Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Punkbuster

Hozzászólások

(#201) Ice!? válasza biggamer (#200) üzenetére


Ice!?
őstag

Név alapján nem szoktak bannolni. Inkább ip, vagy kulcs alapján, de akkor mást írna ki, illetve nem hinném, hogy eredetije lenne.
knglowbotr problémájához: Telepítsd újra a játékot, próbáld meg úgy, ha nem megy frissítesz a pb-n.

(#202) attila720


attila720
csendes tag

Sziasztok! nekem is COD2 ös problémám akadt csak ilyennel nem találkoztam még a forumon. miután belépek egy szerora kb.1 perc után ezzel a szöveggel dob ki:"Restriction:Multiple Direct3D loaded" ! nem tudom hogy mit csináljak, léccives segitsetek mert warra se tudok menni :O :O ! Előre is köszönöm a segitséget !

(#203) Dannel


Dannel
csendes tag

Sziasztok!
nekem ez lenne a problémám(ET):

szerver szétkapcsolt - "tztz" has been kicked
via punkbuster (for 0 minutes)
RESTRICTION: service communication failure:
Pnkbstrb.exe initialization failed

nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek mert nagyon hálás lennék érte!
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#204) Hanszolo


Hanszolo
csendes tag

helló
új vagyok itt. olvastam a problémákat , az 1ikkel Én is találkoztam :
restriction service communication failure : PnkBstrB.exe handshaking failed.

sokat szenvedtünk több hozzáértő haverral. a +oldás mégis az én érdemem :)).

a tűzfal miatt nem tud kommunikálni a játék és azért dobál ki.

a megoldás : ENGEDÉLYEZTETNI KELL A TŰZFALNÁL és már működik is.

remélem tudtam segíteni!!! :))))))))

(#205) biggamer válasza Hanszolo (#204) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi az infót, hátha valakinek jól jön mmajd. :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#206) koldan


koldan
csendes tag

hali nekem a cod4multiplayernél betölti az xfirerel betölti az egyik szerver pályáját és ez jön ki:andante(ez a nevem)PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player'andante' ...GLOBAL PunkBuster GUID BAN 50a15a0a
pedig fel van pedig fel van patchelve ha valaki tud valamit lécci irjon köszi

(#207) Hanszolo válasza koldan (#206) üzenetére


Hanszolo
csendes tag

PunkBuster az állandó tiltás a játékosnak ezen a Game Serveren
GLOBÁLIS PUNKBUSTER TILTÁS.

webfordítással csináltam. :)

a lényeg , h az ip. címed v. a neved van kibannolva.
írd át a neved és nézd + , h mit csinál akkor. ha akkor is kidob akkor az ip címet bannolták ami szívás.. :(( :F

(#208) dlmarcidl2


dlmarcidl2
csendes tag

Szevasztok ! Ha belépek egy szerverre 1 perc múlva ledob ezzel a hibaüzenettel: a képeknél az 1. A pb-t már próbáltam frissíteni de semmi haszna.Am nem minmden szerveren dob ki.

(#209) dlmarcidl2


dlmarcidl2
csendes tag

Szevasztok! Nekem ezt szokta irni:

He ez nemjó akk kattints [link]

(#210) biggamer válasza Hanszolo (#207) üzenetére


biggamer
veterán

Ha újra húzod az oprendszert, akkor marad a régi IP cimed vagy változk ??? :F
Az enyém mintha változna, bár régen néztem. :B

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#211) Hanszolo válasza biggamer (#210) üzenetére


Hanszolo
csendes tag

sztem nem változik a IP cím.

(#212) ollie válasza biggamer (#210) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik IP? Ha a modemedére gondolsz, az a netszolgáltatódtól függ, nem az oprendszertől.

***

(#213) kisStelian válasza ollie (#212) üzenetére


kisStelian
csendes tag

udv
dlmarcidl2 hallod még ezt megpróbálhatod letörlöd a cod 2 őt még az acctivision mappát is és újra telepíted nekem így lett jó . a másik havernak meg úgy hogy kikapcsolt mindent msn t frapsot virusírtót és neki ez zavrt be és neki ettől lett jó lehet hülyeséget mondok de neki íhgy azóta megy tökéletesen.

Hírdetéseimmmel kapcsolatban érdeklődni privát üzenetben!

(#214) Dominiator válasza biggamer (#210) üzenetére


Dominiator
aktív tag

Ha újra húzod az IP cím nem változik, mert a router ossza ki az IP-címet. :K

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#215) Dominiator válasza Dominiator (#214) üzenetére


Dominiator
aktív tag

Megoldódott a prob?

