Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ProEvoFan válasza TrueGooner (#99) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, ez egy nyári hír is volt az IGNen.Sajnos a Konami a mobil és játéktermi arcade gépek felé veszi az irányt.A srác el is mondja, hogy az E3an beszélgetett az ottani Konami emberkével és ő mondta el a szomorú híreket.Nem tudni meddig lesz még PES.

(#100) lazioforever
Szerintem korrektek voltak.A PES egyetlen előnyét elmondták (ami amúgy a leglényegesebb egy focis játéknál) mégpedig a játékmenet köröket ver a fifara.Viszont az online része, a licencek és a körítése jobb a fifanak.

[ Szerkesztve ]

(#102) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Srácok, minél többet játszok a demoval, annál jobban érzem azt, hogy itt a grafikán kívül nincs nagy előrelépés.
Persze a játékmenet még mindig király.

(#103) TrueGooner válasza ProEvoFan (#102) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

De a grafikai változás is csak a füvet jelenti. Minden más szerintem tök ugyanúgy néz ki.

(#104) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

De végül is mindegy mert a Fifa továbbra is játszhatatlan vacaknak tűnik... :D

(#105) VinoRosso válasza TrueGooner (#104) üzenetére


VinoRosso
veterán

Játszhatatlan?

Mai kb 10-15 meccsből 80%-ban a játék csalt ellenem/ünk, 20%-ban meg a játékosok laggoltak ki amikor vesztésre álltak, úgyhogy mindből 0 meccset nyertem (átlag 50-55% winrate között mozgok).

A Konami több ezer meccses csalókat támogat a ban elmaradásával, mivel nyilván sokat költenek a játékban, aki meg nem fizet azt felhasználja pofozógépnek.

Már sokszor fontolgattam, de lehet, hogy idén először átnyergelek Fifára.

Ez meg nem tudom melyik, polgártársunk volt, de legszivesebben kiverném az összes fogát.

(#106) TrueGooner válasza VinoRosso (#105) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Én a játszhatatlan kifejezés alatt annyit értek, hogy a játékmenetet nem tudom élvezni. Csalók mindenhol vannak, azt hiszed Fifa jobb lesz? Nagyobb játékostábor, még több csaló... Illetve nem tudom milyen platformon játszol, de állítólag PC-n rengeteg csaló van, konzolon "csak" ezzel a megszakadásos módszerrel jutnak pontokhoz... Elég gáz, ezt megértem...

De ismétlem, én a játékmenetre gondoltam. A PES után olyan érzés, mintha ólom lenne a játékosok lában, maga a játékmenet még is gyorsabb. Nem érzed a szabadságot játék közben. De ez egyéni vélemény természetesen.

(#107) VinoRosso válasza TrueGooner (#106) üzenetére


VinoRosso
veterán

PC-n játszom igen. Arra akartam utalni, hogy hiába jó a játékmechanika a PES-ben, más tényezők miatt kezd játszhatatlanná válni.

(#108) ProEvoFan válasza VinoRosso (#107) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konzolon kell játszani.Nem kioktatásként mondom, hanem PCn sajnos tényleg rengeteg a csaló, legyen az PES, Fifa, BF...stb...ez van.A Fifa 17 topik is tele volt sírva a PCs csalók miatt, amit sajnos anno én is tapasztaltam.

