Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) VinoRosso válasza Cambi (#300) üzenetére


VinoRosso
veterán

Igen, PC-n tolom.

(#302) Carvus válasza hhenry (#299) üzenetére


Carvus
senior tag

Szerintem nem fogod megbánni! ;)

(#303) hhenry válasza Carvus (#302) üzenetére


hhenry
őstag

Majd kiderül :D

(#304) Cambi válasza VinoRosso (#301) üzenetére


Cambi
tag

Akkor vegyél fel nyugodtan: CambiHUN

Coopban bármikor benne vagyok, ha épp ráérek. :) Haverom dilis csak annyiból, hogy ő nem szeret idegenekkel vagy bárki mással játszani rajtam kívül. De ha látja rajtad ő is, hogy jó vagy és nyerjük a meccseket akkor meg fog békélni. :)

[ Szerkesztve ]

(#305) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Helló! Valaki segítsen plz!

Hogy tudom én betenni ezt PS4-nél.
http://www.pesklub.com/option-file/option-file-ps4-pes-2019-2/?fbclid=IwAR11d1iKzHIMuzmn5sKmQXbjqBiGM8FSciSTgYQJ7_W0JPR0XKxNqNu9nGM

Nekem csak a fő bajnokságok kellenének olasz, német , angol, spanyol,francia.... magyar nem érdekel. Ez amit találtam tartalmazza a otp bank ligát is, viszont az nem kéne. Próbálkoztam berakni egyszer a csapatnevek sikerültek, viszont pl a németben a játékosok teljesen más neveket szerepeltek. Ha van másik fájl ami jó akkor jöhet. Sőt a csapatok címereit sem tudtam betenni. Valaki légyszíves segítsen, akár privátban . Youtube-n találtam videókat mi alapján megcsináltam nálam mégsem jött össze. 100%-ra. Volt amit lecserélt volt amit nem.

PSN: szuhi

(#306) hhenry válasza sz.atesz89 (#305) üzenetére


hhenry
őstag

Ez engem is érdekelne

(#307) hajbel válasza sz.atesz89 (#305) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem is innen van az option file. Jól el van cseszve a leírás. Kommentben frissítgeti a készítő a leírást, ami azért igencsak véleményes. Azt hieszem, hogy a letöltött zipben 2 vagy 3 option file van, értelemszerűen csak az egyiket kell feltenni a pendrivera, amiről majd installálod. Tehát az okozza a galibát, hogy 3 db option file van egy mappában, amiből Neked csak 1 kell. Van egy, amiben a bundesliga szerepel (ez kell Neked) és van egy, amelyikben az OTP bank liga van, a harmadikban pedig a libertadores kupa csapatai. Ha nem kell a libertadores kupa összes csapata, akkor csak a bundesliga OF mappát másold fel a pendrivera. Így már működnie kell. (Ha a logokat valamiért nem tudja feltelepíteni (limitbe szalad), töröld nyugodtan az összes PS-en található kép filet manuálisan. Azt hiszem, images vagy hasonló mappában vannak. Nem lesz szükség rájuk az OF-ban benne van mind.) A bundesliga méretét be kell állítani 18-ra, mivel alapból 20-as a custom liga, amit felülírsz, majd az other european teamsből manuálisan ki kell cserélni a csapatokat, mivel össze- vissza lesznek keverve az other european teams és a bundesliga csapatai. Ha bármi nem megy, szólj, gyorsabban válaszolok majd, a hétvégém elég húzós volt. Én is sokat szívtam mire először sikerült a pesklubos OF-t rendesen telepíteni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#308) csababarca


csababarca
őstag

az mitől van hogy nem kapcsolódik a szerverhez?
néha igen, kb 10ből egyszer igen, vagy inkább 20ból egyszer, de általában nem.

már gondolkoztam, hogy panaszt teszek, mert direkt az online miatt vettem meg a játékot.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#309) Cambi válasza csababarca (#308) üzenetére


Cambi
tag

Nálad lehet valami gond, a játék első heteiben voltak csak efféle gondok, aztán javították őket. Azóta mindig csatlakozik azonnal a szerverhez.

[ Szerkesztve ]

(#310) csababarca válasza Cambi (#309) üzenetére


csababarca
őstag

és mi lehet a gond? mit ellenőrizzek?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#311) Cambi válasza csababarca (#310) üzenetére


Cambi
tag

Fogalmam sincs, más játéknál nincs gond egyébként?

Nem megy a háttérben letöltés, feltöltés, nem használják a háztartásban a WIFI-t mondjuk e dolgokra amikor játszanál?

https://www.speedtest.net/ Itt ellenőrizheted a sebességed, a pingedet.

Milyen platformon játszol? Lehet, hogy meg kell nyitni esetleg egy portot a routeren.

