Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Pkr - online poker (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tottu


Tottu
senior tag

Üdv mindenkinek!
A mai nap nézelődtem a neten, és egy bannerra lettem figyelmes ahol egy online Poker játékot reklámoztak. Eddig is szerettem a Pokert, a TV-ben is ha elkapok egy party-t mindig ott ragadok.
Nah most a játékról pár szót:
A játék neve: PKR
Hivatalos oldala: [link]
Már kipróbáltam jó pár online Poker játékot, de ez az a játék amire kimerem jelenteni, hogy a legjobb ebben a műfajban! Az első meglepetés a telepítésnél ért, ugyanis a játék 651MB-ot, (igen jól olvassátok :) ) foglal le a merevlemezünkön. A telepítést követően, a játékot elindítva egy jól áttekinthető menü fogad minket, ahol létrehozhatjuk vagy bejelentkezhetünk a már meglévő account-al. Ezt követően választhatunk, hogy valódi vagy játék pénzel akarunk-e játszani, majd a számunkra szimpatikus asztalhoz leülhetünk. A játék közben kifejezhetjük érzéseinket vagy cukkolhatjuk az ellenfeleket a kiválaszható animációkkal, hanghatásokkal. A játék teljessen 3D-s ugyanis lehet akár a First Person nézetet is választani a 8 féle kameraállás közül.
Egyenlőre ennyit akartam mondani... Akit érdekel a téma az minden képpen próbálja ki, mert nem fog benne csalódni azt garantálom!
[kép]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#2) Tottu


Tottu
senior tag

Eddig senki nem próbálta még ki? Pedig arra gondoltam, hogy lehetne nagy PH!oker versenyezeket csinálni itt a PH!-n :)
A játékról még annyit, hogy a grafikája nagyon jóra sikerült, aprólékossan lett kidolgozva, és minden részletre figyeltek. A karakterek animációjára megint nem lehet semmi panasz. A karakterünket Sims-hez hasonlóan megformázhatjuk, és ha jól játszunk akkor még akár új ruhát is vehetünk magunknak, új ''zseton trükköket tanulhatunk''...
1 szó mint 100, próbáljátok ki! :U

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#3) Tottu


Tottu
senior tag

Senki nem szeret Pokerezni? :U

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#4) bpx


bpx
őstag

és ez miben jobb a többi online pokernél? mert hát a 3d/animációk/hangok egy póker játéknál abszolút nem mérvadó :)

amúgy én a Pokeroom.com-on szoktam játszani

(#5) KiFe válasza bpx (#4) üzenetére


KiFe
csendes tag

PartyPoker, Full Tilt Poker én ezeken nyomom most már kb 3 éve..

grimaszversenyre küldték a hóhért, mert eszméletlen fejeket tud vágni

(#6) Tottu válasza bpx (#4) üzenetére


Tottu
senior tag

Szerintem sokkal szórakoztatóbb, de ha nem sajnálod rá az időd akkor próbáld ki :)

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#7) bpx


bpx
őstag

tegnap este kipróbáltam, a játékmenet lassabb mint máshol, de az animációkkal jól elszórakoztam közben :D

(#8) Tottu válasza bpx (#7) üzenetére


Tottu
senior tag

Remélem majd többen is csatlakoznak hozzánk! :)

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#9) bpx válasza Tottu (#8) üzenetére


bpx
őstag

egy ismerőst már beszerveztem, játék közben a különféle action-ökkel végig cukkoltuk egymást, tök jó volt :D

(#10) Tibcee válasza Tottu (#8) üzenetére


Tibcee
tag

Szia, én is szoktam vele nyomni. Tegnap 5 dolláros freerollban 66. lettem, ma a délután 2órai 20 dolcsis freerollon akartam nyomi,de negyed kettőre már betelt a 700 hely. :(

(#11) Edwaf válasza Tottu (#1) üzenetére


Edwaf
csendes tag

Ez a játék teljesen ingyenes? csakazért mert manapság ritka az ilyen :W

Find out what is Pride FC at youtube.com . Forever PrideFC. April 8th Pride.34. Kamikaze

(#12) Tibcee válasza Edwaf (#11) üzenetére


Tibcee
tag

Ha játékpénzben játszol igen,de naponta 5 alkalommal Free Roll bajnokság is van ahol vmi minimális összegű rendes pénzt is nyerhetsz anélkül,hogy be kéne fizetned egy fillért is.

(#13) Tottu válasza Tibcee (#12) üzenetére


Tottu
senior tag

Nah látom egyre többen vagyunk! :)
Erről a Free Roll-ról már hallottam én is, de még nem próbáltam ki. Egyenlőre csak gyűjtöm a tapasztalatokat :U
Ti milyen néven játszotok? (Én Totka) A hétvégén egyszerre 7 magyar gyült össze egy asztalnál, igaz abból 5-en összebeszéltünk hogy oda ülünk, de akkor is tök jó volt :)

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#14) Tibcee válasza Tottu (#13) üzenetére


Tibcee
tag

Szia, nekem ott is ugyanez a nevem,mint itt. Majd írj privit ha hétvégén PKR-ezel.

