Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Húúú lenne egy nagyon nagy gondom! Ráadásul sürgős lenne, tudnátok segíteni?
Szal van nekem egy UW-s tárhelyem és telepítettem rá az e107 nevű portál cuccot.
Ez mind szép és jó, meg letöltöttem ezt az appserv cuccot, de innentől hogyan?
Szeretném a gépemen fejleszteni tovább (a webes admin felületen már elkezdtem) a cuccot, de hogyan?
Olyan kellene, hogy azt higgye a portál, hogy _azon_ a tárhelyen van, szal, ha beírom, hogy ''http://azénoldalam.uw.hu/faszom.jpg'' akkor, ha megnyitom, akkor téleg az jelenjen meg (előtte persze bemásolom a megfelelő könyvtárba)
További problémák is felmerülnek, ugye. Hogyan tudnám leszedni egy az egyben az oldalt, úgy ahogy van és offline szerkeszteni tovább?
Meg ugye ezt telepíteni kell... gondolom erre az appserv cuccra is. Szal hogyan kell ezt csinálni? De a jelenlegi tartalmat is le akarom menteni, és, ha kész a fejlesztés, visszamásolni
webes felületen nagyon szippancs fejleszteni ezt a portált, lassú, és nagyon sok adatforgalmat is jelent...
Szal hogyan lehetne ezt megoldani?
Meg, szal igazán nem tudom, hogyan is működik ez az appserv cucc, gondolom azokat a körülményeket kellene előállítanom, mint ami a szerveren van, adatbázisnévvel, meg mindennel együtt, meg, ha beírok egy linket, vagy beszúrok egy képet, az emg is jelenjen offline és aztán meg csak fogom és felmásolom.

Segítségeteket előre is köszönöm és várom a gyors válaszokat, mert fontos lenne sürgősen!



[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#2) L3zl13 válasza Sick Boy (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Adatbázis, webszerver és PHP kell a gépedre szvsz.

A domain név nem érdekli a portált. Csak az a lényeg, hogy a könyvtárstruktúra kialakítása ugyanaz legyen.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) VladimirR válasza Sick Boy (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: feltelepited az appserv progit - ebben van egy apache webserver, egy php parancsertelmezo, egy mysql adatbazis es egy phpmyadmin, az adatbazis webes feluletu managel-esehez (jujj, de szep szo) - Bővebben: link - itt ki van beszelve jo alaposan, de roviden: igen, ez kvazi ''szimulalja'' az uw szerver altal nyujtott kornyezetet
2: az oldalt nem kell ''telepiteni'' egyszeruen amit feltettel az uw-re, azt egy az egyben (konyvtarszerkezetet megtartva) bemasolod a ''c:/apache/wwwroot'' (vagy hasonlo) konyvtarba - ha megis le kellene szedned az egeszet, akkor nezz el a blog-omba (A lista), ott van par link a #3-ban (vagy #4-ben), de ezt most nem masolom be, mert sokat foglalna, meg e nelkul is megoldhato
3: az, hogy a bongeszobe ''http://ateneved.uw.hu/faszod.jpg'', vagy ''http://localhost/faszod.jpg'' van, az teljesen mindegy (felteve, hogy nem abszolut url-t hasznal;sz, amit nagyon remelek)

(#4) Sick Boy válasza VladimirR (#3) üzenetére


Sick Boy
őstag

Köszönöm, próbálkozom!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#5) Sick Boy


Sick Boy
őstag

hát ez nem megy...
elolvastam a php-nuke.hu-na az appserves telepítő tutorialt, de nem lettem okosabb, mindent ugyanúgy csináltam, de az e107 cuccban nincs .sql kiterjesztésű file...

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#6) Petie


Petie
veterán

hát én modemes vagyok és én is elkezdtem ezt az e107es dolgot. a gond nekem is hasonlo volt de easyphp megoldotta a dolgot, simán install és indit
nem sok minden kellett hozzá, megcsinálta sql adatbázist meg minden.
kicsit bugos igaz, állandoan kapcsolodni akar és kapcsolat nélküli modra kell állitani aztán meg ismét connectedre, de legalább megy :) az oldalt meg simán be kell másolni az easyphp-n belül van egy mappa web néven és oda. aztán jobb lenn ikonoknál jobb klikk easyphp ikonjára és start local vagy vmi ilyesmi és megy is.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7) VladimirR válasza Sick Boy (#5) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na akkor ird le pontosan, hogy mit csinaltal, mi az ami megy es hogy miben akadtal el - megprobalom es leirom, hogy en meddig jutok (egyszer mar belottem egy e107-et, de nem tetszett)

tehat: appserv felment?
mukodik a webserver?
php megy?
mysql megy? - ez utobbi kettot a phpmyadminnal a legegyszerubb megnezni
...

(#8) Sick Boy válasza VladimirR (#7) üzenetére


Sick Boy
őstag

nah, közben én is itt vok, most értem haza.