(#312) csababarca válasza Cambi (#311) üzenetére


csababarca
őstag

Na ma például kétszer is elindítottam, és csatlakozott mindkétszer.
jó hogy beírtam.

wifit használják persze, most azért mert játszok nem kapcsoltatom ki a laptokokat,telefonokat, tévéket :D

de mondom, random, mert néha jó néha nem.
ősszel általában nem, és kb 2 hónapja nem is nyúltam hozzá emiatt.
ma jó lett.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#313) Cambi válasza csababarca (#312) üzenetére


Cambi
tag

Jólvan, csak azért kérdezem, mert nekem pl. csak 6-8 megás netem van, és már akkor lagolok, ha a párom néz egy videót... Ekkora szar amúgy a Konami online játéka még mindig, más játékot gond nélkül tudnék játszani lagmentesen én is. :((

(#314) csababarca válasza Cambi (#313) üzenetére


csababarca
őstag

jaja vágesz, nekem 100 megás a netem, és nem kéne gondnak lenni.
amikor csatlakozik és elkezdek játszani, akkor stabil, nem dobszét meg semmi.
csak van hogy egyszerűen nem csatlakozik.

de hátha most megjavult:D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#315) VinoRosso válasza csababarca (#310) üzenetére


VinoRosso
veterán

Érdemes megnézni, hogy amikor nem csatlakozik, akkor más netes alkalmazással is vannak-e gondok ugyanazon a gépen(pl böngésző). Lehet, hogy az adapter rossz, vagy valami zavarja a jelet (pl mikró).

(#316) csababarca válasza VinoRosso (#315) üzenetére


csababarca
őstag

Nincs mikró a közelben :D

nem szokott mással gond lenni, mondom, csak kifejezettem ezzel a játékkal történik ez.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#317) VinoRosso válasza csababarca (#316) üzenetére


VinoRosso
veterán

Akkor biztos csalik ellened :D Nekem is mindig akkor szakad meg amikor épp bevinném a kegyelemdöfést. :D

Vírusító, tűzfal esetleg? Van egy-két ilyen majom védelmi program, amelyik rátelepszik az általa gyanúsnak vélt netes portokra és valós időben átszűri az ott átmenő forgalmat, ami természetesen lassítja vagy időszakosan bontja is a kapcsolatot.

(#318) csababarca válasza VinoRosso (#317) üzenetére


csababarca
őstag

Játék közben sose szakad meg, csak indításnál kiírja, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez.
de most három napja jó, de le is kopogom.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#319) bilon73 válasza csababarca (#318) üzenetére


bilon73
aktív tag

helló,

elkezdtem ezt a myclubot.

hogy lehet coint szerezni? ok achi-kkel, da ezen kívül?
játékos eladás van? vagy csak a release?

magyarán hogy tudok pénzt szerezni?

illetve játékost lehet venni, vay csak scouttal/agenttel?

nameg ( :) ) recovery itemeket vagy bármilyen itemet lehet venni?
a training pedig teljesen sötét ló előttem...

amúgy jó. legalábbis nekem bejön, az én bénaságommal is tudok izgalmas meccseket tolni.

(#320) Cambi válasza bilon73 (#319) üzenetére


Cambi
tag

Üdv! Sok sikert először is!

Coint legegyszerűbben vásárlással lehet szerezni igazi pénzért! :D Ezen kívül hetente bejelentkezésért ad egyszer vagy kétszer. Sajnos más módszer nem nagyon van rá az ACHI-kon kívül. Esetleg néha lehetnek olyan offline vagy online challengek amelyek jutalmul azt adnak.

Játékos eladás az csak a RELEASE, sajnos. Nem éri meg, inkább ha nem kívánatos játékosok vannak a keretedben akkor alakítsd át őket Trainerré! Ez esetben edző "válik" belőlük, és elhasználhatod őket egy kezdő játékos fejlesztésére a TRAINING menüpont alatt. Nagyon vigyázz, nehogy véletlenül egy kedvenc vagy kezdő top játékosodat alakítsd át edzővé! (Convert to Trainer EXP vagy hogy írják. )

Konkrét játékost is tudsz venni, akit te kiszemelsz magadnak. Nekem így van meg a komplett Magyar Válogatott, mint "B" csapat.

Persze egy Messi kaliberű játékos megszerzése valószínűleg több száz ezer GP-be fájna. Leírom röviden hogyan működik a rendszer.

Pl. egy Ronaldohoz kellene konkrétan venni 3 db 5 csillagos agentet a következőkből. 5* Real Madrid mint klubja, 5* Portugál nemzetisége, és 5* 30 kor feletti.

Ha 3 ilyen megvan akkor 100%-osan tiéd Ronaldo. Az áraknak utána tudsz nézni ott az Agent keresőben. Igazából én inkább 10 ezrekért erősítettem anno a csapatot, akit szeretek megtartok, akit nem annyira azt meg edzővé alakítottam. Olcsóbb megoldás... Magyar játékosokat meg pár ezerért lehetett szerezni. :D 2 max 3 csillagos agentek kellettek hozzájuk, egyedül Gulácsi aranylabdás, ő volt picit drágább.

Itt van egy oldal, ahol leírják a 100%-os kombinációkat: [link]

Beírod csak a játékos nevét, akit szeretnél megnézni, és középen lejjebb rámész, hogy a 100%-os kombinációs agenteket mutassa. Teljesen hiteles és megbízható, több éve használom és még sose írt rossz kombinációt.

