Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) B.i.L válasza carr (#250) üzenetére


B.i.L
senior tag

A logika...hmmm.....:) útálom a legót...

Horgászni mentem...B.i.L

(#252) Jhnny86


Jhnny86
csendes tag

Kacsa mikor érzed elérkezettnek, a 4.4 es rom kipróbálását defyn?

(#253) 105kacsa válasza Jhnny86 (#252) üzenetére


105kacsa
őstag

Nincs értelme. Atrix 2 sem jó pedig ott dupla olyan erős a hardver

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#254) B.i.L


B.i.L
senior tag

Most lesz időm kipróbálni mindenféle "rom"ot...és utána beszámolni itt,ha van kedvetek-írjátok meg(link_el) és mehet a teszt.
MotorolaDefy MB525
Kezdem alappal,root,cwm és a rom.Gyalulással tehát.

Horgászni mentem...B.i.L

(#255) biscuit válasza carr (#244) üzenetére


biscuit
aktív tag

Aszem ezt úgy sikerült előidézned, hogy a hangerő-le gombot nyomtad miközben bekapcsoltad a telefont s azt hiszem, hogy ez a gyári android boot menü. De majd a mágusok kijavítanak, ha nem igaz amit mondtam! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#256) B.i.L válasza B.i.L (#254) üzenetére


B.i.L
senior tag

Miui V5-ös rom : teccetős,kiforrt...de lassú,csak angol,sok kínai szöveges rész...megy vissza kínába... :K

Next :C

ui : viszont a 105kacsa-féle romot nem tudom leszedni,a segítségért hálás vagyok

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#257) biscuit válasza B.i.L (#256) üzenetére


biscuit
aktív tag

A data.hu-s link tökéletesen működik, de ha minden kötél szakad, elküldöm e-mailben, ha más nincs!

On! Kacsának címezve! Ez a képernyőzár cucc sajnos nem a legjobb, legalábbis ha a csúsztatásra van állítva, mert gyakorlatilag bármit lehet a telefonnal csinálni anélkül, hogy feloldanám a képernyőzárat. Bár kétlem, hogy a zsebemben elkezdene önálló életet élni a telefon, de azért mégis csak fura ez. Valakinek valami egyéb ötlet, megoldás erre a problémára (a minta a reggeli fejnek néha macerás, de ha más nincs majd az lesz)! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#258) B.i.L válasza biscuit (#257) üzenetére


B.i.L
senior tag

Köszönet:elég a link,mert nekem ezt dobja fel(lehet rossz helyen tapogatózok)

Horgászni mentem...B.i.L

(#259) biscuit válasza B.i.L (#258) üzenetére


biscuit
aktív tag

Telepítés Revised 3.0: bekapcsoló gomb benyom-újraindítás-Recovery(nem a TWRP érintősben) és innen a fentebb írt ajánlott telepítés szerint.A rendszer lassan áll fel várj ne nyomkod!!Ha elindult indítsd újra és utána használhatod.És végül a letöltés:[link] Data.hu [link]

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#260) B.i.L válasza biscuit (#259) üzenetére


B.i.L
senior tag

Megvan köszönet :R
tényleg rossz helyen néztem,arra emlékeztem,hogy fent van a link,erre lent volt :F
Kössz,a telepítési útmutatót :
Más : Miui V5 - lassú,angol,helyenként csájna szöveg(ment vissza csájnába),viszont atom stabil...romolok...lásd fent :D

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#261) B.i.L válasza B.i.L (#260) üzenetére


B.i.L
senior tag

Basszus gyerekek a 2.0 és a 3.0 között ég és föld a különbség...most az utóbbi van fent,ezt nagyon ajánlom mindenkinek :K
Elöbbi is volt vagy fél évig.
105kacsa :R