(#109) toome1985 válasza VinoRosso (#107) üzenetére


toome1985
tag

Szerintem nézz át a fifa forumba és érdeklődd meg hogy mit várhatsz a fifátol idén. 2 évet lenyomtam én is vele boxon. Ott kb ez volt. Menetrendszerüen érkező patchek amik átalakitják a gameplayt. Kb megjeleneskor mar tudni mikor jonnek patchek. Egy csomo lost connection match. Lagg, delay, hiába mutatja jonak az ellent. Ha sokat játszol egyre furább meccsek, érdekes jelenetekkel. Ráfügg az ember a transfer marketre mert kell a lové a sztárokhoz. Sok idő, esetleg pénz a jó játékosokért amik csak ideig oráig válnak be. Mindig megy a baszakodás mert kb 25 meccsig jo egy csapat vagy taktika, esetleg jon egy patch aztan borul minden. Keresgelhetsz h mitol lesz megint jo minden. Engem már ezek is baromira frusztráltak. Pcn még jön mellé a végtelen mennyiségű cheater gondolom. Hétvégi challange meg a 4 meccses tökömtudja mi, ez miatt baromság is. Gameplay kinek hogy tetszik ez szubjektiv. Fifa demo gameplay altalaban az első hónapban reveláns utána köze sincs a fullhoz. Nekem ez a tapasztalatom de kérdezz utána. Pes sem tökéletes de itt legalább nem kell küzdeni egy jo csapatert meg több a sikerélmény. Ja es a pes demo nálam minden évben delayes, a full sokkal hasznalhatobb. Keress magyar társat pcn és probáljatok meg 5 csillagos net szűrővel meccset inditani, akkor osszedob benneteket ugy talan nem fog késni a játék. Tesztelni igy érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#110) toome1985 válasza toome1985 (#109) üzenetére


toome1985
tag

Plusz egy érv a Pes mellett. Sokkal családbarátabb játék. Kevesebb időt kell beleölni, kiméletesebb az idegeimmel, ezáltal védi a kontrollert és a tv-t. Az asszony is nyugodtabb. :) Aki sokat fifázott tudja miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#111) Toguro San


Toguro San
tag

Már alig várom, hogy Red Manchester játsszon West London ellen egy derbit.... :W :W :W

(#112) TrueGooner válasza Toguro San (#111) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Option File? Van belőle bőven, és már is valós csapatnevekkel játszol. Aki PES-ezik, ezt képes elfogadni egy jobb játékélmény érdekében.. :)

(#113) Toguro San válasza TrueGooner (#112) üzenetére


Toguro San
tag

PS4-en is van Options File ?

(#114) TrueGooner válasza Toguro San (#113) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

PC-n és PS4-en van, Xboxon nincs a Microsoft korlátozásai miatt... A PES 18-at full licenszelt csapatokkal és ligákkal játszottam egész évben! :)

Megjelenés után itt is találni fogsz szerintem nem egy linket, hogy melyiket érdemes letölteni a PES 19-hez! :)

(#115) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Sziasztok!
A pesklub.hu-n hívtak fel a figyelmet rá, hogy a PESWorld már első nap elérhetővé tesz számunkra egy Option Filet!:)

https://twitter.com/officialpesw

Ennyit a licenszekről. :D

(#116) TrueGooner válasza TrueGooner (#115) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Bocsánat, de valamiért nem tudom szerkeszteni az előzőt...

Amit tartalmazni fog:
- Menedzserek arcai
- Stadionok képei
- Mezek
- Csapat és Liga logók (BL és EL is!)

Csütörtökön kapunk letöltő linket!

(#117) barcabome


barcabome
aktív tag

ziasztok!

PES 2019-re keresek (PS4) csapattársakat CO-OP-hoz. Főleg myclub CO-OP érdekel, de néha mehet majd rendes csapatokkal is.

Nem baj, ha kezdő vagy, a lényeg a fun.

Várom a jelentkezőket! :)

PSN id-m: bomeHUN90

(#118) daver88


daver88
aktív tag

üdv!

Valaki rendelt elő a Konzolvilágnál? jól látom, hogy olcsóbb lett, mint amennyi az elmúlt hetekben volt az előrendelői ára?

(#119) birolui válasza daver88 (#118) üzenetére


birolui
csendes tag

Olcsóbb lett. Én xbox one-ra rendeltem meg. 15.500.- amiből még kaptam 500.- kedvezményt, nem tudom miért, de így ingyenes kiszállítással kerek 15 ezer. :) Amúgy én fifáról váltok pes-re, 5 évi fifázás után.

