Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) Tüzi válasza rdi (#5199) üzenetére

...és semmit nem fognak találni, mert gyorsan átirat/átiratott a rokonai nevére mindent, és neki csak egy 20m2-es 10edik emeleti lepusztult panellakás lesz a nevén, meg egy trabant... :R
De lehet, hogy ezt sem kell megcsinálnia, mert amúgy sem fognak "találni" semmit :D Legfeljebb egy metrófúró makettet ;)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5202) kymco válasza rdi (#5199) üzenetére


kymco
veterán

Pedig az ATV-ben tegnap megmondta Kálmán Olga, hogy hülyeség, mert a miniszterelnök csak maga ellen indíthat eljárást, sőt az APEH elnöke is ezt nyilatkozta.... bár lehet, hogy titokban tett közérdekű bejelentést Gy. Feri.... :D

www.refujvaros.hu

(#5203) kymco válasza Tüzi (#5200) üzenetére


kymco
veterán

Az adóhatóság minden kapitalista országban hatalom :)

www.refujvaros.hu

(#5204) rdi válasza Tüzi (#5201) üzenetére


rdi
veterán

Olvasni elolvastad a posztot, de én még értelmezném egy kicsit.
A hír tévé 2004 évi híre szerint Demszky ellen Szijjártó bejelentésére (följelentésére) folytat(ott) az APEH vagyonosodási vizsgálatot.
Most meg Orbán és Kubatov vizsgálata ellen nyomja a szöveget.
Eddig is tudta mindenki, hogy Szijjártó a fidesz horngábora, de azért ennyire átlátszónak nem kéne lennie :)) :))
Tudjátok- hi tel te len ! Pont mint számotokra Gyurcsány.

barátsággal: rdi

Kymco : a törvény pontosan leírja, hogy miként lehet eljárást indítania az apehnek.

"Kötelező az ellenőrzést lefolytatni
a) a vállalkozónál, ha felszámolását (végelszámolását) rendelték el, kivéve, ha a hitelezői követelés bejelentését az adóhatóság a csődeljárásról és a felszámolási eljárásról szóló törvény 80. § (1) bekezdése alapján mellőzte,
b) az Állami Számvevőszék elnökének felhívására,
c) az adópolitikáért felelős miniszter utasítására,
d) az önkormányzati adóhatóság hatáskörébe tartozó adók esetében az önkormányzat képviselő-testületének határozata alapján.
"

Tehát Gy nem utasíthatta az APEH-et. Viszont a miniszter igen. De erre meg ugye bizonyítékot kellene találni. A Ti hitetek ehhez kevés. ;)

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#5205) Tüzi válasza kymco (#5203) üzenetére

De élni vele, vagy visszaélni vele... nem kellene átlépni a határt egy demokráciában...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5206) kymco válasza rdi (#5204) üzenetére


kymco
veterán

Tehát Gy nem utasíthatta az APEH-et. Viszont a miniszter igen.
Erre mondtam én, hogy a BTK részletesen foglalkozik a magántulajdon védelmével, ezért az országban lopások nem is fordulnak elő, mert a törvény tiltja.... :)
Egyébkénmt nekem nem kell bizonyíték, én nem vagyok hatóság... nekem elég Gyurcsány Ferenc önmagáról alkotott képe a Debreceni könyv alapján... és a könyv által sugallt kép szerint ez simán belefér.... :)

www.refujvaros.hu

(#5207) Tüzi válasza rdi (#5204) üzenetére

upsz ^^ :)) 2004 valamiért kimaradt...

