Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Hoorus válasza forras2 (#400) üzenetére


Hoorus
őstag

megtörtént. Nekik már megvan a fuvarjuk.. :)

(#402) nem_tom válasza Hoorus (#401) üzenetére


nem_tom
őstag

Kiknek?

(#403) Hoorus válasza nem_tom (#402) üzenetére


Hoorus
őstag

Nekik már van:

noxwill
ZoZ77
Fáraó

(master90 pedig jön velünk)

(#404) nem_tom válasza Hoorus (#403) üzenetére


nem_tom
őstag

És Mardel92?

(#405) Hoorus válasza nem_tom (#404) üzenetére


Hoorus
őstag

Ő máshogy oldja meg azt írta...

(#406) bacsis válasza Hoorus (#399) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh-jahh dobjatok privátot a listán lévőknek, lehet ők is "feladnák" a kcosijukat, mert így olcsóbban kijöönnének :K

(#407) Hoorus válasza bacsis (#406) üzenetére


Hoorus
őstag

Írtam Winnernek, hátha jönnének velünk Zozzal meg Fáraóval, de inkabb saját kocsival jönnek... :(

(#408) Fáraó válasza bacsis (#357) üzenetére


Fáraó
őstag

Köszi! :R

VIGYORRRGAZMUS.....

(#409) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Valaki elfelejtett valamit ... :C

(#410) forras2 válasza bacsis (#406) üzenetére


forras2
őstag

Vedd le a listáról azokat, akik nem jönnek :P

(#411) nem_tom válasza Hoorus (#407) üzenetére


nem_tom
őstag

Ha így halad a dolog, nem lesz jó vége. :(

(#412) Tomassyno válasza nem_tom (#411) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Te nem_tom ez az aláírásodban lévő videón látható dolog ez miez? Sok a csótány otthon ?

(#413) nem_tom válasza Tomassyno (#412) üzenetére


nem_tom
őstag

:DDD Melbourne Shuffle nevezetű tánc. :)

(#414) oPalRx7 válasza Tomassyno (#409) üzenetére


oPalRx7
tag

ezhogy, ezmi

(#415) Tomassyno válasza oPalRx7 (#414) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ez kérlek egy kis hó, egy kis szél meg egy kis nyitva felejtett ajtó:D (Nem nálam)

(#416) oPalRx7 válasza Tomassyno (#415) üzenetére


oPalRx7
tag

csodás élmény lehet :) csak néztem hogy "ez a hó honnan van"? :D nyitott ablakra tippeltem volna de annyira zártnak látszik a hely, mintha egy tetőszellőzőből jött volna inkább az áldás :D

(#417) bacsis válasza oPalRx7 (#416) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pedig valahonnan jönnie keleltt, talán az ajtó votl nyitva ami kapásból az utcára nyílik...
Az én padlásomat is ha nagy a szél és úgy esik a hó, teli rakja hóval, a palák alatt befúja... oylankor néhány alkatrész hasonlóan néz ki.. tavasszal leolvad róluk és mintha mi sem történt volna, mennek tovább :DD

(#418) nem_tom válasza Tomassyno (#415) üzenetére


nem_tom
őstag

Én meg már arra kezdtem gyanakodni, hogy nincs tető. :DDD

(#419) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

De most komolyan, senki sem látta a kép bal szélén a nyitott ajtót? :F

(#420) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Na jó!
Jelentem, hivatalosan, minden kétséget kizáróan, egyértelműen, félreérthetetlenül.... én lefostam a bokámat!!!!

Battlefield 4 17 perc ingame videó

(#421) JetiRulez válasza Tomassyno (#420) üzenetére


JetiRulez
őstag

Van itt azért grefiksz, nem mondom. :Y

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#422) Tomassyno válasza JetiRulez (#421) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Mintha egy tetves filmet néznék!!!!
Az fények/árnyékok, mélységérzékelés tökéletes 3D hatás, mozgások áááááááááááá ez a játék már most epic!
Már csak azt sajnálom hogy soha nem fogok vele tudni ilyen grafbeállításon játszani :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Ehhez még Paks is kevés lesz :W

[ Szerkesztve ]

(#423) forras2 válasza Tomassyno (#422) üzenetére


forras2
őstag

Hát, semmi extra nincs benn sztem :U

(#424) Tomassyno válasza forras2 (#423) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Tényleg, igazad van, nem is tudom, hogy tévedhettem ekkorát. Ez egy szar!

