Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) tildy válasza Som@ (#438) üzenetére


tildy
nagyúr

Rendben:)mail emgy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#452) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

HeLLa!!!

Ugy tunik en is tudok menni talira. Meg uj vagyok a forumon, es inkabb IRC-n szoktam lenni (#prohardver csatin), de mindegy, aki meg nem ismer, majd most :DDD

Udv Gadget.

Jah mail megy Soma...

(#453) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

tkesy, g4dg3t: fenn vagytok a listán! :)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#454) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Whooo egyre többen vagyunk..végülis most mia felállás a végső, azt tom hova megyünk, de benyomunk pizza pia nő :DD stb. azt tudom, de mondjuk vmi kis helyi nyereményjáték vagy ilyesmi, vagy ''nagy'' közös megbeszéllés vagy szal értitek asszem....

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#455) vicces


vicces
addikt

hi!
srácok nekem valamiért elmenet a kedvem töle.
viszont barátnőm hétvégén elutazik. még meglátom..
remélem hirtelen felindulásból is lehet dönteni, majd szombaton:))

:)

(#456) launcser válasza vicces (#455) üzenetére


launcser
senior tag

jóhát persze
mindig van ilyen meglepetésember vagy mi :)
várják a megfelelő pillanatot
soma csak ugy egy számot szed össze azt lefoglal sok helyet és akkor nekünk jólesz
kerekasztalt kéne csinálni hogy jó legyen

tütüü

(#457) vicces válasza launcser (#456) üzenetére


vicces
addikt

egy nagy asztal tényleg jo lenne. :)

:)

(#458) Den


Den
veterán


Na en is maileztem.. Az azonositason gondolkozzatok.

www.simson4t.hu

(#459) jeges válasza Den (#458) üzenetére


jeges
senior tag

millen azonosításon? - má' hogy a talin majd névkártyákkal mászkálunk, vagy mi? :D
szerintem aztat nem kéne, mer'hogy annyira azér' nem formális a rendezvény :)

(#461) peterqe


peterqe
aktív tag

Szívesen jönnék én is. Kíváncsi lennék a PH!-s arcokra! :D
Kár, hogy pénteken hazautazom.

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#462) tildy


tildy
nagyúr

Hugom tegnapi beszólása:Huhh milyen helyes srácok vannak a ph-n:)
(Megnézte a fényképalbumot.....)
Tényleg Kinti, nagyon nem nézel be ide :)De akkor szombaton megyünk:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#464) peterqe válasza Kalandor (#463) üzenetére


peterqe
aktív tag

Nem nyert, a moddingon már találkoztunk. :D(akkor értem oda, amikor már mindenki hazament... :O)

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#466) peterqe válasza tildy (#462) üzenetére


peterqe
aktív tag

Hűha, biztos látta a fényképem. :DDD

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#467) dzsoni


dzsoni
senior tag

Mail ment!

Break kolléga és az én nevemben!

(#468) Som@


Som@
őstag




KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY!


Sajnálattal jelentem, hogy a találkozó helyszíne rajtunk kívülálló okok miatt megváltozott. Ezért ezúton is szeretnék elnézést kérni.
Az új helyszín: DON PEPE PIZZÉRIA, BVSC SPORTCENTRUM. (1142 Budapest, Szőnyi út 2.)
Tehát a BVSC uszoda mellett lévő pizzériában lesz a PH! találkozó. Ez a Mexikói úttól 3 perc sétára található. Megközelítés az 1. metró (kisföldalatti) Mexikói úti végálomásától, a 3-as, 69-es villamos szintén Mexikói úti végálomásától.
Illetve a 74 trolibusszal.

Kérnék minden érintettet, hogy amennyiben úgy dönt, hogy ezek ismeretében nem tud eljönni, az jelezzen nekem e-mailben.



És még egyszer sorry. :)



u.i: Természetesen minden érintett - aki már jelentkezett - értesítve lesz e-mailen is, ahol a ''miérteket'' is kifejtem.

Addig is a béke legyen veletek.


Som@






Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#469) Den válasza jeges (#459) üzenetére


Den
veterán

Pont ezért mondtam hogy gondolkodni kéne valamin, mert az se az igazi, hogy mindenki a mellette ülőt kérdezgeti hogy ''figy ő ott kicsoda?'' :)

www.simson4t.hu

(#470) Ye_Nő válasza Som@ (#468) üzenetére


Ye_Nő
tag

Na végre, Főnök! :D Már kezdtem aggódni, meg gondolkodtam, hogy hívjalak-e.