A tréninget akkor már leírtam nagyjából. Challengekkel lehet szerezni ritkán új Skilleket, v poszt tanuló itemeket is. (Poszttanulás alatt az lehetséges csak, hogy egy "halványzöld" posztot megtanul teljesen " élénk zöldre", új skillt pedig csak egyet tanulhat 1 játékos maximum! Random adja neki, viszont ha egy védő pl. valami lövésteknikát tanul meg, ami számára nem túl hasznos, akkor rakhatsz rá te majd egy új skillt, és akkor azt felülírja!)

Ez a 3 tréning lehetőség van összesen, a sima EXP fejlődés az amikor edzőt raksz egy játékosra, aztán az edző akkor eltűnik örökre. Illetve challengekkel még szimplán EXP pontokat lehet szerezni, ha épp olyanja van a Komaninak, és az a heti jutalom.

Stamina itemekre gondoltál? Azokat is hetente ad bejelentkezésért. Nekem van most konkrétan 300 DB. Nincs is rá szükségem, mert ha nagy ritkán játszok is 1vs1 meccseket (coopozni szoktam a klánommal.), akkor is felváltva játszok az "A" és "B" csapatommal. Egyedül a szombati competition napon szoktam abból használni, amikor az "A" csapatommal kell játszanom folyamat.

Ha van még valami kérdésed kérdezz bátran, próbálunk segíteni.

Managerekről minden tiszta? TOTAL COST-ra figyelsz, Team spiritet tudod növelni?

(#321) bilon73 válasza Cambi (#320) üzenetére


bilon73
aktív tag

Helló,

köszi!

egyelőre én 1v1-ezek, meg most valami PES league-be invitált a játék...

ez a játékos szerzés még magas :)
agentet hol tudok venni?

nameg, ha lejár a manager szerződése, akkor, hogy magas skillű csapatot össze tudjak rakni (egyelőre még 350körülit tudok összerakni), ahhoz olyan manager kell, amit csak coinért tudok venni. GP-s manager, csak 315-öt tud. Ezért van hogy szar játékosok vannak a padon.

a tréning már tiszta, és használom is.

a team spirit az az összeszokottság? vannak olyan item-ek, azokat szoktam használni, de fogyóban, ezért vsCOM meccseket tolok, hogy jobban összeszokjanak (ilyen "csellendzs" cuccokat)

(#322) Cambi válasza bilon73 (#321) üzenetére


Cambi
tag

Most vettem észre, hogy elírtam valamit, természetesen nem 10 ezrekért erősítettem, hanem a 25 ezres alapra gondoltam, az előző években volt az, hogy 10 ezer GP-ért kaptál egy játékost, most 25 ezerért hármat ad ugye.

Scoutot a Scout menün belül tudsz vásárolni. Egy kicsit már belekeveredtem én is a kifejezésekbe, Agent ugye az amikor Random játékost veszel, és a Scoutokat meg konkrétan tudsz vásárolni.

Auction searchbe beírhatod, hogy te milyen tulajdonságra (scoutra) vagy kíváncsi. A másik Auction részben látod a hamarosan lejáró liciteket a Scoutokra.

Több lépcsőfokos licitrendszer van 1-1 scoutra.

Azért kérdeztem a managered, mert tudsz rárakni olyan Squad Management boost itemet, és akkor növeli a total costsját vagy a skilljét ahogy te írod.

Ugyanott ahol a Team spiritet növeled az itemekkel, talán van olyanod is. Ez konkrétan a neve hogy Squad Management boost item. 1 db 10-et növel az értéken!

Igen az az összeszokottság, folyamatosan nő minden meccs után. Természetesen 1-1 új játékos lerontja, ha nem fekszik neki a manager taktikája. Új, más taktikájú manager meg még jobban lerontja természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#323) bilon73 válasza Cambi (#322) üzenetére


bilon73
aktív tag

Helló,

köszi a hasznos infokat.

ezt a Squad Management boost-ot megnézem, ilyet még nem láttam.

egyelőre az aggaszt, hogy mi lesz, ha lejár a manager szerződése, és nem tudom teljesíteni a renewal feltételeket. :)
oké veszek másiket, de gondolom kezhetem előről a spirit építést, nameg jó managert csak coinért lehet venni.

(#324) Cambi válasza bilon73 (#323) üzenetére


Cambi
tag

Ha nem teljesülnek az automata szerződéshosszabbításhoz kötött pontszámok, akkor GP-ért meg tudod simán hosszabbítani neki természetesen.

Managert is tudsz majd később GP-ért venni, el fognak tűnni a lakatok! Minél többet játszol, minél több meccset nyersz meg nyitódnak majd fel szépen! Egy idő után már megvehető lesz az összes coin nélkül is.

(#325) bilon73 válasza Cambi (#324) üzenetére


bilon73
aktív tag

na az szuper. akkor megnyugodtam :)

(#326) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Ezt az új pontozási rendszert érti valaki? Az hogy van, hogy egy 100-al nagyobb ratingű ellenféllel játszok egy x-et, az ellenfélnek javul a ratingje +1-el az enyém meg semmivel? Mindkettő 5* csapat.

(#327) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Nem tudja valaki, hogy a PES League CO-OP 2019 selejtezőből első hány a továbbjutó hely? Első 1-2? első 10?