Horgászni mentem...B.i.L

(#262) carr


carr
őstag

Csinálhat olyat, h beragad fix 300Mhz-re, és onnan semerre?
Antutuval néztem, frissen, telepítés után kaptam 5100 pontot, most meg 1500at... és eléggé döcögős is minden app. viber pl halál...és az nem annyira számításigényes....
Viszont beállítottam, h 600Mhz legyen a min frekvencia, és érezhetően gyorsult a gép.
Antutut nem futtattam, de...
Jelentem 2év kellett ahhoz, hogy kibírjon két napot töltés nélkül. Jelenleg 1n 11ó-nál tart...
Jó most nincs még mindig rajta mobilnet (egyébként is kijelzővel kikapcsolna, meg a wifi is ha megtalálnám, hogy hol van az a feature :DDD), de akkor is k. jó feeling, h töltés nélkül megy 2 napot. :DDD
;)
Most a max az 1300Mhz, és 74, vagy 75 a Vsel érték mellé, de nem hiszem, hogy ez számítana. A profil pedig powersave.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#263) biscuit válasza carr (#262) üzenetére


biscuit
aktív tag

A beragadást még sosem tapasztaltam. Nekem interactive-ban van most a cucc és hamarosan elérem az 5 napot egyetlen feltöltéssel (4n 21ó 40p-nél áll épp) és 1%-on áll (pár órája).

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#264) carr válasza biscuit (#263) üzenetére


carr
őstag

akkor gondolom az asztalon fekszik, és nincs benne sim kártya! :o
Kemény. És mindazonáltal hihetetlen is.
Nem tudom akkor mi lehet.
:s

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#265) carr válasza biscuit (#263) üzenetére


carr
őstag

Egy képernyőmentést be tudsz ollózni?
Az enyém az ezeréves akkuval most ilyen:

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#266) biscuit válasza carr (#265) üzenetére


biscuit
aktív tag

Természetesen! Parancsolj:

[link]

[link]

Volt pár perc telefonálás, 3 sms, reggeli ébresztések, nagyjából ennyi. Valószínű annak tudható be, hogy új az akku benne plusz nem fárasztom mindenféle "okos" dolgokkal (időjárás, f@szbúk, meg a fene tudja mit szoktak a kis tak fiatalok bohóckodni rajta)

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#267) carr válasza biscuit (#266) üzenetére


carr
őstag

Köszi, Kafa... :)
Nálam most fix minimum a 610Mhz órajel, aztán reggel óta 78% perpill.
szinte nem is volt használva, persze a tiédhez képest agyon van nyúzva. :DDD
Azt nem tudom, hogy mit akartam még ide írni...
Majd hsz-elek.
:R
edit:

vagy szerkesztek:
fényképezőgépnél hova tűnt a digit zoom? Marha sok mindent lehet benne álítani, de ezt nem találtam... lehet benéztem valamit?
Nem mintha sokat használnám, de a 2.3.6.ban jobban szuperált az a fajzatos fényképező rész.
Ezzel így nem sokat ér. Vagy töltsek le play-ről valami alkalmazást, azt csók? :s

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#268) biscuit válasza carr (#267) üzenetére


biscuit
aktív tag

A digit zoomnak nincs sok értelme, de tény, hogy nincs benne, egyébiránt én meg vagyok elégedve a fényképek minőségével, persze csak normális megvilágításnál. Más appot még nem használtam, pont emiatt és kétlem, hogy az adott hardverből jobbat kihozna egy másik szoftver...bár ki tudja.... :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#269) RETRO-G válasza carr (#262) üzenetére


RETRO-G
tag

Szia,
Szerintem a beragadás oka a powersave governor lehet, ami (szinte) mindig a minimum frekin tartja a CPU-t. Nekem is volt már ilyen beragadás a powersave miatt.
Bővebb infóért lásd:
http://logout.hu/bejegyzes/milestone2/governorok_es_i_o_utemezok_schedulerek_lamak_resze.html

Nokia 3210 -> Nokia 3510 -> Nokia 3510i -> SE T610 -> SE K800 -> HTC LEGEND -> Defy+ & Samsung B2100 -> Z3C -> iPhone 7 -> iPhone 8

(#270) carr válasza RETRO-G (#269) üzenetére


carr
őstag

Ez hasznosnak tűnik. Gyorsan ki is próbálom. Köszönöm szépen! :R
Ebben a ROM-ban interaktív van, arra lövöm. Meglátom mire megyek vele, de már restart után jóóóval hmm... gyorsabb (?) lett tőle a készülék. :DDD
:))

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#271) carr válasza biscuit (#266) üzenetére


carr
őstag

Az első képen milyen alkalmazással csinálod ezt a képet?
Nem a gyári beépített akkufigyelő, az nem ilyen részletes. :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#272) carr válasza carr (#271) üzenetére


carr
őstag

Semmi. :))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#273) biscuit válasza carr (#272) üzenetére


biscuit
aktív tag

Jólvan! Látom meglelted! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#274) carr válasza biscuit (#273) üzenetére


carr
őstag

Aha! :D
Elkeserítő az eredmény...
-1.45%/h.... :DDD
Kár volt megnéznem.
Ajjj... legyen már benne az a 3500mAh(? :DDD) akkumulátor, azt hadd lám. :D
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#275) biscuit válasza carr (#274) üzenetére


biscuit
aktív tag

Az teljesen korrekt eredmény!!!! Nekem 2% volt alaphangon az új aksival CM9-el!!! A te aksiddal az egész barátságos fogy. érték!

