Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 7600 GS


7600 GS
addikt

Köszi srácok a sok véleményt! :R Csak azért csináltam egy ilyen postot, mert úgy érzem, emellett nem lehet szónélkül elmenni, engem kezd idegesíteni. A csicskázás nagyívben ........ , az nem bánt. De ezt egy olyan gyerek mondja, aki pl. földrajzból szín 1-esre áll. De ő aszondja, hogy elmegy szakmunkásképzőbe burkolónak. Ja öcsém, de ha akarsz is kezdeni vmit azzal az életben, akkor nem elég 2-essel elvégezni.... :U

(#52) Zolaash válasza 7600 GS (#51) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A: A burkolásból is meg lehet élni,

B: Valakinek dolgoznia is kell, nem lehet mindenki aktakukac, különben világvége lesz. ;)

Van, aki arra született, hogy az eke szarvát fogja. Nincs is ezzel semmi baj, ez a világ rendje. (Kár, hogy a kétkezi munkának nincs becsülete. Már régóta nem lehet megélni belőle normálisan.) Szóval meg lehet érteni az ő álláspontját is, de ettől te még nem vagy csicska.

Rip and tear

(#53) mephi666 válasza Zolaash (#52) üzenetére


mephi666
nagyúr

méghozzá milyen jól meg lehet élni belőle :K aki jól csinálja, ki sem látszik a munkából... (2éve 1600ft/m2 áron burkoltak nálunk... kb 35m2-nél ez 56ezer pénz... időben meg 1 hétvége alatt megvolt: pénteken 3-4óra munka... szombaton egész nap... vasárnap 4-5 óra, hétfőn meg pár óra és kész is volt) csak hát nem éppen egészségkímélő munka...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#54) Zolaash válasza mephi666 (#53) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ja, nem annyira. Egy életen át térdelni... Hiába a zselés térdvédő, akkor is rohadtul fáj estére a térded.

Rip and tear

(#55) madstunt


madstunt
addikt

ezekre a bejegyzésekre az ultimate válasz(amit nem lehet überelni:D )= "sz@rdmánle!"

(#56) eziskamu válasza Wictor (#8) üzenetére


eziskamu
addikt

Lehet a külalakot is pontozza, esetleg a padtársadnak jobb a helyesírása :) . Lehet, tanul csak épp nem tud hozzá kezdeni, de te ihletet adsz neki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Érdekes dolog ez.
Az osztályból nagyjából én vagyok a legtöbbet az iskolába. nem buzgóságból, szimplán unatkoznék egész nap itthon ülni. Ülök inkább ott.

Nem igazán nehéz a jegyeket össze szedni ebben az iskolában. Félévkor 4,5-ös átlagom volt, de úgy, hogy csak magam szórakoztatására felelgettem a jobb jegyért. Pedig tudom, hogy nincs sok értelme, nem megyek az ötössel sem többre, mint a négyessel.
Az év végén is számolgatom most, miből írjak, miből ne.
Ma is írtunk weblapszerkesztésből. Kérdeztem is a tanárt közben, hogy ez elég-e, mondta, hogy ez így még 3-as. Akkor mondom még javítok rajta, ötöst akarok.
Mellettem meg mondja aki ül, hogy mintha az nem volna elég.
De elég. Neked. Én szabtam magamnak egy határt, és azt akarom elérni.

Nem lehet mindenkinek a kettes a cél.
Nekem az semmivel sem jobb, mint az egyes.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#58) z0d1AK válasza z0d1AK (#57) üzenetére


z0d1AK
veterán

Most kalkulálgattam a jegyeimet.
Ha jól emlékeztem, akkor a javítástól függetlenül is jobb átlagot produkálhatok, mint a féléves.
Ha mindenből tudok holnap és holnap után javítani, akkor akár 4.8-as átlagom is lehet. Az azért nem rossz. Figyelembe véve, mennyit tanultam...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#59) 7600 GS válasza z0d1AK (#57) üzenetére


7600 GS
addikt

Valahogy én is így gondolom. Mondjuk nekem muszáj bejárnom a suliba, mert kihajítanának, és egyébként is, kezdeni akarok valamit az életemmel.

mod: És te gimis vagy, vagy fősulis/egyetemes?

[ Szerkesztve ]

(#60) k.


k.
őstag

Szerintem 2 lehetőség van:
a, Hülye gyökerek, irigyek rád
b, olyan "nyalós" fajta vagy aki megy a tanárhoz és jáááj tanárnéni. Nálunk erre mennek ezek, mert van 1-2 srác aki ilyen és néha irritálóak. Hogy egy órát nem mernek ellógni, vagy késöbb beérni mert jaj megharagszik.
Azért én feltételezem, hogy az első pont vonatkozik rád. :)

(#61) z0d1AK válasza 7600 GS (#59) üzenetére


z0d1AK
veterán

Technikum szerűség. Péntekig. Merthogy akkor lesz vége.

