Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Cambi


Cambi
tag

(#352) LoGeN90 válasza Cambi (#351) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Vegre. Orvendetes, hogy fejlesztettek az ML-t, bar en Maradonat semmilyen szinten nem hasznalnam a jatekban. Tudjatok, hogy mit jelent pontosan, hogy jobban fognak az esport iranyaba nyitni? Azon tul, h efootball pes 2020 lesz a neve.

(#353) VinoRosso válasza Cambi (#351) üzenetére


VinoRosso
veterán

Lefordítom újbeszélről:

A fejlesztőcsapat marketingcsapat szorosan együttműködött egyébként Andrés Iniesta-val, hogy minél realisztikusabban realisztikusabbnak tudják átültetni beállítani a valós stratégiákatnak kamuzott ésmozdulatsorokat a játék világába.

:D

(#354) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok!

Telepítettem a Zsolt féle (Pesklub) option file-t. Elvileg minden rendben lezajlott, de az import images pont esetén azt írja, hogy megtelt a hely és nem tudom a szükséges 1407 anyagot importálni. A bajnokságokat és csapatokat sikerült betenni, de így pl az OTP Bank liga csapatok esetén a nevek nem valósak, hanem valami kreált nevek szerepelnek. Hol hibáztam ? Köszi.

Ps: brunorbert

(#355) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok!
Ajánlanátok Pcre valami jó modot!
Elegem lett az online Klopp:Messi Ronaldo Mbappe Aubameyang Lvl 50 letámadlak kontrázlak lefutlak de nem focizom de laggolok my clubbol.
A Master Liga jó lenne csak ki kellene szürni a szkriptelt csaló ai-t,bíróstól 45+,90+ gólöstól!
Valaki tud erre egy jó gameplay modot ami élvezthetővé teszi a Master Liget Top Player és vagy Superstar fokozaton?
Előre is köszi srácok!

Zoolee

(#356) VinoRosso válasza Zoolee1976 (#355) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem használok modokat, de 4-3-3 Klopphoz van ellenstratégia. 4-4-1-1 counter attack,wide, all-out defense, agressive pressinggel, advanced isntructionsből pedig centering targets false 9-nal. A CF és az SS is legyen jól fejelő, az SS rövid passza legyen 80+. Én Kane(CF)-Ronaldo(SS) párost szoktam alkalmazni. A szélsőknek legyen jó a lofted passza (85+), a két belső közép legyen nagyon jól (90+) passzoló irányító (Kroos, Modric, ha ilyen nincs esetleg valami AMF pl De Bruyne bár ebben a setupban ajánlott egy jól védekező pl Kante).

Kontránál ha nem lehet direktben megjátszani a szélsőket akkor valamelyik csatárra kell feljátszani, short buildup esetén meg a szélső védőkkel kell megjátszani a CMF-eket és azokkal a szélső középpályások indíthatóak. Azokkal centerezni aztán befejelni.
A false 9 és a 4 v 3 középpálya miatt meglesz a középpályás emberfölény így néha meg lehet csinálni egy SS-CF-SS kényszerítőt is amivel ziccert lehet kialakítani, de nem jellemző, mert Klopp belülről védekezik, így inkább a széleken lehet mögé kerülni.

(#357) d3tox1c válasza zakarmihaly (#348) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nalam offline ML-ben van ugyan ez.
Ma pl 4szer kezdtem ujra a meccset,mind a 4szer lefujas elott leptem ki.
Szinte percre pontosan ugyan akkor kaptam a golokat, a negybol 3szor 2-0 volt a vege.
Egy tolem sokkal gyengébb ellenfellel jatszok, professional fokozaton.
De lassan feladom, mar annyiszor felre raktam a jatekot, de mindig ujra elo szedem, mert egyszerűen imadom :(
De az ilyen dolgok nagyon el tudjak venni a kedvem, mintha 1-2 meccs elore megirt forgatokonyv szerint jatszodna, ha vert izzadok se tudok nyerni.
Kivancsi vagyok, az uj pes milyen lesz(es hogy mennyire nyomtak fel a gepigenyet).

