Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon jól hangzik. Az ára azonban nem. Nekem ahhoz 500 ezer alatt kell lennie, hogy elgondolkozzak a vásárlásán. Másrészt az íveltséggel szemben idegenkedek. Mi az értelme, jelentősége ennek? Ez ha kicsit is, de csökkenti a betekintési szöget.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) PuMbA válasza Kékes525 (#1) üzenetére


PuMbA
titán

650k-nál tart a FullHD modell :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Locutus


Locutus
veterán

Gyönyörű TV-k ezek, én is szívesen leváltanám rá az 50GT60-as "monitoromat" :)

Az 50ms-ot vajon játékos módban mérték? Kérdés hogy ehhez kikapcsol e vajon minden képjavító featuret, és még ekkor se gáz a mozgásmegjelenítése?

Múltkor egy leárazásnál már majdnem elcsábultam egy FullHD modell felé, nekem igazából az is bőven elég lenne 55-ös méretben. Lehet hogy annak az input lagja is jobb.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) elefant válasza Kékes525 (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

az OLED-nél nincs gáz a betekintési szöggel.
a hazai ára tényleg kicsit súlyos, de webáruházban "már" 4000 euró körüli áron is meg lehet venni akcióban.

(#5) Kékes525 válasza PuMbA (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen, azok felé kacsingatok is. Kérdés, hogy ezek minősége milyen? Eléri, esetleg meghaladja e a legjobb hasonló áru LCD-ék minőségét?

(#4) elefant: Mi a jelentősége az íveltségnek? Dizánj? A betekintési szög mindenféleképpen ront a kép geometriáján.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6) Gausz válasza Kékes525 (#5) üzenetére


Gausz
aktív tag

Íveltség: Marketing :D
Eredetileg az volt a duma, hogy jobb a kép, hiszen a képernyő minden pontja ugyanolyan messze van tőled, te vagy a "fókuszpont". Ennek azonban csak akkor lenne értelme, ha vetítenék a képet, így ugyanis nem torzul. Így hát marad parasztvakításnak.

(#7) elefant válasza Kékes525 (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát én nem sok értelmét látom az íveltségnek. a gyártók szerint emiatt majd körülöleli a nézőt a kép...

engem inkább zavar a dolog...

(#8) Kékes525 válasza elefant (#7) üzenetére


Kékes525
félisten

A baj ezzel, hogy csak 1 nézőt, aki pont középen ül. Azonban a legkisebb család is 2 személyes...

(#10) elefant: Csak általánosban mondtam. :K

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) Cifu


Cifu
nagyúr

Vajon ebbe hogyan kötnek bele a Plazma-egyház elvakult tagjai, mert ugyebár itt aztán tényleg az áron kívül csak előnyök vannak - tökéletes fekete és betekintési szögek, nincs semmi felhősödés, ghosting, sőt itt nem tükröződik a képernyő és még vibrálni sem vibrál.

Hiába mondják egyesek, hogy ma már nincs jó képminőségű TV, nagyon is van, csak ki kell nyitni a szemüket...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) elefant válasza Kékes525 (#8) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

én leszek az utolsó, akit meg kell győznöd :D

(#11) flexxx2


flexxx2
őstag

A 4k videók h.265 v. 264el voltak tömörítve?

Köszönjük Strezi a lehetőséget :)

(#12) Plasticbomb válasza Locutus (#3) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én épp nemrég vettem monitornak egy samsung 32 colos full hd led tv-t, jelenleg egy hatranyos pontot erzek csak: ha ugy ulok elotte, mint a pc elott, kozel, akkor epp elkezdenek zavaroan latszani a pixelek. Egyebkent teljesen meg vagyok vele elegedve, jo aron is volt, potom 350euro, UK garanciával (hollandban elek). Szoval, ha latsz egy hasonlo uzletet, vagj bele!

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#13) zzola válasza elefant (#4) üzenetére


zzola
félisten

Hát ez tényleg drága...