Nálunk nem írnak hiányzást, és még a legtöbb dogát utólag is meg lehet írni.
Mégis bejárok. Nekem ez a normális.
Az iskola azért van, hogy bejárjon az ember.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62) 7600 GS válasza k. (#60) üzenetére


7600 GS
addikt

Talált süllyedt, az első az iagaz. A 2. az nem az én típusom, van belőle amúgy az osztályomban.

(#63) k. válasza 7600 GS (#51) üzenetére


k.
őstag

"Ja öcsém, de ha akarsz is kezdeni vmit azzal az életben, akkor nem elég 2-essel elvégezni.... "
Ezzel egyébként nm értek egyet. Külföldön semennyire sem számít, hogy mennyire végezted el az egyetemet vagy akár a fősulit.Mondjuk itthon sem nagyon. Ha pedig az embert nem veszik fel valahova, ott a fizetős-no nem a szülök fizessék, diákhitelből gondoltam- és ott még megjöhet az esze-félek nekem is ott fog :U -.
Emellett igazad van szégyen, hogyha valaki ilyenkor így ugat de szerintem közel sem annyira a jó jegy a lényeg mint azt gondolod.Pl mikor valaki 4,5 ös átlaggal végez a fősulin és a 3as átlagút veszik fel mert a kiállása jobb, akkor az ember ezt átértékeli.
Nem azt mondom, hogy nem kell tanulni, de nem csak az számít.
Persze lehet hogy hülyeséget irok. :U

(#64) mephi666 válasza k. (#63) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért fősulin a 2-es az már 50% fölött van általában... (vagyis nálunk így volt) a 3-as meg 60-70% között... komolyabbak az elvárások, mint középsuliban, ahol ha már valamit írsz, megvan a kettes... (matek érettségin is talán 75 pontból 18 fölött már 2-es jött... ez kb olyan 25%) szerintem egy fősulit/egyetemet 3-as átlaggal elvégezni nem szégyen... megvan a papír, ez számít... innentől már minden azon múlik, hogy adja el magát az ember... egyik munkaadó sem kérdezi, hogy: "na, hányszor vágtak meg pl. mikroelektronikából?" :) középsulit simán el lehetett úgy végezni, hogy az ember épp csak átfutotta az anyagot és ami megmaradt a fejében, abból szerzett simán legalább egy 3ast... fősulin ez már nem volt elég, maximum csak 20-30%-os eredményre, ami még bőven bukta... én is lesz@rnám nagy ívben az ilyen beszólogatókat, mert lehet, hogy menő náluk "lecsicskázni" a másikat, de majd pofáraesnek, ha továbbtanulnának és sehova nem lesz elég a pontjuk... max csak költségtérítésesen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#65) z0d1AK válasza mephi666 (#64) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az érettségin 20%-tól kettes a jegy. 10-20% között pedig még szóbelizhetsz.

Nekünk OKJ-n 61%-tól kettes.
Azért van különbség.
Érettségin a 61% már 4-es, azt hiszem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#66) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Én ha így hozzám szólnak, én visszamondom neki hogy "veled örülök" :P

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#67) rolkaDb válasza Lenry (#6) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Pontosan. :R

(#68) proci985 válasza mephi666 (#64) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

bmen 40-55-70-85 szokott lenni a határ, bár ilyen 5-10%is eltérés lehet. de, lehet olyan kérdéseket összerakni, hogy 95%os lesz ettől függetlenül a bukási ráta (asszem két éve a fizika1 egyenesenjött össze annyi, de a számítógépes grafika is legenda).

100%os házi és 5ös emelt érettségim volt matekból, mégis megvágtak az első analizis zhn:DDD szal tényleg nem ugyanaz a világ.

nyugaton nincs nyilvános kiosztó (sőt, BMEn is változtattak 2003tól), és jobb úgy. ki úgy is kiderül hogy ki hogy áll (ha az illető akarja). az, hogy ki milyen jegyet kap, sok dologtól függ, nagyon óvatosnak kell lenni a hasonlítgatással. nem vagyunk egyformák (memória működése, logika, érdeklődés, szabadidő mennyisége, család, szocializáció).

cikkhez: a "csicska vagy" arc meg majd kiderül, hogy hová jut, de ez már az ő magánügye. és mint a magánvéleményével, azzal se kell foglalkozni. azt lehet csak az a baj, hogy a beszóló is ment volna a Bolyaira, csakhát...

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.