(#328) Cambi válasza VinoRosso (#327) üzenetére


Cambi
tag

Nem írta valahol ott a "szabályoknál", vagy a lebonyolításnál ahol szokta az ilyeneket? Sajnos nem tudtam megnézni hétközben, most meg hétvégén már a döntők voltak, ha jól láttam.

(#329) VinoRosso válasza Cambi (#328) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem láttam. Ha a döntők voltak akk nem tudom mit játszottunk ma haverral, CO-OP volt meg PES League. 13/114-ig jutottunk.

(#330) Cambi válasza VinoRosso (#329) üzenetére


Cambi
tag

Hát alapból valami Practice COOP PES League volt csak tegnap meg szombaton. Aztán pénteken még láttam én is valami selejtezőt a hétvégi döntőre.

(#331) VinoRosso válasza Cambi (#330) üzenetére


VinoRosso
veterán

De mi az,hogy practice? Játszhatsz a semmiért? De jó :DD

(#332) bilon73


bilon73
aktív tag

ki a balatonfc? :D

(#333) Carvus válasza bilon73 (#332) üzenetére


Carvus
senior tag

Lehet németek... ;]

(#334) bilon73 válasza Carvus (#333) üzenetére


bilon73
aktív tag

Lol

(#335) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Nincs valakinek tapasztalata ennek a PES League CO-OP-nak a működésével kapcsolatban?

Nem értem most már teljesen ezt, itt azt írják, hogy ma UTC 19:00-től vannak selejtezők, de most meg már nem látom azt a practice-t se, amit a hétvégén játszottunk.

Nem tudom hol kéne keresni az alkalmazáson belül, vagy hogy egyáltalán elérhető-e a PES 2019 LITE alól.

Mondjuk nem értem miért pont a CO-OP ne lenne elérhető, single-ben tuti játszottam PES League-et, mert szerepel a historymban.

[ Szerkesztve ]

(#336) Atteszkiller


Atteszkiller
lelkes újonc

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a kupa meccseken lefagy kilép a játék master league-be is, mi lehet a megoldás?

(#337) hajbel válasza Atteszkiller (#336) üzenetére


hajbel
addikt

Van fent valami mod vagy option file?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#338) Carvus


Carvus
senior tag

PS4-re most csak 3090,- HUF: [link] :Y

(#339) workin


workin
senior tag

Nah, jópár PES mérkőzés után nekem kicsit csalódás.

Át tértem a ML -ről az online játékra (my club), de hihetetlen, hogy mennyire nehéz meccset nyerni, jóformán nem is tudok nyerni, mert mindig kapok valami elképesztően rossz gólt. Párat le is videóztam havernak... mert egyszerűen nem hittem el :)
Amit én észrevettem :

- Rossz helyezkedés
- egymásnak futó játékosok, viszem a labdát, és a saját játékosom szembe fut velem, majd összeütközés után megy tvább a labda az ellenfélnek :)
- néha nem hajlandó váltani , nem a labdához legközelebb lévő játékosra teszi a fókuszt, ha nem távolabbira, így nem tudom megszerezni a labdát.
- A passz rendszer szerintem sajnos rosszabb mint a fifában.
- fejjel gólt szerezni hihetetlen nehéz.

De közben ugye rájöttem, hogy simán csak én vagyok béna... viszont, az online meccsek alkalmával sikerült bezsákolnom Kloppot, de ezek a kötött taktikák nekem annyira nem jönnek be, saját magam szeretem tologatni a játékosok pozicióját, viszont azt nem lehet csak úgy, ehhez minden edzőt meg kell kb vásárolni?

Nehezen jutok játékoshoz, a GP amit szerzek, sokszor elmegy arra, hogy megosszabítsam a szerződéseket, a contract renewal ticket -et eddig egyszer tudtam használni, mert mondjuk 1 hátralévő meccs esetén nem engedi.

Van valami trükk arra, hogy több GP -t szerezzek, ezáltal jobb játékosokat?

ui: hétvégén játszottunk haverral fifa19-et konzolon, talán még azért a PES jobb.

(#340) Cambi válasza workin (#339) üzenetére


Cambi
tag

Azt én se szeretem, hogy a managertől függ a formációd, de sajnos ezt így találták ki. Én is szeretnék kísérletezni több mindennel, de így elég nehézkes. Igazából ha találsz egy megfelelőt akivel élvezed a játékot és még eredményes is akkor kár is mással próbálkozni.

"contract renewal ticket -et eddig egyszer tudtam használni, mert mondjuk 1 hátralévő meccs esetén nem engedi."

Ezt most nem annyira értem. Ha lejárt a szerződés valakinek a meccs után és ott felajánlja a GP-ért vagy a coinért való hosszabbítást akkor csak menj rá arra, hogy most nem. Aztán utána a Squad Managamentben meg tudod neki hosszabbítani a renewal tickettel!

Több GP:

Minden egyes új nap az első meccsedet játszd le COOP módban két gépi társsal. 10-20 ezer GP-t fogsz kapni a győzelemért legalább.

