Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) lacafaca válasza hobizoli (#235) üzenetére


lacafaca
őstag

majd akkor inkább eladom a meglévő 5 számjegynyit ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#252) szucsi válasza divot (#231) üzenetére


szucsi
őstag

a képükbe-vel van a gond szvsz. a többször és a hazudott a hivatásból ered, és pártfüggetlen. a bénaság viszont gáz.

(#253) erdey_a válasza divot (#219) üzenetére


erdey_a
őstag

pár hozzászólással arrébb exkuzáltammagam, most is megteszem. Elnézést.


senior tag: Nem az a kérdés, ki szedi be a pénzt, hanem az, hogy MIÉRT (= KI MIATT?)?
Ezt erős lenne egyetlen ember/kormány számlájára írni.

[Szerkesztve]

Vérboci

(#254) divot válasza Müge (#225) üzenetére


divot
veterán

Az nekem is tetszett, amikor az ATV-n Gyurcsány a kiszivárgott felvétel kapcsán lemondásra szólította föl Orbánt. :DDD

(#255) Senior tag válasza dabadab (#204) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Attól, mert nekik nincsenek elveik, még másoknak lehet. Elvi kérdés, hogy ha vlaki kicseszik velem, akkor annak nem akarok jót. Húzzon a fenébe. Ha a másik is kijelenti, hogy szándékosan a csőd szélére sodorta az országot a PÁRT érdekében, akkor azt is elküldjük. Ha máshogy nem, innen a kíbórd mellől.

Ugorgyunk!

(#256) janati válasza tildy (#239) üzenetére


janati
őstag

ereggymá az emdéeffel, a komcsik vették meg őket 1milliárdért....ződ program, vicc....katona kálmán...vicc....azért van hogy tarlós ne nyerjen!!

a qrva életbe ébredj már fel te is végre!!!!!!!!!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#257) lacafaca válasza fokukac (#245) üzenetére


lacafaca
őstag

a mai nap után? álmaidban.....

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#258) divot válasza szucsi (#242) üzenetére


divot
veterán

Támogatom, de csak akkor, ha közben nem nyúlnak a Duna Tv-hez.

(#259) AMD Power válasza hobizoli (#249) üzenetére


AMD Power
titán

Oda is kéne menni és szájba verni ezt a mocskos komcsi Gyurcsányt meg szaros bandáját!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#260) RAM válasza divot (#254) üzenetére


RAM
őstag

:F

Csak tisztán

(#261) divot válasza erdey_a (#253) üzenetére


divot
veterán

Ok. :)

(#262) Motion_Blur válasza janati (#256) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Lehetetlent kérsz.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#263) dabadab válasza #16741888 (#215) üzenetére


dabadab
titán

Az a baj, hogy ennyi hozzaertessel es erdeklodessel tenyleg jobb, ha csendben maradsz.
A politika, de azon belul is a valasztasi kampany a hazudozas melegagya. Ha ezt eddig nem ismerted fel, akkor meg egy darabig inkabb ismerkedj a rendszerrel, mielott nagyon hatarozottan mondasz dolgokat, mert amit eloadsz, az kb annak a megfeleloje, mintha kovetelned, hogy tiltsak be az Audit, mert kiderult, hogy mergezo gazokat bocsatanak ki az autoik.

DRM is theft

(#264) hobizoli válasza erdey_a (#244) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jo reggelt, errol van szo.



hobizoli

több drón kell ;P

(#265) janati válasza gege71.hu (#250) üzenetére


janati
őstag

akkor én náci vagyok... :DDD :D ;]

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#266) Algieba válasza erdey_a (#217) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Na az ilyen hülye vágyak miatt megy a világ oda, ahova, mert kell lakás+kocsi+színes tévé+külföldi nyaralás.
Nekem egyik sem kell. Vagy legalábbis a lakás jó, de a szülők azt már megépítették. A többi fölösleges luxus.
Amíg van pénzem (úgy ahogy) fizetni a számlákat és élelmet venni, addig sz.om le, hogy ki ül odafent és mit beszél össze-vissza. A megszorító csomag se érdekel, mert nincs miről lemondanom.
Aki meg sír, mert nem vehet új autót, na az mehet oda, ahová a link politikusaink. :U

