Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Nyitó Hsz? Lássuk...

Ma sikeres napot zártam. Második nap a fűtés csodálatos zugaiban és a kazán sem robbant fel. Dél körül kaptam a parancsot, hogy most kazán plafonig fával, úgyis letilt, ha nyűgje van, csináljam. Meg is pakoltam, aminek az eredménye az lett, hogy egy óra múlva 1,8 bar nyomás és kb 80-85 celsius fok uralkodott Giziben. De megúsztuk...
A mai napba befigyelt némi torokfájás, Nagyi látogatás, barátnőzés, fogyókúra-semmibevevés marcipános roláddal cukrászdában, Macska nevelés, őrültködés a gép előtt, majd logosz bejegyzés.

Fürdeni kéne, csak lusta vagyok, meg éhes, de ma már nem eszek, az tuti. Gyümölcs van, de az se kell, inkább veszek némi folyadékot magamhoz csapvíz formájában. Kövér vagyok... szomorú tény, de eltunyultam és méretes idomokkal rendelkezem. Kéne mozogni is, csak nem tudom mitmikorhogyan. :) Kínzó kérdés, de egyszer rájövök. :) A hastánc jó mókának tűnik, de már kicsit unom, három év tanulás elég volt, kicsit már sok, valami újra vágyom.

Eszembe jutott még valami :)

Kissé értelmetlen bejegyzés, de az enyém és azt hiszem ez egy kis világ, ahova eljöhetek, ha valami bánt, vagy valaminek örülök :)

És végül stílszerűen egy pár kis PHanda :)

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.