Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Integra válasza Flow (#949) üzenetére


Integra
titán

ha lesz vipem tenagliára, akkor valszeg elmegyek. ha nem, tuti nem, mert olyan iszonyatos tömeg lesz, hogy én azt már nem vállalom be. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#952) bobsys válasza Flow (#949) üzenetére


bobsys
addikt

Warren? Nick Warren? Hol? Mikor? Mennyiert ?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#953) Integra válasza bobsys (#952) üzenetére


Integra
titán

gondolom 2-3 rugó és events hall

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#954) Flow válasza Vandit. (#950) üzenetére


Flow
senior tag

Csak érdeklődöm, hogy lesz-e irányukba mozgolódás. :U

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#955) Vandit. válasza Flow (#954) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah értem. Én biztos nem fogok rámozdulni. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#956) Flow válasza bobsys (#952) üzenetére


Flow
senior tag

Sajna nem... kicsit drágább.

Leesett nekik a múltkori hihetetlen siker után, hogy még több lét le lehet akasztani rólunk.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#957) Vandit.


Vandit.
addikt

Ez a partymix nincs meg valakinek? Nagyon ott van a zene. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#958) Vandit.


Vandit.
addikt

Sertac Kaya-Kaya Records 01-Apr-2008

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#959) g4dg3t válasza Integra (#951) üzenetére


g4dg3t
senior tag

hogy all a dolog? ertesits ha jossz :)

(#960) bobsys válasza Integra (#951) üzenetére


bobsys
addikt

mi most szervezzuk meloheyen a dolgot 4en mar megyunk tenagliara
ha jossz az itr-el jossz ? :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#961) Integra válasza bobsys (#960) üzenetére


Integra
titán

csak ha vip jegyem lesz, mert a taposást és a szardíniás doboz feelinget nem vállalom be.
nekem ez már ennyit nem ér.
és tenagliában se vagyok biztos, még nem nagyon hallottam mixet tőle ami tetszett volna igazán.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#962) bobsys válasza Integra (#961) üzenetére


bobsys
addikt

nalunk jo lesz a tarsasag meg hat a zenei izlesem eleg tag ha elektornikus tancmulatsagrol van szo (lasd tiestora is kimentem, tudom nem vagyok sikeres ember)
vip arat nem talatam sehol

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#963) Integra válasza bobsys (#962) üzenetére


Integra
titán

mert vipet nem is lehet venni asszem:)
most azért mert tésztára elmentél szerintem egyáltalán nem vagy szararc (lefordítottam magyarra a nem sikeres jelződet, mert túl szofisztikált volt számomra.. :) ), csak nem nem bírok ilyenre elmenni, mert én meg korlátoltam magam önhatalmúlag zenei ízlésben:DDD
biztos jó társaság lesz, egyszerűen csak nem vagyok biztos, hogy menni akarok. minden ismerősöm menni akar kb. semmi baj ezzel. a tömeggel viszont nagyon az lesz.
és a tömeg nekem sajnos már nem éri meg az egészet. sok a füst, kiégetik a ruhám a cigivel, agresszív leszek és nem érzem jól magamat.. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#964) bobsys válasza Integra (#963) üzenetére


bobsys
addikt

nem olvasol eleg homart mindig csak a crxforum :))
zenei izlesem goatol chill/ambienten at minimalon keresztul egeszen progi house es tejosztoig tart
tomeget nemtudm, ha lesz pici hely, par meter akkor mar jo, ha tomegnyomor akkor meg csinalunk helyet magunk korul (eddig mindig sikerult)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#965) Integra válasza bobsys (#964) üzenetére


Integra
titán

tökjó, én is szeretem a goat, meg csillt meg émbientet, minimalt is imádom, meg a jeff mills-t hawtin bácsit és a többi elborult agyú techno barmot is, de az iszonyatosan kommersz jurótrensszel nem tudok mit kezdeni, meg nem is akarok:DDD
én már leszoktam a helycsinálásról:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#966) Vandit.


Vandit.
addikt

Sander van Doorn-Identity Mix March 2008

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#967) Vandit.


Vandit.
addikt

DJ Lion March Promo Mix part1
DJ Lion March Promo Mix part2
DJ Lion March Promo Mix part3
DJ Lion March Promo Mix part4

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#968) a_tesz


a_tesz
Korrektor

Nick Warren studiós fellépése

még nekem is csak most szivárog, a tracklist alapján hm nem is tudom, régi de jó zenék :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#969) Vandit. válasza a_tesz (#968) üzenetére


Vandit.
addikt

Bizony, hogy jók. Én már hallgatom. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#970) Integra válasza a_tesz (#968) üzenetére


Integra
titán

no seed:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#971) a_tesz válasza Integra (#970) üzenetére


a_tesz
Korrektor

szedd http-n, viszont valami letöltésvezérlőt használj, nekem nagyon dobálgatja opera elfelé, egy év mire leér...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#972) Vandit. válasza a_tesz (#971) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha gondolod neked is átküldöm.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#973) a_tesz válasza Vandit. (#972) üzenetére


a_tesz
Korrektor

köszönöm szépen, ebben a pillanatban sikerült leszenvedni :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#974) shteer


shteer
titán

váváváváváááááááá, gyerekek...

