Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

hát ez nagyon nem úgy néz ki mint az első trailer-ben :Y

(#2) Kanczy válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

De nem ám, ez nekem is feltűnt...

Tetszik a játék, de egyelőre egy kicsit gyengébb HZD-nek tűnik. Nem ítélek egy 18 perces videóból, de nem fogja megváltani a világot, mint ahogy azt korábban gondoltam.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) Jhonny06 válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Aki kicsit is otthon van a játékiparban, az ránézésből levágta, hogy sose fog úgy kinézni ez a játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) myckey


myckey
veterán

A megjelenés továbbra is -tetszik kategória-, nekem. Örülök hogy a természettel összhangban vagyunk, központi eleme. Maga az akció-kaland-tps is bejövős, némi rpg beütés. Platformer elemek és animálás. klassz.
Egész hitelesen történt a korszak felhasználása. A harcművészet, a karakter sokoldalúsága.
Hangzás fantasztikus.
A lónak a farka, borzasztó. ;] Megjelenésben akadnak kevésbé csinos mozzanatok.

Még emészteni kell, de ez hozzám nagyon közel álló téma. Szeressük! :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) kola99


kola99
tag

Hát ööö...ekkora csalódás akkor ért , mikor az éjjeli 19 éves diszkó királynő másnap reggel az ágyban elszólta magát , hogy Ő még csak most 15... / de azért játszanánk vele / ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) smc


smc
addikt

Assassins Creed SE (Samurai Edition)
Szépnek nem mondanám, csak akkor jó amikor színes levelek vannak meg egy kis köd. A szemkiverő kiégett sáros út meg hogyannézmárki. :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7) Findzs


Findzs
addikt

Engem a kinézet nem igazán érdekel. Legyen a kornak megfelelő és ennyivel beérem.
Számomra sokkal fontosabb a játékélmény.
Viszont az nem tetszik, hogy még mindig olyan hülyeségek vannak egy játékban, hogy az ellenség áll és nézi a falat arra várva, hogy legyilkolják. Vagy, hogy eldobod a figyelemelterelő petárdát amire felfigyel 2 emberke de a tőle 10 méterre a tűz mellett békésen üldögélnek.
Stb.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#8) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Engem annyira nem fogott meg, tényleg néhol feltűnően csúnya, előzetes videók nem erről árulkodtak. A harcrendszer meg átlagos, láttuk már sok helyen.

Megyen!

(#9) Cranium


Cranium
tag

Jobban örültem volna egy kaszabolós harcrendszernek, akár Batman/Spider-Man szerűt, de nekem offos így, le is mondtam az előrendelést.

(#10) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nekem eladták.
Jó a gamplay, a két harcstílus, jók a zenék, a világ, a harc.
Így képzelek el egy szamuráj játékot.
Azr is rá lehetne mondani hogy samiráj assassin, de ahogy elnézem örülök hogy nem az ubi csinálta meg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) Ger_man


Ger_man
senior tag

Szerintem nagyon szép, ez a sűrű növényzet és hogy kábé minden négyzetcentiméter mozog a képernyőn nagyon megkapó. A ló farka tényleg nem az igazi még :D
Sajnálom hogy elcsúsztatták, persze érthető miért.
A fekete fehér módot értem, de nem hiszem hogy egy ilyen szép színes játékot úgy kellene játszani. Várós!

(#12) Kvelstadt válasza Ger_man (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

..szátok meg nem is vettem észre ilyet hogy ló farka..
Lépjetek már hátra kettőt és nézzétek meg úgy a játékot hogy az összhatás ami a képen van, nem pedig nagyítóval keresni mi miatt lehet fikázni.
Lehet nem lett olyan szép mint igérték és lehet hogy ló farka és én nem is akarok senkit meggyőzni de ha én ilyen szonten keresném a hibákat kb semmivel nem játszanék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) myckey válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


myckey
veterán

Az te vagy.
Én vetettem fel elsőnek ezt a dolgot, a kolléga meg poénosan reagált rá.
Amit te szépen túlreagálsz, mert se én se ő nem fikázta a játékot, sőt.....nagyon is figyeljük az összhatást.
Attól még, hogy észre vettük, nem a hibákat keressük. De a "hiba" ellenére tetszik a játék.

