Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) tildy válasza [amne] (#696) üzenetére


tildy
nagyúr

amne:ejnyemár....Ha egyre gondolunk, abba par embernek meg van beleszolasa, pl. nekem;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#702) [amne] válasza tildy (#701) üzenetére


[amne]
senior tag

Óóó én már el is felejtettem hogy mire gondolhattam :) Csak maniacot pátyolgatom kicsit :) de a balaton parti party szvsz egész jó lenne ettől függetlenül.

(#703) guess.who válasza [amne] (#700) üzenetére


guess.who
senior tag

Izé... ha nem muszáj, akkor nekem bőven elég egy szimpla txt-fájl is a képek címeivel, illetve a rajta szereplők neveivel... Nem kell nagyon megbonyolítani! :) (Meg nem akarom leszedni még egyszer a képeket sem. :O :P)

Sajnos vasrúdfenkláb oldala helyén a következő szöveg fogad: ''The requested URL /cerna1/index.html was not found on this server''... Brühühü! :)

(#704) [amne] válasza guess.who (#703) üzenetére


[amne]
senior tag

vasrúd fan site-ot javítom pillanatokon belül :D köszönjük az észrevételt :D
talis dolgokkal holnap lesz csak energiám foglalkozni, de ígérem vmi teszek az ügy érdekében.

(#705) WolfByte válasza [amne] (#704) üzenetére


WolfByte
tag

[amne] kitűzöd az időpontot nyárra? ;] Legalább senki nem mondhatja hogy ''de nekem akkora programom van'', illetve csak nagyon jó jövőbelátó képességekkel felruházva van erre esélye :))

(#706) Dirtyz válasza [amne] (#704) üzenetére


Dirtyz
őstag

OFF
én írtam email-t a vasrúdra, hogy szeretnék tag lenni, de semmi
On

Védd a fákat, egyél hódot!

(#707) guess.who válasza [amne] (#704) üzenetére


guess.who
senior tag

Döglött oldalt ajánlgatsz?! Na, szépen vagyunk... :DDD
De úgy látom, hogy ez a vasrúdos dolog olyasmi lesz, mint a didzsússz és a bííí... ;]

(Amúgy Karibot is felismertem (pontosabban ismerős volt, de most azonosítottam biztosra a Hollós képekről). :D)

(#708) [amne] válasza Dirtyz (#706) üzenetére


[amne]
senior tag

sry, holnapra javítom a dolgot.

(#709) localhost válasza guess.who (#707) üzenetére


localhost
Közösségépítő

GuessMester!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#710) localhost válasza guess.who (#707) üzenetére


localhost
Közösségépítő

GuessMester! Hát én biza yól felismertelek volna, ha lett volna merszed mégegyszer eljönni!
Hiányoztál! te is :-))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#711) guess.who válasza localhost (#710) üzenetére


guess.who
senior tag

Merszem lett volna, de most rajtam kívül álló okok miatt nem tudtam menni... :(( Majd máskor. :)

(#712) Bash


Bash
őstag

Örömmel olvasom, hogy megvolt a tali, mindenki jól érezte magát. Sajnálom, hogy nem lehettem ott. A képek nem valami jól sikerültek, de azért használhatóak. A négy hölgyön kívül csak egy pár ember arca ismerős, remélem hamarosan készülnek kommentek is a képekhez. Külön örülök, hogy Parci ''jó munkás ember'' is ott volt. Szerencsére azért a Holiday Party nekem is jól sikerült, bár majdnem rossz lett a vége. Tartsátok meg ezt a jó szokásotokat, rendezetek gyakrabban ilyen összejöveteleket, aztán majd egyre lehet, hogy én is elmegyek (nem mostanában)!

tildy!
Kinti húgod szégyellős vagy nem bírja a vakut?

http://bashtravel.com/

(#713) tildy válasza Bash (#712) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem szereti , ha fényképezik:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#714) Bash válasza tildy (#713) üzenetére


Bash
őstag

Nem jó szokás, egyébként nincs mit szégyellnie!

OFF
Cipőt azóta sem találtam abban a színben a te méretedben, pedig már végigböngésztem az eBay-t is, órákig keresgéltem.
ON

http://bashtravel.com/

(#715) tildy válasza Bash (#714) üzenetére


tildy
nagyúr

off
Ennyire ritka a 9es cipő abbóla fazonból:(
on

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#716) Bash válasza tildy (#715) üzenetére


Bash
őstag

OFF
Más színben találtam, de a fekete-fehér-ből 8-s a legnagyobb, amit láttam. Nem tudom, hogy érdemes-e várni, vagy esetleg más is megfelel.
ON

http://bashtravel.com/

(#717) c* válasza [amne] (#704) üzenetére


c*
aktív tag

lamamne bovul a klub kore hm. . . ;]

(#718) tildy válasza Bash (#716) üzenetére


tildy
nagyúr

off
MIlyen volt az a más szín?Írj mailt!
on

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#719) maniac válasza tildy (#701) üzenetére


maniac
senior tag

és a hugodnak természetesen :)

(#720) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

HeLLa!!!

Udv mindenkinek! Nagyon jo volt a tali! Kar hogy hamar le kellett lepnem :(
Varom a kovetkezot!

