Hirdetés

2019. szeptember 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Racecam

Racecam
(MODERÁTOR)

Sziasztok!
Ezennel megnyitom ezt a topicot, mert jó lenne egy topic, amely ezzel a fajta muzsikával foglalkozik.
Remélem vannak itt progis arcok.
Szóval, ha vagytok, akkor csak rajta, csináljunk egy jó kis topicot!

/Hellas/

Ez már a második rész!

Előzmény:
Progressive, Breakbeat & Nightlife topic - Archívum: [link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) Integra

Integra
(titán)

:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) Crisp Rat válasza Racecam (#1) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

jelen :))

I dream about magic. And dragons. - Be a better version of yourself: Do better today than did yesterday. - Some people are so empty they can't even fill a soul gem. - https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/

(#4) - iSO -

- iSO -
(tag)

Én is beállok a sorba!

:R
iSO

http://www.kameramiskolc.hu

(#5) PB

PB
(tag)

Zabla kemény az 5000-es hsz.nél a kép :DD

(#6) Azazello-

Azazello-
(senior tag)

GU 29 dubai. megvan valakinek? mekkora zene! ijjnye :Y

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#7) Muréna válasza Azazello- (#6) üzenetére

Muréna
(őstag)

Hardstyle , Goa-t nem lehetne ide beömleszteni?

ne kövezzetek meg szeretema progot :D

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#8) Azazello-

Azazello-
(senior tag)

tompa kessel csaszatoljaatok a nyakat, hogy hosszan szenvedjen! :DDD

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#9) a_tesz

a_tesz
(Korrektor)

07.14.LiveActFest@Műjég-Budapest | INFUSION LIVE CONCERT-aus | HYBRID LIVE CONCERT-uk | FUTURE FUNK SQUAD LIVE CONCERT- uk | QUASAR LIVE CONCERT - hu | BERNÁTHY AND SON LIVE CONCERT-hu

na alakul ez :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#10) Integra válasza a_tesz (#9) üzenetére

Integra
(titán)

erről bővebb infod van?

(#11) Integra

Integra
(titán)

valaki akinek megvannak a crystal method albumok felrakhatná sendspace-re:))

(#12) jasszer válasza Integra (#11) üzenetére

jasszer
(senior tag)

Sajnos csak szelektálva... :U

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#13) a_tesz válasza Integra (#10) üzenetére

a_tesz
(Korrektor)

bocs a félreérthetőségért, ez ugyanaz amit zabla beírt az előző topic végére, arra akart válasznak menni, ennyit tudok énis. bár lenne bővebb info. ha ez nem hülyítés, akkor az évezred bulija, ha pedig kamu, hát... megyek énis KMre, a többit el tudod képzelni :D

Chrystal Methodtól csak a Vegas albumot leltem most meg, holnap este valahogy megokosítom ha érdekel, bár úgy rémlett van több is. na majd megturkálom a gyűjteményt :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#14) Integra válasza a_tesz (#13) üzenetére

Integra
(titán)

már megtaláltam mindet:)
aztán csak óvatosan:DDD

(#15) BITBOYS

BITBOYS
(addikt)
LOGOUT blog

[kép]

:) sorry

[Szerkesztve]

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#16) Achill3uS

Achill3uS
(veterán)

ahogy elnézem visszamenőleg senki nem volt mult hétvégén Kécskén, szval akkor elmondom Dousk egy rakat ... volt sztem, gagyi house-t nyomott, amit kb bármelyik just-os dj 3 perc alatt kenterbe vert volna, és mindezt hajnal 1-től 4-ig kellett hallgatni :U Fercsával csak ültünk az asztalnál és vártuk mikor lesz már vége :( kis teremben vmi breakbeat ment, amitől nekem mondjuk a hajam az égnek állt, ott sem birtam 5 percnél tovább, kb citromdijas buli lehetett volna, de a tulaj megmentette az utolsó 3 órában a bulit :D kökemény minimalt játszott 4-től n8-ig :R már kevesen maradtunk, de emiatt megérte az addigi kitartás :)

most a 4 napos szünetben vagy hány naposban megy vki vmi bulira? sztem lesz egy pár jó :)

ötletek:
péntek [link] [link] [link]
szombat [link] [link] (valahol lesz pöli is de nemtom hol :) )
vasárnap [link]
hétfő [link]

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#17) zabla válasza Achill3uS (#16) üzenetére

zabla
(aktív tag)

spanok csak jót mondtak a buliról, bár hozzáteszem nem túl objektív a nézőpontjuk :DDD

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#18) - iSO - válasza BITBOYS (#15) üzenetére

- iSO -
(tag)

Ez nagyon tetszik :D

iSO

(#19) Crisp Rat válasza - iSO - (#18) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

hat basszus, neha csak neztem a bulikban, hogy egyesek hogy tancolnak, aztan nem tudtam eldonteni, hogy beneztem a dolgokat vagy tenyleg ugy mozognak? :D

I dream about magic. And dragons. - Be a better version of yourself: Do better today than did yesterday. - Some people are so empty they can't even fill a soul gem. - https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/

(#20) - iSO - válasza Crisp Rat (#19) üzenetére

- iSO -
(tag)

Ne izéjj má' ! Te nem tudsz ilyet ???
:D:D:D:D:

iSO

(#21) Crisp Rat válasza - iSO - (#20) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

moonwalk? meg higanymozgas? te most kotozkocc? :D
elvagyok en egy helyben is, ha arrol van szo :D

(#22) Llajon

Llajon
(csendes tag)

Rióba gyertek holnap!
Dundika is ott lesz és úgy hallottam a zenével sem lesz gond :)
Én múlt héten buliztam vele! :)

