Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pyrománia (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

Na mivel közeledik a Szilveszter sokan megvannak őrülve a különböző hang/oprikai cuccokért.
ide irhatjátok mia kedvenc vagy mit szeretnétek kipróbálni mikről hallottatok/látatok ami különleges. vagy házilag készitette cucc receotjét is megoszthatod velünk. vagy akármi. petárda, tüzijáték,''bomba'', és miegymás.
ez lesz a nagy Pyros Topic. Bővebben: link

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#2) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

Ez furcsa valami BUg ?? két topic és nemugyanaz.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#3) Esmein válasza dj.saabe (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Sose volt hozzá kedvem, de most meg is utáltam, szobatársam felrobbantott 2 petárdát a szobában, míg mi csztünk. Kb olyan feelingünk volt tőle mint cod-ban bombatalálat után.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) Toness válasza dj.saabe (#1) üzenetére


Toness
őstag

Szabad ilyet itt a PH!-n? csak kérdezem, mert nem vagyok biztos benne, nem akarom, hogy bannoljanak vagy haragudjanak rám :D

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#5) dj.saabe válasza Esmein (#3) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

úú az tényleg szar lehetett sajnállak.
velem egyzser volt olyan hogy a cigányok utánamvágtak egy petárádát semmi ok nélkül és amikor a hátamról lepattant utána roban a lábamnál elég azsar volt az is.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#6) dj.saabe válasza Toness (#4) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

Nemtudom ohgy ebben mi a tiltto talán a saját receptes rés za az kicsit de ha a neten megállta a helyét az az oldala tuti nem tiltott de ha gondolja valamelyik mod kiszedheti ha nemtettszik.

#1 válaszolok magamnak. A Kedvencem a 45 rakétából álló pálmafa/fűzfa effektes tüziljáték darabja oyaln 10-11 ft. A Görög tűz se rosaz ha jól összevan hangolva vagy 5-10 darab!! a patárdákat csak idéglenes használom nemtalálok nagy élvezetet benen nem olyan vagyok mint sokan hogy menenk az utcán és dobálják az útra ha nálam petárda van azgarantáltan nagyot fog szólni :DD majd leeht elmondom amiekt szoktam csinálni.
amit tavaly szereztem nagyon vad volt tuti kis anyag !! 500ft votl darabja (viszonylag olscó) Egy kb 20 cm hosszú és 3 cm Sugarú tehét 6 cm átmérőjű petárda nagyon tuti volt vetem vagy 5-őt és azokat is még ugy dobáltam mint a sim petárdát pl kukába bele + titok. elősször amikor mondta a cávó nemakartam venni de amikor megláttam megbűvölt a kinézete maga a nagysága meg a teljesen koromfekete papir rajta halálfejekkel !!.....

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#7) Toness


Toness
őstag

Nekem meg a kedvencem a töltényhüvelyből készült foszforral töltött petárda, ezt szabad :F (k**va hangos és olcsó is, csak meg kell csinálni)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Az agresszív petárdásoknak meggyújtanék egyet-egyet a kezében aztán hanyagul zsebrevágatnám vele a kezét.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) Toness


Toness
őstag

Engem is rohadtul idegesít már, hogy állandóan durrognak a petárdák a városban. És nem tudom nálatok hogy van, vagy figyeltétek-e, de legtöbbször kisiskolások petárdáznak, nálunk 2 kisgyerek futkosott, kb. általános iskola 4.osztályosok lehettek és avval játszottak, hogy ki tudja magasabbra dobni a petárdát :)
Azért ebből elég nagy balesetek is lehetnek, pl gyerek ot tartja a kezében és várja hogy mi fog történni...

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#10) winamp válasza Esmein (#3) üzenetére


winamp
tag

Megutálni a petárdát csak mert cs közben felidegesített? Ennyire game függő lennél? :DD

(#11) dj.saabe válasza Toness (#9) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

ja manapság ez a legrosszab hogy már a kis ''sazrosoknak'' minden megvan engedve meg mindenk megkapnak!!

pl én most 15 fél vok (ha mégg nemtudta volna valaki :DD) és az első mobilomat 13 és fél éves koromban kaptam meg kb 3 hónapnyi könyörgés utána és most fél éve kaptam/vettem egy újjat.! És eben az a legidegesitöbb amikor Kis taknyos gyerek 8-9-10 éves olyan telefonnal szaladgál amilyen sok felnőttnek ugy van hogy töb hónapig gyűjt rá. bazz jólvan talán még annyi hogy legyen telefonja hogy ellehessen érni mert amugy ugyse használja de nem 80ezres meg drágább telefonook sőt ég a 40 ezret is sokallom egy 8.9.10 ébes gyereknek kapja me gaza apja régi telóját és jólvan iminek neki új és ráadásul drága ?? é ez csak egy dolog a sok közül . Igaz nemvagyok még valami nagy veterán de akkor is.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#12) dj.saabe válasza winamp (#10) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

nem ott van a hangsúly hogy CSztünk !! hanem hogy BENT A SZOBÁBAN GONDOLOM AZ A SZOBA NEM AKKORA VOLT HOGY ORDIBÁLNI KELL HOGY HALLJÁK EGYMÁSt (100m2)