:U

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) acura


acura
tag

Bámulatos, nagyon várom.
Egy igazi élménynek tűnik.

(#15) predakon


predakon
őstag

Számomra csalódás, olyan mint egy Ázsiai Horizon Zero Dawn..... egyszerűen nincs kedvem felfedezgeti, kraftolni és gyűjtögetni. Egy szamurájos, elegáns játékra vágytam király harcokkal és katanával.
A HZDvel sem tudok játszani, engem ezek a játékok nem kötnek le.
Látvány szempontból a fekete fehér viszont szuper ötlet, a vér remélem pirosra kapcsolható.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#16) Ger_man válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


Ger_man
senior tag

Ameddig a ló farka nem hairworks, addig én nem játszok vele :D
Vagy legalább lehessen befonni mint a RDR2-ben, azt a játékot is csak azért vittem végig :D
Természetesen csak viccelek. :))
Szó szerint szőrszálhasogató volt a megjegyzés, de attól még tetszik az összhatás. Én nem is mondanám csúnyábbnak mint amilyen volt az első trailerekben. Valószínűleg aznapi vétel lesz, max azheti, ha nem lesznek korábbi tesztek.

[ Szerkesztve ]

(#17) consono


consono
nagyúr

Engem megvettek kilóra :) Még azon is elgondolkodtam, hogy előrendelem... Tetszik az összhatás, a zenék, minden. Mondjuk nekem a HZD is bejött :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#18) Ger_man válasza predakon (#15) üzenetére


Ger_man
senior tag

Tudom mire gondolsz. Én is kezdek már besokallni ettől a sok open-world játéktól. Persze van olyan amibe szívesen tolok bele 100órát is (Witcher 3), de valóban jobban szeretek egy jól megírt történetet újra és újra átélni, mondjuk 8-10órás időtartamban. De most ez a trend, kapj többet (vagy inkább hosszabbat) a pénzedért.
Mostanában a Wolfensteint II-t vittem végig, tök szuper volt az a 10-12órás játékidő.

(#19) predakon válasza Ger_man (#18) üzenetére


predakon
őstag

Én pár éve döbbentem rá, hogy egészen egyszerűen nem szeretem a túl nagy szabadságot adó OW játékokat. Érdekes viszont, hogy a GTA5öt bármikor előtudom venni egy kis iq nélküli lövöldözéshez vagy autózáshoz.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#20) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ez eddig nem nagyon érdekelt, de most már eléggé. Metal Gear with samurai. Ha a Sony is lesz olyan jó fej mint az MS és ingyen odadja a nextgen változatot ebből (meg másból) PS5-re akkor az segítene dönteni, hogy mi legyen a következő konzol itthon.

Ebből pre order lesz. Ilyen minőségű exkluzívok kellenek Xboxra is, MS tessék figyelni!

[ Szerkesztve ]

(#21) melega válasza consono (#17) üzenetére


melega
őstag

Szintén zenész viszont ami zavar nekem ez egy Sekiro másolatnak tűnik eddig.
Viszont nem dark souls mechanika meg nehézségű ellenségek bossok hanem jóval könnyebbek eddig amit láttam. Ami nem baj, de koppintásnak tűnik. A HZDt viszont imádtam.

(#22) myckey válasza melega (#21) üzenetére


myckey
veterán

Koppintás....
:)

Akkor most menjünk vissza a létező legelső programig, amiben egyik, majd másik, vagy a sokadik mechanika feltűnt először.

Onnan kezdjünk visszakalandozni mostanáig.
Így aztán lesz millió koppintásunk

Személy szerint, ha valami jó és élménydús, akkor nem érdekel mihez hasonlít, miben volt már stb...Az meg külön öröm, ha egy kedvelt alkotáshoz tudom mérni, vagy annak a részei köszönnek vissza, esetleg új történettel,karakterrel,helyszínnel egyebekkel.

Részemről, millió meg egy koppintást szeretnék még látni, számos általam kedvelt játékkal kapcsolatosan !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23) k-adi


k-adi
nagyúr

biztos nem jön PC-re ez? :) jó lenne egy Assassin's Creed Japan :U

(#24) Hopkins95 válasza Kvelstadt (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 tegnap szabályosan tátott szájjal néztem a bemutatót, mondom ez gyönyörűen néz ki! :Y És akkor el tudom képzelni, Playstation 5-ön milyen durva lesz!

