Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) mephi666 válasza Cathfaern (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem az nem tetszik még a wow-ban, hogy egyre populárisabbra akarják csinálni... ez olyan szempontból érthető, hogy: minél populárisabb->annál többen játszanak->annál több pénz... üzleti szempontból jó hozzáállás...
de ezzel pedig jön az árnyoldala (ami nekem nem tetszik), hogy egyre jobban kezdenek elszállni a dolgok... minden egyes kieggel egyre brutálisabb cuccok jönnek, stb... kezdő geart még a 80iq alatti emberek is összeszednek, ha a szomszéd felrakja nekik pl. a questhelpert és képesek A pontból B-be elmenni... ott megölni valamennyi valamit... vagy összegyűjteni valamennyi istentudjamit... aztán megadott ponton leadni a küldit... a szólóban végezhető küldik 99%-a az adott szinten easy... és lényegében ilyenekből áll, hogy: gyűjts/ölj valamiből valamennyit... vagy kombinálva... nem kell hozzá nagy ész... és nekem ez tette monotonná... törtön 500+ player volt... technikailag nem volt szerintem gond a szerverrel meg le is kötött addig, amíg nem csömörlöttem meg... mellesleg kiábrándultam "kicsit" az egészből... bg-k soha nem vonzottak... rá kellett jönnöm, hogy az mmo-k nem nekem valók... az nem izgatott, hogy: "én legyek az arénák királya", inkább csak szólózgatva fejlődtem, aztán mentem raidbe később... mmo-ra tényleg rászánhatja az ember az életének 80%-át, ha tényleg ott akar benne lenni... de ezt már több ember/több helyen is leírta...

na, visszatérve az eredeti mondandómra: Club írta a téma elején, hogy: "Nézd apa gobblinom van HÖHÖ", hát ez a dolog is rendesen "megfertőzte" a wowot már a tbc környékén... jött a "nyálelf" meg a csilivili... nekem qrvára nem jött be... de akárkinek mutattam, kb 80% azt mondta, hogy "deqrvajól néz ki" ez már szerintem rég nem a "warcraft világa"... gondolom többen játszottak anno a wc1-2-3al... az első 2rész teljesen más volt még, mint ami a 3. lett... az sem volt rossz, de "más lett"... a wow pedig utána még jobban eltért erről a pályáról... van akinek így jön be, de nekem nem...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.