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#267) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Azon választópolgárok arcára lennék most kíváncsi akik legutóbb büszkén, öntelt szoci fejjel beixelték az mszp-t.
Adjad neki.. :P :P :P

Aláírás

(#268) #16741888 válasza erdey_a (#244) üzenetére


#16741888
törölt tag

neked csak gratulálni tudok:C, megszopatnak keményen de nem váltasz hanem inkább szívsz tovább mert hátha jobb lesz, tudodmitmondok neked, szívjál tovább, vidáman:DDD
a dologba a legnagyobb gáz hogy én is szívok, én viszont nem vidáman, de pont a vidámak miatt szopok én nem vidáman.:DDD, húúú, most megyek aludni

(#269) tenna


tenna
tag

ennek semmi értlelme. 2 hét mulva ez el lesz felejtve sőt be lesz adva gyurcsány milyen fasza hogy bevallja a tutit...(jaja de bator...stb meg a többi jelige), amig az emerek megtgadjak a sajat népüket ugye mert jon a 10millio román... rossz vicc, meg amig az rtl meg a tv2 töltö ki az emberek tvézésenek nagy részet addig nem lesz sok valtozas, valasztaskor ugyis megvalasztjak oket,

athura.atw.hu

(#270) divot válasza RAM (#260) üzenetére


divot
veterán

Azt mondta, hogy nem neki kell önvizsgálatot tartania, hiszen mint az a felvételből kiderül, ő már szakított a politikai hazugságokkal, hanem azoknak, akik még mindig járulékcsökkentéssel és hasonlókkal kábítják a népet.

(#271) hobizoli válasza AMD Power (#259) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Na eld ki magad amig lehet es gyorsba' nyomj meg par ijet amig nem jonnek a MOD-k, de itt annyira nem viszket a kezuk a Bezar, meg a Bann gombokon ahogy latom :DDD.



hobizoli

több drón kell ;P

(#272) Sünke


Sünke
csendes tag

Sajna a Fidesz és a Meggyes időszaka alatt ment tönkre az ország. Nem a Gyurcsány ciklus alatt. Majd most a Feri rendberak mindent, mert tényleg nagy a jólét. Ő legalább az ország bajaival törődik, nem azzal mekkora lesz a fizetése, mikor azt fel sem veszi. :C
Le a kalappal előtte.

Az AMD -ért és az ATI -ért előre...

(#273) janati válasza dabadab (#263) üzenetére


janati
őstag

csak nálunk igaz ez a tézis, vagy más országban is?

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#274) divot válasza dabadab (#263) üzenetére


divot
veterán

Itt lenne az alkalom, hogy ez megváltozzon. De ehhez arra lenne szükség, hogy az értelmiség kimásszon a politikusok ülepéből.

(#275) tildy válasza divot (#247) üzenetére


tildy
nagyúr

Igazándiból szerintme nem is politikusok kellenének oda , fenntre, hanem elismert ''üzletemberek'' illetve közgazdászok .

fokukac for president;]
Janati: kösz de nyitott szemmel járok. Tarlóst ( buzistázó, homofóbózó emberkét) meg hadd ne öleljem már keblemre.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#276) hobizoli válasza Sünke (#272) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Na ezert mit kapsz itt mindjart.... :DDD:C:R



hobizoli

több drón kell ;P

(#277) AMD Power válasza hobizoli (#271) üzenetére


AMD Power
titán

Te még ezeket a férgeket véded? Meg ne írjak ilyeneket? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#278) lacafaca válasza AMD Power (#259) üzenetére


lacafaca
őstag

evvel a kis pöccsel az élen ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#279) hobizoli válasza AMD Power (#277) üzenetére


hobizoli
nagyúr

De, irj csak, 100-t, 1000-t... :DDD



hobizoli

több drón kell ;P

(#280) janati válasza kapcs-ford (#267) üzenetére


janati
őstag

holnap reggel beülnek a budira, olvassák a metrót, és szarnak egy nagyot (az egészre)

''végülis jó ez a gyurcsáni, mert orbán cigány...''