(#120) TrueGooner válasza birolui (#119) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Üdv a PES táborban!:) Mi miatt döntöttél a váltásnál?

(#121) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Meghozta a postas a jatekot,jatszottam is 2 meccset(ML),a 2018as beallitasaimmal.Nem lesz rossz,de sajnos minden maradt a regi,egy picivel(talan)jobb a grafika,a jatekmenet is,a jatekosok mintha "okosabbak" lennenek,a kapus is jobb.
Minden mas maradt a regi,kommentator,animaciok.....minden.
Biztos rengeteget fogok ezzel az uj resszel is jatszani,de ez igy nalam sajnos egy pes 18 2.0 :(
Almaim almok maradtak(kezszabaly,dinamikus idojaras,tobb 11-es,de lehet hogy ez valtozik,2 meccs alatt nem talalkoztam veluk).
Minden esetre orulok hogy joval ar alatt megvettem,ez nem eri meg egy uj jatek arat,sajnos :(
Fifarol valtoknak viszont szerintem hatalmas elmeny lesz,ha nem ugy allnak hozza,mint egy fifahoz(taktika,turelem!)
Mas:valaki tudna linkelni egy option file letolto linket?Elvileg mar van.Live update meg nem elerheto egyenlore.
Koszi elore is,jo jatekot mindenkinek :)

(#122) ProEvoFan válasza d3tox1c (#121) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A demoban sem éreztem semmi javulást a bíróknál.
Egyelőre jegelem a vásárlást, mert szeptember hetedikétől eltűnök pár hétre New Yorkban :)

[ Szerkesztve ]

(#123) birolui válasza TrueGooner (#120) üzenetére


birolui
csendes tag

Kipróbáltam demót és nagyon megtetszett a játékélmény. Hatalmas meccseket játszottunk haverral egymás ellen. Pes után visszamentem fifázni és már másképp láttam fifát. Tényleg arcade a pes-hez képest :D Aki szereti focit szerintem mindenkinek pes-el kéne játszani, én ezt ajánlanám. Vagy legalább adni neki egy esélyt. Fifa után furcsa kicsit és az irányítást is meg kell szokni, meg kell tanulni, de megéri, mert óriási játékélményt kapsz cserébe. Pro club hiányozni fog, mert én azzal játszottam évekig fifában.

(#124) barcabome válasza birolui (#123) üzenetére


barcabome
aktív tag

A Myclub CO-OP sokkal jobb móka, mint a Pro Club. :K

(#125) TrueGooner válasza birolui (#123) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Pontosan... Amíg nem próbálják ki a PES-t addig elhordják minden szarnak. Majd kipróbálják, és mennének vissza Fifáni, csak... csak éppen utána valahogy más a Fifa.. :D

(#126) Cambi válasza barcabome (#124) üzenetére


Cambi
tag

Hát, a kettőt össze se lehet hasonlítani, mert ott 10 csapattársaddal játszol egy csapatban, míg a Myclubban 1vs1-ezel, vagy max. coopozol két barátoddal.

Nekem is ez a nagy dilemmám, hogy egyik vezetője vagyok egy nagyon jó kis csapatnak FIFA-ban, és most is hatodik helyen végeztünk a magyar bajnokság másodosztályában (előtte az 5-ek voltunk), az új idényben pedig reális esélyünk lenne harcolni a bajnoki címért. A játék maga hiába szarabb, vagy árkádabb, a hangulat, illetve a 11vs11 elleni mód verhetetlen még abban a játékban is...

PES-ben meg azért eléggé látványosan leszartak most is minden offline módot, semmi újítás nincs egyikben sem, csak a Myclubban. Amit én persze szívesen játszanék egész évben, mert a játékmenet kárpótol és minden meccs egy hatalmas élmény. Főleg, ha kevesebb a csaló vagy az amerikai lagger...