Tenaglia mekkora partyt csapott... nemnormális ez az ember :D

7 órás gyilkossági kísérlet volt - még mindig nagy arc... The Showman :D

és most alvás :)

..szerintem jónak tűnik

(#975) Achill3uS válasza shteer (#974) üzenetére


Achill3uS
veterán

azt az sms-t éjjel 1-kor szándékosan küldted, vagy illuminált állapotban? :DDD
de örülök h jó volt :K

ha jönnél véletlen, itt találkozunk :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#976) Integra válasza Achill3uS (#975) üzenetére


Integra
titán

uhh, lesz jeff bácsi????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#977) Achill3uS válasza Integra (#976) üzenetére


Achill3uS
veterán

ugy ám :K
tavaly advent nagyon nagyot veretett, remélem hasonló lesz a hangulat idén is, csak a végén nem kéne mindig budááiii :U :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#978) Integra válasza Achill3uS (#977) üzenetére


Integra
titán

hánytól lesz jeff papa? gondolom főidőben 1 vagy 2-től...
jegy mennyi lesz?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#979) Achill3uS válasza Integra (#978) üzenetére


Achill3uS
veterán

helyszinen 6 papir, elővételben 5 volt.
valahogy úgy, 1-2 től, de persze csak tipp.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#980) Integra válasza Achill3uS (#979) üzenetére


Integra
titán

az szép.. :(
asszem alszom egyet inkább, amúgy is hulla vagyok, majd megszerzem inkább a hanganyagot.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#981) Achill3uS válasza Integra (#980) üzenetére


Achill3uS
veterán

hyper sose volt olcso, de sztem megéri 1 évben egyszer az árát :)
főleg, ha máskor 1-1 xar buliért kifizet majdnem ennyit az ember :U
fercsával megyünk, ha van kedved gyere s dobj egy pü-t.
hanganyaga még a tavalyi hypernek sincs meg, persze lehet én voltam a béna h nem találtam :(

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#982) a_tesz


a_tesz
Korrektor

ej, retroidra egyre jobban oda kell figyelni! amiket most kiadott a keze közül, azokról csak nagy szavakban lehet beszélni. de minek is a szöveg, inkább hallgatózzon mindenki :)

tetrisz zene helyett kellemes leülős hallgatós progi muzsikák, jobbára 4/4: Retroid - Mindfields on friskyradio april 2008

tracklist:
01 Alex Rize - Leviathan 7 (Embliss Back To Babylon Mix) [Morphosis Records][CDR]
02 Chance Jumpers - Vendetta (Ilya Malyuev pres Baltic Sound Remix) [Progrezo]
03 Chance Jumpers - ID [CDR]
04 Soliquid - Leave Me Alone (Original Vocal Mix) [Mondo]
05 Chance Jumpers - Silk (Shifted Reality Remix) [Progrezo]
06 Fretwell and Retroid - Vertical Horizon (Michael & Levan remix) [Morphosis Records]
07 Davis and May - Positron (Ryan Davis Edit) [Proton]
08 ID - ID [Morphosis Records][CDR]

de, és ami a legszebb a dologban, van tört is, a múltból és a jelenből egyaránt: Retroid - Heartbeat

tracklist:
01 His Boy Elroy - Step Into The Light (Emissary & Starfire Remix)
02 Retroid - Daybreak (Emissary Remix)
03 Belize affair vs Sassot - Disappear (D-Lerium & Faze Remix)
04 Will Spencer - Oceanica (Stefan Anion Remix)
05 DBF - OverRide (Cosmonaut's Tranceformation Mix)
06 Detacher - Test by Test
07 Tim Davison Featuring Stacey Kitson - Deliver Me (Hush Remix)
08 Fretwell & Retroid - Vertical Horizon (Retroid Dazzle Prospect Mix)
09 Brainchild - Symmetry C (Lange Breakbeat Remix)
10 Chance Jumpers - ID

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#983) Integra válasza Achill3uS (#981) üzenetére


Integra
titán

úgy vagyok hogy egy 2 órás tömegnyomor, cigifüst és zene, vagy egy fél tank benzin..
asszem öregszem:)
mindegy, én aludtam, most meg kertet ástam idáig, most jön gépékoccsimosás..
azért remélem jeff papa rendesen odarakta magát!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#984) Integra válasza a_tesz (#982) üzenetére


Integra
titán

már jönnek is:)
az alex mixeket is érdemes ám hallgatni

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#985) Achill3uS válasza Integra (#983) üzenetére