Illetve új játékos igazolása helyett csináld meg a heti gép elleni challengeket! Most is van belőle három, a barcás, arsenálos, meg a legendás. Kis szerencsével 1-2 feketét simán ki lehet szedni ezekből is, és csak 1-1 meccs. Fél óra alatt megvan mind a három. Én pl. kaptam a héten Coutinhot ezekből, mondjuk nem tudom hova tenni, igazából én már csak edzővé alakítom a fekete játékosokat is az XP miatt.

1-2 legendás játékost fogadnék el igazából. Elpörgettem most is 200 ezer GP-t, Dinhot meg Carlost nagyon elfogadtam volna, esetleg Romariot. Persze senki nem jött. :U

(#341) Cambi


Cambi
tag

Illetve van online challenge is, amit persze nehezebb megnyerni, illetve ellenfélfüggő persze. Az is csak egy meccs a héten, és egy ingyen igazolás...

Napközben meg ha mondjuk ebédelsz vagy valami más dolgod van , de pár perce oda tudsz ülni a géphez indítsd SIM meccseket és keresi a gép a GP-t. Ezt játszhatod bármilyen erősségű csapattal, mert mindig hasonló erejű csapattal sorsol össze. Az én magyar "B" csapatom pl. 10-ből 6-8-at simán megnyer.

Szerintem a GP szerzés a legkönnyebb az egész játékban úgymond. Tényleg csak játszani kell és ömlik az ember nyakába.

(#342) VinoRosso válasza workin (#339) üzenetére


VinoRosso
veterán

fsz kivan ezzel a ph-s hsz szerkesztéssel...

[ Szerkesztve ]

(#343) VinoRosso válasza VinoRosso (#342) üzenetére


VinoRosso
veterán

Okosan kell költeni az erőforrásokból, és ha van valami bónusz azt ki kell használni.

Kb 2.5-3 hónap alatt ilyen csapatot sikerült összehoznom Lite verzióval 0 Ft költéssel:


...

Ami coin van azt mindig zsebeld be(achievmentek, promók, bejelentkezés), és spórolj egy jó edzőre. Ha már Klopp megvan akkor abból ki lehet indulni, innentől heti játékosok közül érdemes mindig egyet igazolni 100 coin-ért. Arra a heti online challange-ben minden meccsért kapsz 1db 1000-es trénert és 1.2-es szorzót meccsenként. Plusz ezek ált. adnak free scoutokat is, amikből be lehet húzni fekete labdákat is. Aztán a GP-ből spórolni kell játékosokra, akiket liciten tudsz megvenni. Kb 300k egy jó játékos több scouttal, és azt is sokáig kell próbálni, mire relative olcsón el tudod hozni. Én pl Ronaldot, Neymart,Messit, Boatenget liciten szereztem, a többit vagy ingyen scout, vagy coin. Plusz van még egy trükk: félre kell rakni az átalakított / exp trainereket is, amíg nem jön egy olyan LVL 1 játékos akire rá tudod tolni őket egyben. Mielőtt rátolnád még LVL 1 szinten kifizeted neki előre 90 meccsre a szerződését, és utána rátolsz 50-60k XP-t. Ebből egyből felugrik 30-as szintre, de mivel a szerződését előre kifizetted, ezért annyiért fog játszani, amennyibe LVL 1-en került volna. Aztán még kellenek másodedzők is, ha nem működik az alaptaktikád tudj váltani (így némileg kompenzálható, hogy nem tudod mozgatni a játékos pozíciókat).

Érdekesség: az egyik másodedzőm, akit tök véletlen talátam (csapatom az ETO)

Ja amúgy meg lehet szidni a játékot, szerintem se lett jó, dinamika=0, meg azok a marhaságok amik évek óta benne vannak egyszerűen nem akarnak kiszűrődni. Néha az az érzésem olyanok csinálták, akik csak TV-ben láttak futballt.

[ Szerkesztve ]

(#344) bilon73 válasza VinoRosso (#343) üzenetére


bilon73
aktív tag

helló,

a scoutokat még mindig nem értem.
annyi van már mint égen a csillag 1,2,3 csillagos :D
adjam el őket? vagy mit lehet velük kezdeni?

szedjek ki belőlük playert, aztán azokat konvertáljam exp trainerré?

(#345) VinoRosso válasza bilon73 (#344) üzenetére


VinoRosso
veterán

Van a pesdb.net nevű oldal ott tudsz rákeresni, hogy milyen kombó kell egy játékoshoz.

Nagyjából csak a legjobbaknál érdemes ezzel kalkulálni, szokott dobni promóban 5* scoutokat, amivel lehet igazolni a legjobbak közül, és a hozzá tartozó 1-1 scoutot meg liciten meg lehet venni GP-ért.

Amiket így meccsek után dobál azokkal ritkán lehet olyan játékost 100%-os eséllyel leigazolni, amelyik komolyabban használható. Vagy túl sokat kell edzetni, vagy egyszerűen gyenge. Plusz ezeknél is a legtöbbnél licittel kell 1 scout a 100% esélyhez. De vannak kivételek pl Asensio akit 100%-ra le lehet igazolni ingyen scoutokkal is, AMF-ben játszatva felveszi a versenyt a legjobbakkal, és van rá esély, hogy még azelőtt fel tudd edzetni, mielőtt nyugdíjba mégy.

