Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Tomassyno válasza forras2 (#200) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#202) bacsis válasza Tomassyno (#201) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Asszem konkrétan mindíg a Settlers 3-at hoztuk fel :DDD
Uhh forras2! Remélem nem akarsz benősülni a családba ;] :B :R

(#203) forras2 válasza bacsis (#202) üzenetére


forras2
őstag

;] :DDD :R

(#204) Tomassyno válasza forras2 (#203) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

;] :P

(#205) Tomassyno válasza Tomassyno (#204) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na tessék! Pedómaci megölte a topicot :DD
"Könyörgöm, akasszuk feeeel!" :C

(#206) oPalRx7 válasza Tomassyno (#205) üzenetére


oPalRx7
tag

hát de ja, már a prohardverre is bejár? tudom, az informatikában az 1 év már nyugdíjas kor... :D

(#207) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Elég off, de ezt muszájjjj!!!! :D

Ismeritek az ilyen liftes ilyesztegetős videókat? Na hát ez kicsit szarul sült el :D:D:D:D

[link]

(#208) bacsis válasza Tomassyno (#207) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hogy került oda az a nő?

(#209) JetiRulez válasza bacsis (#208) üzenetére


JetiRulez
őstag

Varázslat. Amúgy miután megnéztem a videót, egész nap ezen törtem a fejem utána. :D

Juppíjé! Jön a Digi bekötni végre a netet csütörtökön. Megszabadulok ettől a buzirózsaszín rablóbandától. Viszlát 4x-es ár ugyanazért a szolgáltatásért! :DD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#210) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Kinek hogy tetszett a Dead Space 3 ?:D

(#211) JetiRulez válasza Tomassyno (#210) üzenetére


JetiRulez
őstag

Mi fán terem? Kéremalássan, Én még el vagyok maradva cca. minimum 3 évvel a mostani játékokkal (kb. azóta nem volt nem hogy egyáltalán kártya, de még gép se mindig). Most szereztem egyet és hétvégén elkezdem bepótolni a kiesett időt. :DDD

Sajna a The Run viszont valamiért nem tetszik a rendszeremnek. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#212) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Fufuuuu gyerekek, akinek van kedve játszani velünk Aliens vs Predator (2010), avagy Aliens: Colonial Marines (2013) -mal az írjon rám pm-et :K :K :K :R

(#213) KatonaT


KatonaT
aktív tag

Sziasztok!
Egy erős talán lenne ha valaki tudna segíteni a leútban Tatabányáról.
Ranagol Ti hányan mentek le?

[ Szerkesztve ]

(#214) nem_tom válasza Tomassyno (#212) üzenetére


nem_tom
őstag

A LAN partin nagyon szívesen játszanék az AvP2-vel. :K

(#215) Tomassyno válasza nem_tom (#214) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Én speciál az újra meg az egyel régebbire (3) gondoltam :D Viszont az csak online megy ha jól tudom :U
A múltkor már volt avp2, teljesen rendben volt (már amennyit sikerült vele játszanom, mert ugye pont akkor kellett settlers-ezni is :O ) kicsi lag volt ha jól emlékszem csak arra nem, hogy mitől.

(#216) forras2 válasza Tomassyno (#215) üzenetére


forras2
őstag

Nem kellett, csak lehetett azt is :P
Amúgy engem nem fogott meg az AvP2, sztem nagyon kaki játék :U

(#217) Tomassyno válasza forras2 (#216) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Rendben, de a te véleményedre nem adunk mert te buta vagy... ;] :K

(#218) nem_tom válasza Tomassyno (#215) üzenetére


nem_tom
őstag

Azokat nem ismerem és sanszos, hogy a gépem kevés is hozzá.

AvP2 az nagyon jó LAN partira. :D

(#219) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

mivel tomasszityó is irogat poénos képeket ezért egyet én is beszúrok de link formályába..

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#220) Tomassyno válasza Titagyerek (#219) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Őőőő, hátőőő, jóó jó, de hol ebben a poén?:D :DD :DDD

És különben is ha már nyelvújítasz a nevemmel akkor már inkább Tomaszittya....

[ Szerkesztve ]

(#221) KAMELOT válasza Tomassyno (#207) üzenetére


KAMELOT
titán

Jók ezek a ilyeszgetős videók csak valóságban meg amikor betojik valaki akkor tényleg betojik. Kicsit kapott a csaj, lehet a bordái is eltörtek. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#222) siti válasza KAMELOT (#221) üzenetére


siti
senior tag

vagy nem tört el, mert ez direkt arra volt megrendezve, hogy megagyalják.
sosetudjukmeg

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#223) KAMELOT válasza siti (#222) üzenetére


KAMELOT
titán

Elég durva volt na! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#224) Motaba78


Motaba78
őstag

szia
ismét egy napra a talánosok közé, köcce.