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#216) Kleinemann


Kleinemann
csendes tag

Sziasztok!

Nekem az a problémám,hogy a Windows 7-t telepítettem a gépemre és egy feltettem a cod2-öt egy fél évig semmi gondom nem volt majd egyszer csak elkezdtem kifagyni a játékból. az észrvételem,hogy nem megy a Punkbuster B. exe és a sys-t sem látom sehol. Hiába futtatom a Pbsvc-t illetve frissítem, nem müködik, kikapcsoltam a vírusirtót, a tűzfalat illetve más videokártya driver cserével is próbálkoztam,de semmi, kompatibilitás is megvolt szinte mindent kipróbáltam amit javasoltatok. És kifogytam az ötletekből. Kérlek segítsetek!

(#217) Kleinemann


Kleinemann
csendes tag

ja és probáltam a pb mappa cserét is! a Punkbuster A.exe az fut,de a B...., nem tom mi lehet valamiért nem jön át a pb(sztem) mert a pbsvc telepítésnél is ezt írja:

először is egy hiba ablak jelenik meg:

can't open file
C:\Windows\system32\LogFiles\Punkbuster\\PnkBstrB.log' (error 2:a rendszer nem találja a megadott fájlt)

és a pbsvc:

Starting PunkBuster Service Tests (v0.987) (02/22/10 01:09:45)
Checking OS
Windows NT 6.1 (build 7600) 64-bit
Checking PnkBstrA service status RUNNING
Checking PnkBstrA Version OK (1032)
Extracting "PnkBstrB.exe" to:
"C:\Users\Kicsi\AppData\Roaming\PnkBstrB.exe"
OK
Checking firewall settings OFF
Checking if PnkBstrB is running NOT RUNNING
Getting port for PnkBstrA OK (44301)
Opening socket for packet send OK
Sending version packet to PnkBstrA SENT
Receiving version from PnkBstrA TIMEOUT
Getting PnkBstrB install instance NOT FOUND
Sending start packet to PnkBstrA SENT
Waiting for packet from PnkBstrA TIMEOUT
Watching for PnkBstrB instance change (0) TIMEOUT
Getting port for PnkBstrB FAILED
Sending version packet to PnkBstrB SENT
Receiving version from PnkBstrB TIMEOUT
Checking PnkBstrK driver status NOT FOUND
Manually stopping PnkBstrB FAILED - no handle
Removing test PnkBstrB file OK
PnkBstrA.log: [02.22.2010 01:09:10] PnkBstrA v1032 Service Started Successfully. This service is a component of the PunkBuster Anti-Cheat system. Visit http://www.evenbalance.com for more information.

(#218) barna921


barna921
csendes tag

helom
tudnátok segíteni? engedélyezem a pb-t, de mindig visszaáll magától és letiltja, ezért nem tudok fel menni semmilyen szeróra :F
mi lehet a próbléma? előre is köszönöm

(#219) haly válasza Balancee (#10) üzenetére


haly
őstag

Helló! Nekem cod4-ben lenne ez a problémám! Tuti hogy így kéne megcsinálni azt is (szerintem) de nem tudom hogy mi az a fájlkezelő és hol találom meg... Vistám van rendszergazdaként! A hibaüzenetben a PnkBstrK.sys fájlt említi!

(#220) boteman


boteman
csendes tag

HELÓ MINDENKI!

LENE EGY PROBLÉMÁM:A COD 5 MULTIBAN 1 PERC UTÁN KIÍRJA AZT AMIT NEKTEK,ÉS AMIT MONDOTOK AZ NEM JÓ MER NEKEM VISTÁM VAN ÉS OT NINCS PnkBstrB.exe B , csak A !!

kérem segitsetek :D

(#221) Kleinemann válasza boteman (#220) üzenetére


Kleinemann
csendes tag

Hello! nekem megoldodott a probléma, legalábbis egyenlőre úgy néz ki, ha eset smart security-d van (nekem ez volt a baj) akkor kapcsolj ki minden védelmet a vírusírtot a levelet és a tűzfalat is és akkor telepítsd a pbsvc-t nekem így most mükszik, remélem neked is jó lesz.

(#222) boteman válasza Kleinemann (#221) üzenetére


boteman
csendes tag

KLEINEMANN!

