Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szucsi


szucsi
őstag

Az egyik budapesti pcbolt lapján találtam az étvágycsinálóra.:


''Megkeztük a QDI alaplapok forgalmazását. A márka minőségben, szolgáltatásban abszolut csúcskategóriát képvisel.

Néhány fontosabb extra szolgáltatás:
- Hardware Doctor: öt led segítségével pillanatok alatt kiszürhető a hibás alkatrész (CPU,chipset,PCI perifériák,VGA kártya)
-CPU Triple Protection: A processzor 3 szintű védelme, amely a túlmelegedésre való figyelmeztetéssel kezdődik, aztán visszavesz a CPU sebességéből, majd kritikus esetben teljesen leállítja a rendszert.
-Speed Easy: Jumperek nélkül, a BIOS-ban lévő listából választhatjuk ki a processzor fajtáját
-Boot Easy: kb 7 másodperccel meggyorsítja a bootolás folyamatát.

A QDI alaplapok minőség/ár aránya szinte hihetetlen. Például a QDI KuDoz7x-6A SocketA VIA KT400 tipus már nettó 21.200Ft+ÁFA áron megvásárolható.

web: www.qdieurope.com ''


Tudtok valamit ezekről a lapokról? mert nekem a hipercsúcsminőség meg a net21 az valahogy nem csúszik egybe.

(#2) JulWCZar válasza szucsi (#1) üzenetére


JulWCZar
senior tag

QDI: kudi: szombathelyi szlengben annyit tesz: fa*sz.
Ezt egy szombathelyitől tudom, ha nem így van kövezzetek meg.

Amúgy multitopiclaunching rulez! :)

(#3) szucsi


szucsi
őstag

Bocs, bocs, hogy kétszermond kétszermond. Vacakolt ez a rohadék hálózat.

(#4) WaterLo válasza szucsi (#1) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Igen, elsőre az ára elég gyanús, meg az extra fícsörök:
''kb 7 másodperccel meggyorsítja a bootolás folyamatát'' ?? és ha nekem 4 sec alatt butul? :DDD
''Jumperek nélkül, a BIOS-ban lévő listából választhatjuk ki a processzor fajtáját'' - Nem sok lapot tudok, ahol jumperrel kell kiválasztani a processzor fajtáját. (mi az, hogy ''fajta'' ?)

....What's up!....

(#5) amdk7 válasza WaterLo (#4) üzenetére


amdk7
aktív tag

:)) :)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#6) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Vannak ám jó QDI lapok, időnként nagyot durrantanak a fiúk... időnként meg nem. A lényeg csak annyi, hogy elzárkózni azért nem kell előlük, nem Tomato kategória, az tuti.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) rog válasza szucsi (#1) üzenetére


rog
addikt

rakerestem es megtudtam, hogy abit es a qdi volt a first aki ''softbios''-t csinalt. marmint vcore, sorzo ilyesmi allitast biosbol. :)
meg ez:
[L]http://www.qdigrp.com/qdisite/eng/index.htm[/L]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.