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#13) Toness


Toness
őstag

Az volt kemény amikor koleszba voltam egyszer szilveszter előtti héten, petárdával mindenki fel volt készülve és a szobába gyerek zenét hallgatott, páran beleraktak 5-6 petárdát az őrzött cserepes virágába és egyszercsak hatalmas robbanások a kb 6m2-es szobában és hullott a föld mindenfelé, a virág meg cafatokban mindenhol, a hülyék bedugták a petárdákat a virágföldbe :DD

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#14) X-COM válasza dj.saabe (#11) üzenetére


X-COM
nagyúr

de menő vagy

van aki meg az elsőt is saját munkájából vette meg, és, ha 13,5 évesen telefont kér, akkor elzavarták volna a sunyiba, hogy hagyjál mán békiben édesfiam.
vagy, ha tovább erőlködött volna akkor egy taslival jutalmazzák.

akkor most te is pisis/szaros vagy?

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#15) Szalma válasza X-COM (#14) üzenetére


Szalma
őstag

(Generációs különbségek. Vének vagyunk már... ;] De szerencsére már nincs sok hátra. ;) )

Szeretettel:
Szalma

(#16) X-COM válasza Szalma (#15) üzenetére


X-COM
nagyúr

nincs is nekem ezzel semmi problémám, most már elfogadott, hogy mindenki mobillal futkorászik, engem sem zavar különösebben.

de, hogy valaki azért fikáz másokat mert ő ''már'' 13,5éves volt mikor mobilt kapott ...

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#17) dj.saabe válasza X-COM (#14) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

rossz helyen vagy öcsém !!
ki akar itt menőzni ??

szalma: mondjuk igaz mert amikor én kértem 13 évesen akkor még az számitott anak mint ma a 9éves kor vagy mégse azért egy kicsit másabb. na de mind1 ne offoljunk.

ez a pyros topic.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#18) dj.saabe válasza X-COM (#16) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

de azért azt is vedd figyelembe hogy ez kb két két és fél éve volt !!! de a mostanki korkülönbség 4 évre növekedett !! tehát két év múlva már az ovodába beiraás megünneplésre telefon fog kapni a kisgyerek. na tényleg hagyuk.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#19) Toness


Toness
őstag

foszforral töltött tollbetétrakétát csinált már valaki? tök jó poén amikor elröpül rohadtgyorsan és olcsó is, csak sokat kell evvel is szarakodni és a végeredmény meg fél mp alatt elszál, lehet színezni is a fényét adalékokkal.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#20) lesaux válasza dj.saabe (#17) üzenetére


lesaux
veterán

rossz helyen vagy öcsém !!

Hát nem is tudom, hogy kettőtök közül ki van rossz helyen.

(#21) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Eleg durva ez a topic.

Dj saabe, te eleg durvan szefos vagy.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#22) dj.saabe válasza lesaux (#20) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

de megint más köttött belépm nem én kezdtem de mind1 éncsak elmondtam a véleményem !!
Foglalkozzunk a tüzijátékokkal és petárdákakl (ha szabad) ha nem akkor lehet zárni .

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#23) dj.saabe válasza dj.saabe (#22) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

ésha bárkit megbántottqm bocs !!
nemszaretnék Ban-t
thx

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#24) Szalma válasza dj.saabe (#22) üzenetére


Szalma
őstag

(Nyugi. Csak irigykedünk mi, a legalább 2x idősebbek, a fiatal korodra... :) )

Szeretettel:
Szalma

(#25) Jenő


Jenő
aktív tag

Nem látom semmi értelmét a petárdázásnak, de a tűzijátéknak se nagyon. Mi benne az élvezet, az hogy ''pukk''? Ez olyan, mint amikor a fiatalok azon mosolygnak, amikor szellent egyet a másik.

''15 és fél évesen'' taknyosokról beszélni szép dolog. Majd pár év múlva (se). ;)

(#26) Toness válasza Jenő (#25) üzenetére


Toness
őstag

Régebben nekem is jó móka volt egyet kettőt robbantani aztán most már szinte nem is érdekel, sőt kifejezetten zavar.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#27) Esmein válasza dj.saabe (#12) üzenetére


Esmein
nagyúr

kb 4 méter * 3 méteres. 4 ágy meg 2 asztal elfér benne és kész.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) dj.saabe válasza Esmein (#27) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

akkor tényleg elég kicsike.
most hogy igyelképzelem lehetett Akusztikája :DD sajnállak.

[Szerkesztve]

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#29) dj.saabe válasza Esmein (#27) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

jaj bocs kétszer ment el.