KÖSZ A JÓ TIPET :) ELVILEG ESETÜNK VAN =ESET SMART SECURITY= DE AZT MONDOD HA LEOLDOM A VÍRUSIRTÓT ÉS EGY MÁSIKAT RAKOK HELYÉRE AKOR MEGJELENIK A LETILTOT PnkBstrB.exe ?? KÉRLEK SEGITSETEK !!!! :)

(#223) boteman válasza boteman (#222) üzenetére


boteman
csendes tag

BOCS PnkBstrB.exe B JELENIK MEG ??????? EZ CSAK MELÉKESEN

(#224) Kleinemann válasza boteman (#223) üzenetére


Kleinemann
csendes tag

elvileg ha kikapcsolsz mindnet és felrakod a pbsvc-t akkor kell, hogy lásd, ha nem tetted fel töldsd le

(#225) boteman válasza Kleinemann (#224) üzenetére


boteman
csendes tag

AHAÉS AMUGY NEKED MENYI SZERVER JÖN BE?

MER NEKEM =MÉG NEM CSINÁLTAM AMIT TE MONDASZ=AZ ELSŐDLEGES PROBLÉMA EZ: NEM JÖN BE EGY SZERVER SE :F

SEGITSÉG :)

(#226) boteman


boteman
csendes tag

BOCSI!

AZ ELŐBB MENT EGY IDEIG MEG SOK SZERVER IS JÖTT BE DE MOST VAN EGY PROBLÉMA A COD 5 MULTIBAN: EZT IRJA KI: KILERGAN PunkBuster kicked player ´KILERGAN´ (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service communation failure: PnkBstrA.exe

szóval a fentit irta ki

segitstek megoldani :U

[ Szerkesztve ]

(#227) boteman


boteman
csendes tag

:O :O :O :O kérlek segitsetek :U :U :U :U

(#228) boteman


boteman
csendes tag

segitsetek kérlek mert magamtól nem jövök rá!! :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#229) boteman


boteman
csendes tag

Most megint jó volt , aszem azér mer a tűzfalon csak az a-t engedtem át!! :DD

kösz a semit tőletek :U

(#230) boteman


boteman
csendes tag

Bocs mégse megy!! :O :O Nem tom , szórakozik velem. Csak punkbuster nélküli serveről nem dob le. DE NAGYON KEVÉS ILYEN SZERÓ VAN

[ Szerkesztve ]

(#231) boteman


boteman
csendes tag

SEGÍTSETEK LÉTSZI!!!!!!!!!!!!!!!! MÉR NEM SEGÍT SENKI???????????????????????????????????????????????????????????? :( :( :(

:( :( :( :( :( :( :(

NEM TALÁLOK SEMILYEN SZERÓT,A PUNKBUSTER NEM MEGY,PUNKBUSTER NÉLKÜLIT TALÁLOK AMI NÉHA MEGY DE OLYAN SOSINCSEN AMI NEM FULL , CSAK NÉHA!!!!! ÉS MÉR NEM HOZ BE 4 SZERVERNÉL TÖBBET????????????????????????????????? :O :O :O

(#232) boteman


boteman
csendes tag

SEGITSETEK LÉTSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44 :O :O :O :( :( :O :O :O :(

(#233) boteman válasza boteman (#226) üzenetére


boteman
csendes tag

MÉGEGYSZER, EZT IRJA KI: KILERGAN PUNKBUSTER KICKED PLAYER 'KILERGAN' (FOR 0 MINUTES)... RESTRICTION:SERVICE COMMUNATION FAILURE: PNKBSTRA.EXE

SEGITSÉG!!!!!!!!! JA ÉS NEM JÖN BE SZERVER 5-NÉL TÖBB :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#234) boteman


boteman
csendes tag

Most meg kilép és ezt irja ki: ' Cal of Duty W.W. működése leált , a windows bezárja a programot és értesíteni fogja önt ha megoldást talált a problémára.' MAJD EZT IRJA KI WARNING FELIRATAL: 'UNHANDLED EXCEPTION CAUGHT' segitsetek!!!

(#235) Hanszolo válasza boteman (#234) üzenetére


Hanszolo
csendes tag

üdv boteman

kicsit olvass vissza , és ott +találod a problémádra a választ.
nekem is ez volt a gond de nagy nehezen +oldottam

a tűzfal miatt nem tud kommunikálni a játék és azért dobál ki.

a megoldás : ENGEDÉLYEZTETNI KELL A TŰZFALNÁL és már működik is.

(#236) carlosmaru


carlosmaru
csendes tag

Sziasztok!
Nekem az a bajom, hogy a PB ledobál a Pnkbstrb.exe Initialization Failed probléma miatt.
Frissítem a PB-t de semmi!
Az lehet a gond, hogy Winows 7-ön játszok vele?
Van XP-m is azt telepítsem fel és avval játsszak?
Vagy az oprendszer nem befolyásolja?
Kérlek segítsetek!
Előre is köszi!