Az elnézéskéréshez csatlakozom, a részleteket mailben megtudjátok, de nyugalom, minden OK az új hellyel. ;)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#471) Ye_Nő válasza Den (#469) üzenetére


Ye_Nő
tag

Pl. nyomtatni minden user nevével egy felragasztható címkét? én megcsinálom, bár nincs színes nyomtatónk.

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#472) jeges válasza Som@ (#468) üzenetére


jeges
senior tag

nekem mindegy, csak az a kérdés, van-e ott sör? :D

(#473) Som@ válasza Ye_Nő (#470) üzenetére


Som@
őstag

Most keveredtem haza. :D Útközben pedig lemerült a laptopom, így nem tudtam elküldeni az üzenetet. :(



Viszont kérlek, hogy javítsd ki a topic címet! Köszi. Ezt is, meg mindent. ;)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#474) jeges válasza Den (#469) üzenetére


jeges
senior tag

ööö...én nem igazán érezném jól magam falragasszal az ingemen (vagy a homlokomon? :D)
sztem valszeg mindenki tudja a többiekről, hogy ismerik-e vagy sem, megsértődni meg senki se fog, ha megkérdezed, hogy ''ne haragudj már, de elfelejtettem a neved...hogy is hí'nak?''
max az asztalra ki lehet tenni, hogy ''ő itten den'' vagy hasonló, de az meg a pizzáktól veszi el a helyet... :O
múltkor se vót gond ezzel, igaz, most többen lesznek, de én a szervezők helyében bíznék a résztvevőkben :DDD

(#475) Som@ válasza jeges (#472) üzenetére


Som@
őstag

Van sör. Tegnap direkt megnéztem. :D

(Kis alkoholista:DDD)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#476) tildy


tildy
nagyúr

Átkéne akkor nevezni a totyik címét egy moderátor néninek, vagy bácsinak megfelelőre:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#477) Den válasza jeges (#474) üzenetére


Den
veterán

''ööö...én nem igazán érezném jól magam falragasszal az ingemen (vagy a homlokomon''

Én sem, ezért nem is mondtam hogy ilyen legyen, csak ötleként felvetettem az azonosítás problémáját hátha van valakinek frappáns ötlete rá, de ha nem az sem a világ vége eddig is megvoltunk jól a talikon. :)

www.simson4t.hu

(#478) tildy válasza tildy (#476) üzenetére


tildy
nagyúr

Bárcsak ilyen gyorsan teljesülne minden kívánságom...:)Thx!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#479) Som@ válasza tildy (#476) üzenetére


Som@
őstag

Megtörpént. :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#480) jeges válasza Som@ (#475) üzenetére


jeges
senior tag

ha van sör, akkó' részemről rendben :D
(ha nincs sör, te nem kapod meg a beígért korsóval :DDD )

(#481) Ye_Nő válasza Som@ (#473) üzenetére


Ye_Nő
tag

Már valamelyik ''GÉPPUSKAKEZŰ MODERÁTOR'' vagy ''MIGHTY HÁZIGAZDA'' :DDD(copyright: twollah) kolléga kijavította.

Mindenkinek, akit illet: a ragasztós módszer volt az egyetlen 5letem, bár tutira megleszünk anélkül is. :)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#482) Den válasza Ye_Nő (#481) üzenetére


Den
veterán

Én voltam az, a légpuska kezű moderátor :DDD

www.simson4t.hu

(#483) Som@ válasza Ye_Nő (#481) üzenetére


Som@
őstag

Én mondjuk nem támogatom, hogy mindenki Post It cédulával rohangáljon a pizzériába. Bár...
Ha szeretnénk egy jó estét szerezni az ottlévőknek?:DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#484) jeges


jeges
senior tag

még talán azt lehetne, hogy asztalra állítható vagy ragasztható cetliket nyomni az érkezők kezébe, oszt mindenki leteszi maga elé, ahova leül...de még ezt is csak akkor, ha vki(ke)t nagyon-nagyon zavar a dolog... :)
alapvetően továbbra se' látom sok értelmét az azonosításnak :U

(#485) Bagoly


Bagoly
senior tag

Géppuskakezűeknek:
Szinkonizálni kéne a téma címét és az első hozzászólást, mert jelenleg ellentmond!