Bocsáss meg, hogy egy nanoszekundumnyi kétely is felmerült bennem szakmailag kifogásolhatatlan és minden szempontból professzionális véleményeddel kapcsolatban.
Mea Culpa :O

(#425) Hoorus válasza nem_tom (#411) üzenetére


Hoorus
őstag

Valakinek csak kedve szottyan még addig lanozni egyet :)

(#426) iwu válasza Tomassyno (#424) üzenetére


iwu
addikt

nem tom. a grafikájával sosem volt baj a bf-eknek, de engem valahogy egyik sem fogott meg...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#427) bacsis válasza iwu (#426) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

én is igy vagyok vele... bár a Bad Company-val toltam egy jódarabig, a többi nem fogott meg... szép és jó is, de valahogy semmi :( persze nem a játékot akarom ezzel leminősiteni :B

(#428) JetiRulez válasza Hoorus (#425) üzenetére


JetiRulez
őstag

Tudod, mennyire népszerű a dolog errefelé? Kb. csak mi ketten műveljük. Most fulladt kudarcba a múlt havi itthoni összeröffenés szervezése is, mert a 18 meghívottból mind lemondta az utolsó héten és maradtunk 3-an a szomszéddal. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#429) Tomassyno válasza iwu (#426) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Én sem a játékot istenítem, csak kizárólag a grafika az ami kiverte a ... biztosítékot ;]

A játék singleplayer része már bf3-ban is egy szégyen volt ha már csak azt vesszük, hogy az egész nem más mint háborús propaganda Irán ellen (persze a végére kiderül hogy mindenkit átvert EGYETLEN ember... cöhh).
Viszont én már az első képkockákon besokalltam. Az arcok részletessége, amilyen élethűen mozognak az izmok beszéd közben, a karakterek mozgása nem tűnt darabosnak, teljesen valósághű.

Amivel még minden fps játékban gondom van az a fegyver tartása. Ha normálisan tartod a fegyvert (nem célzol) akkor kb max a távcső vagy irányzék tetejét látod ha előre nézel. Ha csípőből tüzelsz akkor meg kb csak a cső végét kéne látni a képen.
Ha meg netán vérprofi kommandós vagy SWATOS vagy és épületharcászatban a fegyver tusa végig a válladnak van szorítva viszont a cső lefelé néz, még mindig ott tartunk hogy max a hátsó irányzék ami belelógna a képbe a perifériális látás hiánya miatt.... SZERINTEM :R

(#430) nem_tom válasza JetiRulez (#428) üzenetére


nem_tom
őstag

30 meghívott volt. 8 ember jelzett vissza, hogy biztosan jön. Illetve volt egy adag talános is. Visszamondták mind... az utolsó 1-2 napban. :D

Az a baj, hogy az ismerőseim akik igazán szeretnek LAN partizni vagy elfoglaltak mert dolgoznak, vagy nincs pénzük... esetleg nem mozgatja meg őket annyira a dolog, hogy eljöjjenek 200km-t ezért.
De biztos ami biztos, rászállok 1-2 kockaismerősömre... hátha alapon.

[ Szerkesztve ]

(#431) bacsis válasza Tomassyno (#429) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, igazad van, hogy mennyit látunk a fegyverből, de ha ezt is teljesen realisztikusra csinálnák, akkor csökkenhetne a játékélmény..
Én nekem az a véleményem, hogy nem az a lényeg hogy minnél valósághűbb legyen a játék, hanem minnél nagyobb a játékkélmény.. ezért itt ott belefér egy ksi csalás!
Pl a Project IGI nevű játékban az AK47-et az ürge mikor kibiztosítja azt a játékban a fegyver másik oldalán teszi, nem úgy mitn a valóságban... viszont így ez a folyamat jobban látható a játékos számára így nagyobb élményt biztosít :)

Ami nekem sok játékban nem tetszik, hogy ha lenézek akkro semmit nem látok, vagy max a csávó lába látszódik.. máig egyedül a Call Of Juarez nevű jétékban van az hogy látszódik a karakter törzse is illetve a keze/kezei :U

(#432) Hoorus


Hoorus
őstag

Achtung Achtung!!!!!!

5 kiadó hely van még nálunk a kocsiba!! (Ford Transit)

Aki nem akar nyomorogni útközben és nincs még fuvarja jelentkezzen!!!! :))

(#433) Hoorus válasza Hoorus (#432) üzenetére


Hoorus
őstag

Ja!