LLAJON

(#23) Crisp Rat válasza Llajon (#22) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

na szia itt is, asszem ezzel a hsz-szel celt tevesztettel :)

(#24) Llajon válasza Crisp Rat (#23) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

Miért? :) Itt nem csajozik senki? :DD

LLAJON

(#25) Versus82 válasza Llajon (#22) üzenetére

Versus82
(aktív tag)

úúúú bazdmeg.... ez így nagyon komoly volt. pfff

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#26) Crisp Rat válasza Versus82 (#25) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

nekem is csak most esett le milyen kis lelkes a lelkem :D pedig dokkmunkas

(#27) Versus82 válasza Crisp Rat (#26) üzenetére

Versus82
(aktív tag)

mármint dokk munkás vagy dokkmunkás?:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#28) Llajon válasza Versus82 (#25) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

Mi is a problémád? :)

LLAJON

(#29) Crisp Rat válasza Versus82 (#27) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

a dokk nevu helyre jaro jomunkasember :D
csak o sztem leragadt ott a nagy melleknel es a pianal :D

(#30) Llajon válasza Crisp Rat (#29) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

Aham. Mi a gond a dokkal? Te talán nem a csajok és a pia miatt jársz bulizni?

LLAJON

(#31) Crisp Rat válasza Llajon (#30) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

nincs gond a dokk-kal :)
de nem a pia es a nok miatt jarok
hanem a zene miatt es hogy jol erezzem magam
esetemben a nok erdektelenek, a pia meg draga, szoval nem tartozom a kanos buliznivagyo fiatalok koze :)

(#32) Llajon válasza Crisp Rat (#31) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

De azért gondolom nem tiltakoznál ha pl.: Dundika vagy Horváth Éva lenne a pult mögött.
Amellett, hogy a zene jó lenne.

LLAJON

(#33) Versus82 válasza Llajon (#28) üzenetére

Versus82
(aktív tag)

az hogy ez nem az a réteg. itt senkit nem villanyoz fel hogy részegen dölöngélhet valami utolsó kis celeb mellett... leszarjuk hogy ki áll a piás pult mögött. igényes zenét kedvelő arcok vannak itt, akik a ZENE miatt mennek.

[Szerkesztve]

(#34) Versus82 válasza Llajon (#30) üzenetére

Versus82
(aktív tag)

nem rossz a dokk, főleg a progressönök, de a régi home feelinghez képest pl nagyon kevés.

(#35) Llajon válasza Versus82 (#33) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

és hol, melyik helyen jó a zene szerintetek?
[link]

Jam Pub?

LLAJON

(#36) Versus82 válasza Llajon (#35) üzenetére

Versus82
(aktív tag)

nem helyfüggő. ha játszik valahol egy dj akit csipázok, odamegyek. de a jam pub biztosan nem:)

(#37) Llajon válasza Versus82 (#36) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

mely DJ-k?

LLAJON

(#38) Versus82 válasza Llajon (#37) üzenetére

Versus82
(aktív tag)

én magyarok közül most dandy re kaptam rá...a csajosos éneklős szállós szettjei nagyon bejönnek.

(#39) Llajon válasza Versus82 (#38) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

Nem ismerem :)

LLAJON

(#40) Crisp Rat válasza Llajon (#32) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

a #33-as hsz-ben ott az en valaszom is :)
Dundika meg egyenesen irrital, majd ha veletlen egyutt bulizunk - ugyse fogunk :D - es meggyoz, hogy milyen jo fej, akkor sem fogok miatta bulizni menni :)

(#41) Llajon válasza Crisp Rat (#40) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

és Ganxsta Harsányi Nacsa?

LLAJON

(#42) Integra

Integra
(titán)

mi a rossebbel tudok cda formátumú audio cd-t legrabbelni mp3-ba vagy wav-ba (mindegy)?
a lényeg az hogy a sok tracket egy trackként szedje le töréspontok nélkül!!!

(#43) Crisp Rat válasza Integra (#42) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

ejnye integra draga :D hat gugli? :D tessek egy link sok ilyen progival :) [link] de sztem nero is tudja... :)

Llajon: nem erdekelnek a ''celebek'', mint mondottam, nem miattuk megyek bulizni...egyebkent sikerult mar jo nehannyal osszefutnom es buliznom :)

(#44) Llajon válasza Crisp Rat (#43) üzenetére

Llajon
(csendes tag)

mesélj :)

LLAJON

(#45) Crisp Rat válasza Llajon (#44) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

hat, hosszu lenne most oket felsorolni, sok szinesz-enekes-stylist-pillanatnyi celeb ugrott mar be dokk-ba :) es persze mindig volt vmi ismerosom, aki ismerte oket :)

(#46) Integra válasza Crisp Rat (#43) üzenetére

Integra
(titán)

már megoldottam, köszi:)
leszedem trackekben és utána kis progival összerakom egybe az egészet

(#47) BITBOYS válasza Llajon (#35) üzenetére

BITBOYS
(addikt)
LOGOUT blog

A38!

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#48) Integra válasza BITBOYS (#47) üzenetére

Integra
(titán)

mi lesz ott most?

[Szerkesztve]

(#49) BITBOYS válasza Integra (#48) üzenetére

BITBOYS
(addikt)
LOGOUT blog

Ha a topik címét veszem alapul akkor számunkra semmi eXtra.:)
Kérdeztek egy jó helyet, ez szerintem az.

(#50) Integra válasza BITBOYS (#49) üzenetére

Integra
(titán)

ah sooo :)
én is szeretem a hajót

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.