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#276) carr válasza biscuit (#275) üzenetére


carr
őstag

Valahogy akkor úgy érzem telhetetlen vagyok.
Most SMARTASS meg SIO van belőve. 1300Mhz 71Vsel-el.
Mindjárt dugom töltőre, aztán meglátjuk holnap mit tart. :))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#277) carr válasza carr (#276) üzenetére


carr
őstag

Sokat elárul. Viszont gyanús az a ~80%-ról 100%-ra való ugrás.
:F

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#278) biscuit válasza carr (#277) üzenetére


biscuit
aktív tag

Abszolúte nem az! Nekem is hasonlóképp írja a töltéskor a %-okat, az utolsó pár % pillanatok alatt felugrik, előtte meg 6%/h töltést ír, szóval ne aggódj, ez sem egyedi nálad!!! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#279) carr válasza biscuit (#278) üzenetére


carr
őstag

Akkor megnyugodtam. :D
Vagyis megpróbálok.
Wifi egész nap offolt, 16tól ahogy hazaértem lett bekapcsolva, azóta megy.
Most 14órája megy, és 59%.
Nagyságrendekkel jobb így, mint a 236al volt.
Kacsa:
Max :R
Lenovo s750-et nem akarsz így kezelni?
Minden további nélkül meg is rendelném, a igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#280) 105kacsa válasza carr (#279) üzenetére


105kacsa
őstag

Lenovot nem, de az egyik ismerősömnek én is s 750-et ajánlottam

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#281) carr válasza 105kacsa (#280) üzenetére


carr
őstag

:)) Attól tartok azért.... No support, no gari, no problem. :((
Más.
Nálatok csinál olyat, hogy kimenő hívás közben, ha a képernyő lezárt, és közben újra felnyitnám, akkor nem nyitja, se le nem tudom tenni, se a másik két opció nem megy. (hívás (?!), és üzenet)Dalvikkal orvosolható, mit gondoltok?
Hogy is van ez? Azzal ugye nem vágom haza az adatokat a telón ha wipe dalvik cache-t csinálok? :)
:F
Köszönöm előre is!
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#282) 105kacsa válasza carr (#281) üzenetére


105kacsa
őstag

nem vágja haza sőt ajánlott a wipe dalvik és cache (3-4 hetente szoktam nyomni egyet neki)

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#283) biscuit


biscuit
aktív tag

Valaki tudna egy olyan progit ajánlani, amivel ki tudom herélni a nemhasználatos processzeket (android.process.media, meg a hírek és időjárás, dsp, satöbbi). Az sem volna baj, ha ezeket uninstallálni tudnám a telóról!

Köszönöm! :R

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#284) carr


carr
őstag

Nem tudok csengőhangot választani, csak amik alapból benne vannak?
:s
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#285) 105kacsa válasza carr (#284) üzenetére


105kacsa
őstag

Bármit ki lehet választani. Töltsd le pl. ezt [link] talózd be (válaszd ki) a kívánt csengőhangot és állítsd be csengőhangnak.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#286) carr válasza 105kacsa (#285) üzenetére


carr
őstag

Köszönöm. Meg is nézem. :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#287) Imma válasza 105kacsa (#285) üzenetére


Imma
csendes tag

Sziasztok!

Defy+ -om van, szeretnék új ROM-ot rápakolni. (a gyári már factory reset után is sokat hibázottÖ
Volt rajta korábban a gyárin felül egy 9-es CM nightly, amit alapvetően szerettem, mert kevés dolog volt benne a gyárihoz képest.
Amire használnám:
Leginkább Ingress az alap telefon funkciókon, gmailen, böngészésen és naptáron felül.
Tehát egy tök lecsupaszított ROM-ra lenne szükségem. Tud valaki ajánlani ilyet? :R

Megpróbálkoztam a revised 3-mal, sajnos bootloopba kerültem vele. Ha azt mondjátok, hogy ez a legjobb választás, akkor nekiállok az alapoktól újrapakolni a cuccost.

