Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Punkbuster

Hozzászólások

(#101) Robotsyte válasza Robotsyte (#100) üzenetére


Robotsyte
csendes tag

aztán felraktam megint ugyanazt amit alőször is írtam és utána már a pnkbstrB.exe-val van baja

(#102) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Akkor rakd újra a játékot ha teheted, és csináld meg az én megoldásommal ha igy sem jó kérd meg egyik haverod, hogy küldje át neked MSN-en a PB mappáját és ird felül igy már jónak kell lennie :R

(#103) Robotsyte válasza Robotsyte (#100) üzenetére


Robotsyte
csendes tag

Nos lenne egy kérdésemm azokhoz akik vista alatt küszködnek a punkbusterrel.
Tehát minden ilyen embernek legális vista-ja van mert az egyik haverom ilyen probelemákkal küzd és ő neki nem az hanem time crkel küldi nos ez tökéletesen is működik de miután felrakja azt a cuccot amit már az előbbi HSZ-eimben is írtam megszakad a time crack és elkezdődik a 30 napos visszaszámlálás viszont ha újra meg crackeli nem műkszik tovább a pb.
Az lenne a kérdésem hogy aki itt nem legális vistával küldi az mivel regelte be hogy menjen a pb?
előre is köüsz a segítséget

(#104) Robotsyte válasza sNiP3rFun (#102) üzenetére


Robotsyte
csendes tag

az újra rakást már próbáltam de az msn-es cucc még előttem van.
nos ha átküldi a pb mappát abban nincsen benn a pnkbstrA.exe vagy a pnkbstrB.exe mert azok a windows/system32-ben vannak azokat is átküldessem vagy azok nem kellenek?

(#105) Robotsyte


Robotsyte
csendes tag

Sziasztok
Ez a hsz minden vistát használó és pb problémával köszködőnek segíthet.
Egyszerüen csak ki kell kapcsolni a vistában az uac-t.
Ezt meg tehetitek a vezérlőpult/felhsználói fiókok/A felhsználó fiókok felügyeletének be- vagy ki kapcsolása
ezenbelül van egy be illetve ki pipálható rész nos kiveszitek a pipát egy restart és elméletben már mennie is kell.
Legalábbis nekem mindent megoldott.
És nem csak erre jó ha kikapcsoljuk mert így nem fog rákérdezni mindre ötször hogy biztos megnyitod ...

(#106) Robotsyte


Robotsyte
csendes tag

(#107) Robotsyte


Robotsyte
csendes tag

bocs véletelen volt nem akartam beküldeni :))

(#108) Roadson


Roadson
csendes tag

:((( :((( :((( americas army :O :O :O :(( :(( :(( ha belépek a szerverre 10 mp. múlva kidob
a punkbuster.

kelleneegy kis segítség efelől mert már nagyon unom hogy nincs mivel játszak :W :W . előre is köszönöm :R

ÜdV.: Roadson ja és ide írj vissza: lehel.e@freemail.hu

(#109) XxMxX


XxMxX
csendes tag

Én nekem amikor a pb frissítőt felrakom utána mikor kiválasztod a gamet akkor nincs ott semmi!!
Mit tudnék vele kezdeni? :W

(#110) XxMxX


XxMxX
csendes tag

Amúgy kitöröltem minden pbt a cod mappájábol :D

(#111) XxMxX


XxMxX
csendes tag

Amúgy kitöröltem minden pbt a cod mappájábol :D

(#112) Douwe


Douwe
csendes tag

Helló!

