Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Integra válasza OtheriS (#850) üzenetére


Integra
titán

kb semennyire, ez a most hétvégés a38 is csak kisiklás volt:DDD
pont azért mert még a fénykorban láttam milyen volt bulizni és ami most van, azt pedig inkább nem minősítem... nekem ez már nagyon nem az amit anno láttam és átéltem

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#852) OtheriS válasza Integra (#851) üzenetére


OtheriS
csendes tag

Értömm. Nemtudom milyen volt anó, de én még egyenlőre elvagyok, azthiszem, néha nekem is sok. Persze vannak jobb és rosszabb bulik, de szerencsére eddig több volt az ami jó. Remélem így is lesz még egy darabig... :))

(#853) Integra


Integra
titán

krush lesz a38-on

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#854) Integra válasza OtheriS (#852) üzenetére


Integra
titán

iszonyat jó volt.. áááá, akkora bulik voltak...
fortuna, kecel...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#855) Vandit. válasza Integra (#854) üzenetére


Vandit.
addikt

Asszem
Fortuna ott volt. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#856) Flow válasza Integra (#854) üzenetére


Flow
senior tag

Ezek szerint én is a fiatalabb korosztályba tartozom, első bulijaim úgy 2000-2001 körülre tehetők. Nekem kicsit az a benyomásom, hogy akkor még több volt az olyan ember, aki a zene élvezetéért ment, és nem sikkből, vagy a trend miatt. Persze akkor is be voltak tolva az emberek, de mintha valami más lenne... :F

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#857) Integra válasza Flow (#856) üzenetére


Integra
titán

lehet:)
93-ban (akkoriban még asszem gimi elsőbe jártam, talán másodikba?) már fortunában nyomtuk minden szombat este schulz-ra meg andrew j-re.. egészen zárásig, ami ha jól emlékszem 95 nyarán volt.
és aztán jött kecel...
mi 2000-ig jártunk le bp-ről az összes bulira leautóztunk, azóta se voltam és már nagyon nem is mennék. ahogy az akkori brancsból már senki más se, érthető okokból. de ami bulik akkor ott lent voltak abban a 4-5 évben...
akkor még a zene volt az első. és olyan kemény globalunderground bulik mentek, méltóak a névhez minden tekintetben... ott az olajszőkítőkkel ugráltatok egymás nyakában, senkit se zavart, hogy ki honnan jött, az egész országból jöttek mindenhonnan és mind ismertük egymást.. a kopasz 130 kilós maffiózó ugyanakkora jófej arc volt mint a kis megszeppent fiatal, ömlött a pezsgő, a víz, havazott ahogy a csövön kifért, itt buli volt a javából, nem egy, nem két komoly dj-t láttam itt sírni, úgy kész voltak.
jaja, volt cucc keményen, de itt teljesen más értelme volt, arról nem is beszélve, hogy akkoriban a minősége és a tisztasága is igen csak más volt, mint a mai szaroknak..
nekünk ez volt az ami a zenét és a bulit jelentette. aztán jött 99 év vége és akkor minden megváltozott.. nagyon durván:(
utána még persze jött kb az összes fontos meg komolyabb klub az országban, meg bécsben meg horvátoknál, de igazából ez a két hely volt a maradandó.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#858) Flow válasza Integra (#857) üzenetére


Flow
senior tag

Megértelek. De mindenkinek mást jelent "A" bulikorszaka, máshogy éli meg, más hely volt a kedvenc ésatöbbi. Mástól is hallottam már anekdotákat a régi kulthelyekről, tehát valószínűleg van benne valami. Sajnos (vagy nem sajnos) a világ változik, és vele együtt minden dolog.
Ez esetben kicsit én is úgy érzem,hogy rossz irányba... Pedig én nem 15 éve kezdtem, mint te, hanem jóval később...

Jut eszembe, valkanán voltál? :)) Az elég nagy flash volt... :D

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#859) Vandit. válasza Flow (#858) üzenetére


Vandit.
addikt

Azért a régi bulik teljesen mások voltak, össze sem lehet hasonlítani a mostani kultúrával. :(
Integra teljesen jól leírta a régi korszak hangulatát. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#860) #54715584


#54715584
törölt tag

nekem a parom es regebben a volt evfolyamtarsnom regelt szepeket a pacharol es arrol az idoszakrol, ugy 2001-2005 kozott...
azt sajnalom en is, ott lettem volna szivesen :)

(#861) Flow válasza Vandit. (#859) üzenetére


Flow
senior tag

kultúra... hol? :))

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#862) Vandit. válasza Flow (#861) üzenetére


Vandit.
addikt

Már sehol. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#863) #54715584


#54715584
törölt tag

aaaah
dok progression
1-en luke fair
8-an steve porter - o nagyott alkotott tavaly studioban :)
15-en 16bitlolitas
04-05 chris fortier :) mit szoltok?