2 hét múlva x demszkire és bérenceire szerte az országban... :O

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#281) Senior tag válasza hobizoli (#249) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Úgy látom, neked ez az egy fontos. Nade muszáj itt élned hitéletet?
Valaki küldjön neked Gyurcsány posztert, hátha van még egy hely a falon. Fontos, hogy elegen legyetek. ;)

Ugorgyunk!

(#282) dabadab válasza AMD Power (#238) üzenetére


dabadab
titán

''Ez a cigány Gyurcsány hülyének nézett több mint 10 millió embert!''

Ebbol a legaggasztobb az, hogy igaza is volt.

DRM is theft

(#283) lacafaca válasza Sünke (#272) üzenetére


lacafaca
őstag

:R
vazze ez a fletó.... :Y :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#284) tenna válasza erdey_a (#244) üzenetére


tenna
tag

BAZDMEG olyan kormanyt akarsz aki belehazudik a pofadba ha neked ez kell tessék itt van... na az ilyen ,,tudatlam, nemzetet megtagado emberek miatt'' vannak hulyek a kormanyon

athura.atw.hu

(#285) Senior tag válasza Sünke (#272) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Gyere vissza, ha meghallgattad, amit májusban nyihogott. :P

Ugorgyunk!

(#286) janati válasza Sünke (#272) üzenetére


janati
őstag

így van, zseniális...

érdekes, Viktor alatt nem volt tüntetés, fütyülés, vergődés...

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#287) szucsi válasza #16741888 (#222) üzenetére


szucsi
őstag

félek, hogy az ország inná meg a levét, ha most elzavarnák őket. azt ugyenis nem mondták meg viktorék, hogy ők mit csinálnának, hogy az államháztartást rendbe tegyék, csak felültek a heccelhető kisemberek elégedetlenségi hullámára, amelyet a gyurcsányi szarból maguk dagasztottak ekkorára. ebben a helyzetben csak veszíteni lehet, a kérdés az, hogy lesöpörni mindent amit a feriék elkezdtek, és belekezdeni valami másba (könyörgöm, honnan lehet még pénzt szerezni?) nem nagyobb veszteség-e mint hagyni kifutni ezt a 4 évet, és megnézni, valóban oda jutottunk-e ahova ígérték, megérte-e meghúzni a gatyamadzagot. megfelel a válasz?

(#288) divot válasza hobizoli (#279) üzenetére


divot
veterán

Neked sosincs értelmes hozzászólásod :F

(#289) hobizoli válasza Senior tag (#281) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az neketek volt fontos mindig, csak sosem jott igazabol ossze amikor kellett volna :DDD....es ha most sem fog osszejonni, akkor az egesz brigad az ennyit tud, mehetnek kapalni Orban szolohegyere, mert politkuskent ebbol ha nem jonnek ki jol, nem valok poltikai palyara :U


hobizoli

több drón kell ;P

(#290) tildy válasza tenna (#284) üzenetére


tildy
nagyúr

Politikus attól politikus, hogy hazudik. Egytől egyik. Egy sem kivétel:U

Janati: Ha viktor alattnem volt fütyülés az csak azt mutatja, hogy a baloldali szavazók milyen inteligensek;] (no offense) . Mifelénk az járja, hogy annak a szája nagy akinek a keze tétlen:U


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#291) janati válasza tenna (#284) üzenetére


janati
őstag

nekik ez jó, holnap metró.... :DDD

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#292) Müge válasza Sünke (#272) üzenetére


Müge
tag

No offense, peace, de ne haragudj, meg kell kérdeznem:
hány éves vagy? :F

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#293) james válasza Senior tag (#234) üzenetére


james
aktív tag

''A megszavazott bizalmat számon lehet kérni, a partvonalról ordibálót kell elintézni egy vállrándítással.'' Azért nem egészen van így. A Fideszes KDNP-s képviselők is legitim parlamenti tagok. Az egy képviselőre jutó átlag mandátumszám és így a parlamenti legitimáció is azonos. A fizujuk is ugyanannyi...szerintem a felelősség alól sem kéne elegánsan kivonni őket. :U

Ez csak egy érv volt, lehetne más is...lényeget tekintve ''a kettőn áll a vásár'' híve vagyok, mondjuk ez itt nem kedvelt elmélet.