Okleveles informatikus mérnök + MCP (70-290) + ITILv3-F + ITILv3-SO

(#288) carr


carr
őstag

Csináltam egy wipe cache partition-t...
most ott tart, h Android frissítése folyamatban (eljutott 47appig, és onnantól írja ezt)
kb 20 perce.... :s
Mennyi ideig tart ez általában?
ajj... :D

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#289) repvez


repvez
addikt

Most ujratettem a revis 3 ast a telefonomra,de smmivel sem érzem gyorsabbnak mint elötte.
Hol találok egy leirást, hogy egy kicsit emeljem a procisebességet,de még azért elég sokáig birja?
GPS és zenelejátszás egyszerre lenne használva BT-t fejhallgatóval, uyhogy ezeket vigye egyszerre

(#290) carr válasza repvez (#289) üzenetére


carr
őstag

1200mhz/60vsel
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#291) repvez válasza carr (#290) üzenetére


repvez
addikt

Ez igy nem sokat mond nekem, hogy hol és mit állitsak be.
ÉS ha igy még fullra huzom a procit akkor az bizts nem tesz jót a készenléti időnek, egy kompromisszumos beállitás kellene ami megy is ,de mégsem merül le fél nap alatt.

(#292) carr válasza repvez (#291) üzenetére


carr
őstag

Újraindítod, belépsz a gyorsindító menübe, (power után 8. mp-ben, hangerő lefelé, amikor kék a notificaton led) és ott be tudod állítani mind a 4 értéket (4 lépésben állítja a procit)
:R

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#293) Flate


Flate
csendes tag

Szeretném feltenni a roomot de a letöltési linkek nekem nem mennek.
Előre is köszi.

(#294) 105kacsa válasza Flate (#293) üzenetére


105kacsa
őstag

MSB_Revised_3.0.zip

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#295) Flate válasza 105kacsa (#294) üzenetére


Flate
csendes tag

ezt is próbáltam, de az üzenet:
'Az adott fájl nem létezik. Valószínűleg a tulajdonosa már törölte rendszerünkből,
vagy jogsértés miatt került eltávolításra."

(#296) Flate válasza Flate (#295) üzenetére


Flate
csendes tag

Esetleg lenne egy másik link ahonnan le tudom tölteni? Több gépről is próbáltam, de nem megy.
Köszi.

(#297) Flate válasza Flate (#296) üzenetére


Flate
csendes tag

Jó a link!
Köszi :))

(#298) carr


carr
őstag

Ma reggelre megbolondult...
Restart után csak "forgott" a Motorola jel.
Ment egy Dalvik törlés, ugyanaz.
Ment egy Cache törlés.... akkor már addig eljutottam, hogy "alkalmazások indítása" vagy ilyesmi felirat jelent meg, majd az pörgött majdnem órákon át.
Most kapott egy factoryt, egy cache, és egy Dalvik törlést, ebben a sorrendben.
Az a cache, és dalvik törlés látom, hogy 3-4 hetente kell, de milyen sorrendben?
Nem akarok még 1x ilyet, hogy bukok mindent egyik napról a másikra....
Köszi!
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#299) 105kacsa válasza carr (#298) üzenetére


105kacsa
őstag

Lényegtelen, a sorrend

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#300) carr válasza 105kacsa (#299) üzenetére


carr
őstag

:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#301) carr


carr
őstag

Szert tettem egy MB525-re, CM7 van rajta, gyengélkedő kijelzővel.
Egy az egyben rá tudom tenni ezt a ROM-ot?

Telefonról:
MB525
2.3.7
EPU93_U_00.59.01
Kernel
2.6.32.9-gb08c3c8
vfcj78@zch68lnxdroid50 #1
CPU
ARMv7 Proc. Rev 2(v7l)
Mod
CyanogenMod-7.2.0-jordan
Build dátum
Sat jun 16 02:03:18 PDT 2012
Buld szám
GWK74

Remélem ennyi infó elég a pontos válaszhoz. :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#302) sebijani1982 válasza carr (#301) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szerintem a legegyszerűbb, bár kissé hosszabb megoldás (ellenben a legbiztonságosabb, mert nem marad semmi zavaró maradék a régi cm-ből) az, ha 2.2 Froyo-t raksz elsőnek, utána pedig a kívánt Custom Rom-ot

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.