Én is pontosan így képzelek el egy ilyen szamurájos játékot. Olyan mint egy Assassin's Creed, de azzal a különbséggel, hogy annál sokkal jobban és szebben kidolgozott.
Nekem eladták a játékot :K

Microsoft, júniusban rajtad a sor! ;)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25) saelin


saelin
veterán

Amúgy nem tudom egyesek mit vártak ettől a játéktól... Játszottatok a stúdió előző játékaival egyáltalán? Azok jól mutatják a minőséget és gameplay-t amit képviselnek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#26) saelin válasza myckey (#22) üzenetére


saelin
veterán

A Parasite Eve-et valaki kopizhatná. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27) sp8787 válasza melega (#21) üzenetére


sp8787
addikt

Nemhogy orulnel ,hogy vegig tudod majd jatszani.
Itt be sem kell lonod a trainert mint a Sekiro-nal hanem jatszhatod egyenesben.

Amugy ez kb. annyira hasonlit a Sekiro-ra mint a FIFA 19, ugy mellekesen.

(#28) melega válasza sp8787 (#27) üzenetére


melega
őstag

Amúgy nekem nem soulsbornehoz nem kell trainer. A tobbiben nem szeretek csalni.

Amúgy ennel jobban varom a last of ust és cyberpunkot.

Ami miatt várom a ps 5 öt a felsorolt sorozatok csalas nelkul mentek egyet veszek hozzajuk gow horizon zero dawn miatt nem xboxot.

A többi jatek úgyis konnyebb neked meg unalmas.
cyberpunk,
resident evil 8,
HZD 2,
god of war istenek lázadása ma lattam a ps 5 os bemutatóját a youtubon
sw jedi fallen order 2
Plague tale 2
Silent hill reboot
Mad max 2

Amire még kíváncsi vagyok lesz e az ubisoftnak pop játéka elkaszált redemptionhoz hasonló, vagy a sok evesformara vagott rókabőr f.s tenger

Akciójáték fan vagyok meg horror fan

[ Szerkesztve ]

(#29) - = Zk = - válasza Hopkins95 (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Microsoft, júniusban rajtad a sor!

akkor amit bemutattak videoakármit, benne a játékokkal, az mi?!... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez is ott lesz a goty top5-ben :) ha aláraknak egy remek storyt és kap egy rendes pacinget (mert az ow játékok mind ott buknak meg) akkor haza is viszi

Life, Uh, Finds A Way

(#31) myckey


myckey
veterán

Talán, van akit érdekel......
"Kazuya Nakai a Japanese voice actor notably known for zoro voice from One Piece and mugen from Samurai Champloo, will do the Japanese dub for JIN the main protagonist for Ghost Of Tsushima"

:C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#32) ghostmat válasza - = Zk = - (#29) üzenetére


ghostmat
tag

Azok a 3rd partys címek voltak. A saját stúdioik által fejlesztett játékok bemutatása lesz júniusban. Akkor várhatóak olyan címek mint a Halo, Forza akármi, és akkor lesz a Hellblade 2 reveal is.

[ Szerkesztve ]

(#33) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Csak a szokásos Sony exkluzív minőség :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34) Wesder válasza Hopkins95 (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Még szerencse hogy július az a június.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) Hopkins95 válasza Wesder (#34) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hopsz, my bad! :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#36) Kvelstadt válasza Ger_man (#16) üzenetére


Kvelstadt
veterán

rdr2-t nem is játszottam, pedig az után lehet tényleg én is ezt szórnám ki először. :)
Én is túloztam, nem fikázás ment hanem az, szőrszálhasogatás. Béke!

consono
megnézem azt a kiadást mert ritkán látok már olyat ami tetszik.

predakon
Most játszottam végig újra ps3on a castlevania lords of shadow-t platinázás kapcsán és rohadtul nem érdekelt hogy lineáris mert baromi jó volt végig.
De egyébként a last of us egyik legerősebb pontja nálam az a haladás.
Nincs visszamászkálás hanem tényleg mint valós helyzetben, ha úton vagy akkor ott helyben döntsd el mit viszel magaddal mert nem jössz vissza érte. Ez nálam nagyon nagyot dobott az egyébként sem rossz hangulaton.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37) Šolaire válasza melega (#21) üzenetére


Šolaire
veterán

Sekiro másolat? Történelmi Japánban játszódik mindkettő és kb ennyiben ki is merült. Nézd már meg a harcrendszert például, a kettő ég és föld.