Szal, a www.php-nuke.hu oldalon lévő leírás Bővebben: link alapján, ugyanúgy feltelepítettem az AppServ cuccot és végrehajtottam a kért 2 db módosítást, így a hibaüzenetek eltűntek. A meglévő 2 adatbázist töröltem.
Letöltöttem egy az egyben az oldal tartalmát FTP-n, bemásoltam a ''www'' mappába.
Megnyitottam a phpmyadmint. A php-nuke oldalon azt írták, hogy vmi .sql filet kellene keresnem, de nem találtam és itt elakadtam.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#9) Sick Boy


Sick Boy
őstag

ááá, help!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#10) Sick Boy


Sick Boy
őstag

UP!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#11) Sick Boy


Sick Boy
őstag

up

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#12) Ekváádor


Ekváádor
őstag

Az e107-ben nics sql fájl, az install.php-t kell elindítani, és telepíteni a szerveren.

[Szerkesztve]

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#13) Sick Boy


Sick Boy
őstag

végső elkeseredésemben megpróbálkoztam ezzel a php-nuke cuccal, mindent, lépésről lépésre úgy cisnáltam, ahogyan az a linkelt cikkben le vagyon írva, de nem sikerült.
Nekem miért nem sikerülnek ezek a dlgok, a múltkor is pontosan lépésről lépésre azt csináltam, ami le volt írva, mégsem jött össze basszus.
Meg azzal is megpróbálkoztam, hogy akkor telepítetem a full AppServ cuccot és betelepítettem az e107-et (nekem ez lenne a jó), de a PHPmyAdminnál nem tudom, hogy mit kellene csinálni, mert nincs az e107-ben .sql kiterjesztésű file (e107 1617 asszem), így a php-nuke-os cikk alapján itt szintén elakadtam.
Nekem most már az is jó lenne, ha egy sima, szűz e107-es rendszert tudnék futtatni, elkeseredésemben, mér inkább előről kezdeném, csak működjön és ne egye az adatforgalmamat meg az időmet.
Segítsetek a kis Vuknak... !!!!!!!!!!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#14) Sick Boy válasza Ekváádor (#12) üzenetére


Sick Boy
őstag

nekem az sem ment!
ilyen összevissza cuccokat kezdett el kiírni nekem, meg a windows is elkezdett ugatni, mikor pölö elindítom a böngészőt, kiírja egy ablakban, hogy XML hiba, vagy mi, és nem indul a böngésző (pl az installt akarom indítani.
Sem az opera, sem a firefox, sem az IE nem hajlandó elindulni, csak most ez az SSE optimizes firefox megy, a többi, már, ha alapból megnyitom ezt a hibát küldi, de a böngészőablak nem nyílik meg basszus



[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#15) Sick Boy


Sick Boy
őstag

most ott tartok, hogy a cikka lapján beállítottam phpmyadmint és betöltődik hibaüzenetek nélkül, most eddig semmi más nincs.
elvileg, ugye, be kellene másolnom az e107 portálrendszert és telepítenem?
És alkönyvtárba rakjam? vagy csak simán az egész tartalmat a www mappába???

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#16) ody42 válasza Sick Boy (#14) üzenetére


ody42
senior tag

nemsokára én is egy hasonlóval fogok szívni, már előre várom...
(én amúgy a php-nuke -ot próbálom ki, mégis jobban elterjedt, valszeg nem lehet akkor rossz :) )

(#17) VladimirR válasza Sick Boy (#8) üzenetére


VladimirR
nagyúr

:Y milyen ket adatbazist toroltel?

ugyen nem a test es a mysql nevueket

szerk.: a test-ert nem kar, de a mysql adatbazisban vannak tobbek kozt olyan adatok, hogy kik nyulhatnak a mysql-hez
e nelkul igencsak nehez lesz akarmit is hasznalnod, ami a mysql adatbazist hasznalna

tedd ujra gyosan az appserv-et, vagy a mysql kulon, de hogy igy nem fog menni, az 100

[Szerkesztve]

(#18) Sick Boy válasza VladimirR (#17) üzenetére


Sick Boy
őstag

de

szerk: ezek szerint nem kellett volna...



[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#19) Sick Boy


Sick Boy
őstag

ezeket dobja ki a firefox, mióta fent van ez az appserv, aszongya





Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#20) Sick Boy


Sick Boy
őstag

és ezt, ha el akarom indítani az e107 telepítést, beállított phpmyadmin-nal (a cikk szerint, a php-nuke telepítése és az adatbázis feltöltése előtti részig végigcsinálva), akkorígy jön be a telepítő ablak:

\n''; ?> ''; if(!$_POST['stage';]){ stage1(); }else if($_POST['stage';] == 2){ stage2(); }else if($_POST['stage';] == 3){ stage3(); }else if($_POST['stage';] == 4){ stage4(); }else if($_POST['stage';] == 5){ stage5(); }else if($_POST['stage';] == 6){ stage6(); }else if($_POST['stage';] == 7){ stage7(); } function stage1(){ $text = ren_header(''
Telepítési fázis 1
\n
Nyelv kiválasztása
'').''\n\n\n

\nVálaszd ki a telepítési folyamat nyelvét ...

\n \n\n\n\n\n\n\n

''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text).|. ''\n''; } function stage2(){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 2
\n
''.INSLAN2.''
'').''\n\n\n

\n \n''; $verreq = str_replace(''.'','''', ''4.0.6''); $server = str_replace(''.'','''', phpversion()); if(strlen($server) < 3) {$server = $server.''0'';} if($server <= $verreq){ $error[0] = TRUE; $text .= ''
''.INSLAN3.'' ''.phpversion().'' * ''.INSLAN4.'' *

''; $text .= ''''.INSLAN5.''
(''.INSLAN65.'').

