Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Szeretném kikérni a hozzáértők véleményát a backdoor sor&flöss húzólapokról.
    A mai játék alkalmával volt egy érdekes leosztásom, hiperagresszív periodusban voltam, dealerként különösebb akció nélkül emeltem A-9 suiteddel, kisvak adta.
    flop valami ilyesmi, 6-7-A a 7es volt ugyanolyan színű mint az enyém.
    SB emelt, 300at(kb 1 pot) és énmeg gondolkodóba estem, gyakorlatilag biztosra vettem hogy ásza van, az 100%volt, a kérdés az volt hogy mi van mellette, mivel az első emelésemet adta, így gyakorlatilag biztosra vettem hogy J-10 esetleg neki is 9, Q.K kickerrel reraise lett volna.
    Végülis megadtam, a flöss miatt, ha turnre jön egy 4. színem akkor keményen emelek, ezt terveztem, illetve számoltam még egy olyasmi lappal mint a 3 8as esetleg 3 10es, ami sorhúzó lapot csinál nekem, ugye a káró lefedi a 4. 8ast és 10est, meg 9est.
    tehát a tervem az volt hogy jöhet nekem 9káró, 3 8as 3 10es 3 9es, és akkor a riverre még akár ki is licitálhatom az ellenfelemet.
    A turn 1 káró lett, 8as. 4szín, alul felül nyitott sor, fine, SB 300at emelt, én pedig 1200all in.
    Megadta kevesebb volt neki jóval!
    Felfordított A-8 két párt. Riverre jött a káró bubi.
    Igazából csak érdekelne, szerintetek helyes játék, backdoor lapokkal számolni, akár hívnivele, vagy hívást megadni?
    Ha jön,nagyon nagy eséllyel monster lapod lesz, és hatalmas kasszát viszel, ha meg nem, akkor kvázi 1 tétet vesztettél, ha a turn jön a river nem, na igen, az para.
    Van valakinek erről véleménye?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés