Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pólóra nyomtatás

Hozzászólások

(#1) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Üdv, volt egy topic ami ezt boncolgatta, de nem találom. Valaki tudna nekem segiteni? Gyorsan keresek Budapesten helyet, ahol hozott betűtípusű szöveget pólóra helyben rányomtatnak. Fontos lenne, de legalábbis nagyon sürgős. :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#3) deicide válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


deicide
veterán

szia, csak pólóra vasalható papir kell, meg egy nyomtató otthon és egy vasaló.. én már csináltam párat, elég jók :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4) GombócArtúr válasza deicide (#3) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

oké, de én nem szeretnék 15ezer forint értékű hardvert vásárolni 1 póló miatt. Mellesleg én jobban kedvelem a szitanyomásos pólókat, tartósabbak...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#6) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Westend City Center - Földszintjén a bejáratnál van egy hely ahol csinálnak, véleményem szerint elég drágán. És az eladósrác is elég kimért volt velem. Viszont a végeredménnyel meg voltam elégedve. Nemtom hogy pozitívumnak számit, hogy a rányomtatandó dolgot mp3 lejátszón vittem el, és usb-n szépen átmásolódott. Bár lehet hogy ez alap dolog 2005ben.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#7) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van nekem egy pólóm, ami gyárilag nyomtatott, vörös alapon fehérrel van rá nyomtatva, s az ábra néhol bizony már be-berepedezett. Szerintetek valahogy lehet ''javítani'' rajta???

I am having fun staying poor.

(#8) Grafiqs válasza Drizzt (#7) üzenetére


Grafiqs
őstag

Azon nemnagyon, mert az szitázva van. Sajnos javítani nem tudod.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#9) Shape


Shape
aktív tag

Ilyen vasalható fóliákat lehet kapni darabra is??
Én is gondolkodtam, hogy jó lenne csinálni egyedi pólót, csak hát ezért nem igazán van kedvem 5000 pénzért venni egy csomagot, amiben 10 db van.
Neten már láttam, hogy van egy bolt PESTEN, ahol lehet kapni, csak az a baj, hogy én Szegedi vagyok.
Ha meg csak ezért felutazok meg vissza, akkor egy csomó idő és pénz el megy.
Postán meg elég szar lenne mondjuk 2 A4-es fóliát rendelni :B

Ötlet?

(#10) Drizzt válasza Grafiqs (#8) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Áhh, szitázva van, az biztos...
Semmi esély, akkor azt mondod? :(:(:(

I am having fun staying poor.

(#11) NoLF válasza Drizzt (#10) üzenetére


NoLF
addikt

semmi esély.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12) Topiccsendőr válasza GombócArtúr (#4) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hát ha a szitát jobban szereted, ugyanúgy mélyen a zsebedbe kell nyúlnod, attól függően, hogy hány színes a nyomat, amit rá akarsz szitáztatni. Ráadásul a formakészítés (film, szitaháló) egyebek. Ha 4COLOR-t csináltatsz, akkor meg szorozd néggyel. Csak akkor éri meg, ha több pólót csináltatsz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#13) GombócArtúr válasza Topiccsendőr (#12) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

köszi a hozzászólást.

Westendben csináltattam 3000ért (de csak azért volt ilyen ''olcsó'' mert fehér pólóval kértem. Az átadása nagy meglepetést okozott, bár szerintem a srácnak nincs humorérzéke, és vagy e miatt vagy a technológia okán elég megtépázott állapotban van a felirat (állitólag). Az én ''szitás'' tomcatpólóim szinte elnyűhetetlenek. Kár hogy ezt a technológiát kis tételben nem lehet megoldani.

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#14) Damage válasza GombócArtúr (#13) üzenetére


Damage
senior tag

Pont most akartam Tomcat-et ajánlani, bár távol álljon tőlem, hogy a meggazdagodását elősegítsem! Amennyiben nem tudja olcsón előállítani, legalább tippet kérj tőle kistételben (ha tetszik neki az ötlet nagy tételben legyártja, amiből ingyen Tied egy tiszteletpéldány), ha van benne némi emberség (csak van, elvégre Ő is ember), akkor segíteni fog, hogy hova fordulj ilyen ügyben.....

[Szerkesztve]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#15) GombócArtúr válasza Damage (#14) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ó tudom tudom, a SEGA pólót részben én tanácsoltam neki.
Rágtam a fülét hogy csináljon Beavis and Butt-head es pólót is, de csak elodázta, bár tettszett neki. Ehelyett egy csomó idétlen, buta pólót csinál amit soha nem vennék meg, de úgylátszik erre van igény...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#16) .::cHeKkk::.


.::cHeKkk::.
tag

Hola
Én is rászánnám magam póló nyomtattatásra azonban mivel nagyobb tétel lenne nem ugranék neki vasalóval:)
Szóval hol tudnak a legolcsóbban ilyet csinálni? (színes képeket kéne, grafikák, de nem fényképek) Pólót hol lehetne venni, ami jobb minőségű?