A meccsek végén kapott free scoutok 90%-át én 1-esével leigazolom, aztán a jobbakat beteszem egy SIM csapatba és mikor lejár a 10 meccsük trénerré konvertálom őket. Ezáltal farmolok GP-t és valamit még fejlődnek a játékosaim is, meg ingyen játszanak és ami GP-t hoznak az nettó nyereség. Túl komolyan nem veszem a SIM-et, inkább arra megyek, hogy trénereim legyenek némi XP-vel, és azt nézem melyik játékosra akarok tolni XP-t, abból a posztból teszek be minél többet a csapatba.
Most pl 11 CF-el tolom a SIM meccseket, mert van egy csomó belőle és jó lenne rátolni minél hamarabb mindet a Ronaldora, és a vicc, hogy nem sokkal gyengébbek így se az eredményeim. Pár napja pl fel kellett tolnom a maxra az attack levelt meccs közben ezzel a csapattal, mert nem akartam nyerni, hogy ne az legyen a napi első győzelmem, és vezettem 1-0-ra a félidőben, miközben 40-es kapusom volt, meg 49-es belső védőim, és a team spiritem meg 36, és az ellenfél épp, hogy csak ki tudott egyenlíteni a 80+-ban.
Eladni scoutot nem érdemes, inkább igazold le, és a játékost releaseld, mert azért több GP jön, de azokból is csak a leggyengébbeket érdemes eladni, aki egy kicsit is jobb ~60 körüli az már elég egy SIM szintre.

(#346) bilon73 válasza VinoRosso (#345) üzenetére


bilon73
aktív tag

köszi.

ebből az jön le, hogy az agentek a fontosak.
a scoutok meg exp edző-képzés :)

(#347) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Az Istenert sem sikerul legendat porgetnem....McManaman nalam nem az.😏

(#348) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

sziasztok!
egyszerűen néha már annyira ideges tudok lenni ettől a játéktól hogy arra szavak nincsenek. a fifát anno azért hagytam abba mert voltak olyan meccsek ahol bármit csináltál a nálad sokkal gyengébb ellenféltől is ki tudtál kapni. eddig a pesbe nem volt ez jellemző, de mostmár egyre többször fordul elő a 19ben. főleg amikor sok meccset nyerek zsinórban. és igazából ezért vagyok ideges, mert a játék elkezd máshogy viselkedni, máshova passzol, amit 10/10x berúgok azt mellérúgja stb. van benn pár órám és tudom hogy viselkednek a játékosok, figyelni kell az olyan apróságokra hogy merre áll amikor passzol, milyen formában van stb, de egyszerűen hihetetlen. a legrosszabb az egészben hogy a 700 + os ratingos embereket 10/9x verem és utána jönnek az ilyen világtalan 300+os kilépők akiktől kapok egy gólt és 32 kapufával a végén de kikapok 0-1-re. szóval a kérdésem az lenne hogy csak nekem kéne abbahagynom ezt a kurva játékot, vagy más is tapasztal hasonlót ? : D
egyébként imádom a játékot, olyan dolgokat meg lehet csinálni ami hihetetlen, nagyon realisztikus és élvezetes, kivéve amikor elkezd megőrülni a játék, gondolom azért hogy balanszoljon, vagy nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#349) VinoRosso válasza zakarmihaly (#348) üzenetére


VinoRosso
veterán

Meg tudom erősíteni a dolgot. Nálam ez akkor szokott előfordulni, mikor feljutok az 3. divízióba, utána folyamatosan szopat a játék. Na meg az is megvan, hogy gólt rúgok,akkor az ellenfél rövid időn belül válaszol, még akkor is ha addig 0 helyzeten tartottam. Van úgy, hogy látom, hogy gólt akar rúgatni az ellenféllel a játék, és már egy perce csak a lövést püfölöm, hogy rúgja picsán a labdát valamelyik játékosom, de mégse sikerül nekik és valahogyan benyomorékoskodja az ellenfél a labdát a kapuba. Meg a 2019-ben tapasztaltam olyat, hogy kulcsmomentumokban a gép odafut a saját csapattársammal és leszerel. Pl többször volt olyan, hogy kiugrattam az egyik játékosom ziccerbe, vittem a kapusra a labdát, mire a csatártársa befutott keresztbe a kapus és a labda közé, és leblokkolta a lövést.
De ez a játék mindig is ilyen volt. Talán annyiban más most, hogy folyamatosan és egyenletesen visszahúz,míg az előzú verziók egy ideig hagytak nyerni, aztán csak ha nagyon felkapaszkodtam akkor húztak vissza viszont akkor mocskosul. Volt, hogy 50 meccsig nem nyertem akármit csináltam.A kedvencem az volt, mikor 90+-ban berúgtam volna a győztes gólt, már a kapus mellett is elgurítottam, és átment a gólvonalon a labda, és már örültem, hogy végre nyerek, aztán a menüben láttam, hogy döntetlen lett, mert mielőtt áthaladt a gólvonalon a labda lefújta a meccset... :D

(#350) Cambi


Cambi
tag

Én nem nagyon tudok játszani 1vs1-t idő hiányában, de amikor coopozok a barátaimmal néha mi is kiakadunk egy-két meccsen.

