Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Kroni1 válasza fmustang (#199) üzenetére


Kroni1
veterán

nekem is volt ilyen, és nem akarlak elkeseriteni, de sajna semmi se segitett.. érdekes mert előtte kb 2-3 hónapig tökéletesen ment a telo a rommal, de ugyanez volt egyik reggel és se dalvik se cache wipe se semmi nem segitett, azt hittem maga a teló halt meg. Aztán visszaraktam a 2.3-as gyári romot rsd lite-al és azzal ment minden rendben, ugyhogy azóta nem mertem ezt visszatenni.

(#202) fmustang válasza 105kacsa (#200) üzenetére


fmustang
csendes tag

Szia!
Azzal kezdtem, de sajna nem segített, csak a teljes adattörlés! :(

(#203) 105kacsa válasza fmustang (#202) üzenetére


105kacsa
őstag

Nem a rom hibája,inkább utólag telepített app. Nálam ilyen nem fordult elő pedig én használom a legrégebb óta

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#204) Pimpa78


Pimpa78
csendes tag

Szia Kacsa! Idestova 3 hónapja használom a 3.0-t, eddig semmi gond nem volt de mostanában csinál olyat hogy egyik pillanatról a másikra kilép a böngészőből(semmi üzenet, hogy az alkalmazás leállt vagy valami...kidobb a főképernyőre).... ugyanezt csinálja a dolphin böngészővel is, így gondolom nem a beépített böngészővel lehet gond. Próbáltam a gyosítótárakat üríteni de semmi változás.. Valami ötlet?
Köszi előre is a segítséget:
Pimpa

Oneplus 6 és a nap indulhat!

(#205) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Köszönöm a ROM-t, egy kérdésem lenne:
Másnál is csak 130-140 MB a szabad memória bekapcsolás után? A korábbi CM 7.2-ben simán 240-250 MB volt bekapcsolás után. Használat közben átlagban volt korábban 100-150 MB. Furcsa, hogy ennél a romnál egyből ilyen kis memóriával gazdálkodhatok. Nagyon lassú is így. Ötlet?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#206) 105kacsa válasza Pimpa78 (#204) üzenetére


105kacsa
őstag

wipeok (data nem)
sebijani1982- az cm7 ez nem

[ Szerkesztve ]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#207) Kroni1 válasza sebijani1982 (#205) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem most a quarx féle 09.17-i 4.3-as Rom van fent, ezzel 200-220Mb körül van a ram, és eddig egész jónak tűnik a rom, igaz sok progim nincs fent (direkt)

(#208) sebijani1982 válasza 105kacsa (#206) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Kacsa és Kroni!

Köszi mindkettőtöknek.

A mélyvíz topikban ajánlották a Greenify-t, hozzáadtam néhány progit (Viber, Clean Master, Google+). Így általában 200MB körül van ritkán megy csak 130MB alá alapesetben. Korábban ugye ennyi állt rendelkezésre alapból.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#209) tench


tench
tag

Sziasztok!
Kaptam egy kékfogú nokia hf-210 es kihangosítót a telómhoz.
4.2.2- es android kacsa féle rommal.
Az a problémám, hogy nagyon recseg a kihangosító, a hívott ill a hívó fél
sem ért szinte semmit.
Barátnőm nemokos nokiáján teljesen jól működik.....

Találkozott már vki ilyen problémával?

(#210) Pimpa78 válasza 105kacsa (#206) üzenetére


Pimpa78
csendes tag

csináltam dalvik törlést és így is csinálja...nem sok app.-om van fent...kicsit idegesítő hogy pont netezni nem tudok stabilan mert kidob csak úgy....még wifi-n is. további ötlet? Esetleg a partíció cache-t űríteni?

Oneplus 6 és a nap indulhat!