Egyelőre még 5-6 óra, mire lenn van a játék, mert persze éjjel 2-kor még nem volt fenn steamen. :(

Szeptember végéig biztos, hogy csak PES lesz, max. edzésekre megjelenek a FIFA-ban. :) Aztán meglátjuk, hogy mi lesz. Ha annyira tökéletes lesz a PES számomra, akkor fájó szívvel, de ott fogom hagyni a csapatomat. :(

(#127) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Tudom, hogy borzalmasan fapados módszer, de lévén, hogy az Xbox-játékosoknak nem elérhető az option file, az alábbi videó segítségével ki lehet élni a kreatív hajlamokat, hogy legalább valamennyire hasonlítsanak a licensz-hiányos mezek. Az újaknak: természetesen a csapatneveket pillanatok alatt át lehet írni.

Manchester City
https://www.youtube.com/watch?v=dNoOlx0uGbI

Manchester United
https://www.youtube.com/watch?v=v48aeueJ4Bs

Chelsea
https://www.youtube.com/watch?v=7TQnsyGuUfc&list=RDdNoOlx0uGbI&index=2

Tottenham
https://www.youtube.com/watch?v=3SbOmNf2qlQ&list=RDdNoOlx0uGbI&index=4

Real Madrid
https://www.youtube.com/watch?v=4mLOqcVvkxY&index=5&list=RDdNoOlx0uGbI

Juventus
https://www.youtube.com/watch?v=nPLsAM93DBo&index=6&list=RDdNoOlx0uGbI

(#128) daver88


daver88
aktív tag

Nem nagyon találtam XBOX-os csoportot facebookon, úgyhogy csináltam egyet, ha valakinek van kedve csatlakozni, akkor jöjjön:

Pro Evolution Soccer Hungary [XBOX]

Tervbe van egy online bajnokság indítása, meglátjuk hányan jövünk össze, aztán majd alakul a dolog...

Teljen el néhány nap, szerezze be, akinek kell a játék, aztán indulunk..

(#129) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Valaki rakott mar fel option file-t a 19re?(ps4)

(#130) LoGeN90 válasza daver88 (#128) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Kiváló ötlet! :R

(#131) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Valami fasza option filet én is várnék, mert a Pes World ahogy látom, egyesével teszi elérhetővé a ligákat, most még csak a Premier League tölthető O.o

(#132) daver88 válasza TrueGooner (#131) üzenetére


daver88
aktív tag

ma jelent meg... ;] türelem

(#133) d3tox1c válasza daver88 (#132) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ez az.... kesesben vannak vele 🤣

(#134) Toguro San válasza LoGeN90 (#127) üzenetére


Toguro San
tag

Most ez komoly, hogy egyesével vannak a csapatok mezei ilyen tessék lássék módjára szerkesztve....
Ez oszt igen.... :)) :W

(#135) d3tox1c válasza Toguro San (#134) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Xbox.... Ps4 - en nem ilyen.

(#136) csababarca


csababarca
őstag

Sziasztok!

Meghalt az xbox kontrollerem, és addig is játszanék legalább billentyűzeten!

Tudna valaki screenshotolni egy hagyományos bill kiosztást, mert egyelőre nem sikerül beállítanom normálisan.
A lapos indítás hiányzik, emberváltást se tudtam beállítani jól. (most az egyik egyáltalán nincs, a másik a num0 billen van.)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#137) LoGeN90 válasza Toguro San (#134) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

PCn es PS4en konnyen megoldhato, Xboxon sajna nem.

(#138) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A külföldi releváns szaksajtó nem gyengén áradozik az új részről.8-9,5 pontokat adnak rá.

(#139) d3tox1c válasza ProEvoFan (#138) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En nem ajultam el (eddig) tole, de lehet hogy csak a körítés zavar, nagyon kéne mar az az option file...
Egyebkent miert van, hogy live update utan is a tavalyi keret van?

