hope you have a great day!"

(#14) Armahun


Armahun
addikt

A postás Józsival mikor lesz fellépésük?

Azon a fészes videón amit fentebb linkeltetek elég mű karakter, számomra nem hiteles. :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#15) DeFranco válasza pető bá' (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igazad van egyébként, de ez a cba-t nem fogja megmenteni, mert oda az megy, akinek muszáj.

lehet vannak kivételek, kivételes boltok (meg eleve egy franchise az egész csillió tulajjal aki mind külön sz.ja a spanyolviaszt a saját boltvezetői értekezletein a csudálatos ötleteivel ami kijött a fejibül neki), de alapvetően ez a bevásárlás sajtostésztája. amikor már mindegy, csak legyen valami és aminél nem nagyon van lejjebb.

dabadab leírta, én is ezt tapasztalom.

nálunk épp van egy cba ami erre részben rácáfol, mert kedvesek az eladók, még áru is van meg tisztaság is, de ott is arcon csap a beleszarás meg a dilettantizmus, mert pont csemegeárut (sonka-sajt) nem tudsz venni értelmeset, mert csak a három kötelező (gépsonka, qbász, rákóczi szalámi illetve zsírosgépisajt, olcsóbrie és soványgépisajt) kornyadozik a pultban. kenyér meg nincs, ha van is nincs benne köszönet. és itt meg is ette a fene az egészet, mert ilyen helyen nem bevásárolsz, hanem beugrasz valamit enni vacsorára, meg esetleg ha buli van veszel bort. ebből az elsőt nem tudja.

van sáhasejemsonka meg mirelit szilvásgombóc, meg cba mosogatószer, tele van a pult kekszekkel meg löttyökkel de amihez gógyi kell (változatos és gyorsan romló áru, amiért bemész, mert a lisztet meg tudod venni nagybevásárláskor a teszkóban) ott már megáll a tudomány és ezért fix, hogy 10-ből 8-szor elégedetlenül mész ki.

innentől kezdve meg reklámozhatják, többen nem fognak bemenni ha csak nem muszáj, mert ha van mellette egy másik bolt (ami nem reál) akkor azt fogják választani egyszerűen azért mert sz.r

[ Szerkesztve ]

(#16) Habugi


Habugi
addikt

Mivel nem nézek TV-t ez a CBA-s csoda nekem még nem volt meg, ellenben ezzel már volt cseresznyém találkozni a sógoroméknál: [link] :O

Nem ütne meg annyira ha egyszer passzív szemlélőként részt vehetnék az elkövető marketing osztályok megbeszélésén és kiderülne végre hogy milyen szellemi szintet kívánnak ezekkel megcélozni, megszólítani.
Eredménytől függetlenül sem feltétlenül érdemes nagyon hibáztatni őket, révén rengetegen nem értenek ahhoz amit csinálnak.., azokat kéne a Duna mellett felsorakoztatni arccal a víz felé akik ezeket adásba engedik, aláírják/jóváhagyják miszerint "mehet".. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#17) bitpork válasza DeFranco (#15) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Itt Szegeden van két nagy áruházuk. Mindkettő jól néz ki belülről, és időnként (értsd néha) vannak jó akcióik - én pl Maasdamer akciók miatt járok ki, meg vannak helyben sült pereceik amik finomak. De még azokban is van egy olyan ... fura érzése az embernek odabenn.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#18) 66zio


66zio
aktív tag

Nekem bejött ez a reklám. Szerintem a többségnek nem is a reklám a baja, hanem, hogy CBA. Itt a hsz között is ezt olvasom.

Én örülök, hogy nem a 22. ugyan az a reklám megy le más logóval. Legalább próbálkoznak.

(#19) D1Rect válasza bitpork (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

B@ze, te meg hogy nézel ki? :)

(#20) bitpork válasza D1Rect (#19) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mint egy káoszmalaaaaac ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#21) Lauda


Lauda
félisten

10 eve nem nezek tv-t.

(#22) Kasya válasza Lauda (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

En se lattam tv-ben. A net viszont tele van vele.
Nem ertem amugy miert kaptak igy fel. Se nem jo, se nem olyan idegesito, mint a Fluimucil.

[ Szerkesztve ]

(#23) #51736960 válasza Lauda (#21) üzenetére


#51736960
törölt tag

Mégis elhülyültél ;]

Amúgy valaki írta fentebb, hogy sokaknak nem is a reklámmal van baja, hanem a cba-val, és ezzel én is egyetértek. Ezzel a reklámmal sikerült kiemelni azt, ami a cba-ban undorító, és fogalmam sincs, hogy ki engedte ezt gyártásba illetve sugárzásra. Ez van, amikot felelős posztokon nem szakértők, hanem cimbik ülnek.

(#24) #20655360 válasza Lauda (#21) üzenetére


#20655360
törölt tag

Nekem még TV-m sincs, bibibí. :P (komoly)

(#25) D1Rect válasza #20655360 (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Én 13 vagy 15 éve nem nézek TV-t és nincs is. :P

(#26) Lauda


Lauda
félisten

Hu de beteg emberek vannak :DDD .

(#27) #20655360 válasza Lauda (#26) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ősrégi poén.
Am én sokkal komolyabbra is vertem már ki a valóságban. :DDD

(#28) Lauda válasza #20655360 (#27) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#29) kemotox


kemotox
addikt

Erre szoktam mondani, hogy aki TV-t néz, az magára vessen. ;]

(#30) bitpork válasza kemotox (#29) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

TVt nézni igen is kell! Különben kimaradnának gyöngyszemek az életünkből :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#31) Eastman


Eastman
őstag

Valszeg nem huszonharmincas IT szaki a célközönségük. Őket ezzel nem lehet áthozni a spárból.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) #81556480


#81556480
törölt tag

(#33) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Orok merevedesi zavarom lett ettol a reklamtol... Welcome Impotencia :DD

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.