Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#146) nuke7 válasza Andris05 (#145) üzenetére


nuke7
veterán

na
1) itt is írták, hogy volt benne séta.

2) tudom miről beszélek, és hidd el, többen végzik rosszabbul mint jobban az élsportolók közül - hacsak nem váltott időben és jött rá, hogy mással kell ellensúlyoznia; mert erre is van példa.

3) egy percig sem azt vontam kétsége, hogy tesz jót futás - azt vontam kétségbe, hogy a többség tudja-e, hogy mit csinál. (meg persze, hogy megéri-e)

4) a túlnyomó többségnek akik csak jó formába szeretnének jönni, nem akarnak fútóversenyen indulni, teljesen felesleges sok kilométert futniuk. ezt sokan elfelejtik.
(és ez általában csak nehezíti dolgokat nekik)

5) nyilván sarkítottan fogalmaztam, hogy erősebben jöjjön át egy ellenvélemény - különben nem igazán alakult volna ki eszmecsere. Így hátha átgondolják páran a dolgokat.

6) sokat kell még tanulnia mindenkinek, de azért vannak alapvető fogalmak, amikkel nem árt tisztában lenni.
többek között jó forma vagy wellness/fitness, egészség =/= állóképességi sportteljesítménnyel.
És ezt sokan elfelejtik.

+1) nem kell igazat adnia senkinek itt nekem - a rossz táplálkozás se 1-2év alatt mutatja meg a hátrányait, hanem inkább 30-40 :U ---- igen, igen! ez is sarkított példa :P

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.