''.INSLAN66.''
''.INSLAN67.'' php.net ''.INSLAN68.''
''.INSLAN69.''
''.INSLAN70.''
''.INSLAN71; $text .= ''

''.INSLAN6.''

''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); exit; }else{ $text .= ''* ''.INSLAN7.'' * ''; } $text .= ''''.INSLAN8.'' ''.(@mysql_get_server_info() ? @mysql_get_server_info() : '' '').''''; if(!mysql_get_server_info()){ $error[1] = TRUE; $text .= ''* Sikertelen *
''; $text .= ''''.INSLAN9.''

''.INSLAN72.''
''.INSLAN73.''
''.INSLAN74.''
''.INSLAN75; $text .= ''

''; }else{ $text .= ''* ''.INSLAN7.'' * ''; } $text .= ''''.INSLAN10.'' ''; if(!is_writable(''e107_config.php'')){ $error[2] = TRUE; $errorstr .= ''e107_config.php ''.INSLAN11.''. ''; } if(!is_writable(''e107_files/cache/'')){ $error[3] = TRUE; $errorstr .= ''e107_files/cache/ ''.INSLAN11.''. ''; } if(!is_writable(''e107_files/backend/news.txt'') || !is_writable(''e107_files/backend/news.xml'')){ $error[4] = TRUE; $errorstr .= ''e107_files/backend/news.txt ''.INSLAN62.'' e107_files/backend/news.xml ''.INSLAN11.''. ''; } if(!is_writable(''e107_files/public/'') || !is_writable(''e107_files/public/avatars/'')){ $error[5] = TRUE; $errorstr .= ''e107_files/public/ ''.INSLAN61.'' ''.INSLAN62.'' e107_files/public/avatars/ ''.INSLAN12.''. ''; } if(!is_writable(''e107_plugins/custom/'') || !is_writable(''e107_plugins/custompages/'')){ $error[6] = TRUE; $errorstr .= ''
e107_plugins/custom/ ''.INSLAN61.'' ''.INSLAN62.'' e107_plugins/custompages/ ''.INSLAN61.'' ''.INSLAN12.''. ''; } if(!is_writable(''e107_plugins/'') || !is_writable(''e107_files/'')){ $error[7] = TRUE; $errorstr .= ''
e107_plugins/ ''.INSLAN61.'' ''.INSLAN62.'' e107_files/ ''.INSLAN61.'' ''.INSLAN12.''. ''; } if($error[2] || $error[3] || $error[4] || $error[5] || $error[6] || $error[7]){ $text .= ''* ''.INSLAN4.'' *
''.INSLAN63.'': $errorstr

''.INSLAN13.''

''; }else{ $text .= ''* ''.INSLAN7.'' * ''; } $text .= ''

''; if($error[0]){ $text .= ''
Script leállt.
''; tablestyle(INSLAN14.'' ... ''.INSLAN15, $text).|. ''\n\n\n''; exit; }else if($error[2] || $error[3] || $error[4] || $error[5] || $error[6]){ $text .= ''

''; }else if($error[1]){ $text .= ''
''.INSLAN16.''




''; }else{ $text .= INSLAN19.''.



''; } $text .= ''''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); } function stage3(){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 3
\n
''.INSLAN20.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN21.''

\n
''.INSLAN22.'':
''.INSLAN23.'':
''.INSLAN24.'':
''.INSLAN25.'': ''.INSLAN60.''
''.INSLAN26.'':



''; $text .= ''''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); } function stage4(){ if($_POST['mysql_server';] == '''' || $_POST['mysql_name';] == '''' || $_POST['mysql_db';] == ''''){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 3 : ''.INSLAN27.''
\n
''.INSLAN28.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN29.''.

''.stagehd(3).'' ''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); }else{ if(!@mysql_connect($_POST['mysql_server';], $_POST['mysql_name';], $_POST['mysql_password';])){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 3 : ''.INSLAN27.''
\n
''.INSLAN28.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN30.''

''.stagehd(3).'' ''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); }else{ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 3
\n
''.INSLAN31.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN32.''
''; if($_POST['createdbconfirm';]){ $text .= ''''.INSLAN33.'' ''.$_POST['mysql_db';].'' ... ''; if(!mysql_query(''CREATE DATABASE ''.$_POST['mysql_db';])){ $text .= INSLAN34.''

''.stagehd(3).'' ''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); exit; }else{ $text .= INSLAN35.''
''; } } $text .= INSLAN36.''



''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); } } } function stagehd($stage){ return '' ''; } function stage5(){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 4
\n
''.INSLAN38.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN39.''

\n
''.INSLAN40.'':
''.INSLAN41.'':
''.INSLAN42.'':
''.INSLAN43.'':



''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); } function stage6(){ if($_POST['admin_name';] == '''' || $_POST['admin_password1';] == '''' || $_POST['admin_password2';] == '''' || $_POST['admin_email';] == ''''){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 4 : ''.INSLAN27.''
\n
''.INSLAN28.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN44.''

''.stagehd(5).'' ''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); }else if($_POST['admin_password1';] != $_POST['admin_password2';]){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 4 : ''.INSLAN27.''
\n
''.INSLAN28.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN45.''

''.stagehd(5).'' ''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); }else if(!preg_match('/^[-!#$%&\'*+\\.\/0-9=?A-Z^_`{|}~]+@([-0-9A-Z]+\.)+([0-9A-Z]){2,4}$/i', $_POST['admin_email';])){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 4 : ''.INSLAN27.''
\n
''.INSLAN28.''
'').''\n\n\n

\n ''.$_POST['admin_email';].'' ''.INSLAN46.''