“Praise The Sun” \[T]/

(#38) hombre[EU] válasza Šolaire (#37) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mindkettōben japánul beszélnek és van grappling hook...tiszta Sekiro

Life, Uh, Finds A Way

(#39) Šolaire válasza hombre[EU] (#38) üzenetére


Šolaire
veterán

Vannak hasonlóságok de a Sekiro másolattal nem értek egyet. Sekiro egy zseniális adrenalin bomba. Ez meg hát elég lomha, nekem kicsit nyögvenyelős de gondolom még csiszolnak rajta.
Plusz a Sekiro egy szadista dög itt meg csak úgy kaszabolja az ellent.

“Praise The Sun” \[T]/

(#40) consono válasza Šolaire (#39) üzenetére


consono
nagyúr

Nagyon már nem tudnak csiszolni rajta, nyakunkon a megjelenés... De. Az OW játékoknak mindig más a tempója.

"In God we trust. All others must bring data"

(#41) myckey válasza Šolaire (#39) üzenetére


myckey
veterán

Ez földhözragadtabb, reálisabb. Maga az alap koncepció, a Mongol megszállás, ezen időszakra lett felhúzva a program. De azért mégsem, Japán töri szimulátor....

"Game director Nate Fox said: "This is a game that is entirely grounded in reality." "We're trying hard to transport people to 1274 Japan. We're inspired by history, but we're not building it back stone by stone. We're not trying to rebuild Tsushima island. Our protagonist is a work of fiction. We actually thought about using some historical figures, and we asked some people who are more culturally aware than us and they said that it would be insensitive, so we didn’t do it "

Nekem ennek a játéknak mozgáskultúrája, az alapvetése...realitása, jobban bejön.
Más stílus a kettő. Remélem ez így is marad.
De teljesen szubjektív, kinek melyik véglet a szimpatikusabb.

Kíváncsi leszek, miféle fogadtatása lesz, remélem pozitív.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42) Šolaire válasza myckey (#41) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. Ezért is írtam hogy szerintem nem Sekiro másolat. Egyébként tetszik a játék. Karakter mozgáskultúrája tetszik főleg mikor harc közben félreüti az ellen kardját és a következő mozdulattal már vág a katanával. Valóságba is vívnak így.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#43) myckey válasza Šolaire (#42) üzenetére


myckey
veterán

Az a Sekiro, az klasszul illeszkedik abba a vonalba, amibe tartozik. Tök jó, szereti is mindenki, aki vevő rá. :K

De hála az égnek ( jó a változatosság ! ), ez egy másik oldalról közelíti meg a Szamuráj világot. A rég múlt korokat.
Számomra ez az oldal kedvesebb.( maga az egész világ közel áll hozzám,több okból ) Így aztán remélem az egész inkább marad a realitás talaján. Harcrendszer/harcművészet, mozdulatok, fejlődési lehetőség, arzenál és az egész körítést tekintetbe véve.
Bár lehet, ez sokaknak más műfaj után, nem lesz annyira addiktív.

"Set on Tsushima Island in 1274, the game revolves around one of the last samurai, Jin Sakai, during the first Mongol invasion of Japan.[9] The Mongol empire has conquered and devastated many countries and Tsushima is the final obstacle between the mainland of Japan and a huge Mongol invasion fleet. Jin will have to master a new fighting style, the way of the Ghost, to defeat the Mongol Empire and fight for the freedom and independence of Japan"

Mindenesetre ennek örülök, nem figyeltem az elejétől a történéseket, azt gondoltam ez is elrugaszkodik a realitástól, na mondom olyat már láttunk manapság....
De most hogy utánanéztem ennek annak, megjött ez az anyag is...kezdi piszkálni a fantáziámat.

