Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) underdark válasza TrueGooner (#63) üzenetére


underdark
aktív tag

Nekem az elején nem tetszett, túl gyorsnak éreztem, de aztán megszoktam és qrva jó
Már most jobban élvezem, mint a 2018-at, remélem a teljes marad hasonló játékmenetre
Mondjuk én még csak gép ellen nyomtam superstaron, de iszonyat élvezetes, már alig várom, hogy nyomhassam az ML-t :D

Rengeteg az új mozgás, a labda fizika szerintem jobb lett, bírók végre fújnak, mondjuk most mindenért sárgát adnak, de inkább ez, mint a semmi Sokkal kevesebb a script vagy csak még nem jött elő
Védekezés végre normális, nem csak abból áll, hogy középpen kiugratom az embert, mert nem lehrt odaérni a védővel

Láttam sérülést, a játékos simán csak sprintelt a támádással és a combjához kapott, majd sántítva ápolást kért, de folytatni tudta, ez nagyon tetszett
A fű végre remekül fest, még sima PS4-en is
Sokan szidják a menüt, szerintem tök jó, nem bántja az ember szemét, letisztult az egész, de az elrendezés lehetne átláthatóbb. Úgy érzem mintha kicsit gyorsabban töltene a játék
Próbáltam a manual passzt, szerintem sokkal jobb lett mint az elöző részben

De, hogy legyen negatív is:
Ami megint nem tetszik, az a replay és az, hogy továbbra is az Options gomb a skip....
Meccs végén maradtak az idióta játékos értékelések
A taktika semmit nem változott, nem bővült, pedig ráférne

Hirtelen ennyi

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.