''.stagehd(5).'' ''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); }else{ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 5
\n
''.INSLAN47.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN48.''



''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text); } } function stage7(){ $fpath = str_replace(strrchr($_SERVER['PHP_SELF';], ''/''), '''', $_SERVER['PHP_SELF';]).''/''; $data = chr(60).''?php\n''. chr(47).''*\n+---------------------------------------------------------------+\n| e107 website system\n| /e107_config.php\n|\n| ŠSteve Dunstan 2001-2002\n| http://e107.org\n| jalist@e107.org\n|\n| Released under the terms and conditions of the\n| GNU General Public License (http://gnu.org).\n+---------------------------------------------------------------+\n\n''.INSLAN64.''\n\n*''. chr(47).''\n\n''. chr(36).''mySQLserver = ''.chr(34).$_POST['mysql_server';].chr(34).'';\n''. chr(36).''mySQLuser = ''.chr(34).$_POST['mysql_name';].chr(34).'';\n''. chr(36).''mySQLpassword = ''.chr(34).$_POST['mysql_password';].chr(34).'';\n''. chr(36).''mySQLdefaultdb = ''.chr(34).$_POST['mysql_db';].chr(34).'';\n''. chr(36).''mySQLprefix = ''.chr(34).$_POST['mysql_prefix';].chr(34).'';\n\n''. chr(36).''ADMIN_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_admin/''.chr(34).'';\n''. chr(36).''FILES_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_files/''.chr(34).'';\n''. chr(36).''IMAGES_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_images/''.chr(34).'';\n''. chr(36).''THEMES_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_themes/''.chr(34).'';\n''. chr(36).''PLUGINS_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_plugins/''.chr(34).'';\n''. chr(36).''HANDLERS_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_handlers/''.chr(34).'';\n''. chr(36).''LANGUAGES_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_languages/''.chr(34).'';\n''. chr(36).''HELP_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_docs/help/''.chr(34).'';\n''. chr(36).''DOWNLOADS_DIRECTORY = ''.chr(34).''e107_files/downloads/''.chr(34).'';\n''. ''// ''.chr(36).''DOWNLOADS_DIRECTORY = ''.chr(34).''/downloads/''.chr(34).'';\n''. ''// eg. ''.chr(36).''DOWNLOADS_DIRECTORY = ''.chr(34).''/home/downloads/''.chr(34).'';\n\n''. ''define(''.chr(34).''e_HTTP''.chr(34).'', ''.chr(34).$fpath.chr(34).'');\n\n?''. chr(62); $fp = @fopen(''e107_config.php'',''w''); if(!@fwrite($fp, $data)){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 5 : ''.INSLAN27.''
\n
''.INSLAN28.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN49.'' (chmod 777).

''.stagehd(7).'' ''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text).|. ''\n\n\n''; exit; } $error = create_tables(); if($error){ $text = ren_header(''
''.INSLAN1.'' 5 : ''.INSLAN27.''
\n
''.INSLAN28.''
'').''\n\n\n

\n $error

''.stagehd(7).'' ''; tablestyle(INSLAN14.'' ...'', $text).|. ''\n\n\n''; exit; }else{ $text = ren_header(''
''.INSLAN50.''
\n
''.INSLAN51.''
'').''\n\n\n

\n ''.INSLAN52.''.

''; tablestyle(''e107 telepítés ...'', $text); } } function create_tables(){ @mysql_connect($_POST['mysql_server';], $_POST['mysql_name';], $_POST['mysql_password';]); @mysql_select_db($_POST['mysql_db';]); $mySQLprefix = $_POST['mysql_prefix';]; $filename = ''e107_admin/sql/core_sql.php''; @$fd = fopen ($filename, ''r''); $sql_data = @fread($fd, filesize($filename)); @fclose ($fd); if(!$sql_data){ return INSLAN54.''

''; } preg_match_all( ''/create(.*?)myisam;/si'', $sql_data, $result ); foreach ($result[0] as $sql_table){ preg_match(''/CREATE TABLE\s(.*?)\s\(/si'', $sql_table, $match); $tablename = $match[1]; preg_match_all( ''/create(.*?)myisam;/si'', $sql_data, $result ); $sql_table = preg_replace(''/create table\s/si'', ''CREATE TABLE ''.$mySQLprefix, $sql_table); if(!mysql_query($sql_table)){ return INSLAN55; } } $welcome_message = ''''.INSLAN56.''