(#237) carlosmaru


carlosmaru
csendes tag

Ennyire nem kéne sok válasz :)
Tényleg csak telepítsek XP-t vagy mit csináljak?

(#238) bonecrusher


bonecrusher
csendes tag

Sziasztok!

Nekem az lenne a bajom , h mikor megnyitom az XFire-t elinditom a Cod4 et elkezd tolteni be tolt ki irja hogy waiting for other players... és ezt irja ki: Server Disconected
mi lehehet a baj??? :F :F :F :F

Lécci segitsetek!!!V

(#239) Undoroid válasza koldan (#206) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ezt az üzenetet akkor kapod meg,ha tiltva van a GUID-od!

" GUID BAN 50a15a0a " Talán próbálkozz meg az eredeti játék megvásárlásával,mert ezt kizárólag tört játéknál szokta kiírni! :K

* * *

bonecrusher!

Az nem lehet,hogy a NET-kapcsolatoddal nincs teljesen rendben valami?

Nem lehet,hogy egy régi -már nem létező- szerverhez próbálsz csatlakozni? :U

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#240) bonecrusher


bonecrusher
csendes tag

Szia!
Irtad ,hogy nem létező szerverhez kapcsolodok...Szerintem ez teljesen kizárt mivel 9/14 játékost irt az XFire.
[/ :( B]
.....megnéztem nincs baja a netnek se..

[ Szerkesztve ]

Lécci segitsetek!!!V

(#241) Undoroid válasza bonecrusher (#240) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Az még nem jelent semmit!A HLSW-s szerverkeresőmön még a mai napig vannak olyan kedvenc szervereim,amik több 100napja offline vannak,viszont a legutóbb oda csatlakozók neveit mind a mai napig ott látom! ;)

Kérném azt a bizonyos IP-t!Megnézem Neked,hátha csak valami ilyen gondod van!

Ha nem muszáj,akkor ne használj feleslegesen félkövér betűtípust!Így is el tudjuk olvasni a kérdésedet! :R

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#242) bonecrusher válasza Undoroid (#241) üzenetére


bonecrusher
csendes tag

Szia!
Ezeknél nem ment...:79.172.195.191:29043 ;80.249.173.153:29003 ;80.249.173.119:28986 ezek voltak kb..

Lécci segitsetek!!!V

(#243) Undoroid válasza bonecrusher (#242) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nálam mind a három működik!

Meg kell kérdeznem a legfontosabbat: Origi?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#244) bonecrusher válasza Undoroid (#243) üzenetére


bonecrusher
csendes tag

De az mi is??? :DD (tört játék...)

Lécci segitsetek!!!V

(#245) Undoroid válasza bonecrusher (#244) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Akkor ott kell keresni a problémád forrását...Ebben az esetben nem tudok segíteni! :N

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#246) men16


men16
csendes tag

hy all lenne 1 problémám a cod4 el... nekem is pb hibám van de nemtom mi a baj...
engem is ledob de ezzel a szöveggel: Menorkill PunkBuster permanent ban issued on this Gamer Server for player 'Menorkill' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 50a15a0a ha valaki érti mi lehet a gond pls mondja meg ty előre is:)

(#247) Undoroid válasza men16 (#246) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Pár hozzászólással ezelőtt már leírtam a megoldást...Ezen kívül még ENNEK az oldalnak a komolyabb átolvasását is javasolnám... :K

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#248) valti7 válasza bonecrusher (#238) üzenetére


valti7
csendes tag

szia! álllíts kisebbre a grafikát! nekem is ezt csinálta és jó lett.

(#249) valti7


valti7
csendes tag

és egyébként nekem is pnkbstrB.exe initialization failed bajom van :'(

és a tűzfalat nem tudom kikapcsolni. próbálkoznék, hogy háta az a baj de rámegyek h kikapcsolás, aztán le OK-ozom és ugyanúgy bekapcsolva marad. valaki valami ötlet?
köszi.

(#250) Undoroid válasza valti7 (#249) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ezekből a tengernyi információkból azt tudom javasolni,hogy telepítsd újra a rendszered és a játékot+ a PB-t! :W

Legalább annyit ideírhatnál,hogy milyen operációs rendszert használsz,milyen víruskeresőd/tűzfalad van!Melyik játéknál tapasztalod ezt?Ezen kívül hardveres oldalról van-e túlhajtva valamid?

Ha kitöltenéd az adatlapodat,akkor megspórolnánk egymásnak ezeket a felesleges kérdezz-felelek köröket és talán hamarabb kaphatnál választ a problémádra... ;)

Písz!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Punkbuster
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.