Ugyanaz amit ti is írtatok, hogy nekünk 4-5 fullos ziccer és ahelyett, hogy lenne 3-0 ide, vagy mellérúgják vagy a kapus véd emberfelettit, esetleg a kapufa hárít. Ők meg tényleg a semmiből rúgnak gólt, vagy flipperezik a labda 2-3 védőnk között, vagy félpályáról nyomnak egy full vak háromszöges, full erős kiugratást amiből rögtön gólt rúgnak. :)

Ha minden rendben van akkor meg 3 meccsen rúgunk 12 gólt. Szóval érdekes dolgok ezek, tuti hogy mindenki más is tapasztal ilyet, nem csak mi. De egyébként én úgy fogom fel még mindig, hogy ilyen a foci és bármi megtörténhet az igazi pályán is... Meg lehet nyerni egy BL döntőt úgy is, ahogy a MU 99-ben tette. ;]

(#351) Cambi


Cambi
tag

(#352) LoGeN90 válasza Cambi (#351) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Vegre. Orvendetes, hogy fejlesztettek az ML-t, bar en Maradonat semmilyen szinten nem hasznalnam a jatekban. Tudjatok, hogy mit jelent pontosan, hogy jobban fognak az esport iranyaba nyitni? Azon tul, h efootball pes 2020 lesz a neve.

(#353) VinoRosso válasza Cambi (#351) üzenetére


VinoRosso
veterán

Lefordítom újbeszélről:

A fejlesztőcsapat marketingcsapat szorosan együttműködött egyébként Andrés Iniesta-val, hogy minél realisztikusabban realisztikusabbnak tudják átültetni beállítani a valós stratégiákatnak kamuzott ésmozdulatsorokat a játék világába.

:D

(#354) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok!

Telepítettem a Zsolt féle (Pesklub) option file-t. Elvileg minden rendben lezajlott, de az import images pont esetén azt írja, hogy megtelt a hely és nem tudom a szükséges 1407 anyagot importálni. A bajnokságokat és csapatokat sikerült betenni, de így pl az OTP Bank liga csapatok esetén a nevek nem valósak, hanem valami kreált nevek szerepelnek. Hol hibáztam ? Köszi.

Ps: brunorbert

(#355) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok!
Ajánlanátok Pcre valami jó modot!
Elegem lett az online Klopp:Messi Ronaldo Mbappe Aubameyang Lvl 50 letámadlak kontrázlak lefutlak de nem focizom de laggolok my clubbol.
A Master Liga jó lenne csak ki kellene szürni a szkriptelt csaló ai-t,bíróstól 45+,90+ gólöstól!
Valaki tud erre egy jó gameplay modot ami élvezthetővé teszi a Master Liget Top Player és vagy Superstar fokozaton?
Előre is köszi srácok!

Zoolee

(#356) VinoRosso válasza Zoolee1976 (#355) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem használok modokat, de 4-3-3 Klopphoz van ellenstratégia. 4-4-1-1 counter attack,wide, all-out defense, agressive pressinggel, advanced isntructionsből pedig centering targets false 9-nal. A CF és az SS is legyen jól fejelő, az SS rövid passza legyen 80+. Én Kane(CF)-Ronaldo(SS) párost szoktam alkalmazni. A szélsőknek legyen jó a lofted passza (85+), a két belső közép legyen nagyon jól (90+) passzoló irányító (Kroos, Modric, ha ilyen nincs esetleg valami AMF pl De Bruyne bár ebben a setupban ajánlott egy jól védekező pl Kante).

Kontránál ha nem lehet direktben megjátszani a szélsőket akkor valamelyik csatárra kell feljátszani, short buildup esetén meg a szélső védőkkel kell megjátszani a CMF-eket és azokkal a szélső középpályások indíthatóak. Azokkal centerezni aztán befejelni.
A false 9 és a 4 v 3 középpálya miatt meglesz a középpályás emberfölény így néha meg lehet csinálni egy SS-CF-SS kényszerítőt is amivel ziccert lehet kialakítani, de nem jellemző, mert Klopp belülről védekezik, így inkább a széleken lehet mögé kerülni.

(#357) d3tox1c válasza zakarmihaly (#348) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nalam offline ML-ben van ugyan ez.
Ma pl 4szer kezdtem ujra a meccset,mind a 4szer lefujas elott leptem ki.
Szinte percre pontosan ugyan akkor kaptam a golokat, a negybol 3szor 2-0 volt a vege.
Egy tolem sokkal gyengébb ellenfellel jatszok, professional fokozaton.
De lassan feladom, mar annyiszor felre raktam a jatekot, de mindig ujra elo szedem, mert egyszerűen imadom :(
De az ilyen dolgok nagyon el tudjak venni a kedvem, mintha 1-2 meccs elore megirt forgatokonyv szerint jatszodna, ha vert izzadok se tudok nyerni.
Kivancsi vagyok, az uj pes milyen lesz(es hogy mennyire nyomtak fel a gepigenyet).