(#211) 105kacsa válasza Pimpa78 (#210) üzenetére


105kacsa
őstag

az is kell igen

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#212) drunkyboy válasza tench (#209) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Kicsit feljebb olvasva találkozhatsz a problémával, amire sajnos még én sem találtam megoldást. Ez nem a kacsa féle rom hibája, ha jól tudom a 4.1-től (vagy 4.0.1-től) felfelé kiadott gyári romok már alapban tartalmazzák ezt a bugot. A BT kihangosítóval nem kommunikál rendesen a rom, nekem pl az autós Bt kihangosítónak van ilyen érthetetlen hangja. A neten utánanézve több mobiltípust is érint a dolog. A megoldás egyenlőre rom csere régebbire, azzal tökéletesen műxik.

(#213) Medvegyelev válasza 105kacsa (#211) üzenetére


Medvegyelev
csendes tag

Megvan még a defytek kacsa? Úgy hallom készül a 4.4es Kitkat rom quarxtól. Ha összejön egy stabil belőle akkor hány % esélyt látsz egy MSB Revised 4.0ás frissítésre? Szép karácsonyi ajándék lenne :U

[ Szerkesztve ]

(#214) 105kacsa válasza Medvegyelev (#213) üzenetére


105kacsa
őstag

Defy forever.
Nem kizárt a 4.4

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#215) drunkyboy válasza 105kacsa (#214) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

:R

(#216) Kroni1 válasza 105kacsa (#214) üzenetére


Kroni1
veterán

Örömmel hallanék róla én is, az egyik legstabilabb cucc at tiéd! :R

(#217) gacsoi válasza Kroni1 (#216) üzenetére


gacsoi
senior tag

+1 :)

(#218) Jhnny86


Jhnny86
csendes tag

:Y :C

(#219) robi12ster


robi12ster
tag

Sziasztok. Felraktam ezt a romot. Ha vissza akarok térni a sima cm7 -hez akkor mit csináljak?

(#220) biscuit


biscuit
aktív tag

Feltettem, s eddig ez a legjobb rom amit találtam (CM9, CM10, Stock). Az akkumulátoros üzemidő kimagaslóan a legjobb eddig!!! Köszönöm! :) :C

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#221) 105kacsa válasza biscuit (#220) üzenetére


105kacsa
őstag

Örülök, hogy tetszik.
A defys fórumokban már el is felejtették

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#222) biscuit válasza 105kacsa (#221) üzenetére


biscuit
aktív tag

Számomra pedig ez az egész "okostelefon" dolog új, ez az első. Korábban egy asus p525-öm volt (9 évig) amit csak azért cseréltem le, mert szegénykém már néha az smseket sem volt hajlandó átvenni. A döfi meg szinte ingyé lett, viszont a CM9 ami rajta volt azzal 1,5 napot ment egy új(!!!!) akksival. Azóta próbáltam már a gyári rendszert is, CM10-et is, aztán hogy-hogynem, ráleltem erre a kis fórumra, szóval köszönöm még egyszer! :C

ON: Egyébként alacsonyabb vsel értékekkel is stabil nekem a cucc, bár igaz, nem gyilkolom agyon (értsd: az asztalon fekszik, egész addig, míg félévente egyszer meg nem csörren).

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#223) 105kacsa válasza biscuit (#222) üzenetére


105kacsa
őstag

Ezeket is nézd meg majd:[link]
[link]
[link]
Habár már elég lagymatag mind a három,az igazi pörgés 1 másfél évvel ezelőtt volt

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#224) biscuit válasza 105kacsa (#223) üzenetére


biscuit
aktív tag

Ó, azon már túlvagyok, vagyis a jórészét átnyálaztam már akku kalibrálás témában, satöbbi, de azért köszönöm! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#225) orgik


orgik
csendes tag

Sziasztok.

Jó a mod, viszont egy idő után belassul.

Egy kérdés: Hogyan lehet saját csengőhangot megadni, vagy a ringtones mappába elég bemásolni?

(#226) zojjektum válasza orgik (#225) üzenetére


zojjektum
senior tag

Úgy emlékszem elég, de újra kell indítani a telefont, hogy lássa.

(#227) 105kacsa válasza orgik (#225) üzenetére


105kacsa
őstag

újra kell indítani a telefont mind két esetben(belassul és a csengőhang problémára)

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#228) biscuit


biscuit
aktív tag

Kb. ennyit megy el alacsony használat mellett (pár telefon, kevéske nyomkorászás, fényképezés mellett)!

