Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) APAP


APAP
csendes tag

Helló mindenkinek! Remélem gazdag TÉLAPÓTOK volt!
Szeretném magam meglepni egy plexi házzal, de nem tudom honnan szerezhetném be és mennyiért. Max 30000.- amit rászánnék táp nélkül.
Ha tudtok kérlek segítsetek! Köszi!!!

(#3) Alvin_ti4200 válasza APAP (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Morex plexi házat 8.000 HUF körül lehet kapni táp nélkül. Vagy pl. Mistralban van Chieftec ház is, ahhoz meg lehet venni átlátszó oldallapot. Vagy a Thermalteke-nek van 30+ÁFA-ért a Lanfire (ami nagyon állatul néz ki)>[L]http://www.thermaltake.com/xaserCase/lanfire/vm1000a.htm[/L], és van fehérben is.

(#4) tomcs


tomcs
őstag

szvsz nem plexit keresel hanem akrilt. olyat ami teljes egeszeben atlatszo nem ablakos ugye?

(#5) I_Am válasza APAP (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Huszonegynéhányezerért tok teljesen plexi házat. Speeze Acryl vagy valami ilyesmi a neve nem emléxem csak vettem hoztam vitték:) Amugy 5 ventinek van benne gyárilag hely.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6) I_Am válasza Kalandor (#2) üzenetére


I_Am
veterán

Emiledet olvasd el! :) Tegnap küldtem meg hívtalak is :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) b0unCe


b0unCe
aktív tag

tegnap lattam a misingernel (ultra szar boolt) egy full plexi hazat.
az arat nem mertem megnezni.

[L]http://tar.hu/b0unce/pic3624599.jpg[/L]

ilyenre gondoltal?

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#9) b0unCe


b0unCe
aktív tag

aranyos mi? csak egy hibaja van. hogy nem az enyem :)
a vizhutes se csunya

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#10) APAP válasza tomcs (#4) üzenetére


APAP
csendes tag

Igazad van! Acryl kellene. Megnéztem a Beantec-házat, nagyon jól néz ki!
Lenne egy kérdésem! Most frissítettem biost, (Asus A7V266e) és azt írják, hogy 2600+-ig tudná kezelni a procit! Biztos? Mert akkor már ma megveszem!

(#11) I_Am válasza b0unCe (#8) üzenetére


I_Am
veterán

És igen, ez itt a képen az Acryl ház amiről nemrég beszéltem. :)
OFF
Kalandor Te leszel a mikulás Én meg a Télapó :D
ON

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12) b0unCe


b0unCe
aktív tag

Szeintem akkor lepned meg legjobban ha sajat magad csinalnad.
Nem olyan tulsagosan nehez es megis a sajat kezed munkjanak sokkal jobban fog orulni.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#13) APAP válasza I_Am (#5) üzenetére


APAP
csendes tag

Köszi! Amúgy ha tudtok konkrét címeket, akkor írjátok le! Már rengeteg oldalt megnéztem, de mindenhol csak képek vannak, meg hogy kb. ennyibe kerül!
A gépem: Asus A7V 266e, AMD 1600+, 384Mb 266Mhz ddr,Abit Fx 5200 Td videokari, Maxtor 40 Gb 7200 rpm vinyó. A hűtő Glacialtech Iglo 2510 pro.
Mostani ház. Feel IV 300W-táppal. Ja és egy Asus 16-10-40 újraíró.

(#14) b0unCe


b0unCe
aktív tag

Pecs nemtudom milyen utca nemtudom hany. de a vonatvegallomastol 200m re van. ot lattam ilyen plexi hazat. arat nem neztem meg.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#15) APAP válasza I_Am (#5) üzenetére


APAP
csendes tag

És hol lehet azt megszerezni? Képed van róla?

(#16) b0unCe


b0unCe
aktív tag

hat az az elozo link amit beszurtam. kb ugy nezet ki. es itt pecsen lattam eddig es csak egy helyen. hovavalosi vagy?
mert ha bp akkor felesleges lejonni pecsre. biztos van bolt ami arul ilyen bpn. csak korbe kell nezni.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#17) Iginotus


Iginotus
őstag

[L]http://www.tpcomp.hu/[/L]
Reklám itt lehet kapni. Pécsi vagyok...

Ház táp nélkől Sweex Aquarius átlátszó!!! 25 900 Ft 32 375 Ft ő lenne az.

Plug and Pray... :)

(#18) KRi2


KRi2
aktív tag

Nya ,emberek ,kezd elkapni a modding hév`
De nem inkább nem állok neki ollóval a haázoldalanak ,nincsen ilyen deko,meg plexi ,meg sarokcsiszolós berendezés a környékemben.
Szó nem tud valaki helyet ,lehetőséget ,vagy elvállalna ,egy házoldal kivágást ,és plexi berakást ,úgy óhajtanám hogy elviszem az oldallapot valahova ,ahol ki is vágnak egy formát és plexizik is be ,mindenzt nem árt ha szépen ,olcsón...
Tud vki ilyesmit ,segitene? Jah BP-i lenni ,köcc*2

||| | || ||||| | ||| ||

(#19) b0unCe


b0unCe
aktív tag

nadejo. nem is lattam hogy tpcompa van most. jo hely ez csak nem irnak sokmindent ki az arlistara meg nem is olyan nagy a kinalat. de helyi arakhoz kepest olcso. :C

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#20) I_Am válasza APAP (#15) üzenetére


I_Am
veterán

A kép a legelső lonk alatti, tehát ugyanaz. És ha kell akkor tudok hozni, de sztem csak jövőre, mert Sowah-ba (nagyker) idén már csak dec. 18-án jön házszállítmány. Ha esetleg vmi folytán előbb érkezne, akkor dobok mail-t meg sikítok itt is. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#21) Dirtyz


Dirtyz
őstag

[L]http://www.amp.hu[/L]
Itt láttam

Védd a fákat, egyél hódot!

(#22) Bass


Bass
addikt

Van a tpcomp-ban tutira most is mert tegnap volt egy haver és 30 körül látott.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.