Ma 14:00-kor hivja ManiaC tildy hugat, aki tud jojjon IRC-re...ManiaC beszamol a beszelgetserol :DD

(#721) maniac válasza g4dg3t (#720) üzenetére


maniac
senior tag

Nem doksikat kellene irogatnod? ;]
Beszamolo meg miegyeb mi? Na csak az kellene meg. De majd ugyis meglatjatok hogy elkezdek-e anyazni vagy nem :)

(#722) tildy válasza g4dg3t (#720) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat én hp trénigen vagyok -ajkfcícbvcncnnnaa kábé ez a vélemény a roh.kib. vi-ról- szal, majd felhívom hugicát, azt megkérdezem.Egyébként le van kapcsolva a hangerő a telóján szinte mindig (iskola miatt...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#723) Som@ válasza tildy (#722) üzenetére


Som@
őstag

Ha megadod a telefonszámot, akkor szívesen küldök neki SMS-t. :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#724) Den


Den
veterán

Írd be ide a telefonszámát, biztos nem fog haragudni érte ;]

www.simson4t.hu

(#725) tildy válasza Som@ (#723) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha megkeresed a fórumon Kintit, tudni fogod:)na lépek hp tréningre! pussz all!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#726) Som@ válasza tildy (#722) üzenetére


Som@
őstag

''ajkfcícbvcncnnnaa kábé ez a vélemény a roh.kib. vi-ról''

Ezt lefordítanád? :F

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#728) Som@ válasza Kalandor (#727) üzenetére


Som@
őstag

Mondom, hogy engem már meghipnotizált! :DDD


Köszi Kalandor.:)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#729) lesaux


lesaux
veterán

Nézegetem a fényképeket, de nem tudom, ki kicsoda. Nincs valakinek egy olyan oldala, mint KovacsUré volt, hogy ti. alá voltak írva a nevek?

(#730) Ye_Nő válasza lesaux (#729) üzenetére


Ye_Nő
tag

WolfByte kolléga könnyelműen ígért valami képaláírásos dolgot. :)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#731) tildy válasza Kalandor (#727) üzenetére


tildy
nagyúr

viáj...Érthető?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#732) Som@ válasza lesaux (#729) üzenetére


Som@
őstag

Az enyém már készülget.
De van 1-2 név, akit nem tudok összehozni a fényképpel! :B

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#734) Szalma válasza tildy (#731) üzenetére


Szalma
őstag

(Az Egyetlen.)

Szeretettel:
Szalma

(#735) dzsoni


dzsoni
senior tag

[amne] ígért mára egy slideshow-t szöveggel mindennel, bár szerintem csak nagyképüzött :DD

(#736) maniac


maniac
senior tag

Tildy! Majd ha tudsz legyszi gyere fel IRC-re! Koszi!

(#737) [amne] válasza dzsoni (#735) üzenetére


[amne]
senior tag

Ja akkor kivételesen nem nagyképűztem de ha kész lesz akkor is csak estére és vannak fekete foltok, ma úgy volt hogy szabad lesz egész napom, de csak most értem haza, hangulatom sincs toppon szal nem tom mi lesz még. Vasrudat is meg kéne csinálni mielőtt elér a nép haragja...

(#738) eper-fa válasza [amne] (#737) üzenetére


eper-fa
aktív tag

én is írtam vasrúd-emailt, de én se kerültem be a tagok közé .léccíííí:)

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#739) WolfByte válasza eper-fa (#738) üzenetére


WolfByte
tag

Lassan ott tartunk, hogy a következő tali vasrúd-találka lesz :)

(#740) Den válasza WolfByte (#739) üzenetére


Den
veterán

Jah, helyszín valamelyik méhtelep :)

www.simson4t.hu

(#741) dzsoni válasza WolfByte (#739) üzenetére


dzsoni
senior tag

Már ez is az volt, csak titkoltuk, nehogy a hatóság kiszagolja a dolgot :DD :DD :DD

(#742) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Szerintem tényleg sokan örülnének, ha valaki csinálna egy kép+név párosítást :) (köztük én is) Mondanám, hogy megcsinálom én, de szvsz azzal nem lennénk előrébb :D

(#743) [amne] válasza Cathfaern (#742) üzenetére


[amne]
senior tag

Soma is mondta, én is. Kettőnk közül egyikünk csak felülkerekedik lustaságán és megcisnálja. Én csak holnap tok belekezdeni asszem.

(#744) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hi 4 all! :))

megjöttem én is !

Jó volt a tali, érdemes volt elmenni! Kár hogy pizzát nem ettemm elég érdekes arcokat láttam, nem gondoltam, hogy ilyen színes a PH!, bár ezt eddig is sejtettem :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#745) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Az egyik lrgélvezetesebb az volt amikor Wolfbyte barátunk bemutatta telefonját.......''ugyan ez nincs benne, DE lehet tunningolni....'' és ''áhh hát ez kis buherálással bármikor megoldható...'' :)) ez nagyon tetszett :C

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#746) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Soma:
Ez valami fenomenális lett:
http://kep.tar.hu/s0ma/index.phtml?aid=27612940&pid=3951138 :DD Mások órákat görcsölnek Photoshoppal, hogy valami ilyen hatást elérjenek, de meg csak úgy, csípőből :)

(#747) lesaux válasza Cathfaern (#746) üzenetére


lesaux
veterán

Igen, működik a tar.hu ;]

(#748) Adi válasza tildy (#722) üzenetére


Adi
senior tag

vim az isten! :DDD

ldm start-reconf primary

(#749) Adi


Adi
senior tag

Kiraktam Som@ képeit ide, vigyétek. :)

http://static.prohardver.hu/pics/ph_talalkozo_2003.12.06/ph_talalka-Som@.zip

ldm start-reconf primary

(#750) Som@


Som@
őstag

Elvileg elkészültek a feliratok a képekhez. http://kep.tar.hu/s0ma/index.phtml?aid=27612940
Már amelyikhez.
Ugyanis mint korábban mondtam, egy két nevet és fényképet nem tudtam párosítani. :B
Biztos a sok limonádé megártott. :DDD

Szóval aki nem látja a becses arca alatt a nevét, az kérem, hogy szóljon (a linket is mellékelve, hogy melyik kép az) és akkor kijavítom.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.