(#358) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#356) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat de sajnos nincsenek olyan embereim akiket említesz .Van jópár arany és fekete de sajnos a "rosszabbik" fajtából. Aztán mivel nem volt szerencsém a pörgetésekkel inkább pár bronz játékost gyúrtam fel lvl 30 körüli szintre, azokkal több kevesebb sikerem volt.Az online részről elmond mindent hogy mindig a párszáz meccsem alatt a gyengébb csapattal voltam. Megfigyelhető hogy a bíró mindig az amúgy is gyengébb csapat ellen fúj de durván. Próbáltam Legend fokozat ellen most a taktikád és így legalább volt egy kis sanszom védekezni és támadni de a végén megoldotta a gép a wint magának. Remélem a következő részben jobb lesz az ai a bíró és a kommentár. Viszont a dolgok mai állása szerint mindenki elégedett. Az új játékosok nem hiányolják a foci élményt, a régiek meg nem hajlandók mindenáron fizetni így hát le vannak szarva.Ha egy gyengébb csapattal elverek egy erősebbet jóval kevesebb pontot kapok mint kellene, így azok akik esportolnak evvel kénytelenek szanaszétgyúrt lvl 90+ játékosokkal és sztáredzőkkel játszani évvel. Meg aki nyerni szeretne az is kénytelen. Pár éve még a játéktudásról szólt a Pes, sajnos ez már a múlté. Mivel pedig eszméletlen bevételek lehetnek abból hogy az emberek csupán egyenrangú félként szeretnének egy meccset elkezdeni, ezért szerintem a 2020 ugyanilyen rossz lesz régi játékos szempontból. Sebaj vannak módok és régebbi részek, majd játszunk avval!

Zoolee

(#359) Sasa22


Sasa22
tag

Sziasztok!
Elegem lett a Fifabol, főleg az online részből és elkezdtem player karriert nyomatni, de rà kellett jönnöm, hogy nagyon gàz, nincs foglalkozva vele..
Anno PESt nyomtam a 12ig, és ott emlèkeim szerint elèg rèszletes a karrier mód..
Valaki tudna irni erről pàr szót? Megèri vàltani?

(#360) underdark válasza Sasa22 (#359) üzenetére


underdark
aktív tag

várd meg a PES20-at, mert az elmúlt 10 év legnagyobb változásai lesznek benne. De a karrier rész (master league) teljesen üres... ezt fogják végre kicsit ráncba szedni

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#361) Pötya30


Pötya30
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkozom egy FIFA - PES váltáson.
Igazából a myclub része érdekel a legjobban.
Van itt valaki, aki igazán profi benne?

Köszi,

Peti

(#362) VinoRosso válasza Pötya30 (#361) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom mi számít profinak, de szerintem ha leírod a konkrét kérdéseidet páran biztosan tudnak majd válaszolni rá.

(#363) koppasz1986


koppasz1986
tag

Ebben a 2020asban is ugyanolyan gecihulladék a védekezés, mint a 19esben.. legalábbis a demoban.. Fifa lesz ebből az idén én nem fogok ezen idegeskedni. Akármit állít az ember a védelemben, akármilyen gomb-kombinációkat nyom egy fos hulladék az egész.. Nem fogja az embert, nem szereli le.. simán elmegy mellette egy hoki az egész.. Ha le is sikerül szerelni szabadrúgás+sárgalap pedig fel sem rúgtam a nyomorultat... bezzeg a sok autistának akikkel összesorsol olyan beton védelme van hogy meg nem lehet mozdulni sőt labdát kihozni se lehet mert úgy letámad, hogy ilyen a világon nincs... Az ilyenek hogy agecibe állítják be???? Hogy támadnak le így? Hogy csinálják, hogy sosem marad üres emberem akinek passzolhatnék pedig többen is ráfutnak a labdát vezető játékosomra? Csalnak??? Már ezer videót megnéztem a Youtubeon 100 milliárd felállást meg védekezést meg minden szart csináltam már, de még sem lehet egyszerüen úgy védekezni, mint ezek a köcsög csaló férgek

(#364) underdark válasza koppasz1986 (#363) üzenetére


underdark
aktív tag

Letámadás gomb, dupla letámadás.... emberfogás beállítva figyelik az indicatort és nem futnak i a rossz játékossal stb.
Ha pesben nem tudsz védekezni, szerinted a fifa taktikus ( összetettebb) védekezése menni fog?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#365) d3tox1c válasza koppasz1986 (#363) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nekem is gyengem a vedekezes, de azert bele lehet jonni.
En arra jottem ra, hogy eredmenyesebben vedekezek, ha a terfelemen mar tamado jatekost nem a vele szemben levo vedommel szerelem(azzal csak vegso esetben), hanem a hozza legkozelebb levo kozep palyassal, ami legtobbszor a tamado hata mogott van, vagy kb vele egy vonalban. Ha a vedommel kimozdulok, akkor szinte biztos a golhelyzet, vagy akar a gol.
Szoval a vedoidet csak pihentesd a 16os kornyeken, es tenyleg csak vegso esetben mozdulj veluk a tamadora.
Legalabbis nalam ez a taktika kezd bevallni.
Ja es persze az, hogy ne rohanj elore esz nelkul tamadni, mint a fifaban, mindig jarasd addig a labdat, amig az egyik jatekosod a legjobb helyzetbe kerul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.