''; $welcome_message .= INSLAN57. ''
''.INSLAN76.'' ''.INSLAN77.'', ''.INSLAN78; $welcome_message .= ''\n\nTámogatás\ne107 Homepage: http://e107.hu/\nDokumentáció: http://doc.e107.hu/\nGYIK: http://faq.e107.hu/\nFórumok: http://e107.hu/forum.php\n\nLetöltések\nPlugin-ek: http://e107.hu/\nTheme-k: http://themes.e107.hu/\n

''.INSLAN59.''''; $search = array(''''', '''''); $replace = array('''''', '''''); $welcome_message = str_replace($search, $replace, $welcome_message); $datestamp = time(); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''content VALUES (0, '$article_heading', '$article_subheading', '$article', '$datestamp', 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''news VALUES (0, 'Üdvözöl az e107', '$welcome_message', '', '$datestamp', '0', '1', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''news_category VALUES (0, 'Vegyes', 'icon5.png') ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''poll VALUES (0, '$datestamp', 0, 1, 'Mi a véleményed az e107-ről?', 'Nem érdekel', 'Nem rossz, de láttam jobbat is', 'Jó', 'Szeretem!', 'Grrr... utálom a szavazásokat', 'Mi az az e107?', '', '', '', '', 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, '', 1) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Kezdőlap', 'index.php', '', '', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Linkek', 'links.php', '', '', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Fórum', 'forum.php', '', '', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Letöltések', 'download.php', '', '', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Tagok', 'user.php', '', '', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Hír beküldése', 'submitnews.php', '', '', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Cikk beküldése', 'subcontent.php?article', '', '', 1, 0, 0, 0, 255) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Leírás beküldése', 'subcontent.php?review', '', '', 1, 0, 0, 0, 255) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Statisztikák', 'stats.php', '', '', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'Oldaltérkép', 'sitemap.php', '', '', 1, 0, 0, 0, 0) ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''links VALUES (0, 'e107.hu', 'http://e107.hu/', 'Az e107 magyar oldala', 'e107_images/button.png', 2, 0, 0, 0, 0) ''); $e107['e107_author';] = ''Steve Dunstan (jalist)''; $e107['e107_url';] = ''http://e107.org''; $e107['e107_version';] = ''v0.617''; $e107['e107_build';] = ''''; $e107['e107_datestamp';] = time(); $tmp = serialize($e107); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''core VALUES ('e107', '$tmp') ''); $udirs = ''admin/|plugins/|temp''; $e_SELF = ''http://''.$_SERVER['HTTP_HOST';].$_SERVER['PHP_SELF';]; $e_HTTP = eregi_replace($udirs, '''', substr($e_SELF, 0, strrpos($e_SELF, ''/'')).''/''); require_once(''e107_files/def_e107_prefs.php''); $tmp = serialize($pref); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''core VALUES ('pref', '$tmp') ''); $emote = 'a:60:{i:0;a:1:{s:2:''&|'';s:7:''cry.png'';}i:1;a:1:{s:3:''&-|'';s:7:''cry.png'';}i:2;a:1:{s:3:''&o|'';s:7:''cry.png'';}i:3;a:1:{s:3:'':(('';s:7:''cry.png'';}i:4;a:1:{s:3:''~:('';s:7:''mad.png'';}i:5;a:1:{s:4:''~:o('';s:7:''mad.png'';}i:6;a:1:{s:4:''~:('';s:7:''mad.png'';}i:7;a:1:{s:2:'':)'';s:9:''smile.png'';}i:8;a:1:{s:3:'':o)'';s:9:''smile.png'';}i:9;a:1:{s:3:'':)'';s:9:''smile.png'';}i:10;a:1:{s:2:'':('';s:9:''frown.png'';}i:11;a:1:{s:3:'':o('';s:9:''frown.png'';}i:12;a:1:{s:3:'':('';s:9:''frown.png'';}i:13;a:1:{s:2:'':D'';s:8:''grin.png'';}i:14;a:1:{s:3:'':oD'';s:8:''grin.png'';}i:15;a:1:{s:3:'':D'';s:8:''grin.png'';}i:16;a:1:{s:2:'':?'';s:12:''confused.png'';}i:17;a:1:{s:3:'':o?'';s:12:''confused.png'';}i:18;a:1:{s:3:'':-?'';s:12:''confused.png'';}i:19;a:1:{s:3:''%-6'';s:11:''special.png'';}i:20;a:1:{s:2:''x)'';s:8:''dead.png'';}i:21;a:1:{s:3:''xo)'';s:8:''dead.png'';}i:22;a:1:{s:3:''x-)'';s:8:''dead.png'';}i:23;a:1:{s:2:''x('';s:8:''dead.png'';}i:24;a:1:{s:3:''xo('';s:8:''dead.png'';}i:25;a:1:{s:3:''x-('';s:8:''dead.png'';}i:26;a:1:{s:2:'':@'';s:7:''gah.png'';}i:27;a:1:{s:3:'':o@'';s:7:''gah.png'';}i:28;a:1:{s:3:'':-@'';s:7:''gah.png'';}i:29;a:1:{s:2:'':!'';s:8:''idea.png'';}i:30;a:1:{s:3:'':o!'';s:8:''idea.png'';}i:31;a:1:{s:3:'':-!'';s:8:''idea.png'';}i:32;a:1:{s:2:'':|'';s:11:''neutral.png'';}i:33;a:1:{s:3:'':o|'';s:11:''neutral.png'';}i:34;a:1:{s:3:'':-|'';s:11:''neutral.png'';}i:35;a:1:{s:2:''?!'';s:12:''question.png'';}i:36;a:1:{s:2:''B)'';s:12:''rolleyes.png'';}i:37;a:1:{s:3:''Bo)'';s:12:''rolleyes.png'';}i:38;a:1:{s:3:''B-)'';s:12:''rolleyes.png'';}i:39;a:1:{s:2:''8)'';s:10:''shades.png'';}i:40;a:1:{s:3:''8o)'';s:10:''shades.png'';}i:41;a:1:{s:3:''8-)'';s:10:''shades.png'';}i:42;a:1:{s:2:'':O'';s:12:''suprised.png'';}i:43;a:1:{s:3:'':oO'';s:12:''suprised.png'';}i:44;a:1:{s:3:'':O'';s:12:''suprised.png'';}i:45;a:1:{s:2:'':p'';s:10:''tongue.png'';}i:46;a:1:{s:3:'':op'';s:10:''tongue.png'';}i:47;a:1:{s:3:'':-p'';s:10:''tongue.png'';}i:48;a:1:{s:2:'';)'';s:10:''tongue.png'';}i:49;a:1:{s:3:'':oP'';s:10:''tongue.png'';}i:50;a:1:{s:3:'':-P'';s:10:''tongue.png'';}i:51;a:1:{s:2:'';)'';s:8:''wink.png'';}i:52;a:1:{s:3:'';o)'';s:8:''wink.png'';}i:53;a:1:{s:3:'';-)'';s:8:''wink.png'';}i:54;a:1:{s:4:''!ill'';s:7:''ill.png'';}i:55;a:1:{s:7:''!amazed'';s:10:''amazed.png'';}i:56;a:1:{s:4:''!cry'';s:7:''cry.png'';}i:57;a:1:{s:6:''!dodge'';s:9:''dodge.png'';}i:58;a:1:{s:6:''!alien'';s:9:''alien.png'';}i:59;a:1:{s:6:''!heart'';s:9:''heart.png'';}}'; mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''core VALUES ('emote', '$emote') ''); $menu_conf = 'a:23:{s:15:''comment_caption'';s:15:''Legújabb