Nekem sajna egy ''játékos'' fizika félévzáró zh-m lesz, de azért (ha bírom energiával) bezuhanok valamikor én is az ajtón. (Meg persze, ha egyértelmű lesz melyik ajtón is kéne bezuhanni ;])

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#486) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Jesszus....MEDDIG TART a banzjáz mert kettőtől nekem tánci tánci van,de biztoisan elakarok menni HOZZÁTOK megnéznia a Zarcokat,shogy lássalak titeket, szal olyan -fele beállítanék mert nem akarok végtelenségig ott maradni a próbán de még elválik vízzéé...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#487) Papa-Georgo válasza tildy (#462) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Biztos rám gondolt mikor megnézte a képeket.... :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#488) tildy válasza Papa-Georgo (#486) üzenetére


tildy
nagyúr

Na jon majd hugica is, multkor kerdezted,.Most is itt kereng valahol a ph!-n csak en nem talalom....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#489) Kinti


Kinti
csendes tag

Na vagyok,de csak 10 percig:DD

(#490) Kinti


Kinti
csendes tag

Mostmar örülsz mi?:)

(#491) tildy válasza Kinti (#489) üzenetére


tildy
nagyúr

Vegre:)Remelem nem fogsz lejaratni;](gyere majd chat.hura dumalni....)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#492) launcser válasza jeges (#484) üzenetére


launcser
senior tag

most akkor mi a tök lesz?
cetli az vacak
kódoljuk el a nevünket a megivott sör mennyiségével
bár pl binárisan gáz lenne
egymás mellé tesszük az üres és a teli poharakat és az kiad egy bötűt, a bötűket pizzával választjuk el
bár ehhez kell mindenki hogy a neveket 1x-1x kitehessük fejenként

tütüü

(#493) Som@ válasza Kinti (#489) üzenetére


Som@
őstag

Mi nagyon örülünk. ;)

Hm. Új arckép a PH!-n? Vagy ez megint egyéni? Tildy családnak jár? :U

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#494) tildy válasza Som@ (#493) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.Lehet ilyet valasztani is:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#495) lesaux


lesaux
veterán

Inkább azt írja le valaki, hogy az elôzô helyszín miért ugrott. Ha valamiért nem lehet a fórumban,
akkor emilben, légyszi, valaki legyen olyan jó.

(#496) Kinti


Kinti
csendes tag

Már jöttek is a géphez,de holnap 11-15ig szamtech órám lesz ugyh. neten leszek,ha tudsz hivj fel.

(#497) tildy válasza Kinti (#490) üzenetére


tildy
nagyúr

off
Gyere chathura, tildy1 neven megtalalsz
on.
Fiuk azert nem tulsagosan ravetodni a hugomra, nehogy megrontsatok!
Papa giii ez foleg neked szol:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#498) tildy válasza Kinti (#496) üzenetére


tildy
nagyúr

Jajajj ilyet itt ne mondj itt, mert a vegen sok sok ismeretlen fiu fog hivogatni:)BAr nem hiszem, hogy ez teged zavarna:)))

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#499) WolfByte válasza launcser (#492) üzenetére


WolfByte
tag

launcser kihagytad a bináris sorból a szalvétákat. Valami kell előjelbitnek is :DDD


(#500) Papa-Georgo válasza lesaux (#495) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Sajnálattal jelentem, hogy a találkozó helyszíne rajtunk kívülálló okok
miatt megváltozott. Ezért ezúton is szeretnék elnézést kérni.
Az új helyszín: DON PEPE PIZZÉRIA, BVSC SPORTCENTRUM. (1142 Budapest,
Szőnyi út 2.)
Tehát a BVSC uszoda mellett lévő pizzériában lesz a PH! találkozó.
Ennek oka, hogy az eredetileg tervezett és lefixált helyen, a MixR
pizzériában nem tudták/tudják befejezni a kerthelység téliesítését,
mivel az alvállalkozóval az üzletvezetés nézeteltérésbe keveredet. Ez a
tegnapi nap folyamán derült ki.
Bent viszont nem akarnak nekünk helyet biztosítani. Hogy miért? Jó
kérdés... Az biztos, hogy kicsi a hely és mellénk nem sokan férnének be.
Csak azt nem látták át, hogy azért egész estén át biztos fogyasztást
jelentettünk volna számukra. Na mindegy, ezen túl kell lépni.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.