(#225) bacsis válasza Motaba78 (#224) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

okké :)

(#226) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

MUHHHHHAHAHAHAAAAAAAA ;] :R

(hapsikám bejátszotta egy iskolai gépen :D )

[ Szerkesztve ]

(#227) bacsis válasza Tomassyno (#226) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem nagy szám mi ezt már évek óta játszuk a munkahelyemen :DDD
amúgy jó móka jahh :C

(#228) JohnnyX válasza Tomassyno (#226) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Engem is megvicceltek anno, na onnantol kezdve nem volt semmilyen beallitasi-atallitasi lehetoseguk :DDD

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#229) nem_tom válasza Tomassyno (#226) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez nagyon durva! Tutira bejátszom az első adandó alkalomkor. :C

(#230) balcsida válasza Tomassyno (#226) üzenetére


balcsida
senior tag

Nekünk sikerült a nagy iskolai központi szerverhez hozzáférni, és letöröltük az egyik rendszergizda gépéről a WOW-ot. Aztán 10 perc múlva bedöngetett a terembe, majd szúrós pillantások után realizálta, hogy tök fölös szarakodni velünk. :C

(#231) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

nem is gondoltam volna hogy ilyen sok troll jár a lanpartykra

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#232) nem_tom válasza Titagyerek (#231) üzenetére


nem_tom
őstag

Szemfülesnek kell lenni most a 10.-en, mert még a végén megcsinálja valaki. :DDD

(#233) Tomassyno válasza nem_tom (#232) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Én már meg is rendeltem a tenyérlenyomat vizsgáló egeremet, ami csak az én kezemnek engedelmeskedik:D

(#234) JohnnyX válasza Tomassyno (#233) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Kb fél másodperc alatt függetleníteni tudom a gépedtől :DDD

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#235) forras2 válasza JohnnyX (#234) üzenetére


forras2
őstag

:DDD :C ;]

(#236) Tomassyno válasza JohnnyX (#234) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na jó de azt nem említettem, hogy a gép belsejében elhelyezett szünetmentes táp faraday kalitka hatást kiváltva halálos áramütést produkál minden érintésre mely a gép integritását kívánja megbontani.
Természetesen abban az esetben is amikor illetéktelenek fogdossák az egér/billentyűzetet.
Ha netán mégis sikerül kiiktatni valahogy az elsődleges védelmi rendszert, az életbe lépő Defcon 4 direktíva hatására a házon keletkezett résen gáz halmazállapotú hidrogén cianid tör elő nagyjából 5 másodperc alatt feltöltve egy átlagos légterű szobát (5x5 m) azonnali halált okozva.

Problem?:D

(#237) oPalRx7


oPalRx7
tag

win+l billentyű csodákra képes :D ó pesze, XP-n nicsn olyan :D

(#238) siti válasza JohnnyX (#234) üzenetére


siti
senior tag

csak le kell vágni a kezét :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#239) Tomassyno válasza siti (#238) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

JÁJ NÉÉÉÉ!! :DDD

(#240) JetiRulez válasza Tomassyno (#236) üzenetére


JetiRulez
őstag

A sarki boltban lehet kapni ilyen felszerelést. Nem nagy cucc! :P ;]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#241) Tomassyno válasza JetiRulez (#240) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Úgy látom nem nyűgözi le a kedves közönséget az eddig installált védelmi rendszer.
Legyen hát...
Beszereztem némi U235-öt amiből kedves barátom Mahmud Ahmadinezsád segítségével előállítottam csekélyke ámbár annál koncentráltabb hatású "piszkos" bombát ami természetesen a korábban említetteken felül biztosít ha nem is védelmet, de garanciát arra, hogy aki netán mégis hozzáférne a gépemhez, annak (és még pár száz méteres körzetben) az unokái sem fogják tudni az általa felllelt titkokat!

"Na ki a gyagya, mocskos baribaszó?" :D :DD :DD :DDD :DDD :P :C :)) :)) :) :)

Ps: PerSze, hogy ittam :K :K

[ Szerkesztve ]

(#242) oPalRx7 válasza Tomassyno (#241) üzenetére


oPalRx7
tag

u235: első gondolatom az volt "és mit kezdessz egy tengeralattjáróval?"

korán van még :'D

(#243) forras2 válasza oPalRx7 (#242) üzenetére


forras2
őstag

tetsziket nekííííí :DDD

(#244) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Fúúúúú. Sohatöbbénemiszom :O
Fúúú. Szédülök.