(#140) underdark válasza d3tox1c (#139) üzenetére


underdark
aktív tag

mert az csak DLC-vel fog jönni, majd egyszer

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#141) LoGeN90 válasza ProEvoFan (#138) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Ezért bosszantó ez az egész... a játék motorja, a lelke nagyon rendben van, csak mellé kéne tenni még 1 kis marketing csillivilli lóf*szt.

(#142) VinoRosso válasza ProEvoFan (#138) üzenetére


VinoRosso
veterán

Melyiről nem áradozott eddig? Mindíg ez van még a Fifánál is, hogy fú ez aztán most minden idők, meg ilyenolyan hiperszuper... szimpla marketing.

Ami valamit számit az a user score metacriticen, többnyire 10-20-as eltérések vannak a metascorehoz képest.

(#143) Toguro San


Toguro San
tag

én kb 2007-óta csak fifázom. 1-1 meccs erejéig régebben kipróbáltam a PES-t de soha nem tántorított el. Most, hogy már nagyon várom a Fifa19-et és a Fifa 18 már annyira nem köt le, néztem PES demo és most már rendes játékokról videókat.
Azt kell, hogy mondjam, hogy a játékmenetért maximális kalapemelés jár a KONAMINAK! Szép munka volt!

(#144) ProEvoFan válasza Toguro San (#143) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ehhez a játékmenethez kellene a Fifa körítése és kész is lenne a példás focis játék. :K

(#145) csababarca


csababarca
őstag

másnak se jelentkezik be a játék a serverre?

https://prnt.sc/kp77ut

redditten többen panaszkodnak, és nincs megoldás.

nem zért fizettem. ::/

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#146) adam89cbr


adam89cbr
csendes újonc

Sziasztok!
MyClub ban hogy tudom azt a menedzsert felnyitni ami levan zárva? csak olyan aranyért lehet megvenni? köszi!

(#147) toome1985 válasza adam89cbr (#146) üzenetére


toome1985
tag

Kurva sok meccs után megnyilik majd. En egybol vettem goldbol egy jot azzal el leszek idén.

(#148) pincer01


pincer01
csendes tag

Sziasztok!
Az a helyzet hogy két év Fifa után megvettem a Pes-t.
Nagyon tetszik a játék csak a nagyon gyengén pergetek még illetve nem mindent értek a myclub-ban.
Ha valaki esetleg érez kéztetést és foglalkozna velem egy kicsit azt megköszönném vagy ha van valami jó kis közösség akkor szivesen csatlakoznék.
XO-n játszom a játékot.Aki gondolja vegyen fel.
GT: braza82

Betondzsungel

(#149) LoGeN90 válasza toome1985 (#147) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Sikerült megszereznem Kloppot, úgyh most már jöhetnek a sztárok. :C

Egyébként elég bőkezű volt a cd dobozában rejlő kód, sikerült behúzni már az alábbi játékosokat:

Mendy
Walker
Calabria
Vidal
Beckham (idős)
Coutinho
Neymar
Mandzukic
G. Simeone
Lewandowski

(#150) adam89cbr


adam89cbr
csendes újonc

Sziasztok! Még új vagyok! :DD
Lenne is pár kérdésem MyClubbal kapcsolatossan. (PS4)
1. Menedzsert ami levan zárva csak arannyal lehet felnyitni?
2. Érdemes GP gyüjtögetni van inkább csomagokat nyitni?
3. Csapat összhang mi alapján növekszik? Melyik a fontosabb csapat erősség vagy az összhang?
4. Beckham editiont vettem. Hét melyik napján kapjuk a heti bonuszt?
5. Nyitottam egy lila Neymart valahol azt olvastam hogy ezeknek lila kártyáknak késöbb vissza esnek a statjai?
Nem MyClub:
1. Lesznek még friss átigazolások?
2. Van már Option file ami letölthető? Esetleg érdemes PesUniverzumon előrendelni azt az USB-t?
3. Myclubban ugye kaptam Beckham-et őt csak ott tudom használni vagy más játék módokban is?
Egyenlőre ennyi jutott eszembe
Válaszokat előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.