btw, nekem az egész politikai rabló"elit" hiteltelen. Pont annyira, mint egy pesti maffiában dolgozó kéregető...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5208) kymco válasza Tüzi (#5205) üzenetére


kymco
veterán

A demokráciák iszonyú energiákat fektetnek abba, hogy megakadályozzák az emberi természetben rejlő visszaélés hajlamát... Ez a szándék bennünk él... Szvsz a jelenlegi hatalom az önmérséklet látszatára sem törekszik... és erre mondják a ujjongva a liberális tollforgatók, hogy íme, egy őszinte ember :) Van, akinek ennyi is elég... de ez más történet

www.refujvaros.hu

(#5209) rdi válasza kymco (#5206) üzenetére


rdi
veterán

Értem. Tehát pont ugyanolyan vagy mint azok, akik a Kende könyve alapján ítélik meg Orbánt. ;)
Meg kell mondjam, én egyik könyvet sem olvastam el, a politikában jó ha a fantázia szabad határok között csapong, de jobb lenne ha a politikusok agyában :))

Lassan azonban Szíjjártóról, és a fidesz kommunikációról kellene könyvet írni :)
Tudod : bort iszik és vizet prédikál :D

Tüzi: akkor máris kezd hasonlítani a véleményünk. De ezzel sokan nem értenek majd egyet.

Viszont a fiatalok között is mit látni - Cuslág ügy, Szíjjártó - mindkettő esetében az önmérséklet teljes hiányát látni. Csak míg Zuschlág pénzgyüjtésben volt kevésbé mértékletes mint a Fidelitas, addig Szíjjártó következetességben és dumában kevésbé mérsékletes :). Mondjuk Z esetében érthető is a visszafogottság nyilatkozatok tekintetében. ;)

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#5210) kymco válasza rdi (#5204) üzenetére


kymco
veterán

Azon is érdemes elgondolkozni, hogy van-e különbség, hogy egy hatalmon lévő politikai erő, vagy egy ellenzéki párt tagja "indíttatja" a vizsgálatot (titokban vagy nyilvánosan)... egyáltalán nem mindegy. ;)
Bár nem akarom a Szijjártót védeni, nekem is feláll a szőr a hátamon populista dumáját hallgatva :)

www.refujvaros.hu

(#5211) kymco válasza rdi (#5209) üzenetére


kymco
veterán

Ne kenjed el a lényeget: Kende le akarta járatni Viktort, ezért írt igazságokat, részigazságokat, csúsztatásokat és hazugságokat vegyesen... Debreceni egyrészt az inkriminált részeiben idézi Gyurcsányt, másrészt a könyv Gyurcsány fényezésére született anno...

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#5212) rdi válasza kymco (#5210) üzenetére


rdi
veterán

Ne haragudj de most Te terelgetsz. Ez egy szimpla emberi kérdés. Ha Szíjjártó önmaga tett feljelentést Demszky ellen, akkor legalább ne szövegeljen ha a főnökét ellenőrzik. Hiszen nyilván egyik esetben sem tudtak akcióiról a főnökei :)) (Főleg Orbán nem tudhatott arról, hogy mit csinált SZ 2004-ben és mit nyilatkozott tegnap).
Nem mellesleg Orbánnak a haja szála sem fog görbülni.

Továbbá:
Az, hogy Debreceni miért írta a könyvet, arról Őt kellene megkérdezni. Egy hozzászólásban két minősítést is leírsz, az elsőt bizonyítja a könyv tartalma a másikat nem.

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#5213) kymco válasza rdi (#5212) üzenetére


kymco
veterán

Te még mindig a hírhozó személyén vagy kiakadva, én azon, hogy a mai Magyarországon politikai célra használhatja GyF az állami gépezet minden infrastruktúráját...
Anno hangos volt a sajtó a fidesz-barát főügyész döntései után szvsz joggal, most pedig bizonyítékot vár és elhiszi, hogy véletlen :) az időbeli és egyéb egybeesés... no ez ami zavar most...

Továbbá: akkor maradjunk annyiban, hogy idézi Ferit, Feri pedig ezeddig nem tagadta le, nem tiltakozott, hogy kifordították szavait....

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#5214) rdi válasza kymco (#5213) üzenetére


rdi
veterán

"[I]politikai célra használhatja GyF az állami gépezet minden infrastruktúráját..[/I]." írod.