hozzászólások'';s:15:''comment_display'';s:2:''10'';s:18:''comment_characters'';s:2:''50'';s:15:''comment_postfix'';s:12:''[ tovább ... ]'';s:13:''comment_title'';i:0;s:15:''article_caption'';s:8:''Cikkek'';s:16:''articles_display'';s:2:''10'';s:17:''articles_mainlink'';s:23:''Cikkek főoldala ...'';s:21:''newforumposts_caption'';s:18:''Legújabb fórumüzenetek'';s:21:''newforumposts_display'';s:2:''10'';s:19:''forum_no_characters'';s:2:''20'';s:13:''forum_postfix'';s:10:''[ tovább ... ]'';s:11:''update_menu'';s:20:''Menübeállítások frissítése'';s:17:''forum_show_topics'';s:1:''1'';s:24:''newforumposts_characters'';s:2:''50'';s:21:''newforumposts_postfix'';s:10:''[ tovább ... ]'';s:19:''newforumposts_title'';i:0;s:13:''clock_caption'';s:11:''Dátum / Idő'';s:15:''reviews_caption'';s:7:''Leírások'';s:15:''reviews_display'';s:2:''10'';s:15:''reviews_parents'';s:1:''1'';s:16:''reviews_mainlink'';s:21:''Leírások főoldala ...'';s:16:''articles_parents'';s:1:''1'';}'; mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''core VALUES ('menu_pref', '$menu_conf') ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''banner VALUES (0, 'e107', 'e107login', 'e107password', 'e107.jpg', 'http://e107.hu/', 0, 0, 0, 1, 0, 0, '', 'campaign_one') ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''link_category VALUES (0, 'Main', 'Az ebben a kategóriában lévő linkek a főmenübe kerülnek.', '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''link_category VALUES (0, 'Vegyes', 'Mindenféle link.', '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''wmessage VALUES ('1', 'Ez a szöveg fog megjelenni a főoldalad tetején (ha aktivált).', '0')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''wmessage VALUES ('2', 'Üzenet tagoknak ----- Ez a szöveg fog megjelenni a főoldalad tetején (ha aktivált) - csak a belépett tagoknak.', '0')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''wmessage VALUES ('3', 'Üzenet adminisztrátoroknak ----- Ez a szöveg fog megjelenni a főoldalad tetején (ha aktivált) - csak a belépett adminoknak.', '0')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''wmessage VALUES (4, 'Ez a szöveg fog megjelenni a \''Fórumszabályzat\'' linkre kattintva (ha aktivált).', '0')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''wmessage VALUES (5, 'Szabályzat tagoknak ----- Ez a szöveg fog megjelenni a \''Fórumszabályzat\'' linkre kattintva (ha aktivált) - csak a belépett tagoknak.', '0')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''wmessage VALUES (6, 'Szabályzat adminisztrátoroknak ----- Ez a szöveg fog megjelenni a \''Fórumszabályzat\'' linkre kattintva (ha aktivált) - csak a belépett adminisztrátoroknak.', '0')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'login_menu', 1, 1, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'search_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'chatbox_menu', 1, 3, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'sitebutton_menu', 1, 4, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'online_menu', 1, 5, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'compliance_menu', 1, 6, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'clock_menu', 2, 1, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'articles_menu', 2, 2, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'poll_menu', 2, 4, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'headlines_menu', 2, 5, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'counter_menu', 2, 6, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'powered_by_menu', 2, 7, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'backend_menu', 2, 8, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'admin_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'banner_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'comment_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'newforumposts_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'review_menu', 2, 3, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'tree_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'userlanguage_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'usertheme_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'blogcalendar_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'online_extended_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''menus VALUES (0, 'other_news_menu', 0, 0, 0, '')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''userclass_classes VALUES (1, 'PRIVATEMENU', 'Privát menük elérése')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''userclass_classes VALUES (2, 'PRIVATEFORUM1', 'Példa privát fórum csoport')''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''parser VALUES (0,'e107core','/{(PROFILE)=([0-9]+)}/') ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''parser VALUES (0,'e107core','/{(EMAILTO)=(.+?)}/') ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''parser VALUES (0,'e107core','/{(AVATAR)(=(.+?))*}/') ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''parser VALUES (0,'e107core','/{(PICTURE)(=(.+?))*}/') ''); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''parser VALUES (0,'e107core','/{(USERNAME)}/') ''); $userp = ''1, '''.$_POST['admin_name';].''', '', '''.md5($_POST['admin_password1';]).''', '', '''.$_POST['admin_email';].''', '', '', '', '', '', '', '', '', '', 0, ''.time().'', 0, 0, 0, 0, 0, 0, '$ip', 0, '', '', '', 0, 1, '', '', '0', '', ''.time(); mysql_query(''INSERT INTO ''.$mySQLprefix.''user VALUES ($userp)'' ); mysql_close(); return FALSE; } function tablestyle($caption, $text){ global $style; // echo ''Mode: ''.$style.|. ''