(#358) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#356) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat de sajnos nincsenek olyan embereim akiket említesz .Van jópár arany és fekete de sajnos a "rosszabbik" fajtából. Aztán mivel nem volt szerencsém a pörgetésekkel inkább pár bronz játékost gyúrtam fel lvl 30 körüli szintre, azokkal több kevesebb sikerem volt.Az online részről elmond mindent hogy mindig a párszáz meccsem alatt a gyengébb csapattal voltam. Megfigyelhető hogy a bíró mindig az amúgy is gyengébb csapat ellen fúj de durván. Próbáltam Legend fokozat ellen most a taktikád és így legalább volt egy kis sanszom védekezni és támadni de a végén megoldotta a gép a wint magának. Remélem a következő részben jobb lesz az ai a bíró és a kommentár. Viszont a dolgok mai állása szerint mindenki elégedett. Az új játékosok nem hiányolják a foci élményt, a régiek meg nem hajlandók mindenáron fizetni így hát le vannak szarva.Ha egy gyengébb csapattal elverek egy erősebbet jóval kevesebb pontot kapok mint kellene, így azok akik esportolnak evvel kénytelenek szanaszétgyúrt lvl 90+ játékosokkal és sztáredzőkkel játszani évvel. Meg aki nyerni szeretne az is kénytelen. Pár éve még a játéktudásról szólt a Pes, sajnos ez már a múlté. Mivel pedig eszméletlen bevételek lehetnek abból hogy az emberek csupán egyenrangú félként szeretnének egy meccset elkezdeni, ezért szerintem a 2020 ugyanilyen rossz lesz régi játékos szempontból. Sebaj vannak módok és régebbi részek, majd játszunk avval!

Zoolee

(#359) Sasa22


Sasa22
tag

Sziasztok!
Elegem lett a Fifabol, főleg az online részből és elkezdtem player karriert nyomatni, de rà kellett jönnöm, hogy nagyon gàz, nincs foglalkozva vele..
Anno PESt nyomtam a 12ig, és ott emlèkeim szerint elèg rèszletes a karrier mód..
Valaki tudna irni erről pàr szót? Megèri vàltani?

(#360) underdark válasza Sasa22 (#359) üzenetére


underdark
aktív tag

várd meg a PES20-at, mert az elmúlt 10 év legnagyobb változásai lesznek benne. De a karrier rész (master league) teljesen üres... ezt fogják végre kicsit ráncba szedni

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#361) Pötya30


Pötya30
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkozom egy FIFA - PES váltáson.
Igazából a myclub része érdekel a legjobban.
Van itt valaki, aki igazán profi benne?

Köszi,

Peti

(#362) VinoRosso válasza Pötya30 (#361) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom mi számít profinak, de szerintem ha leírod a konkrét kérdéseidet páran biztosan tudnak majd válaszolni rá.

(#363) koppasz1986


koppasz1986
tag

Ebben a 2020asban is ugyanolyan gecihulladék a védekezés, mint a 19esben.. legalábbis a demoban.. Fifa lesz ebből az idén én nem fogok ezen idegeskedni. Akármit állít az ember a védelemben, akármilyen gomb-kombinációkat nyom egy fos hulladék az egész.. Nem fogja az embert, nem szereli le.. simán elmegy mellette egy hoki az egész.. Ha le is sikerül szerelni szabadrúgás+sárgalap pedig fel sem rúgtam a nyomorultat... bezzeg a sok autistának akikkel összesorsol olyan beton védelme van hogy meg nem lehet mozdulni sőt labdát kihozni se lehet mert úgy letámad, hogy ilyen a világon nincs... Az ilyenek hogy agecibe állítják be???? Hogy támadnak le így? Hogy csinálják, hogy sosem marad üres emberem akinek passzolhatnék pedig többen is ráfutnak a labdát vezető játékosomra? Csalnak??? Már ezer videót megnéztem a Youtubeon 100 milliárd felállást meg védekezést meg minden szart csináltam már, de még sem lehet egyszerüen úgy védekezni, mint ezek a köcsög csaló férgek

(#364) underdark válasza koppasz1986 (#363) üzenetére


underdark
aktív tag

Letámadás gomb, dupla letámadás.... emberfogás beállítva figyelik az indicatort és nem futnak i a rossz játékossal stb.
Ha pesben nem tudsz védekezni, szerinted a fifa taktikus ( összetettebb) védekezése menni fog?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#365) d3tox1c válasza koppasz1986 (#363) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nekem is gyengem a vedekezes, de azert bele lehet jonni.
En arra jottem ra, hogy eredmenyesebben vedekezek, ha a terfelemen mar tamado jatekost nem a vele szemben levo vedommel szerelem(azzal csak vegso esetben), hanem a hozza legkozelebb levo kozep palyassal, ami legtobbszor a tamado hata mogott van, vagy kb vele egy vonalban. Ha a vedommel kimozdulok, akkor szinte biztos a golhelyzet, vagy akar a gol.
Szoval a vedoidet csak pihentesd a 16os kornyeken, es tenyleg csak vegso esetben mozdulj veluk a tamadora.
Legalabbis nalam ez a taktika kezd bevallni.
Ja es persze az, hogy ne rohanj elore esz nelkul tamadni, mint a fifaban, mindig jarasd addig a labdat, amig az egyik jatekosod a legjobb helyzetbe kerul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.