Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) vittuka


vittuka
aktív tag

Tényleg kicsit személyeskedtek már.. :D Az egész onnan indult, hogy nem lehet kapni 1280x1024-es felbontásnál kisebb monitort. Azaz, nem gyártanak ennél kisebb felbontásra videokártyát. Ennek folyamánya, hogy nem is kell tesztelni alacsonyabb felbontásban, csak innen felfelé. Ezzel mindenképpen egyet kell hogy értsen mindenki mert ez tény. De mivel ez egy logout-os user teszt, ami történetesen ehhez a kelet európai szinthez van igazítva ahol élünk, megállja a helyét akár 800x600-ban is tesztelni, mert kiderült hogy aki 40ezret dob ki az ablakon ilyen baromságra hogy megjelenítö, az már újgazdag! :D Elvégre miért is lenne fontos testrészünk a szemünk nem igaz!? De az is lehet hogy én vagyok a bolond, mert mindig 100k felett vettem monitort, már akkor 100hz-en néztem a képet, amikor ez csodának számított, de lehetséges hogy a mostani 1 dioptriám mellé most mégegy társulna ha ezt nem teszem meg anno. Szóval emelkedjünk kicsit magasabbra abból a székböl és tekintsük meg azokat az országokat akik számítanak, vagy kontinenseket kicsit globálisabban, valószinüleg a kutya nem használ már crt monitort, viszont egyes kártyák teljesítménye valóban erre lenne elég. De sebaj, lehet akár 4db kártyát is összekötni, az meg máris elég kell legyen mindenre. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.