(#14) Squirrel válasza Cifu (#9) üzenetére


Squirrel
őstag

Szerintem nem kell oket piszkalni es akkor nem fognak kotozkodni. Mozgasmegjelenitesre kivancsi lennek en is, mert tavaly meg a 950-es modelleket nezegettem egy aruhazban, ott tenyleg 3 csucs tv volt egymas mellett, LG OLED, valami dragabb LCD es plazma, ugyanaz a promo film ment rajtuk es ott azert tenyleg nem voltak egyformak. Nehez pontosan megfogalmazni, de az OLED mellett latva a plazman ugyanazt a demoanyagot, erezte az ember, hogy valami nem stimmel az OLED mozgasaival. Bar gondolom, hogy otthon ha nincs a nappaliban mellette egy plazma, akkor ez fel sem tunt volna. Egyebkent a feketevel, szinekkel szerintem mar a tavalyi modelleknel sem volt semmi belekotnivalo, szepek voltak. En vegul egy VT60-as 65 colos plazmat vettem, es most is azt vennek, mivel ehhez kepest majdnem a harmadaba kerult es tavaly meg nem volt csak 55-os OLED. Ha az idei modelleknel mar ezt is javitottak, akkor tenyleg csak az aron kell kuzdeniuk.

[ Szerkesztve ]

(#15) PuMbA válasza Kékes525 (#5) üzenetére


PuMbA
titán

Hogyne érné el? Tesztekből kiderül, hogy ugyanolyan képminőségű az összes OLED TV, hiszen OLED :) Ennek az az oka, hogy az LCD olyan, ahol trükkös technológiai megoldásokkal turbózzák fel a képminőséget :)

[ Szerkesztve ]

(#16) elefant válasza flexxx2 (#11) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

mindkettővel!

hamarosan updateljük a videós tesztcsomagot, abban benne lesznek, csak a karácsonyi szezon (veletech - playit) egy idegbaj

[ Szerkesztve ]

(#17) R9DEON válasza PuMbA (#2) üzenetére


R9DEON
senior tag

Sajnos ezek 500k vagy alatt kb. 2019 körül lesznek (saját vélemény) de legalább addig fejlődik a technológia, nem tudom monitorként mennyire válnának be beégés szempontjából de nekem mar egy 32" is megtenné, minden esetre a gazdának köszönjük hogy ilyen rendes volt és megosztotta velünk a tapasztalatait.

(#18) flexxx2 válasza elefant (#16) üzenetére


flexxx2
őstag

És olyan tesztvideótok lesz/van amiben a format profile L5.0 (jelenleg legtöbb 4.1es)?

erre gondolok: "Format profile : High@L4.1"

(#19) DithenS


DithenS
senior tag

Tetszik,az viszont igaz hogy drága.De 2018-ban elkészül az új gyára az LG-nek ahol oled paneleket fognak gyártani,na akkor tuti olcsóbb lesz,bár mivel maga van egyedül ezen a piacon nem biztos mert az amoled ugye nem jó ha TV-be rakják.

[ Szerkesztve ]

(#20) elefant válasza flexxx2 (#18) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

még nem tudom pontosan mi lesz benne, összeszedtünk egy rakat új (többnyire) 4K videót, meg csináltunk is párat, majd összelegózzuk, hogy melyikeket kéne beletenni.

[ Szerkesztve ]

(#21) elefant válasza R9DEON (#17) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

két év alatt ötödére esett az OLED tévék ára, úgyhogy lehet, hogy hamarabb eljön a Kánaán. Ha tényleg belépnek a kínaiak is erre a piacra, beindul a Samsung is, akkor jön az igazi árverseny.

(#22) bteebi válasza elefant (#4) üzenetére


bteebi
veterán

A 4000 euró azért jóval barátibb ár, mint a 2 MHUF... Persze sajnos még arra se futná :). 3-4 év múlva viszont már majd tűrhető lesz, addigra talán még a 65" körüli UHD modellek ára is benéz félmillió Ft környékére.

Az íveltség rendkívül idegesítő, de amúgy elég jól néz ki, bár a tavalyi modellnél szerintem nem létezik szebb TV :U.

#8: "A baj ezzel, hogy csak 1 nézőt, aki pont középen ül. Azonban a legkisebb család is 2 személyes..."

Ezért kell mindenkinek venni egyet ;].