Üdv cheK

A teve egy olyan ló amit a Microsoft tervezett.

(#17) lol válasza .::cHeKkk::. (#16) üzenetére


lol
senior tag

tomcattel beszélj, jó minőségű gildian polóra dolgozik, egy próbát megér :)

(#18) Twiggydoll


Twiggydoll
tag

én a mammut egyben csináltattam ,de feketére nem szívesen nyomnak

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#19) Twiggydoll válasza deicide (#3) üzenetére


Twiggydoll
tag

hol lehet kapni pólóra vasalható papírt?

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#20) net84


net84
őstag

up a topicnak! kicsike problémám van:
vettem pólóra vasalható papírt (TheMagicTouch - típus) A bibi az vele, hogy összeugrott a nyomtatás, és még mindig fog. Okozhatja ezt a nyomtatópatron? Utántöltött és a nyomtatás után a következő lapon huzott egy csikot, majd a színes patron kifeküdt. Azóta a nyomtató patronhibát mutat, és a szoftja a szineset hozza ki rossznak. Csak a patron lesz a gáz? Mert holnap megyek egy másik nyomiba kipróbálni, de ha az sem lesz jó, akkor másik papírt kell vennem (egy korábbi típus tudom, hogy jó, de ma azt nem kaptam) :( Valaki pls erősítsen vagy cáfoljon meg...

Read only...

(#21) net84 válasza net84 (#20) üzenetére


net84
őstag

felhozom, hátha valaki tud helpelni

Read only...

(#22) JoHnni


JoHnni
senior tag

Üdv!

Érdeklődnék hogy hol lehet pesten pólót szitáztatni?? 1db-ot

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#23) jasszer válasza JoHnni (#22) üzenetére


jasszer
senior tag

Jelenlegi ismereteim alapján: sehol. Vagy ha igen, akkor le kell tenned legalább 7-8e forintot.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#24) kattus válasza JoHnni (#22) üzenetére


kattus
újonc

Hello!
lhet, hoyg már késő, de mindenesetre én 3000 Ft-ért készítettem az öcsémnek egy darab pólót (mindkét oldalra nyomtattak. apóló ára nincs benne) a Fradi szurkolói boltban. Később a barátnőm a Kálvin téri Aréna boltban készíttetett hasonlót 1500 Ft-ért (szintén szitázással egy darabot). Mikor újra ugyanilyet akartam már erre a helyre mentem, de időközben megszűnt ez az szolgáltatás ott, de az eladó két másik helyet is ajánlott Budapesten(árról nem volt szó), de szerintem a 3000 sem túl sok.

(#25) pilóta válasza kattus (#24) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát azt kötve hiszem, hogy egy darabot szitázással megcsináltak neked 1500 Ft-ért. Hacsak nem már kész szitáról. De egyedi darabot tuti nem, a szita többe kerül egy színre, mint 1500 Ft...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#26) jasszer válasza pilóta (#25) üzenetére


jasszer
senior tag

Hátja. Viszont ''korrekt'' módon tájékoztatják a vevőt. :F (v csak félreértés volt a technológia kapcsán) Kész szitáról meg 1-1 darabokat szintén nem nagyon szoktak csinálni... (akkor már min. 10-et)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#27) HjR


HjR
újonc

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy hol tudnám az egyik fényképemet amivel a párommal vagyunk, rányomatni egy polóra? :( eddig nem találtam sehol ilyet (lehet csak nem kerestem eléggé) de ez nagyon fotnos és sürgős lenne... :)
Előre is köszi!

(#28) koxx válasza HjR (#27) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#29) roPHka


roPHka
senior tag

Kinek milyen tapasztalatai vannak az ilyen ''t-shirt transfer'' papírokkal?
Gondolom van egyik-másik között is különbség.

Opti Jet-et lehet kapni kb 2000Ft körül, illetve ahol melózok ott tudok rendelni Canon TR-301 -est, aminek az ára kb. 3900Ft-ra jönne ki.
Azon kívül van-e vmi különbség a kettő között, hogy amíg az Opti Jet-ben 5db addig a Canon csomagjában 10db papír van?
Józan paraszti ésszel gondolva, a Canon a minőségibb, ergo gondolom hosszabb életű is, nem kopik le olyan gyorsan, stb... vagy mégis? :)

Mivel nincs ilyennel tapasztalatom azért kérdezem ezeket, illetve lenne még másik két kérdés:
- meddig bírják ezek a rávasalt minták a pólókon?
- bármilyen alapanyagú pólóra/pulóverre rávasalhatók az ilyen t-shirt transfer papírok?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#30) koxx válasza roPHka (#29) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

meddig bírják ezek a rávasalt minták a pólókon?
Ha vigyázol rá és kifordítva mosod az előírásoknak megfelelően akkor pár évet kibírhat a minta.
bármilyen alapanyagú pólóra/pulóverre rávasalhatók az ilyen t-shirt transfer papírok?
Sztem igen, de nem célszerű, általában gildan [link] 185-205 grammos polókat használnak