Legutóbb karácsonykor cod4-eztem akkor minden gond nélkül ment a multi. Most újra multizni támadt kedvem de minden szerver kidobb ezzel a hiba üzenettel:

Douwe punkbaster permanent ban issued on this game server for player "Douwe" global punkbaster

(Douwe néven akkarok multizni)

(#113) illusiON válasza Douwe (#112) üzenetére


illusiON
őstag

gondolom tört cod4ed van, azt a cdkeyt amit használtál kibannolták :) vegyél " másikat

( : no woman no cry : )

(#114) Douwe válasza illusiON (#113) üzenetére


Douwe
csendes tag

Igen tört cod4-em van mert nyár végéig veszek egy laptopot amiben valószinűleg egy intel x3100 -as videokártya lesz azon meg nem fogok cod4-ezni.
Amugy a külföldi szervereken be se töltenek a pályák már előtte kiírja hogy rossz cd kulcs.
A magyar szervereken betöltenek a pályák azonban 2 másodperc alatt kidobb ezzel a hiba üzenettel.

(#115) Kokk


Kokk
csendes tag

csátok nekem a Call of Duty 2 baszakszik mindig kidób 1 percenként az h Notice meg h csaltam mit tegyek?

(#116) janeko válasza Kokk (#115) üzenetére


janeko
őstag

másik topikba ment a koment néz át :K

(#117) Kokk


Kokk
csendes tag

csátok ide itt tud nekem segiteni valaki aba h mér dob le COD 2 egy percenként azal h csaaltam meg azt írja ki h Notice meg ilyeneke

(#118) Kokk


Kokk
csendes tag

A ledobás után ezt írja ki a COD 2 : Notice Server Disconnected Frankenstein PunkBuster kicked player frankenstein (for o minutes) ... No packed Flow
huhhhhhhhhhhhhhhh ezt írja ki

(#119) janeko válasza Kokk (#118) üzenetére


janeko
őstag

ne legyél már ennyire hülye.. neked irtam, hogy nézd meg a cod2-s topikba mert oda válaszoltam ... :W

(#120) dokee78


dokee78
félisten

Hol lehet letölteni a Punkbustert?

Ez mit jelent:[link]

(#121) Gabás válasza dokee78 (#120) üzenetére


Gabás
addikt

(#122) Auchen


Auchen
csendes tag

a battlefield 2-ben percenként kirug a punbuster, betölt a server és kidob, azt írja ki, hogy XY player kicked from this server for 0 minute

PnkBstrB.exe handshaking error

de vannak olyan srverek amin nem csinálja ezt de a többségében ezt csinálja :(

segítség please

(#123) galfiroland


galfiroland
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy percenként ledobál a punkbuster a cod2 multiplayerről.
Pedig nem csalok!
Valakinek lenne ötlete?[L:untitled][link][/L] It egy link hogy mit ir ki :

(#124) Kekxy


Kekxy
csendes tag

belépek és ledob azt írja ki hogy warning old version

(#125) Kekxy


Kekxy
csendes tag

természetesen cod 2 valaki segítsen légyszi
wlőre is köszz

(#126) MrChef


MrChef
aktív tag

Sziasztok,
annyiban kérném a segítségeteket, hogy betettem a CoD4 PB könyvtárába a legújabb PunkBuster setup-ot, és a legördülősávban nem lát semmilyen játékot, nemhogy a CoD4-et.
Ilyenkor mi a teendő? :((

(#127) Usul


Usul
tag

Nem tudom, hogy mi történt de én most valamiért szontén nem tudom használni a multit:

RESTRICTION:Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

tegnap még ment most meg nem valakinek ötlet??!!!!

Commodor 64-en nem így volt???

(#128) Usul


Usul
tag

Simán nem vágom..
újtatelepítettem a játékot , frissítem a pb-t és ugyan azzal a hibaüzenettel kidob.Semmit nem csináltam vele 2 napja akkor mi a fene történhetett???
Amit a PB javasol (pbsvc nem is fut le megáll valami ismeretlen hibával...)

Commodor 64-en nem így volt???

(#129) Usul


Usul
tag

Ismét újratettem a játékot is és a pb-t is, kikapcsoltam a tűzfalat is (bár ott be volt állítva kivételnek a B végű)

semmi...
tanácstalan vagyok... :(

Commodor 64-en nem így volt???