#19: Ez így nem igaz. Az AMOLED-ben az AM csak az aktív mátrixot jelöli, ami egy címzési technika. Gyakorlatilag minden "valamire való", nem nagyon kevés szegmensből álló kijelző aktív mátrix címzésű. Az LCD TV-k/monitorok is, csak nem írják ki, mint ahogy többnyire a TFT-t se szokták, ami meg csak a tranzisztor típusára utal. Valószínűleg az RGB OLED-re gondolhattál, ami viszont sajnos tényleg nem elég jó a TV-khez.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) Kékes525 válasza elefant (#21) üzenetére


Kékes525
félisten

Én az Olympiá ban bízok. Talán addigra 500 ezer alá csúsznak. Ez nagyban függ a konkurencia fejlődésétől is. Az lenne jó, ha több cég is fejlesztene OLED panelokat.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#24) Ijk válasza Cifu (#9) üzenetére


Ijk
nagyúr

Könnyen bele tudok kötni.
Ívelt képernyő nem kell, habár ha jól tudom van lapos testvére is, szóval ezt mondjuk kihúzhatjuk.
Az áron kívül ugye minden előny szerinted, csak éppen az árával már be is csapták az orrunk előtt az ajtót.
A legnagyobb problémám viszont a mozgóképfelbontás, amiben nem jobb az LCD-nél. LCD-vel 3 fő problémám volt mozgókép megjelenítőként, a kontraszt, mozgóképfelbontás és ár. Ebből a felsőkategóriás készülékekbe épített BFI-nek hála a mozgóképfelbontást kidobhatjuk.
OLED esetében az egyik problémát sikerült lecserélni a másikra, a kontraszt kiváló, azonban a mozgóképfelbontás gyenge. Az utóbbit két módon lehet javítani, interpolációval és fekete képkocka beszúrással. LCD-nél remekül működik az utóbbi, de OLED-nél feltételezhetően nem tesz jót az élettartamnak a pixelek gyors ki-be kapcsolgatása. Szóval marad az interpolációs megoldás, amiről hallani sem akarok, mert borzalmasan agyonvágja számomra a tartalmat.
Szóval egyszerűen megfogalmazva, ironikusan pontosan az a baj az OLED-del hogy nem vibrál a képe.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25) Márton


Márton
nagyúr

Na, örülök, hogy végre jókat írnak a 3D-ről :)
Nem fog ez eltűnni, ahogy sokan szeretnék.. :B

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#26) mqm


mqm
senior tag

Odáig jutottam ,hogy 2 millió.. Lapoztam is tovább! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#27) szp1


szp1
addikt

55", FHD, egyenes ( nem ívelt.. :O .).
Erre spórolok.
(Ha okosrendszer meg médialejátszó meg 3D nélküli létezne, az lenne az igazi. Persze ez csak álom.)

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#28) Kékes525 válasza szp1 (#27) üzenetére


Kékes525
félisten

Mi a baj az az okosrendszerrel és a médialejátszóval? Nem hiszem hogy ez nagyon megemelné az árát.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29) Dexar007 válasza Cifu (#9) üzenetére


Dexar007
veterán

Belekötök en neked!

Motion resolution 650 with [TruMotion] engaged; 300 otherwise- Monitornak tökeletes!

Hdtvtest oldalan referencia minösitest kapott?Nem. Ellenben 3db 2013-as Pana plazma igen.

Izlelgessük..
(B)Motion resolution Excellent (1080 lines)(/B) .: [link]

;]

Give me your cum,bull!

(#30) Locutus válasza Ijk (#24) üzenetére


Locutus
veterán

Nemtom, én így lassan 2 év használat után az 50GT60 mozgásmegjelenítésétől se vagyok hanyattesve. Ugyebár mindent kikapcsolva használom, PC-re kötve, mindenes monitorként, és filmnézéshez is.
Weboldal görgetésnél pl szépen mosódnak a kontrasztosabb színek. Dithering szerű pixelesedés is szépen tettenérhető, pl halvány kék árnyalatok mozgásánál, pl égre nézve bizonyos játékokban. Szeret zajosodni is a képe bizonyos tartalmakra. Bőven volt időm kitapasztalni mindent már... Gyors mozgásnál nem érzem annyira tökéletesnek. De az is igaz, hogy nincs összehasonlítási alapom, mert mellécsak egy 42G20 van még, LCD meg OLED nincs kéznél.
Amúgy persze, tökéletes feketéje van, pazar színei, LCD-re sose cserélném le. De az OLED-del már nagyon más a helyzet...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#31) szp1 válasza Kékes525 (#28) üzenetére