Achill3uS
veterán

ah, volt tömeg, de igazából csak a ruhatár és a wc volt a gáz, amúgy volt elég tere mindenkinek, még elöl is, nem az a studios téma mikor a gyomrodban térdel a mögötted álló, syma csarnok azért tényleg kell ehhez a rendezvényhez...
zeneileg nagyon ott volt az idei hs, de érdekes mód nem jeff papa volt a legjobb sztem, lucca, umek, és adam beyer sokkal jobb volt (persze ez valoszinüleg szubjektiv) de igy is kihagyhatatlan lett volna szvsz idén is :D (ja igen és meglepetés volt budai, hogy bevállalta a jo kis tekis veretést a végére :D)
arcok azért voltak jo szokás szerint, volt egy csóka már 10kor olyan volt mint egy zombi a stalker-ből, felakadt szemekkel nyeklett nyuklott mindeki vállára, és egy másik távirányitgatta, páran sikitofrászt kaptak mikor meglátták, énis halálra röhögtem magam :) meg egy másik forma kora reggel kirohant és a felállított vaskeritésnek rohant de mivel volt vagy 10 mázsa kidöntötte 10m-en, jöttek is érte a sárga ruhások :D
2 negativum a végére: 3dl meleg sör 850 volt, ugy fáj a térdem h bexarok :o

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#986) shteer válasza Achill3uS (#975) üzenetére


shteer
titán

direkt, tudatmódosítószerek nélküli eufóriában :DD

sajnos ez mr nem fért bele, meg is haltam volna :)) elég volt danny 7 órás gyilkossági kísérlete :DDD éjféltől F7ig ugráltam megállás nélkül

de látom jó volt hs is :C

..szerintem jónak tűnik

(#987) Achill3uS válasza shteer (#986) üzenetére


Achill3uS
veterán

wehehe, néztem is mondom ez most hogy :D
hs atombrutál volt mint már emlitettem, kár h nem jöttél, de majd ibiza ;]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#988) shteer válasza Achill3uS (#987) üzenetére


shteer
titán

fantasztikusan összeállított szett volt... utolsó előtti levezető zene: [link]
utolsónak az in and out of my life szólt :))

jah, oda el kell jutni. irány a SPACE :DD

..szerintem jónak tűnik

(#989) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ma Cinetrip party a Rudasban.
Voltam már nem egy ilyen bulin, de a Rudasban még nem. Valakinek lenne némi információja a helyszínről?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#990) Integra válasza a_tesz (#982) üzenetére


Integra
titán

nagyon finomak
igaz, mindkét mixben van egy-egy szerintem oda nem illő szám.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#991) a_tesz válasza Integra (#990) üzenetére


a_tesz
Korrektor

az csak azért van, hogy ne egyből tökéleteset alkosson, megadja a lehetőséget a fejlődésnek :D

amúgy melyik számokra gondolsz?

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#992) Azazello-


Azazello-
senior tag

rapidshare-on happy hours van! most toltsetek! :DDD

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#993) Flow válasza a_tesz (#968) üzenetére


Flow
senior tag

:R Valaki a nonsense-es howells-ről nem látott valami live set-et?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#994) Integra válasza a_tesz (#991) üzenetére


Integra
titán

majd visszahalgatom, most hirtelen nemtom:)

Gandini & Liagre - friskyRadio Artists of the Week - 18 March 2008.mp3
ez még nagy mix.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#995) Reac^


Reac^
őstag

2008. 05. 11. - Palace Grand Opening - James Zabiela (UK), Way-Out-West (Nick Warren és Jody Wisternoff)

22:00-24:00 Chriss
24:00-02:00 Way Out West (UK)
02:00-05:30 James Zabiela (UK)

3500 huf elővételben, vki jön? :F :C

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#996) Sanyix


Sanyix
őstag

Hi! Ha valakinek véletlenül meg van PMT-től az Afro Lava Lamp című szám az töltse már fel én linkelje be :) jó lenne, mert megvolt régebben de elveszett, és már sehol nem találom. Egyébként hasonlók, és mindenféle chemical breakbeat jöhet.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#997) Integra válasza Reac^ (#995) üzenetére


Integra
titán

haja, de még mennyien fognak menni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#998) birka1337


birka1337
tag

Sziasztok! csináltam egy mixecskét, kiváncsan várom a véleményeket ! :), mivel a lemezjátszóim most nincsenek itthon, ezért ableton live -al készítettem.

01- Lucy - downstairs
02- trentemoller - miss you (pascal feos remix)
03- popof - non sense
04- gui boratto - matryohska
05- popof - dust strom
06- robert babicz - dark flower (jooris vorn rmx)
07- sascha funke - mango

egy kicsit minimálos, tékes, szóval van benne minden.

[link]

[ Szerkesztve ]

-

(#999) birka1337


birka1337
tag

időközben törölték az ftp t.. szóval az új link:

[link]

-

(#1000) Vandit.


Vandit.
addikt

Dorkah Herrmann-Minimal Technology 2

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.