(#130) Usul


Usul
tag

Valami csoda folytán egyszer felenged a szerverekre máskor meg nem.
Odáig eljutottam, hogy most már a pnkbstrA.exe-t is hiányolja...
Letöltöttem a pbsvc-t (nem tudom futtatni mert lefagy)
Letörlöm a pb könyvtárat majd újrateszem nem működik. ugyan azzal a hibával kidobál...

Commodor 64-en nem így volt???

(#131) Usul


Usul
tag

Sziasztok!

Megkérnék egy jószándékú játékostársat, hogy küldje el nekem a Működő teljes pb könyvtárát becsomagolva a megadott e-mail címre!

Köszönöm!
U.

Commodor 64-en nem így volt???

(#132) Gabás válasza Usul (#131) üzenetére


Gabás
addikt

(#133) Usul válasza Gabás (#132) üzenetére


Usul
tag

Köszi ismerem!

Ha visszaolvastál volna gondolom láttad volna, hogy hiába telepítem újra és újra nem történik semmi lényegi előrelépés. (már a pnkbstrA.exe is hibás neki amikor nincs is a gépen tűzfal (és ott is engedélyezve is van), víruskereső kikapcsolva)

a pbsvc.exe-t meg nem tudom lefuttatni mert lefagy...

de köszi a linket sokat segytettél vele... :(

Commodor 64-en nem így volt???

(#134) Gabás válasza Usul (#133) üzenetére


Gabás
addikt

esetleg ha meg is néznéd, hogy mit linkeltem... csak a pbsetup.exe programra van szükséged, meg hogy a szolgáltatások közt fusson a PnkBstrA

(#135) Usul válasza Gabás (#134) üzenetére


Usul
tag

Barátom pbsetup van és azt írja ki, hogy nincs frissítés (legutolsó van meg).
A pnkbstrA.exe meg fut de mivel nincs tűzfal (ki van kapcsolva) és a vírusírtó is inaktív és fut is az alkalmazások között. nem tudom, hogy milyen segítséget tud nyújtani az általad linkelt oldal....
:(((

üdv
U.

Commodor 64-en nem így volt???

(#136) Usul


Usul
tag

Egyenlőre sikerült megoldani a problémát (azért ha az 5. úrajindítás után is simán tudok játszani mindenhol akkor leszek igazán nyugodt).
Hasonló probléma esetében érdemes megnézni a registit is és ha van akkor valami registri cleaner/helyreállító is nagy segítséget adhat.

Üdv
U. :))

Commodor 64-en nem így volt???

(#137) Serg1966 válasza Usul (#136) üzenetére


Serg1966
tag

Az ilyen jellegű problémát okozhatja vírus is futtass valami komolyabb virusirtót le a gépen,ha még nem tetted volna meg

Serg

(#138) Storm123


Storm123
csendes tag

Egyenlőre én sem akarom elkiabálni, de most nem dobott ki a COD4 engem sem. Én a Spybot - Search & Destroy -t futtattam le. Ez egy trójai,- kémprogram ellenőrző annak aki nem ismerné. Remélem hogy ennek köszönhetem hogy müxik minden faxán, nem csak a "véletlen" műve.

(#139) Usul válasza Serg1966 (#137) üzenetére


Usul
tag

volt az is de egészen máig (még mai is) ment ismét alamiért de most este ismét el kezdett vacakolni... megint nem enged fel....

Commodor 64-en nem így volt???

(#140) Usul


Usul
tag

Az a para, hogy minden olyan dolgot végigcsináltam ami ép ésszel megoldaná a problémát...

fent van a pnkbstrA és B is hozzá vannak adva a tűzfal kivételeihez (a tűzfal meg ki van kapcsolva és mégis a B-t hiányolja a program ha pb-s helyre megyek fel).
Leszed letöröl újraindít feltelepít már mindenféle sorrendbe megvolt...
fingom sincs mi lehet a gond (tegnap délután még jó volt semmit sem csináltam közben a géppel estére meg befos)...
:W

1450-es kód micsoda??!!

[ Szerkesztve ]

Commodor 64-en nem így volt???