Ezt az állításodat jelen ügyben nem tudod alátámasztani, bizonyítékok hiányában. Te és jobboldali társaid hihetnek ebben, és erre irányul a fidesz kommunikációja is.
Kb. ugyanolyan ez, mint Morvai Krisztina állítása, hogy a rendőrök Gyurcsány utasítására verték az ártatlan embereket.

Nem akarnálak a sértődött ügyvédnővel egy kalap alá venni.

Másrészt nem a személyen vagyok kiakadva, hanem a személy viselkedésén, erkölcsi érzéketlenségén.
Ami jelen esetben a fideszre sem vet jó fényt, mivel Szíjjártó a fidesz arca.

Egyébként meg csak úgy általánosságban egy miniszterelnök milyen más célra használhatná az állami gépezetet ha nem politikaira? Gazdasági célokra? Magáncélra?

Fej! Tor! Potroh!

(#5215) Tüzi

Hiába vitatkoztok. Jobb nem lesz, sőt, most (2008) jön a sava borsa az egésznek. Innentől kezdve tök mindegy, ki mit mondd, ki mit tesz. Feljelent, vagy nem jelent... a színjáték része.
Annyi az egésznek a lényege, hogy amig az MSZMP maradvány bolsevikjai csak rombolva tudnak rabolni, addig a jobboldalon legalább az építeni akarás szándéka megvolt, de ugyanúgy megszedték magukat ők is.
Amíg a bolsevikoknál a legminimálisabb logikát sem lehet felfedezni, addig a másik oldalon legalább volt valami érdek abban, hogy egyről a kettőre jussunk.
Most pedig eljött a fal, jön az igazi sz.pás, csak az a baj, hogy én ezt már most érzem/látom, míg a nagyvárosokba ez később fog begyűrűzni. De ott is meglesz az eredménye.

A legundorítóbb az egészben pedig az, hogy amikor az egyik igazat mond, akkor a másik hazugsággal próbálja eltakarni, és besározni a másikat úgy, hogy úgy látszódjon, hogy a hazúgnak van igaza.

De nem kell félni, nem fog fájni, és különbenis, egy valamiben mindig egyetértenek. A saját fizetésüket nem csökkentik, sőt, el kell érniük az EU-s szintet. Az minden pártérdeknél előbbrevaló.

A többi meg csak sallang, amin lehet vitatkozni, meg szőrszálhasogatni, és megosztani a népet. Oszd meg, és uralkodj.

Gusztustalan undorító fertő az egész, ahogy az egész ország is kezd azzá válni, amivé akarják, hogy válljon.

Béke poraidra Magyar.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5216) lajafix válasza ollie (#5169) üzenetére


lajafix
addikt

kormányzó erő nem engedheti meg magának az un felelőséggrevonással járó totojázást. A jogrendszer úgyis elég szar, bebiztosítani meg csak a zusclag szintű hülyék nem biztosítják be magukat. Ugye kérem tudni kell okosan és eleget, nem túl sokat lopni.
Ehhez meg ész is kell.

Rock'n Roll

(#5217) lajafix válasza Dare2Live (#5170) üzenetére


lajafix
addikt

Választást nyerni könnyű, kormányozni...

Rock'n Roll

(#5218) kymco válasza rdi (#5214) üzenetére


kymco
veterán

Akkor az állami gépezet infrastruktúráján értsd a gazdasági minisztérium fizetett hírdetéseit :B

www.refujvaros.hu

(#5219) Tüzi válasza lajafix (#5216) üzenetére

Szerintem meg tudni kéne nem lopni, és azt csinálni, és úgy, amiért, és ahova került.

Ha meg lop, és a gyanúja felmerül, azonnal kivágni, mint a macskát sz@rni, ha pedig bebizonyosodik, akkor kézlevágás. Ne féld, pár ilyen, és 5 embernél több nem ülne a Tisztelt Ház termében...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5220) lajafix válasza rdi (#5214) üzenetére


lajafix
addikt

"Egyébként meg csak úgy általánosságban egy miniszterelnök milyen más célra használhatná az állami gépezetet ha nem politikaira? Gazdasági célokra? Magáncélra?"