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#229) carr válasza biscuit (#228) üzenetére


carr
őstag

Na, ez kb olyan távol áll tőlem, mint bányászmedvétől a holdraszállás banyek. :(
3,5 nap, töltés nélkül? 3g, vagy edge? némi GPS (igen, ingress. :DD)...?
236 gyári motoROM-mal, nálam ez esélytelen. Ha minden jól megy, holnap ezt a romot felrakom, s először nem lesz vele gebasz. :))
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#230) biscuit válasza carr (#229) üzenetére


biscuit
aktív tag

A többi rommal (cm9, stock), nekem is katasztrófális eredmények jöttek ki (1.5 nap max, de úgy hogy az asztalon pihent a telefon végig). Ment azóta majdnem 4.5 napot is, de akkor szinte csak idle állapotban volt a cucc, csak ébresztett, meg időnként volt egy kis fotózás. Netezés nincs rajta, se mobilnet se wifi, arra van a számítógépem. Szóval úgy tippelném, hogy átlag 2-2.5 napot ki lehet ezzel a cuccal hozni a döfiből, de ezt leginkább az idle fogyasztása miatt. :C GPS-t nemigen használok, mert a busz tudja, hogy merre kell mennie, hameg az autóban akarod használni, akkor vigyél töltőt hozzá. :)

Ja és azt azért hamar hozzátenném, hogy az akksi nincs 3 hetes, vagyis új! :)

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#231) carr válasza biscuit (#230) üzenetére


carr
őstag

Ha elmenne 2g-vel, 2napot (éjszaka sleep as android fut nálam, az screen on progi), az már valami lenne. :))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#232) biscuit válasza carr (#231) üzenetére


biscuit
aktív tag

Mivel ez az első okostelefonom és nem vagyok nagy mobiltelefon használó, eléggé elkeseredtem az előzetes üzemidős tapasztalatok miatt,de amióta ez van fent, azóta van táltosodás, s ezért nem is győzök eleget hálálkodni Kacsának! Szóval bátran ajánlom a cuccot! :DD

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#233) 105kacsa válasza carr (#231) üzenetére


105kacsa
őstag

2 napot simán el fog menni. ;]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#234) carr válasza 105kacsa (#233) üzenetére


carr
őstag

Köszi. :D
Az akku már 2011. Nov. 18.-tól naponta van töltve, szóval nem mai gyerek.
Gyárival megy el fél napot, ha adatforgalom van, (2g) ha 3g, akkor meg 3 órát.... :(((
Szóval aszondod bírni fogja a 2 napot? az nem baj, ha 2. nap éjjelén enni kér... ;)
:R
Ez a data.hu-s 3.0-s a legújabb, ugye?

(edit: fanatikus tag mód: ON! :D)

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#235) 105kacsa válasza carr (#234) üzenetére


105kacsa
őstag

Ugyan az mindkettő

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#236) carr válasza 105kacsa (#235) üzenetére


carr
őstag

Fenn van. Hála Szabof1-nek! :R :))
Ismerkedés, stb...
Vsel 3 kapott +3at
Vsel 4 pedig +4et.
Aztán mentés, és most ismerkedünk.
Eddig nagyon más, mint a 236... és gyorsabb is.
Köszönöm.
Akkut nem tudom relevánsan tesztelni, (adatforgalom nincs ezen a kártyán), de amint lesz lehetőség, megírom.
Köszönöm!! :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#237) carr válasza carr (#236) üzenetére


carr
őstag

Brightest Flashlight-al van tapasztalat?
Ugye nem fogja kisütni a vakut?
Úgy hallottam, van olyan ami kisüti. :s

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#238) carr


carr
őstag

Eddig jó! Nagyon más, mint a gyári.
Viszont eléggé merül. Lehet visszateszem a "gyári" vsel értékeket, s megnézem azzal mit produkál.
:R köszi kacsa!

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#239) carr


carr
őstag

Ajj.... véletlen megnyomtam a bekapcs+hangerő le gombokat, s most az android felkiáltójel van.
Kivehetem az akksit?
HELP!!!