''.$caption.''
''.$text.''

''; } function get_lan(){ $handle=opendir(''e107_languages/''); while ($file = readdir($handle)){ if($file != ''.'' && $file != ''..'' && $file != ''/''){ $lanlist[] = $file; } } closedir($handle); return $lanlist; } function ren_header($text){ echo ''
\n
''; $str = ''
\n\n\n\n
\n
\n$text\n
\n
\n''; return $str; } echo ''\n\n\n''; ?>

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#21) Sick Boy


Sick Boy
őstag

hehe, milyen vicces, a PH fórummotor egy csomó karaktert szmájlikká alakított, LOL :)

milyen adatbázist kellene létrehoznom?
Egyik e107-es magyar honlapon sem találtm leírást, hogy hogyan kellene appserv alá telepíteni a portálrendszert. Van néhány oldaluk, a

faq.e107.hu
e107.hu
rezso.e107.hu
shaark.e107.hu

etc. és egyiken sem találtam erre utaló nyomot.



[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#22) VladimirR válasza Sick Boy (#21) üzenetére


VladimirR
nagyúr

semmliyet

csak a te kevedert letoltottem es felraktam az e107-et
1. bongeszobe beir: http://127.0.0.1/0617
2. nyelv kivalasztasa
3. ellenorzi a php, mysql verziot es a jogosultsagokat (a mysql verziot nem ismeri fel, de tovabbenged)
4. adatok kitoltese
-szerver: localhost (vagy 127.0.0.1)
-felhasznalo: root
-jelszo: (alapbol nincs root jelszo a mysqlben, szoval hagyd uresen, hacsak nem valtoztattad meg)
-adatbazis: e107 (vagy amit akarsz, ugyis most fogja letrehozni)
-letrehozas: pipald ki
-tabla elotag: e107_ (vagy itt is amit akarsz, ugyis most fogja letrehozni)
5. sikeres kapcsolodas -> Tovabb
6. add meg az e107-ben hasznalni kivant neved, jelszavad (ketszer) es e-mail cimed
7. adatok rendben -> Tovabb (vagy nincsenek rendben es akkor vissza -> ujramegadni oket)
8. e107 sikeresen telepitve (ha aszondja, hogy ellenorizd a jogokat, akkor az e107_config.php-re adj mindenkinek full control-t)
9. torold az install.php-t (es az e107_config.php-rol szedd le a mindenkinek adott full control-t)
10. IRANY AZ UJ OLDAL Bővebben: link

szerk.: igaz nalam nem az appserv van fenn, hanem iis 5.1, php 4.3.8, es mysql 4.0.20d

[Szerkesztve]

(#23) Sick Boy válasza VladimirR (#22) üzenetére


Sick Boy
őstag

baszki működik ez hogy lehet?

és, ha készen vagyok, akkor hogyan tudnám ezt feltölteni, az adott tárhelyen már működő e107 cuccomba? hasonló adatokat adtam meg most a localhost cuccban, de ott már műxik fullosan a cucc, csak időnként fel szeretném töltögetni!

júúúúúúúúúúj 1000000000 köszönet, köszönöm szépen juhéjjj!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#24) Sick Boy válasza VladimirR (#22) üzenetére


Sick Boy
őstag

egy e107 mappába tettem a cuccot végül. Úgy működik, hogy mondjuk átmásolom egy másik mappába, kitöltöm ugyanazokkal az adatokkal, mint amivel az telepítve van és egy az egyben rátolom FTP-ben?