szp1
addikt

A gyártási költséget biztosan nem löki meg nagyon, de a fogyasztói árat annál inkább.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#32) Ijk válasza Locutus (#30) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem használom a plazmát monitornak mert arra úgy szar ahogy van, sokkal jobb az LCD ilyen célra. Szóval a weboldalakon görgetés finoman szólva sem mérvadó számomra.
Ellenben 95%-ban 24p tartalmat nézek és néha sportműsorokat és erre bizony impulzus megjelenítésű technológiák a legalkalmasabbak mint a CRT és Plazma, másodsorban a "sample-and-hold" megjelenítők BFI-vel.
Játékoknál amúgy el kell fogadnod majd az OLED LCD-szerű motion-blur-ját, mert interpolációval szinte alkalmatlan játékokra.
Hidd el hogy jelenleg nem kapsz jobbat a GT60-adnál, ha vannak is kompromisszumai csak többet veszítesz bármilyen más ma kapható megjelenítőnél.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#33) bteebi válasza Kékes525 (#28) üzenetére


bteebi
veterán

Erről van szó. Ezek a plusz fícsörök érdemben aligha dobnak az áron, elférni viszont elférnek a készülékben. Ha kulturáltan vannak megoldva, és nem telepszenek rá az emberre, a menüt érdemben nem rontják el, akkor nem sok vizet zavarnak. Nem muszáj használni őket, viszont az egy nagyon jó dolog, ha van rá lehetőséged. A passzív 3D szerintem egy elég jó dolog, legalábbis van olyan tartalom - ha nem is sok -, amit érdemes 3D-ben nézni. Egy 42"-os FHD LG-n láttam először passzív 3D-t, a felbontást leszámítva elég jó volt. A felbontásbeli problémát meg megoldja a 4K.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#34) xtremetuning válasza Kékes525 (#5) üzenetére


xtremetuning
addikt

Van egy a hálóm falán. Imádom.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#35) Locutus válasza Ijk (#32) üzenetére


Locutus
veterán

Igen ez valószínű, hogy a GT60 még mindig sokkal jobb a legtöbb piacon kapható TV-nél, DE én azért az OLED-nél már ennyire nem volnék biztos ebben. Inkább úgy fogalmaznék, hogy a mozgásmegjelenítési hiányosággai máshogy jelentkeznek, mint a plazmának.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#36) Ijk válasza Locutus (#35) üzenetére


Ijk
nagyúr

Abban jelentkeznek hogy pont olyan mint egy LCD.
Az OLED-nek egyetlen gyakorlati előnye van az LCD-vel szemben ha figyelmen kívül hagyjuk a háttérvilágítás miatti inhomogenitásokat, mégpedig a fényévekkel jobb kontraszt. Ami azt tanácsolná hogy monitornak cseréljük le az LCD-ket, azonban az OLED beégésre hajlamos csakúgy mint a plazma ha nem is olyan mértékben.
Tehát nincs kompromisszummentes technológia, ráadásul amíg 24p-s az alapanyag mozgóképeknél 90%-ban addig el kell különíteni mozgóképre és állóképre alkalmas technológiát. És csak azt tudom mondani hogy az előbbire még mindig a plazma az utóbbira pedig az LCD a legkevésbé kompromisszumos megoldás. Az OLED pedig népszerű az újdonsága és a kontrasztja miatt, de egyelőre a beégés problémával monitornak alkalmatlan és BFI nélkül a videofilek sem kapkodnak majd érte.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37) tisn válasza Cifu (#9) üzenetére


tisn
addikt

engem plazmatulajkent meggyozott, amint leesik az ara egy elivselheto szintre, es bedoglik a plazma, mar veszem is

(#38) Locutus válasza Ijk (#36) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem a GT60 se égett be két év alatt, pedig monitorként használom ugye.
Ghostot van ami okoz, de olyasmit semmi, ami megmaradna hosszú távon.
Ha ennél az OLED jobb, akkor aggodalomra semmi ok.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39) joey04


joey04
titán

Jó hírek ezek, a mozgóképfelbontást kell még javítani és végre lesz értelmes alternatíva lecserélni a g30-at. Remélem kihúzza addig mire 250-300k környékén lesznek a nem ívelt, fhd 50" modellek. Persze ár szempontjából a legjobb az lenne, ha minden parasztvakító sallang kimaradna (3D, smart rendszer) de erre kicsi az esély.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) aram01 válasza joey04 (#39) üzenetére


aram01
nagyúr

"Persze ár szempontjából a legjobb az lenne, ha minden parasztvakító sallang kimaradna (3D, smart rendszer) de erre kicsi az esély."- de bírom az ilyen szöveget, távirányító azért lehet hozzá?