(#864) Vandit. válasza #54715584 (#863) üzenetére


Vandit.
addikt

Chris-re kíváncsi lennék. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#865) Flow válasza #54715584 (#863) üzenetére


Flow
senior tag

Warren is jön valahova, ha jól tudom 22-én... Talán pappával? :F olyan határozott vagyok. :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#866) #54715584


#54715584
törölt tag

zabiela lesz asszem :)

(#867) Vandit. válasza #54715584 (#866) üzenetére


Vandit.
addikt

Lesz biza. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#868) OtheriS válasza Vandit. (#867) üzenetére


OtheriS
csendes tag

Én már várom :DDD 03.22 dokk-ban ha jól tudom

(#869) Vandit.


Vandit.
addikt

Martin_Garcia-Journey_29-FEB-2008_pt1
Martin_Garcia-Journey_29-FEB-2008_pt2

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#870) - iSO -


- iSO -
tag

Sziasztok!

Készítettem egy új mixet. Más, mint az előzőek. Új vizekre eveztem... megbolondított a tört ütem.
Véleményeket kérnék.

[link]

Tracklist:
01. Ben Sage - All About You (6:17)
02. Logistics - Kaleidoscope (5:30)
03. Contour - Everyday Spirit (Ben Sage Remix) (5:13)
04. Gyromite And Subsonik - After All (5:11)
05. Ben Sage featuring Savvy - Just A Minute (7:09)
06. High Contrast - Forever And A Day (3:50)
07. Aphrodite & Beverley Knight - Sometimes (5:13)
08. Shimon and Matrix - Dirty 5th (4:30)
09. Stakka & Skynet - Empress (CZR Remix) (3:05)
10. L.A.O.S. - Strong (3:06)
11. High Contrast - Days Go By (5:07)
12. Subsonik - Just Be (7:46)
13. Shannon Swain - Let Me Down (Ben Sage Remix) (4:37)
14. Brian Abbey featuring Aaron Simpson - Never Far From Right (Subsonik Mix) (7:08)
15. Kaleb - Stay The Same (4:50)

Előre is köszi.

iSO

(#871) #54715584 válasza - iSO - (#870) üzenetére


#54715584
törölt tag

beletekertem, nekem tetszik, bar kicsit gyors :)
nem tudtok jo szamokat, ami hasonlo tort utemu, de max 135bpm? :)

(#872) Azazello- válasza - iSO - (#870) üzenetére


Azazello-
senior tag

az elejen egy kicsit nehezen indul be, illetve talan tul lightos, de utana nem rossz :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#873) Fercsa válasza - iSO - (#870) üzenetére


Fercsa
senior tag

Nem mai darabok ,de ettol fuggetlenul jo es par emlekfoszlanyt is felidez:D

mellesleg valaki nem tud valami infot ,h hol lesz az autechre, meg pontosan mikor is?

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#874) - iSO - válasza #54715584 (#871) üzenetére


- iSO -
tag

Ezek 86 bpm körül vannak :D
Ami 135-re keverhető tört, az szerintem inkább breakbeat lesz... Talán Integra fog tudni segíteni ilyen előadókban. Nekem még nagyon új ez a vonal. Még nem tudom kiktől érdemes trackeket szedni.
Egy biztos: Infusion..

:R
iSO

(#875) - iSO - válasza Azazello- (#872) üzenetére


- iSO -
tag

Köszönöm szépen!

:R

Nem így kezdődik a szám... ez a kiállás kb a második percnél van. De úgy gondoltam innen kezdem bevezetés miatt. Mert sokkal hatásosabb így az a basszus, ami utána elindul.

Hihetetlen az a dinamika :D

Amúgy kizárólan nagy hangerőn és jó basszussal adja, azt, amit szántam neki!

Ezt elfelejtettem írni!

Kocsiban félelmetes :D

Köszi mégegyszer!