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#240) B.i.L válasza carr (#239) üzenetére


B.i.L
senior tag

Ne pánikolj,persze,hogy lehet :)

Horgászni mentem...B.i.L

(#241) carr válasza B.i.L (#240) üzenetére


carr
őstag

Akkor csak simán újraindul, nem veszik el adat? :s

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#242) B.i.L válasza 105kacsa (#233) üzenetére


B.i.L
senior tag

Még ha csak telefonként használom,akkor a hármat is :)

Horgászni mentem...B.i.L

(#243) B.i.L válasza carr (#241) üzenetére


B.i.L
senior tag

Olyan,mintha kikapcsolnád,aztán vissza...ennyi,nem több,hidd el.

Horgászni mentem...B.i.L

(#244) carr válasza B.i.L (#243) üzenetére


carr
őstag

Nem vagyok nagyon képben ez hogy sikerült.
Köszi. :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#245) carr válasza B.i.L (#242) üzenetére


carr
őstag

Akkor nem tudom nálam mi lehet.
1 nap, és nincs mobilnet perpill, egyáltalán (6kor leveszem a töltőről, most va 40%-on) az előzőhöz képest persze sokkal jobb! :) Reggel, este 1 ill. 2-3 óra wifi. Vagy már nagyon elhasználódott az akku... az is lehet.
Boot menüben powersave-re raktam, s meglátom mennyit él így. A vsel-t is lentebb vettem, de úgy látom így némi lassúság költözött a házba... sőt. elég sok, ami azt illeti. :)
Megy újra a vsel selector. :D

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#246) B.i.L válasza carr (#244) üzenetére


B.i.L
senior tag

Okés minden?
Szívesen.
Én még anno a V2-őt tettem fel és semmit nem állítottam.2 nap,2óra kijelző idővel.A gyári rommal,vadiujonnan" alig bírt ki 8 órát...megváltás volt 105kacsa féle rom.De sajnos eljárt felette az idő...(meg miegymás,lásd fentebb,ha visszolvasol :) )

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#247) carr válasza B.i.L (#246) üzenetére


carr
őstag

Aha. Csak a bikát kerestem, meglepett a zöld fej.. :D

Vsel értékkel szórakoztam, a crondore szerintit állítottam be, most jó. Nem szórakozik, majd finomítom még, holnap talán lesz időm vele bíbelődni.
Nem mai gyerek, 3 éves a hw, vagy több....
S750-el szemezek helyette, de az meg...
áh, annyi rosszat olvasok róla, nem tudom belevágjak e. Ez egy nagyon szerethető, jól konfigurálható telefon, s nagyon strapabíró. Ilyen Kacsás rommal meg egyenesen imádnivaló.
:D
Még a végén el sem adom még 2 évig. :D
Azt hiszem ez a telefon bírta eddig a legtovább a Siemens M35, ME45 után... :D (3, ill. 4 év)
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#248) carr


carr
őstag

Az energiagazdálkodást hol találom? Már széttúrtam az egészet, de nem lelem. :s
Azt szeretném, hogy kikapcsolt képernyő mellett ne menjen sem a wifi, sem a mobil adatkapcsolat.
Köszi.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#249) B.i.L válasza carr (#248) üzenetére


B.i.L
senior tag

Figyelj:lépésről lépésre nézd át a menüket,többször akár,így megtanulod,mit-hol találsz.A legtöbbünk már váltott másik telefonra és kevésbé emlékszik.A szakmai része pedig archív*,abban segít,hogy kell(?).Ha mindent(legalábbis a kötelező alapokat,vagy android szótár)elolvasod,lesz fogalmad,alapvető dolgokról..én sem értek mindent,de elolvasom,rászánok időt.Így a problemás részeket* minimalizálom...logikusan építsd fel az életed :K ÖÖÖ...telefonod

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#250) carr válasza B.i.L (#249) üzenetére


carr
őstag

:R
azt már gyerekkoromban is sokat kérdeztem anyáméktól:
MI AZ A LOGIKA?
:DDD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.