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#25) Sick Boy válasza VladimirR (#22) üzenetére


Sick Boy
őstag

lehetek pofátlan? segítenél belőni mellé egy Invision PowerBoard fórumot? van vmi plugin az e107 oldalán, amivel integrálni lehet a fórumot az e107-be!
Próbálkoztam azzal is, mámint az IPB tekepítésével, de nem jött össze, a magyar nyelvi fájlt sem pakolta fel, pedig mindent a leírás alapján csináltam, persze biztosan én b***tam el, ahoigy már ez előzőleg, az e107-él is bebizonyosodott!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#26) VladimirR válasza Sick Boy (#23) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nincs mit
ha jol sejtem, akkor a legkenyelmesebb megoldas az, hogyha ezt a telepitest vegigjatszod a netes szolgaltatoval is (felFTP-zel egy szuz e107-et aztan install.php), arra viszont figyelj, hopgy az adatbazis adatai valoszinuleg el fognak terni -- ez szolgaltatofuggo, de altalaban:
-szerver: localhost
-felhasznalo: ahogy a szolgaltatonal be vagy regelve (pl teneved.srv.hu eseten ez a teneved lesz)
-jelszo: errol asszem kuldenek mail-t, vagy regisztralni kell
-adatbazis: itt altalaban szinten teneved az adatbazis neve, mert tobbnyire 1 juzer 1 adatbazis
-tabla elotag: ez az elozo hianyossagait potolja, mert igy akar mas is lehet az adatbazisban, ezzel el tudod kuloniteni

ha ez megvan, akkor mar csak az adatok szinkronizalasaval kell foglalkoznod -- ez nem is tul nehez, mivel ha jol sejtem (fogadni mernek ra) az e107 mindent adatbazisban tarol -- annyi a teendod, hogy az egyik helyen exportalod az adatbazist (phpmyadminnal) a masik helyen pedig az exportalt (.sql) file-t vegrehajtod -- vigyazz azopnban, mert ez felul is ir

a forumot mindjart letoltom es megnezem

szerk.: ugye magat az invision power board-ot is leszedted, nem csak a 7k-s hack-et?

[Szerkesztve]

(#27) Sick Boy válasza VladimirR (#26) üzenetére


Sick Boy
őstag

''7k-s hack-et?'' <hát ezt sajnos nem értem, hogy mi. Láttam, hogy tök sokba kerül (neten néztem) dehát mondom letölthető, meg minden, meg minden második oldalon ilyen van, hát mondom: nem értem. Leszedtem, azt kész, van még más teendő?
Fizetni kell érte? vagy free? vagy időkorlátos? vagy mi?

letöltöttem 1ébként, egy darabig el is jutottam a telepítéssel.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#28) VladimirR válasza Sick Boy (#27) üzenetére


VladimirR
nagyúr

7k-s hack: most latom csak, hogy ez fizetos, szoval errol tobbet nem irok -- azt hittem, hogy free, csak kell egy kis kodkiegeszites, hogy mukodjon

egyebkent ezt nezd meg: Bővebben: link --- itt le van irva minden, pl az is, hogy mit es honnan kell letolteni

[Szerkesztve]

(#29) Sick Boy


Sick Boy
őstag

honnan a p***ából tudnék én letölteni egy Invision PowerBoard 1.2-őt? Ha ahhoz van magyar leírás, hogy hogyan kell integrálni, akkor esküszöm, nekem az is jó.
keresek már vagy egy fél órája, de semmi, ha vkinek megvan, dobja már fel nekem, vagy adjon már vki legyen szíves egy true linket, ahonnan letölthetem, ja DC-n is próbáltam, semmi.
Előre is thanx és aki tud ilyet az SZÓLJON, írja be a linket, etc!

kösssz!!!!!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#30) Sick Boy


Sick Boy
őstag

vagy írja le már nekem vki légyszi, hogy hogyan kell integrálni egy e107 0617 rendszerbe egy invision PB 2.0-át, mert azom van!

thanx előre is!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#31) VladimirR válasza Sick Boy (#29) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ott a magyar leiras a #28-ban (link) -- a tobbit meg szvsz szedd ki, mert wareznak minosul ;]

[Szerkesztve]

(#32) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Egy makacs hibaüzenettel állok szemben.
A Firefox 0.9.3 HUN verzióját használom, azaz csak használnám, de nem tudom, mert X*edik újratelepítés után is ha el akarom indítani, ez a 2 hibaüzenet fogad, amelyeket ez a hsz tartalmaz (klikk) Bővebben: link

Az Appserv progi telepítése óta tapasztalom ezt, mitől lehet?
Meg úgy alapból elég instabil lett a randszer azóta, h telepítettem...




[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#33) Sick Boy


Sick Boy
őstag

na utánanéztem, hogy hogyan is lehetne később, ha készen van a portál, feltölteni a most telepített helyére.
Szal néztem ezt a phpMyAdminos megoldást. Azt írják, hogy egyszerű copy-paste cuccal SQL-ben megoldható, ez működik?
Szóval teletömöm tartalommal, egéni oldalakkal, képekkel, stb, akkor egyszerűen localhostból átmásolom az itteni phpMyAdminból a szerveren lévő phpMyAdminra a megfelelő helyre, feltöltöm a megfelelő könyvtárakba a fileokat, képeket, oldalakat, és kész? vagy az oldalakat is fel kell másolni? vagy pontosan milyen módon lehet ezt megoldani?
létre tudtam hozni egy .sql filet phpMyAdminban, az is jó erre? Feltöltöm, stb...
és, ha mondjuk újra kell telepítenem aWinXP-t, akkor hogyan tudom átmenteni 1-az-1 ben a félkész portált? egyszerűen és biztonságosan!
Az 1-az-1 ben portál másolás működik? szal, beállítom a megfelelő paramétereket, felmásolom, és az akkor nekem jó lesz?

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#34) Sick Boy


Sick Boy
őstag

e107-ben milyen karakterformázásokat, illetve milyen kódokat tudok használni szerkesztőablakban? pl szegélyt hogyan tudok adni egy képnek?

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.