Témához: Fél éves az 55lb671v-m, garancia lejárta előtt (ami még majd másfél év) elköszönünk egymástól. Aztán jön a dilemma 4k vagy oled? Mert sajnos a kettő nem fog beleférni a keretbe. Nem hinném hogy kevesebb mint két év alatt drasztikus árcsökkenések lesznek, de majd meglátjuk.
A tulajnak köszi a lehetőséget hogy létre jöjjön ez a tesztecske, és üzenem neki: hogy nagyon irigyelek a tv miatt :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#41) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na végre nem úgy kezdődik az 1-2 milliós TV tesztje, hogy szar a kép mert felhős, zajos, utánhúzós stb. :D
Szarok mindenre csak legyen tökéletes a kép ennyi pénzért! Mire lecserélem a 65-ös plazmát, lejön az én árszintemre! :)

(#42) Chrys_ válasza Kékes525 (#23) üzenetére


Chrys_
addikt

A 2024-esben? :)

(#43) satz18


satz18
őstag

Nagyon király hogy ilyen ütemben esik az OLED TV-k ára. A minap esett le az állam, hogy már 500k-ért adják az 55 col/FHD-kat. Sztem várok még vagy 2 évet és veszek egy UHD 55 colosat, vagy valami hasonlót. Így vagy úgy, abba szinte biztos vagyok, hogy a következő TV-m az OLED lesz.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#44) farkas1 válasza joey04 (#39) üzenetére


farkas1
tag

"minden parasztvakító sallang kimaradna (3D..."

Ha nincs 3D tévéd akkor nyilatkozol így.

Tegnap néztem a Hangya embert half ou full hd-ben LG 3D-n, és nagyon jó volt a 3d térhatással a film. Amikor a fickó összezsugorodott és hirtelen minden nagy lett, nagyot dobott a látványon a 3D hatás.
Szerintem nagy hülyeség lenne kihagyni ezt a funkciót, mert sokat veszítene az ember a látnivaló élményéből.
Ami filmet lehet 3D-ben nézek, persze csak azt ami érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#45) #94529552 válasza Ijk (#24) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az a gáz, hogy nem olvastad el a cikket figyelmesen, vagy sehogy: A neten lehet panaszokat olvasni a mozgásmegjelenítéssel kapcsolatban az OLED tévék esetén, de mi igazából semmi ilyesmit nem tapasztaltunk.

(#46) aram01 válasza farkas1 (#44) üzenetére


aram01
nagyúr

osztom a véleményed :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#47) Ijk válasza #94529552 (#45) üzenetére


Ijk
nagyúr

De elolvastam. Mozgóképfelbontásról beszéltem egyébként.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48) MaUser válasza Cifu (#9) üzenetére


MaUser
addikt

Mint egyhaztag, nem kotok bele, mivel itt is van ertekelheto fekete az lcdvel ellentetben. Szoval majd cserelem az st60-at ha arban az oled elerheto lesz.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#49) stutga válasza farkas1 (#44) üzenetére


stutga
tag

Szerintem kár belemenni ezekbe a hitvitákba (minden 3D tévé tesztjénél).

Igen a 3D elkepeszto tud lenni, egyszeruen imádom, még a 2D->3D átalakitas is kiváló az én ósdi LG-men.

Azonban a térlátás egy dolog ami nem mindenkinek adatik meg, nyilván náluk fejfájást okoz, de semmi extra élmenyt. Olyan ez mintha színes TV-t próbálnál rátukmálni egy nagyban színvak társadalomra.

olyasmi ez mint az Asian Vision (by Drawn together) :)

(#50) joey04 válasza farkas1 (#44) üzenetére


joey04
titán

Rendben elfogadom a véleményed, hogy neked kell. Én viszont eleget láttam Tv-n, moziban, mindenhol, nekem nem kell. Sajnos választási lehetőségem nem lesz, és ez az ami kicsit morcossá tesz, hogy olyan extrát kell majd megfizetnem amire nincs szükségem. De ez legyen a legnagyobb baj, ha 3 éven belül lesz 50" fhd oled (nem ívelt) 300k alatt, akkor üsse kavics, lenyelem, hogy 3D képes lesz :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.