Egyébként van aki már kalkulált a játéktérre vonatkozóan is, mivel ugye vannak dolgok, amiket lehet tudni, ebben a videóban pedig akad egy egy támpont, ami alapján lehet következtetni.
Redditen rá lehet sasolni.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44) Šolaire válasza myckey (#43) üzenetére


Šolaire
veterán

Szamurájok kora, harcmodora, stílusa nekem is bejön. Játékban van néhány megoldás ami tetszik, vívás is sokat merít a valóságból. Összességében nem ragadott meg hozzám meg a Sekiro áll közelebb. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#45) myckey válasza Šolaire (#44) üzenetére


myckey
veterán

Tudom jól ;]
De hát nem vagyunk egyformák, hála az égnek.
Mindenesetre az a jó, ha van több megközelítés is....Durva példa!, de a Splinter Cell, DOOM, ArmA is más és más irány, persze mindegyikben lehet lődözni, van fegyver :D

Számomra a legnagyobb félsz, a game tartalmi oldalából ered. Tartok a nyitott és szabadon bejárható területtől, mennyire lesz ez lüktető. Mivel bilincseli oda a játékost, ami egy idő után nem válik ismétlődővé és unalmassá, vagy, már már frusztrálóvá.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46) melega válasza myckey (#43) üzenetére


melega
őstag

Amúgy meg harcrendszer szempontjából tényleg tök más az egy szadista dög a világ egyik legnehezebb játéka, itt meg sokkal könnyebb kaszabolni az ellent.

" Karakter mozgáskultúrája tetszik főleg mikor harc közben félreüti az ellen kardját és a következő mozdulattal már vág a katanával. Valóságba is vívnak így."

Sőt még sportba is van szamuráj kardvívás.

Šolaire még annyi hogy tudom te azért ragaszkodsz a DArk souls, Nioh, Sekiro játékohoz és másolataihoz mert a legtöbb mai játék már hard fokozaton sem kihívás idei értve a legtöbb mai akciót, nem úgyvan mint a Mafia 1 korában.
Azok meg jóval nehezebbek.

A másik Cyberpunkhoz mert jó a hangulat nem a nehézség miatt. A mai játékok nagyrésze nem hozza azt a kihívást meg hangulatot unalmas neked meg veteránoknak.
Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#47) Šolaire válasza myckey (#45) üzenetére


Šolaire
veterán

Azért követni fogom a játékot és kiváncsi leszek a tapasztalataidra. Nyitott világ, ha lesz benne tartalom meg a küldik kreatívak lesznek akkor sok játékórát bele fogsz pakolni. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#48) Šolaire válasza melega (#46) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha tőlem idézel és nem nekem válaszolsz akkor legalább a nevem írd már oda, egyébként igen van ilyen sport kendo a neve. :F

“Praise The Sun” \[T]/

(#49) myckey válasza melega (#46) üzenetére


myckey
veterán

Ebben a programban, már ahogy én láttam....a kendzsucu, nindzsucu elevenedik meg. Ami a kardvívást és a lopakodós részeket illeti.

Kíváncsi leszek, milyen irányba és minőségben haladhat majd tovább a játékos, azon átalakulásban, amelyről a kompetens fejlesztő beszélt.

Egyébként manapság, Kendó a sportág megnevezése.
Ez a fentebb említett, élet -halál harci technikákra épülő, japán kardvívásnak a modern kori változata.
Más volt a régmúltban a prioritás, más manapság. Ma már inkább a sport a jellemző a tradicionális harcművészetek terén, nem pedig az a fajta kíméletlen hatékonyság, mely itt is megmutatkozik.

Ezért is tűnik egyszerűbbnek ez az egész amit prezentáltak. Egy hatékony, gyors és pontos mozdulattal/vágással, ki is iktatható az ellenfél. Ez így nagyon is helyén való ! :K
Leginkább ezzel fogunk szerintem operálni az utunk során.

(#47) Šolaire

Remélem, hogy jól tömik meg azt a nyitott világot. Én valamilyen szinten, beérem az autentikus dolgokkal is, engem ez is leköt. Ahogy magam ismerem.
De az általános jó megítéléshez, sok sok változatosság kell majd sztm. Meg persze én sem bánnám. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50) Šolaire válasza myckey (#49) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyébként lehet csak könnyűnek tünik, fullos karival mennek aztán meg mikor kijön jóval nehezebb lesz. :)

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.