(#31) Kiskokó válasza koxx (#30) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hö ennek is már lassan külön iparága van .. :) érdekes..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#32) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Rámjött a pólónyomhatnék, körülnéztem így t-shirt transfer ügyben neten, elég ''olcsók'' már ezek a papírok, csak egy valamit nem értek, igazából csak opti jet -es dobozokat láttam, mindenhol olyat amire szép nagy betükkel rá van írva, hogy ''for white fabricks''.
Akkor ezeket fekete pólóra nem is lehet rávasalni mert szar lesz a kép?
Vagy van feketéhez való külön?

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#33) Thulcandra válasza Thulcandra (#32) üzenetére


Thulcandra
senior tag

:U

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#34) jasszer válasza Thulcandra (#32) üzenetére


jasszer
senior tag

Ja, külön fólia van a fehér és a színes pólókhoz. Legalábbis mikor utoljára csináltam ilyesmit (~3 éve), akkor így volt.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#35) Saddalim


Saddalim
csendes tag

Üdv
Szerencécse ahogy elnézem nem túl régi a topik, talán még nézi vki :)
Szóval pólóra kéne nyomtatni színes képet (még nincs meg pontosan, hogy mi, de nem fekete-fehér, hanem árnyalatos szines), nagy mennyiségben (30-40db). Ha esetleg tud valaki olyan helyet, ahol nagy mennyiségben viszonylag olcsón meg tudják csinálni, akkor ossza meg velem. Kösz ;)

(#36) jasszer válasza Saddalim (#35) üzenetére


jasszer
senior tag

Kb. januártól tudni fogok... ;)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#37) Saddalim


Saddalim
csendes tag

Az jó lesz, szerencsére a dolog ráér addig.
Mire is jó az előre tervezés...
Akor ha megtudod, írsz ide vagy emailt ide: saddalim@gmail.com ?
(ha lehet emailt... ;))

(#38) jasszer válasza Saddalim (#37) üzenetére


jasszer
senior tag

Inkább írok ide egy hsz-t, a mailt tuti el fogom felejteni... :-/

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#39) Saddalim


Saddalim
csendes tag

ok, kösz :)

(#40) mcjoe


mcjoe
újonc

Itt nagyon jól nyomtatnak pólóra, szuper minőségben egyedi megoldással!
[L]vmjgrou.hu[/L] :C

(#41) mcjoe


mcjoe
újonc

elgépeltem a web címet, ez a helyes:
vmjgroup.hu

(#42) mcjoe válasza Saddalim (#35) üzenetére


mcjoe
újonc

vmjgroup.hu nézdd meg!

(#43) Drótszamár válasza mcjoe (#42) üzenetére


Drótszamár
őstag

Van a PH-n egy szuper funkció. Úgy hívák hogy szerkesztés ;)

A nagy MOD feliratra kell kattintani. :)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#44) santonella


santonella
újonc

Nyomnék én is pólóra... na szóval Kellene egy Nyíregyházi polónyomó de izibe..Segítsetek légyszi!!!!! :C :C

(#45) Mawyx


Mawyx
senior tag

Igaz nem póló, de ruha :DDD Tudja vki hol tudnék olyan cipzáras fölsőt venni, amire BUDAPEST van írva? Egyik oldalára BUDA | PEST középen van a cipzár. Beírtam google-ba, hogy Bp póló, de nem találtam ilyet. Címeres, országházas pólók vannak turistaközpontokban, de az nem jó. Láttam vkin, de mondom hülyének néz, ha leszólítom, de már bánom,hogy nem tettem, már lehet,hogy rég rajtam lehetne a pulcsi :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#46) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Nálam is lehet pólót készíteni nagyobb tételben :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#47) RoyalFlush válasza Des1gnR (#46) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Esetleg pü.-ben tudnál árakat írni. Gondolom több tényezőtől függ, de mégis kb.

greatchaos: szerinted a másik topicban linkelt képen látható pólót mennyiből lehetne kihozni ?

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#48) R válasza Des1gnR (#46) üzenetére


R
aktív tag

tomcat konkurencia? :-D

(#49) greatchaos válasza RoyalFlush (#47) üzenetére


greatchaos
addikt

10 példányos rendelés esetén anyagárral tekintve...

2 a3-s szita a nagy szürke foltok elől-hátul, 2 a4-s szita a katona, ill a felirat...

most, ha a képet egy szerkesztett, szinrebontott, dehát technikusi munkát nem igénylő alapanyagot adsz, 10db-s rendelés esetén 2500ft-s ár realizálható (pólóval együtt)

(#50) batmab


batmab
senior tag

ide is idetaláltam...tartom továbbra is,amit kértem...

ha csináljuk,csináljuk komolyan... :DD

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pólóra nyomtatás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.