Ja igen, az intellektuálisan alulreprezentáltak részére (még véletlenül sem kívánok senkit megsérteni, nekem is wikipédia a barátom:D) :
Az uránnak a természetben a 234-es, 235-ös és 238-as tömegszámú izotópjai fordulnak elő. Mindegyik előfordulásnál döntően 238-as izotóp található, kis mennyiségben (0,72%) 235-ös, és nagyon kis mennyiségben 234-es izotóp.
Az atomerőművekben nem színtiszta fém-uránt, hanem 1,2-2,4 és 3,6% U235-re dúsított urán-dioxid tartalmú pasztillákat használnak, amelyeket hosszú, vékony üzemanyagpálcákban halmoznak fel. Az üzemanyag-pálcákat csoportokban kötegelik, és megfelelő alakzatban (hőátadás és neutronelnyelés miatt) elhelyezik a reaktorban.
Ha meg már ennyire offolok akkor kitérek még a piszkos bombára is:
E fegyverek hagyományos (kémiai) robbanóanyagot használnának sugárzó anyag (pl. atomerőművek fűtőanyaga) szétszórására.

Dropped some knowledge. Buuuuuuuuuuum! :P

[ Szerkesztve ]

(#245) oPalRx7 válasza Tomassyno (#244) üzenetére


oPalRx7
tag

SanKyu Captain!

tudtam én, csak reggel még korán volt :D és az u-boot valahogy hamarabb bevillant, mint egy bomba villanása :D

(#246) siti válasza Tomassyno (#244) üzenetére


siti
senior tag

na ez +18-as téma lesz:
Kihagytad a kritikus tömeget. Ahhoz hogy a maghasadás gyorsan és robbanás szerűen végig menjen, el kell érni a kritikus tömeg, kb 55Kg az urán 235 izotópjának esetében. Namost, ha a piacon veszel 60kg uránt, ami dúsított, akkor nagy valószínűséggel Abdul egy 50kg-os és egy 10kg-os tömböt fog neked adni (ne lepődj meg, kb egy 15cm átmérőjű golyó/henger lesz, szóval zsebbe majdnem elfér, de hózentrógert is vegyél), mert ő sem hülye, meggazdagodni akar mielőtt az igaz hitűeket kiírtja. Neked ezt a két darabot kell olyan mértékben egymásba rakni, hogy beinduljon a láncreakció. Nem is olyan nehéz, a kisebbik darabot simán bele lövöd a nagyobbikba, de úgy, hogy ne millióegy kis darabra essen, hanem legyen egyben egy 60kilós bucid. Ezt pedig lehet úgy csinálni, hogy belerobbantják a kicsit a nagyba, utána már tesz a többi a dolgát, nem kell oda külön kémia bomba, hogy oszoljon a tömeg. Ja és a felszabaduló neutronokat is vissza kell terelni, mert úgy az igazi.

persze ma már profibbak, lassított neutronokkal bombázzák a az U 235-t, amiből U 236 lesz (ez még mindig nem tengeralattjáró) ami majd szépen szétesik Kriptonra és Báriumra miközben pukkan. és ugye ez azért fog pukkani, mert az u 236 kritikus tömege csak 7Kg, neked meg van vagy 60Kg uránod, így jut a következő lanpartyira is.

azt pedig nem firtatni, hogy honnan és miért tudok ennyit a nukleáris bombákról. :N

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#247) Tomassyno válasza siti (#246) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ez szép és jó, csak annyi kitételem lenne, hogy nem az igazhitűeket kívánja kiírtani Abdul, mert azok pont az iszlamisták az ő szemszögéből, hanem a gyaúr kutyákat (minket:D) :R

(#248) siti válasza Tomassyno (#247) üzenetére


siti
senior tag

nem nem, mi vagyunk az igaz hitűek, ők a pogányok. :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#249) Tomassyno válasza siti (#248) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Minden csak nézőpont kérdése:D
A legtöbb (sajnos nem mindegyik) vallásnak alaptétele a másik ember tisztelete, szeretete.
Mielőtt még ránkpirítanak gondoltam hozzáteszem, hogy senkit nem ítélünk el a vallása miatt mert az csúnya dolog. Amit viszont a vallása nevében cselekszik valaki az már egész más lapra tartozik :W

(#250) bacsis válasza Tomassyno (#249) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Gondolom most végig a CS-ről van szó nem? :K :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.