Tessék már elolvasni minek van az állam te naaaaagggy liberális... :))

Rock'n Roll

(#5221) tbs válasza Tüzi (#5219) üzenetére


tbs
addikt

5 roppant mulya embernél több... :DDD

Most nem legitimálnám a fölső szintű lopásokat, csak az ottani léthez tartozó mentalitás erősen kontraszelektált. És úgy látszik ha valaki oda tud kerülni, akkor az született tajparaszt-svindler... És EZ a demokrácia hibája. :(

(#5222) lajafix válasza Tüzi (#5219) üzenetére


lajafix
addikt

nekem nincsennek teljesíthetetlen elvárásaim, elég ha kevesebbet lopnak és hatékonyabban kormányoznak.

Rock'n Roll

(#5223) Tüzi

Hihi... Lezárták az Erzsébet Hidat. Gondolom már dolgoznak a kommunista agyak, hogy lejárassák az egészet. Jön majd megint a "Csürhe" meg a többi lejárató, és idióta szöveg.

Ferike miért nem megy ki velük beszélni? Mégis mi a bajuk, miért csinálják ezt...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5224) Tüzi válasza lajafix (#5222) üzenetére

Én szívesen elvállalnám a kezek vagdalását.

Semmivel nem többek ők, se nálad, se nálam, se senkinél, szóval ne lopkodjanak csak...
Vérszívó tetvek. Mindegyik.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5225) Tüzi válasza tbs (#5221) üzenetére

Parasztokat meg ne valami negatív értelemben használjuk már, mert ők etetnek minket.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5226) tbs válasza Tüzi (#5225) üzenetére


tbs
addikt

Mindegy. Ignore engem, pls. :R

[ Szerkesztve ]

(#5227) Racecam válasza Tüzi (#5225) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem tartozik ide, ha akarsz nem válaszolsz, de szeretném megkérdezni, Te hány éves vagy? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5228) Tüzi válasza Racecam (#5227) üzenetére

Mond azt, hogy nincs igazam :)

sajnos már huszonsok :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5229) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nemsokára oszlat a rendőrség ezzel maga alatt vágja ki a fát a "hatalom"... hehehe ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5230) Ricardo


Ricardo
félisten

Lánchídra is szivárognak.

(#5231) lajafix válasza Tüzi (#5228) üzenetére


lajafix
addikt

az igazság a legfeleslegesebb magyar szó, ilyen idős korodra már rá kell jönnöd. (a másik az érdem)

Lássuk mit mon az ÁSZ elnöke a jövő évi ktvről

Arra lennék kíváncsi mit mond erre Veress?

Rock'n Roll

(#5232) Tüzi válasza tbs (#5226) üzenetére

mé'?

"az igazság a legfeleslegesebb magyar szó, ilyen idős korodra már rá kell jönnöd. (a másik az érdem)"

Én erre már régen rájöttem :B Csak néha még fennakadok pár hülyeségen :(

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5233) viharhozo


viharhozo
addikt

Szerencsere nem a Szabadsag teren vannak, igy fokukac be tud menni dolgozni! Eppen hogy, de megusztuk.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#5234) nemi válasza wwenigma (#5229) üzenetére


nemi
tag

Nekem a rebiszesekkel aza problám meg ugy ezzel az egész magyar rendőrséggel hogy nagyon yampik amikor 40-50-60éves embereket rugdosnak akik nem csináltak semmit csak felszolaltak a kormany ellen, de a "szazhuszkilos szkinhedhez" már nem mernek odamenni, akik effektive kocsikat boritanak és gyujtogatnak.
Legalabb elmondhatjak, hogy probalkoztak.
Tuntetes elerte a celjat, dugo van, budapest prolisága lázad "mocskos orbánviktor"... Magyarul nyugaton a helyzet változatlan.