[Szerkesztve]

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#30) Esmein válasza dj.saabe (#28) üzenetére


Esmein
nagyúr

Kb nem hallottunk vagy 5 percig bal fulre ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) wildrain


wildrain
addikt

Ennek a topicnak van egy gyenge RGB-feelingje... :DDD

(#32) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

Nemtom hogy valaki jártas-e BalatonBogláron. de ott a szabadstrandon agusztus 20.án fél órás tüzijáték szokot lenni nagyon szép előtte 20 perces lézershowval. nagy tutira megszokták csinálni. ha valaki esetéeg ismerős ot vagy láttta már irhat róla.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#33) Pópa


Pópa
senior tag

Beszereztem 100 petárdát én is, de már el is adtam a felét. Semmi értelem, eldobál az ember 10-15 darabot, aztán megunja.

Trust is good, control is better!

(#34) dj.saabe válasza Pópa (#33) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

ja főleg ha csak simán dobálod !!

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#35) Toness válasza dj.saabe (#34) üzenetére


Toness
őstag

miért lehet nem simán is dobálni?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#36) dj.saabe válasza Toness (#35) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

nemaztmondtam hogy nemlehet csak azt könnyü megunni !

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#37) Toness válasza dj.saabe (#36) üzenetére


Toness
őstag

Úgyértem hogy hogyan lehet még másképp dobálni?:F

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#38) Gyuri16 válasza Toness (#37) üzenetére


Gyuri16
senior tag

szemetes, kanalizacio, uvegbe, ongyujto mellett, tobbett egyszerre, levegobe robbanva, vizbe dobva ... ahogy tetszik

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#39) dj.saabe válasza Gyuri16 (#38) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

hát igen tömören kb ennyi.
azt is csinálat még hogy kettőt bele hógolyóbe meggyújt majd eldob olyasmi mint a simán a levegőbe dobás csak messzebre megy és jobban látod !! szerintem
akkor kér fém kukatető lerakod a földre és közérakod apetárdár. stb stb

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#40) Toness válasza dj.saabe (#39) üzenetére


Toness
őstag

Nafene, ez nem is rossz ötlet, hógolyóba belerakni, még nem is próbáltam ilyet :)
Jó poén lehet :D

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#41) Esmein válasza dj.saabe (#39) üzenetére


Esmein
nagyúr

Gyúrd bele hógolyóba. De most azonnal :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#42) aurum válasza dj.saabe (#18) üzenetére


aurum
senior tag

most mer? az en fiamnak is van mobilja pedig csak negy es fel eves.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#43) Toness válasza aurum (#42) üzenetére


Toness
őstag

Ezt most komolyan mondod???

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#44) Esmein válasza aurum (#42) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én mindenkitől elvenném az alsónál magasabb kategórájú mobiltelefont 8 év alatt, 18 meg sem engedném hogy sajátja legyen, csak szülői felelősséggel és névre.
Idegesítő és kész.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#45) winamp


winamp
tag

Én 17éves vagyok de máig szeretek szilveszterenként petárdázni. Persze az tényleg unalmas ha csak úgy mész és elhajitasz eggyet. Én pl mult év szilveszterén elmentünk haverokkal, aztán találtunk egy bazihosszú vas csövet ilyen álvánnyal(komolyan mondom olyan volt mint vmi kilövőállomás :DD ).Volt nálunk rakéta is, majd fogtuk és a csőböl lövöldöztük a rakétákat! :)) Ez igy élőben nagyon király volt! :D

(#46) winamp válasza winamp (#45) üzenetére


winamp
tag

Kreatívnak kell lenni! :DD

(#47) dj.saabe válasza Esmein (#44) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

Mobilhoz hozzáfűzve : Nekem is ugyvan a telefonom hogy fater nevén van

[Szerkesztve]

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#48) TheVeryGuest válasza wildrain (#31) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Na, ja. Végül is bármelyik RGB által eszkábált műszerből remek pirotechnikai cucc lehetne. Szóval a ''házi készítésű jet hajtűmű'' és a ''saját építésű katódsugárcső'' topikok átolvasása köteleztő olvasmány az itt gyülekezők számára.
Effekt bazmeg! :))

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#49) dj.saabe válasza Toness (#40) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

hát igen sokmindent kilehet találni csak kikell menni és gondolkozni és ha elkap az ihhlet .......
mi itthonról régen a pálcás üzijátékot (már nemveszünk mert neméri meg a 40-50 db-osak siokkal jobak és nemkell 10secenként gyújtogatni) szal pezsgősüvegből löttük utána meg petárdákat dobáltunk bee a végére sok kis szilánk maradt belőle pedig az anagy 2 literes vagy mennyis pezsgősüveg volt volt vagy 6mm-es vastag üveg. :DDDDDDDDD :DD

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#50) dj.saabe válasza aurum (#42) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

aha JÁTÉKmobilja mi ?? Vagy olyan ami nemműxik.
Ja és ha nemfigyeltétek volna meg rendesen amit irtam nekem csak azzal van mégjobabn a bajom hogy jólvan 9 éves gyerek megkapja az apja régi széthasznált telóját és rossazbbik eteben is azért még játszani lehet rajta. de ha egy kis gyereket meglátok 30vagy többezer ft értékű telefonnal hát az már fáj... ha a gyerekednek van egy most 500 ft-ba kerülő ''féltéglája'' akkor azt még ugy elnézem.
Ha meg igazi akkor Grat !!

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pyrománia (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.