(#141) Usul


Usul
tag

Amit most észrevettem az az, hogy a feladatkezelőben fut a
PnkBstrA.exe SYSTEM-ként da a B nem indul el csak azt nem tudom miért....

Commodor 64-en nem így volt???

(#142) Usul


Usul
tag

na azt már sikerült elérnem, hogy fusson a B is systemben most meg a K.sys végű nem tud csatlakozni... ilyet én még nem láttam...

Commodor 64-en nem így volt???

(#143) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Üdv!
Az lenne a problémám, hogy a pnkbstrB.exe a processzorom 40%-át lefoglalja, ennél fogva meglehetősen kevés fps-em van. Minden PB-s játéknál fenn áll kisebb nagyobb mértékben.
Nem igazán tudok már mit csinálni, 2 win reinstall, a vírusirtót is letöröltem hátha az zavar be (javult is 47%-ról 43-ra), tűzfal kikapcsolva. Sokan sokfélét ajánlottak, eredeti wintől egészen az öngyilkosságig, de egyik sem használt. /Mondjuk az utóbbi szerintem nem is fog/
Íme : http://kepfeltoltes.hu/081229/P1020393pp_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Kipróbáltam ezt is :
seta pb_system 0
seta pb_security 0
seta pb_sleep 500
Nem sokat segített.
Egy lengyel haverom találta ezt egy helyi cod2 fórumon:

I have a test build of the PB client that I'd like for you to try. Please go to the following URL and download this pbcl.dll. Then replace the one that is currently in the PB folder of your game directory with this one you just downloaded. Then start up the game and join a PB-enabled server and let me know if you experience the stopped heartbeat kick.

http://web1.evenbalance.com/downloads/aao/pbcl.dll

Kicsit féltem nehogy reason: pbhack legyen belőle, de aztán kipróbáltam.
Nosza cod2 föl, pbcl kicserél.
Működött is, pnkbstrB.exe alig evett pár százalékot, de a szerver ledobott No packet flow-al aztán később már PB frissítést kért.
Visszaraktam az eredeti pbcl.dll-t de most ott tartok ahol a part szakad.
Elég gyengén tudok feleannyi fps-el játszani, és a Scrimem is aggódik már, úgyhogy ha valaki tudna rá megoldást, az sikítson.
Elég egyedi a probléma szerintem, bár ismerek 2 embert akik szintén ezzel küzdenek.
Kicsit hosszúra sikerült, remélem nem sajnáljátok rám a szervervinyót.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#144) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Sziasztok!
Lenne egy kissebb problémám, méghozzá az hogy: Nem tudom hogyan kell manuálisan frissíteni a punkbustert! Tudnátok nekem segíteni?

magyarsrac

(#145) [HUN]Dani válasza [HUN]Dani (#144) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Még annyi hogy ezt irja ki:[link]

magyarsrac

(#146) Balinov válasza [HUN]Dani (#145) üzenetére


Balinov
félisten

Pedig nem bonyolult. Felmesz ide, leszeded a pbsetup-ot, kicsomagolod mondjuk a Project Torque mappajaba, majd elinditod a pbsetup.exe-t,nyomsz egy I agree-t, hozzadod a PT-t a jatekok koze, majd raboksz az update-re

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#147) [HUN]Dani válasza Balinov (#146) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Fúúúúúúú köszi sikerült is :D

magyarsrac

(#148) Podpupi


Podpupi
tag

Hello most ez a gondomBF2 -BEN;)unkbuster kicked player (for 0 minutes)RESTRICTION:Disallowed Program/Driver (80251).Valaki :W :W

[ Szerkesztve ]

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#149) Gabás válasza Tomi_Sci (#143) üzenetére


Gabás
addikt

tűzfal?

(#150) Podpupi


Podpupi
tag

NOD 32 van de azt fogtam es letöröltem ugyis ezt a üzit kaptam ,esetleg hogy lehet kikapcsolni a NOD32 -BAN a tüzfalat?Köszi

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Punkbuster
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.