:R
iSO

(#876) - iSO - válasza Fercsa (#873) üzenetére


- iSO -
tag

Neked is köszi :D

Még pelenkás vagyok a stílusban, szal nekem mind új. Bár több számot 2008 as ként töltöttem le.

:R
iSO

(#877) Integra válasza Vandit. (#869) üzenetére


Integra
titán

már jön is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#878) Vandit.


Vandit.
addikt

terry_lee_brown_junior_youfm_sounds 02-28-2008

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#879) Vandit.


Vandit.
addikt

Chris_Fortier-Live_at_tribe_house_Montreal_10-11-2007_Pt1
Chris_Fortier-Live_at_tribe_house_Montreal_10-11-2007_Pt2
Jó kis minimal. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#880) Szuperboci válasza - iSO - (#870) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Hella !

Jo a remix tetszik :R

38:30 ,45:40 nél kezdődnek, azoknak mi a cimük?

Üdv

Music!!!

(#881) Vandit. válasza Szuperboci (#880) üzenetére


Vandit.
addikt

Ott a tracklist. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#882) - iSO - válasza Szuperboci (#880) üzenetére


- iSO -
tag

Szia!

Köszi szépen!

Shimon and Matrix - Dirty 5th
L.A.O.S. - Strong

:R
iSO

(#883) Azazello- válasza - iSO - (#882) üzenetére


Azazello-
senior tag

vegighallgattam teljesen, es valoban kisse regiek a zenek, es talan maga a stilus is egy piciket. es az eleje nagyon nem kene. tudom mondtad, hogy azert onnan, mert utana szerinted utosebb, de sztem az elso szam teljesen elvetendo.
kiirtam cd-re, majd a kocsiban meghallgatom mit szol ;)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#884) Vandit.


Vandit.
addikt

Este feltolom a Sasha Studio-s mixét, ha valakinek kellene esetleg. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#885) bobsys válasza Vandit. (#879) üzenetére


bobsys
addikt

de még milyen jó

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#886) Vandit.


Vandit.
addikt

Sasha 12.22.2007_Studio_Pt1
Sasha 12.22.2007 Studio_Pt2
Sasha 12.22.2007 Studio_Pt3
Sasha 12.22.2007 Studio Pt4

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#887) Integra válasza Vandit. (#886) üzenetére


Integra
titán

huha, minőség???
masterelt???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#888) Vandit. válasza Integra (#887) üzenetére


Vandit.
addikt

320-as az eredeti, de ezt tömörítettem.Ha kell úgyis fel tudom rakni. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#889) Integra válasza Vandit. (#888) üzenetére


Integra
titán

mármint a 320ast letömörítetted 192-be?
vagy megvan masterelve is?
mert az eredeti meg a masterelt között azért elég komoly minőség beli különbség kell legyen:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#890) Vandit. válasza Integra (#889) üzenetére


Vandit.
addikt

320-ast tömörítettem be 256-ba és volt amelyiket 192-be meg 160-ba.
Majd ma újra megcsinálom és 320-as lesz az összes.Csak az több darabból fog állni.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#891) Integra válasza Vandit. (#890) üzenetére


Integra
titán

oks, thx:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#892) Vandit. válasza Integra (#891) üzenetére


Vandit.
addikt

Feltétlenül 320-ba kell?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#893) Integra válasza Vandit. (#892) üzenetére


Integra
titán

hát ha az eredeti nem az, hanem gyengébb akkor minek 320? úgyse lesz jobb..
:)
amilyen az eredeti felvétel. úgyis csak abból lehet csinálni valamit érdemlegesen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#894) Vandit. válasza Integra (#893) üzenetére


Vandit.
addikt

az eredeti 320-as.Kitűnő minőségű. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#895) Integra válasza Vandit. (#894) üzenetére


Integra
titán

akkor az gyühet:D :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#896) Azazello-


Azazello-
senior tag

baszott jo ez a sasha :C

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#897) Vandit. válasza Azazello- (#896) üzenetére


Vandit.
addikt

Az ám.Nem értem miért mondták, hogy szart játszott.Rendben van a zene nagyon. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#898) Integra válasza Vandit. (#897) üzenetére


Integra
titán

na mizu? felraktad?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#899) Vandit. válasza Integra (#898) üzenetére


Vandit.
addikt

Sajan még nem.Majd ma este lesz időm rá.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#900) Integra válasza Vandit. (#899) üzenetére


Integra
titán

okk:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.