(#294) #16741888 válasza janati (#280) üzenetére


#16741888
törölt tag

Tényleg mennyire fun lesz:DDD, annyira fogok ismét röhögni a hülye Budapestieken akik ismét megválasztják azt a parasztot, hogy aztán majd a jól bevált útfelújjítás közepette, 3 sávból 2 le legyen zárva, 1 sávon lehessen közlekedni de úgy hogy át kell rodeózni az öszes dél felé tartó autónak egy 40cm mély 30m hosszú buszmegállógödrön.:DDD
Jógeyerek a Demszky:D, mindenki szidja és megválasztják:DDD, jó nekik.:DDD

(#295) AMD Power válasza divot (#288) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a hobizoli vagy nagyon zacskó vagy szerelmes a Gyurcsányba! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#296) erdey_a válasza divot (#247) üzenetére


erdey_a
őstag

Beletörődés?
Jó, nem törődtem bele. És most? Jobb?

Soha nem szoktam így nézni a dolgokat, mindig közösségi szempontból néztem és tettem mindent, és most is ez a jellemző. De sajnos saját gondjaim oda vittek, hogy pénzügyi kérdésekben galád módon önös érdekeket tartsak szem előtt.
Gyakorlatilag jó úton vagyok a ''bűnözővé váló adócsaló vállalkozó felé'', aki leszarja az autópálya meg metróépítést, csakhogy neki legyen több.
Ebbe vagyok belekényszerítve, gondolom még sokakkal.
De ismétlem, ezen semmi, de semmi nem fog tudni változtatni záros határidőn belül.
Nekem rosszabbkor nem is jöhettek volna ezek a ''reformok'', mégsem értek egyet a kormánydöntögetéssel, meg közhangulatkeltéssel. Én ezektől tartok, félek.
Most mpondjam azt, hogy túl sok barom van a z országban, aki könnyen rámgyújtja a házat, mert tudja hogy az MSZP-re szavaztam? Jó ez, Kell ez?

Embernek maradni minden körülményben...

Vérboci

(#297) BosXx válasza erdey_a (#244) üzenetére


BosXx
aktív tag

erről korábban már én is zengtem egy dalt:
a két megszorító között az az apróka különbség, hogy a fidesz sokkal könyebben tud olyan mókákat bevetni, amire gazánsok pénz elmegy és nem sérti a szavazóbázisát, pl. szoc támogatások megszűntetése, nyugdíjas kedvezmények megszűntetése, nyugdíjbefagyasztás stb.
Szóval nem darálja le a munkavállalói/vállalkozói réteget,a gazdasági fejlődés forrását.

de ehhez gondolkodni kéne, nem csak a népszabót olvasni és absz fatalista álláspontra helyezkedve szajkóznia a propagandát, hogy úgy mind1 ki van odafönn úgyis csak megszorít...

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#298) hobizoli válasza janati (#286) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Mert aszondta a part, hogy ez igy a jo, meg nem volt megmondoTV sem meg igazabol meg internet sem szeles korben es occsoe' elerheto



hobizoli

több drón kell ;P

(#299) janati válasza tildy (#290) üzenetére


janati
őstag

ez egy végtelen ostoba hozzáállás.... :(

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#300) lacafaca válasza divot (#288) üzenetére


lacafaca
őstag

szerintem még agyilag éretlen ahhoz.....de elnézzük neki. még kisgyerek a nagy dolgokhoz.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.