Budapestről indulunk. 7-es út mentén bárhol meg tudunk állni, ha van jelentkező.. :)

(#434) Tomassyno válasza bacsis (#431) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ja elég bosszantó szerintem is ez a lenézek dolog és talán a cipőm orrát ha látom akkor már örülni kell.
De pár éven belül már csak eljutunk arra a szintre, hogy vizorral nézed 3D-ben a játékot és tényleg úgy látsz mindent mintha te lennél ott. Lenne hozzá frankó érzékelős ruha meg fegyver meg miegymás hogy meg tudjon jeleníteni a játékban téged:D

Amin már sokat gondolkodtam az az volt, hogy a futást hogyan lehetne leimitálni ilyen vizoros témában. Mármint ha ugye tényleg mozgatod a lábad akkor valamiben orra esel a szobában:D
Vagy valami olyan állványzatot kéne csinálni hozzá amiben mozog a padló mint egy futógépen pl és azért ki tudod magad rögzíteni valamihez hogy ne ess el:D

Vagy ami a legjobb lenne az egy holoszoba a Star Treck-ből:D de mondjuk ott is vicces azért, hogy van egy 10x10-es alapterületű helyiség és abban egyszercsak beleholografikálnak neked egy akármilyen környezetet.
Hogyan idomul a holokivetítő a távolságokhoz? Tehát pl 2-en is vagytok bent a szobában és elkezdesz távolodni a társadtól akkor egyszercsak megfejeled a falat ami a kivetítésen meg lehet egy zöld mező :DDD

(#435) siti válasza Tomassyno (#434) üzenetére


siti
senior tag

szerintem te valójában Tomb Raiderezni akarsz és a csöcsödet bámulni :DD

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#436) bacsis válasza siti (#435) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:DDD

(#437) Fáraó


Fáraó
őstag

Jó hogy nem Lula-t mondtál. :DDD

VIGYORRRGAZMUS.....

(#438) JetiRulez válasza Tomassyno (#434) üzenetére


JetiRulez
őstag

Egy egyszerű virtuális szemüveggel is beérném, de még olyan se nagyon van. :(

Pedig a régiek szerint manapság már úgy kéne élnünk, mint a Jetson családban. :D

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#439) Tomassyno válasza siti (#435) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Van benne valami :DDD

(#440) vashal


vashal
tag

Hello

ajánljatok valami jó vga-t max 25000-ig,vagy inkább alatta,kinek mi a tapasztalata.eddig én ezeket néztem: hd5770, hd7770, hd5850, gtx460.az nvidiával régen találkoztam már,még mindig cserélgetni kell a drivereket a különböző játékoknál?intel proci hajtaná.
thx.

(#441) Tomassyno válasza vashal (#440) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Én saját magamból tudok kiindulni, miszerint van Gtx 460-om, ami a 2 évvel ezelőtti összehasonlításban a kategóriájának ár/érték arányban legjobbja volt (akkor volt asszem 40-50 rudi) és még a mai napig egész jól muzsikál.
Értem ez alatt pl a krízis 1 - 80-90% grafon, krízis 2 - 60-70%os garfon, krízis 3 - 50-60 % grafon, battlefield 3 50-70%, stb. (100 % a full avagy ultra grafikai beállítás, 50% a médium).

Viszont jönnek a next gen grafos gémek, arra érdemes lesz spórolnod szerintem. Ha tehetném és is vennék új videókarit majd.

Nvidiánál jönnek ki új driverek minden nagyobb játékhoz, de ezt én pozitívumnak könyvelem el, mert foglalkoznak vele :D

Meg ugye ott van a Physics vagymi azért az kicsit rádob az nvidiára az ati-val szemben.

[ Szerkesztve ]

(#442) Fáraó válasza vashal (#440) üzenetére


Fáraó
őstag

[link]?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#443) vashal válasza Fáraó (#442) üzenetére


vashal
tag

szia

kösz,de csak dx11-es kártyát akarok most már.most térek át a pci-ex -re agp-ről :K

(#444) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

1.
Én kis programozó legény vagyok,
Áemdéket programozok.
El akart füstölni,
szabad e locsolni.
2.
Én kis lamer user vagyok
Linux listán írogatok
Gépterembe jártam
Ms windowst láttam
Le akart hervadni
Szabad e installálni?

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#445) nem_tom válasza Titagyerek (#444) üzenetére


nem_tom
őstag

Unatkozol? :C

(#446) bacsis válasza Titagyerek (#444) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem is te lettél volna :DDD :C

(#447) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

M1-esen jártam, hóátfúvást láttam.
Szakad a hó, itt a tavasz,
Legjobb, hogyha otthon maradsz!

Na de én verset nem tudok, azt mondjanak a kicsik,
Én úgyis csak azért jöttem, hogy igyak egy kicsit! :D

(#448) oPalRx7 válasza Tomassyno (#447) üzenetére


oPalRx7
tag

háháh :D

(#449) JetiRulez válasza Tomassyno (#447) üzenetére


JetiRulez
őstag

Win! :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#450) Dr.Ádám


Dr.Ádám
tag

Valami VPN kapcsolat kiépítését nem tervezitek? Szerintem sokan csatlakoznának :) Én lennék az első...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.