Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bandus


bandus
veterán

Az ötletet apropói Andie topikjai: [link] illetve [link], valamint az, hogy nem találtam Tiszaújvárosban ilyen szolgáltatással is rendelkező virágboltot.

Így jutott eszembe, mi lenne ha a kreatív, hasznos és közösségépítő topikok listája egy ilyesmivel is bővülne, és ezúton is segítenénk egymást a női szívek meghódításában, örömszerzésben.

Persze alapvető dolog a bizalom, de szerintem ez itt egyes tagok között már nem jelent kérdőjeles dolgot

Hátha működni fog a dolog, szóval hajrá :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

szóval, ha valaki pl kecskeméten a széchenyivárosban egy hölgynek virágot szeretne küldeni, vegye fel velem a kapcsolatot, küldjön mondjuk egy dokumentumot, amit kinyomtathatok és a virág mellé tűzhetek és juttassak el x összegért a megadott címre/hölgynek egy virágot? :B kb hasonló lenne a topik lényege, mint amit most a saját szemszögemből beállítottam? hm... nem rossz ötlet... nem tudom mekkora a kereslet a hasonló "szolgáltatásra"?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) The DJ


The DJ
addikt

Micsoda jó ötlet, támogatom, tetszik :R

Ha valaki lenne Szentendre környékén, aki ilyesmire vállalkozna, akkor már lehet egyezkednék is :B

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) bandus válasza mephi666 (#2) üzenetére


bandus
veterán

öö, én nem igazán erre gondoltam :) az az 1k is cska jelképes összeg vol, a lényeg inkább a szívességen van, amit alkalomadnán majd egy csoki vagy egy sör jelent. ha pl valaki oroszlányon tlált magának hölgyet, szóljon nyugodtan, én elviszem neki nagyon szívesen, ha jóltudom itt sincsen ilyesmivel foglalkozó virágbolt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5) copin


copin
őstag

Proflower! :))

(#6) mephi666 válasza bandus (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

értem... akkor ugyanarra gondoltunk... az "x összeg"-et a költségekre értettem :) mert azért gondolom nem áll egyikünk sem olyan jól, hogy xy-nak saját költsége mondjuk orchidea-csokrot vigyen :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) bandus válasza mephi666 (#6) üzenetére


bandus
veterán

jaa, hát persze :) szerencsére ma már hiphopp lehet pénzt küldeni, és innentől tényleg csak a bizalmon múlik a dolog :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8) Virágküldés válasza mephi666 (#2) üzenetére


Virágküldés
újonc

Szerintem több olyan virágküldő szolgálat is van, akik kiszállítanak egyre több vidéki településre is. A virágküldés már szinte mindenki számára elérhető. Nyilvánvaló, hogy Budapest területén szállítanak a legtöbben virágcsokrot, mert itt kérnek a legtöbben, vidékre pedig kevésbé. Jó megoldás lehet az is, ha valaki a haverját kéri meg virágküldő szolgálat helyett a virágküldésre. Ha a kiszemelt lány még nem látta az illetőt. Te megveszed a virágcsokrot a virágboltban, a haverodnak odaadod, megmondod neki, hogy csináljon úgy mint egy virágfutár és átadja a virágcsokrot a kiszemelt lánynak és akkor így meg is oldódik a probléma, a haver biztos nem fog pénzt kérni a virágkiszállításért, max. meghívod utána egy sörre!
Szerintem ez is jó ötlet a virágküldésre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.