Üdv: Tibi

(#15) rvR--


rvR--
csendes tag

szoktam énis tolni :))

bár a freeroll sztem bet365ön e legjobb!!

Múltkor ölni tudtam volna, amikor net365-ön egy 11000 indulós freerollból ami 1. helyezettnek 1000dollárt fizet és 260. helyig fizet $-t, kiestem 316. nak :W :W :W :W :W :W :W :O :O :O :O

(#16) rvR--


rvR--
csendes tag

milyen néven vagytok pkr-en?

én mongrel nick alatt, de ez az uj profilom a régihez elhagytam a passt ;D

vmikor játszhatunk, ha rajta vagyok:) :R

(#17) frame>24


frame>24
addikt

hello
jövök kipróbálni az itteni nick-emmel ;)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18) Tibcee


Tibcee
tag

Na részemről holnap este 8kor találkozó itt és megpróbálhatnánk összehozni egy közös asztalt.

Üdv: Tibi

(#19) frame>24


frame>24
addikt

aztapi*@#bámáá!!
ez marhajó ;] :B :DD
amúgy én szokás szerint texas hold'em-ezek

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#20) kitsikatsa


kitsikatsa
tag

Kipróbálnám énis a játékot, nemtűnik rossznak csak az abaj hogy a regnél ZIP kódot nemakarja nekem elfogadni... :( :O pls valaki segítsen

\m/.

(#21) Shodan


Shodan
addikt

De jó van ilyen topic is :Y 3 hónapja pkr-ezek! johnnyfirpo néven vagyok :D
majd írjatok ha lesz valami, realmoneyba játszik valaki?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#22) Shodan válasza Tibcee (#10) üzenetére


Shodan
addikt

2-3 perc alatt be szokott telni kb. úgyhogy nagyon figyelni kell, sokszor a register button se lesz aktív, mert ilyenkor kicsit le van terhlve a server. Gondolom ez is közrejátszott abban hogy kiszedték az 50 dodos freerollokat, állandóan fagyott játék közben.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#23) Tibcee válasza Shodan (#22) üzenetére


Tibcee
tag

Olyan is volt? Kár,h lemaradtam. :(

(#24) Shodan


Shodan
addikt

Ja volt, másnál se megy most?, nem enged beloginolni...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#25) kitsikatsa


kitsikatsa
tag

Valaki elmondaná hogy PKR pontokat hogy lehet szerezni....?

\m/.

(#26) Tibcee válasza kitsikatsa (#25) üzenetére


Tibcee
tag

Ahhoz be kell fizetned legalább 20 dollárt és utána x leosztásonként kapod a PKR pontokat.

(#27) Shodan válasza Tibcee (#26) üzenetére


Shodan
addikt

Nem fontos befizetni, akár a freeroll-on szerzet pénzel is tudsz pkr pontokat szerzni, minden nyert 20 vagy 10 cent után jár 1pkr pont.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#28) rvR-- válasza Shodan (#27) üzenetére


rvR--
csendes tag

elviekbe amit real money-ba játszol, azután kapsz pkr pontot minden nyert dollárért kapsz vmennyit, ha tényleg cent alapján megy, akkor dolláronként 5-őt bár azonkívül, hogy vehetsz magadnak új ruhákat meg trükköket nem sok értelme van :)

(#29) rvR-- válasza Shodan (#22) üzenetére


rvR--
csendes tag

freerollokat egy ideig szüneteltették, mert nem bírták a serverek, pedig nem volt rossz móka :DDD

de bet635-ön meg pár másik ilyen client letöltős pokeren még mennek :DD

(#30) rvR-- válasza Tibcee (#18) üzenetére


rvR--
csendes tag

egy közös asztalba benne vagyok énis, de real money vagy play?

(#31) Shodan válasza rvR-- (#28) üzenetére


Shodan
addikt

hogyne lenne értelme, egy csomó olyan freeroll van ahol pkr pont a beszálló, én mindig inkább ezekre gyúrok mint új ruhákra.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#32) rvR-- válasza Shodan (#31) üzenetére


rvR--
csendes tag

igazad van megnéztem és téllleg pkr point beszállós is van! :B :B

(#33) peterszky


peterszky
őstag

én tegnap próbáltam ki és igen megtetszett.
majd nyomhatnánk egy PH!artit ( :DDD )

What else you gonna do on a Saturday?

