Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3057) james válasza BosXx (#2737) üzenetére


james
aktív tag

''jöhetnek az érvek és a válaszok, miért is volt lovasattak???''

Azt mondják, ezzel próbálták meg utólsó eszközként meggátolni, hogy a ''siriusi'' had az Astoriához érjen. Az attack egészen a moziig tartott, miközben a tőle balra álló ''siriusi'' magot a zsinagóga felé paszírozták... Arra persze nem számítottak, hogy a Fidesz rendezvényről minden felszólítás és figyelmeztetés ellenére erre hajtják majd ki a babakocsis anyukákat meg a járókeretes nénikéket. Persze nem voltam ott, én csak a TV előtt ájuldoztam, és már egy órával korábban attól féltem, mi lesz ha arra felé megy a front, közben páncélkocsit és tankot is loptak, amivel épp csak nem lapítottak ki pár embert, ágyút állítottak, felgyújtották a deáktéri alúljárót, szétkapták a gödör márványborítását, meg Demszky feliratot, kilőttek rájuk vagy 20-40 könygázgránátot meg rahedli gumilövedéket, nyilván sebesültek is voltak, pár embernek kifolyt a szeme, a mentőautó nostop járhatott ...de természetesen erről a pár száz méterre levő Fidesz nagy gyülésen szó sem esett, ott csak a demokrácia szent megmentése volt fennforgásilag...madarak csiviteltek, taps, öröm és könny. ;)

Viva demokrácia, viva szólásszabadság! Viva Viktor! :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.