[ Szerkesztve ]

(#5235) Tüzi válasza nemi (#5234) üzenetére

:D

ez nagyon jó "Tuntetes elerte a celjat, dugo van, budapest prolisága lázad "mocskos orbánviktor"... "

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5236) wwenigma válasza nemi (#5234) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Erre a korabbi perre hivatkozva épp ezt a doksit töltik ki ezekben a percekben... ;)

A kicsikkel meg könnyű erősködni, majd leszoknak rola, csak le kéne dobálni magukrol a kis marionett bábu szerű zsinórokat a rendőrségnek...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5237) lajafix válasza viharhozo (#5233) üzenetére


lajafix
addikt

nekem is nagy kő esett le a szívemről, nincs veszélyben a gdp növekedés...

Rock'n Roll

(#5238) ollie válasza nemi (#5234) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezért kár volt a topikba jönnöd...

***

(#5239) Patrick válasza ollie (#5238) üzenetére


Patrick
addikt

Egyetértek... :U

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5240) virkir válasza nemi (#5234) üzenetére


virkir
veterán

Öcsém ha hülye vagy vagy csak nem ébredtél fel akkor ne irj ekkora baromságot.
1.Budapest "prolisága" reggel 6-8-ra jár dolgozni.
2.Az Erzsébet híd leginkább a középosztály lakóövezetét köti össze a belvárossal + aki az M7-M1 felől jön a városba és nem ismerős.
Ja és ezt a proliságát kifejthetnéd mit jelent mert ilyen magyar szó szvsz nem létezik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5241) nemi válasza ollie (#5238) üzenetére


nemi
tag

Majd kiheverem, nyugodj meg.

virkir: a magyar nyelv csodálatos, mindig lehet benne ujitani. Feri is érdekes szimbolumokat használ, kész Ady Endre a srác.

[ Szerkesztve ]

(#5242) wwenigma válasza nemi (#5241) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hát ja... mintha tudna kikrol beszel... régen elfelejtette, hogy anya szülte, pénz beszél kutyasz@r büdös....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5243) virkir válasza nemi (#5241) üzenetére


virkir
veterán

Amíg nem tanulsz meg minimálisan helyesen írni addig inkább ne újítsd a nyelvet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5244) nemi válasza virkir (#5243) üzenetére


nemi
tag

ha az zavar hogy ekezet nelkul irok, illetve neha egy ket betu lemarad.. Lelked rajta.

rdi: Szijjarto erdekes ember. Foleg amikor volt a kampany, Hajra Magyarorszag Hajra Magyarok, de azert a szinfalak mogott megjegyezte: "Elég ennyi "magyarzaszlo", ez nem nagyon jon be"

[ Szerkesztve ]

(#5245) martonx válasza shift+ő (#5050) üzenetére


martonx
veterán

:DD Miért régen hittél?
Egyébként meg emlékeim szerint inkább elévülések derültek ki, mintsem hogy alaptalanul vádaskodtak.
Veres ügyében nem is fogunk sosem tisztán látni, Szerintem Zuschlag ügyében is csak a jéghegy csúcsát látjuk, és azt is csak azért mert valakinek keresztbe tehetett a hálózatból (ti MSZP)

Én kérek elnézést!

(#5246) Budaházy válasza martonx (#5245) üzenetére


Budaházy
aktív tag

"csapataink harcban állnak"

:C

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#5247) Tüzi válasza Budaházy (#5246) üzenetére

Visszaértél a hídfoglalásból? :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5248) whitezo88


whitezo88
nagyúr

most olvasom:

"Az egyik demonstráló egy hangosbemondóval felszólította a rendőrséget a jogsértő cselekedet beszüntetésére."

:DDD jóvan! szerintem felcserélték az alanyt és a tárgyat

(#5249) nemi válasza whitezo88 (#5248) üzenetére


nemi
tag

Imádom ezt az országot. Sosem unatkozik az ember. :))

(#5250) Budaházy válasza Tüzi (#5247) üzenetére


Budaházy
aktív tag

jajaja, tudod én most bujkálok egy kicsit még ;)

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.