Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Most néztem meg a videót és számomra ez egy fantasztikus címnek ígérkezik, most már a Watch Dogs után ez érdekel a legjobban. Remélem össze fog jönni a pénz rá!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#2) petya1992


petya1992
tag

Tényleg jó lenne, ha összejönne, ebbe a műfajba elég kevés game van.

(#3) nuke7


nuke7
veterán

a videó nagyon gáz…
teljesen nyilvánvaló, hogy így nem lehet bemártani senkit - videó felvételek, időzítés, ujjlenyomatok, stb. hiánya nem stimmel :(

viszont az irány érdekes - kicsit wolf among us talán :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#4) bepken válasza nuke7 (#3) üzenetére


bepken
veterán

én inkább már akkor a Fahrenheit-hez hasonlítanám.

egyébként a sztori nem feltétlenül "lyukas"....az elején, ha jól értelmezem, ő adta át a gyilkos fegyvert :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#5) Samus


Samus
addikt

Nagyon jó, hogy még el sem készült, sőt, még szinte sehol sincs a projekt, de már az alapjátékon kívül a DLC-t is meg lehet majd kapni (ha eleget adományozol). Biztos jó ez az irány? Csinálunk valamit, kiadjuk, hogy legyen belőle zseton, de a sztorit elvágjuk (különben sem volt rá időnk/kedvünk, hogy befejezzük), hogy majd jól vegyék meg a következő epizódokat is, amik vagy lesznek, vagy nem...Azt hittem, jön egy új Fahrenheit, de mikor megláttam ezt az "ep1" meg DLC hülyeséget, elment a kedvem az egésztől.

Amúgy jónak tűnik, Archievementek már vannak (legalábbis egy felugrott menet közben), de remélem maga a játék nem pár gomb nyomogatásából fog állni, megfelelő időben. A másik, ami már már irtó komikus, hogy ennyire figyeltek a realitásra, de a hotelszoba ajtaja gombnyomásra nyílik, magától...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) priti


priti
addikt

Ez az, ami helyett már inkább megnézek egy filmet. Ebben a látványban mi a lenyűgöző?

Sosem értettem, hogy az mitől játék, ha felszeletelek egy a versenyben kifejezetten béna grafikájúnak számító animációs filmet úgy, hogy mindig más gombot kell megnyomni ahhoz, hogy az egyik szelet után következzen a másik.
Ha készítenek 8 féle főszálat és nem mindegy milyen döntéseket hozol a történet egészére nézve sem az még csak-csak, de amikor eldöntheted, hogy felveszed a csörgő telefont és továbbmegy a "játék", vagy nem veszed fel a telefont és akkor mászkálhatsz egy szobában ameddig tetszik, de a büdös életben nem megy tovább a történet az annyira béna, mint amikor egy FPS-ben 1700 embert megölhetsz akkor is jönnek, de ha elfordítasz egy kapcsolót a falon, akkor jön két ember és utána senki. :DDD

Hardverlesen

(#7) bepken válasza priti (#6) üzenetére


bepken
veterán

ha szigorúan vesszük, akkor ezek tényleg csupán egymás utáni jelenetek...de szerintem épp attól játék, hogy a végletekig bele tudod élni magad a történetbe és saját magad alakítod a végkifejletet.
engem simán jobban leköt, mint egy egyszerű lövöldözős játék :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8) nuke7 válasza bepken (#7) üzenetére


nuke7
veterán

ez igaz… de azért a fahrenheit kicsit bonyolultabbnak tűnt :U :D

mondjuk ha Telefon felvétele mellett lenne valami más lehetőség is, kicsit (sokkal) izgalmasabb lenne :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#9) solaris17


solaris17
aktív tag

Amilyen jók a fények, olyan üresek a szobák :) Amúgy jó, csak az zavart, hogy a videolájátszót sehogy nem tudtam teljes képernyőbe tenni. Más se?

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#10) priti válasza nuke7 (#8) üzenetére


priti
addikt

Fogalmazhatnánk úgy is, hogy a választás nélküli megállításnak semmi értelme nincs. Minek? Nyomd meg az "E" gombot, hogy kinyitsd az ajtót. Vazz, de minek? Ha egyszer mást nem csinálhatok, akkor miért nem nyílik ki magától? Ezek az éberségi tesztek annyira fárasztóak szerintem. Pláne amikor eltűnik a felirat, hogy mit kell megnyomni 1 másodperc után és csörög a telefonod, majd felnézel, hogy: "Mi? Mi volt? Már megint miért áll az egész? Mit kell megnyomni?" és nekiállsz ott tunkolni a gombokat, aztán alkarral majd páros lábbal térdelsz rá az egész billre, hogy "húhaanyád, menj már tovább vaze" és akkor kiderül, hogy kilépni se lehet. Á, nagyon szar, de hogy ez mitől játék, meg hogy ebben mi az izgi nem értem.
Nyomj "E"-t, hogy kijöjj a zuhagy alól. Mér' ha "K"-t nyomok akkor kiköpülöm magam vagy mi? Ja nem, mást nem nyomhatsz, de azé nyomj "E"-t hogy kigyere, mert különben ázol. És ha ázom akkor mi van? Ja semmi, ha bírod villanyszámlával 2 hét múlva is ott ázol és ez a játék, háhht hajrá! Engem valahogy nem fog meg.

Hardverlesen

(#11) b. válasza priti (#10) üzenetére


b.
félisten

igen ebben van valami.
A Fahrenheit meg a maga nemében zseniális játék volt, abban volt hasonló szá,l de ott volt ugye misztikum és egyéb más dologk is . A kezdetről ne is beszéljünk, hogy wc ben is volt már kb 3 féle lehetőséged hogy hogyan tovább .
Ez a bemártás így azért elég gyenge. a grafika pedig szerintem azért nem fantasztikus , inkább elmegy színvonal. A néger testőr arca arca pedig kifejezetten vicces volt az arc scriptelés ellenére is. Ezektől függetlenül tetszett és remélem hogy tényleg jó lesz. A Fahrenheit 2 ha jönne arra bármikor áldoznék előre is pénzt ,de hát addig maradnak az ilyen reménykeltő játékok...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) ripla


ripla
őstag

anatómiailag is lenne még mit tanulni, főleg a fekvő alak eléggé fura. :)

(#13) Foo


Foo
tag

lenyűgöző látvány? na nemááá! :U

(#14) Nordic válasza Samus (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem kell ezen meglepődni...

Gondolj arra milyen ziccer, ha mondjuk a 7 különböző szemszögből 3 DLC lesz, esetleg újabb karakterekkel való játék DLC-ben...kb ez jutott elsőre eszembe, amikor olvastam a cikket.

(#15) Zol01 válasza Foo (#13) üzenetére


Zol01
tag

Pedig tényleg szépen kidolgozott és egyedi látványt nyújt! Rondának vagy átlagosnak nem nevezném. :K

(#16) Ubran


Ubran
tag

Szerintem jo kis latvanyvilaga van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.