(#34) _stick_


_stick_
őstag

Tegnap próbáltam ki a játékot. Nem sokat konyítok a témához, az alapszabályokat tudom, meg hogy a Hold'em a népszerűbb. Irogatatok feljebb freeroll-ról, ez mit jelenet? Be tudtok esetleg linkelni egy oldalt, ahol jól érthetően le vannak írva a Hold'em szabályai? :R

(#35) rvR-- válasza _stick_ (#34) üzenetére


rvR--
csendes tag

Hali!
Ez leírja jól sztem:
[link]

(#36) Shodan


Shodan
addikt

Most volt update, már lehet tetovávlásod és piercinged is. :D

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#37) Tottu


Tottu
senior tag

Egy magyar leírás arról, hogy hogyan is zajlik egy party Texas Holdem-ben: [link]
Valamint a Pókerben használt kifejezésekre egy kereső (szintén magyar): [link]
Még egy oldal szabály leírásokkal, és azzal, hogy melyik lap milyen erős: [link]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#38) peterszky


peterszky
őstag

Az normális, hogy 2 naponta tölt le egy 400 megás pakkot? :DDD
Vagy csak most zajlik valami nagy frissítéshullám?

What else you gonna do on a Saturday?

(#39) frame>24 válasza peterszky (#38) üzenetére


frame>24
addikt

(valósz.) szerintük normális, szerintem nem...
nálam pl. ~15K/sec-kel jött a ''patch'' v. ''expansion'' :), aztá' 10 perc után freeze..
persze, mer tuti mindenki más is tölti épp...
szép a progi, meg minden, de szerintem itt nem a stunning graf. lenne a lényeg, hanem a póker maga....(akkor 1 irodai gépről is lehetne nyomni :D )
nem az nyűgöz le benne, h 3D, inkább a kül. funkciók...

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#40) Shodan válasza frame>24 (#39) üzenetére


Shodan
addikt

olyanból már van egy rakat, ez pont ezzel tűnik ki a többi közül.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#41) _stick_


_stick_
őstag

A freeroll, amikor lehet játszani real money-ba 0$ beszállóval? Ezek a freeroll-ok mikor szoktak lenni? PKR pontokat mikor kapok?

(#42) Tottu válasza _stick_ (#41) üzenetére


Tottu
senior tag

Igen. Az a Freeroll, de ki is van írva a Tournament neve után, hogy freeroll ha jól emlékszem. Egy időpontot tudok tutira: 13:00-tól regisztrálás, és 14:02-kor kezdődik a játék. A másik talán 11:00-től regisztrálás, és 12:02-kor kezdődik, de ez nem tuti, mert ezen még nem voltam.
Csak sietni kell a regisztrálással, és néha sokat kell várni ahoz, hogy regisztrálni tudjad magad, mert leterhelik a servereket.
PKR pontot akkor kapsz ha valódi pénzzel játszól, de le is van írva ebben a fórumba, hogy mennyit kell összeszedni.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#43) _stick_ válasza Tottu (#42) üzenetére


_stick_
őstag

értem :R

(#44) kovi1919


kovi1919
csendes tag

Hali én is elkezdtem a játékot és tényleg tetszik. Végre valami különleges. Az lenne a kérdésem hogyha elvesztem az összes play money-mat akkor mi van? Az ugyebár 800 $.
Ha lesz valami magyar összejövetel én is szivesen csatlakoznék.
Üdv

(#45) Shodan válasza kovi1919 (#44) üzenetére


Shodan
addikt

my account->play money-> és request more play money, ha jól emlékszem.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#46) Horvi1 válasza Tottu (#1) üzenetére


Horvi1
csendes tag

Üdv!

Rászeretnék meni a pkr.com-ra de nem tölt be.

Nálatok betölt, vagy nálam van a hiba? :F :F :F :F :F

Az ember nem ostobának születik, ostobává az oktatás teszi.

(#47) bpx válasza Horvi1 (#46) üzenetére


bpx
őstag

néha van hogy nem megy a szerver, lehet csak pont kifogtad

(#48) wolverine375


wolverine375
tag

Na mi van embererk nincs senki? Nekem iszopnyatosna bejön a játék lesz kis pénzem fel is nyomom, és mehet pénzben, mi az h nincs itt senki? Na elkezdek privátokat írogatni, és mindenkit feldobok msn-re, vagy vlaami h mindig összetudjunk üllni, mert úgy sokkal élvezetesebb!

[Szerkesztve]

(#49) Vekiboy


Vekiboy
tag

Na akkor most mi van ezekkel a freerollokkal??? Hol találom őket? Ezekkel ugye nulla beugróval is lehet nyerne valós suskát??? Valaki nyomja igazi pénzben?? Az az igazi. Na kíváncsi vagyok milyen, most telepítem.

ÜDv

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#50) Vekiboy


Vekiboy
tag

59 %-nál meghalt a frissítés letöltése..... Ennyire terhelt a szerver???

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Pkr - online poker (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.