Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

na skacok ma nem tuttam megkérdezni az igazgatót, de holnap meglesz.
az áramra én is gondoltam, de szerintem fogja bírni, ha meg nem, akkor meg valaki kimegy az előtérbe és ott csattan rá 1 konnektorra.
még 1 dolog. az iskola tornatermét szerintem nem fogják csakúgy hétvégén felfűteni. szerintem viszont akkor már hideg lesz. szal nem tom hogy lesz megoldva, lehet hogy ki kell fizetni arra a 2 napra a villanyszámlát ha odamegyünk:(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#204) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Mosquito: kérdeztelek a 9700-es topicomban, plíz reply.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#205) Mosqu!to válasza Vikthor (#204) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ezt muszáj volt ideírnod.. honnan vetted hogy itt vagyok? amúgy nem is voltam itt. a seggedbe sót szórtak vagy megy a vonatod, vagy mért nem tudsz várni 2 percet ameddig válaszolok. ez nem cset, ez 1 fórum, lehet hogy csak holnap válaszolok...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#206) csudri válasza Mosqu!to (#202) üzenetére


csudri
őstag

Kit érdekel a fűtés? Úgyis piásak leszünk (én tuti), olyankor meg úgysem fázik az ember!

(#207) Mosqu!to válasza csudri (#206) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hát azért 10 fokban fáznánk akkor is. nem mozgunk csak kockolunk a gép elött...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#208) rog válasza Mosqu!to (#202) üzenetére


rog
addikt

szerintem max 10-15 emberrol van szo. egy tanterem boven eleg lesz. (egy futott)

(#209) Mosqu!to válasza rog (#208) üzenetére


Mosqu!to
addikt

naigaz, lehet 1xübb lenne tantermet kibérelni. abban meg van 3 radiátor, meg padokat sem kell oda vinni... majd érdekelne hogy hányan lennénk!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#210) slug válasza Mosqu!to (#209) üzenetére


slug
senior tag

Én! Az eddig 1

(#211) Mosqu!to válasza slug (#210) üzenetére


Mosqu!to
addikt

húúú te nagyon vágod a matekot. amúgy rólad tudtunk, de ha én is hozzá írom magam akkor az 1+1 az őőőőőő.....mennyi is? ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#212) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hella!!

Ha vmi elérhető közelségbe van akkor én is mennék.
De jelentem én leginkább csak autóval nyomulnék mert a lássuk és kaszáljuk egymásnak nem vagyok túl nagy híve!
Szal ajánlom a Midtown Madness és Re-Volt gameket gemaingelni :)) De ez bizti nem utazik szal marad vmi suli, esetleg ha még nem alakult ki akkor megkérdhetem nálunk hogy mennyi lenne mondjuk az ebédlő
Akkor márcsak háló kell

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#213) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

ha megoldható lesz akkor vmi olyat nyomassuk azért ami még elketyeg az én öregecske cel400-asomon is, mert nem lenne jó ha emiatt esnék ki esetlegesen... :))

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#214) launcser válasza Kalandor (#203) üzenetére


launcser
senior tag

novemberben is volt már huszoniksz fok délután..
szeptember végén meg 30 fok is lehet
de lehet fagyni fog
kérdezzük meg a közönséget

tütüü

(#216) [amne] válasza Kalandor (#215) üzenetére


[amne]
senior tag

Tegnapi nap sűrű volt mai is az lesz, dem egpróbálok termet szerezni, csak telefonálni kéne. 20-21 nem túl jó ötlet mert 18-án suülinapom van, ezt 19-én ünnepeljük baráti körrel, és akkor 20-21-ikén nem hiszem hogy játékos állapotban lennék. :)

(#217) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

hát az én sulim bukó. az igazgató nem engedi, max úgy h 3000-3500 ft-s órabérrel, de az meg szerintem sok... szal ha találtok ennél olcsóbbat akkor ez marad, de amúgy nem hiszem h ez lenne a legjobb.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#218) slug válasza Mosqu!to (#211) üzenetére


slug
senior tag

Beszóltál?

Figyelj, egyszer mondom el, mert a haverom vagy, NE SZÓLJ BE! :P

(#219) Mosqu!to válasza slug (#218) üzenetére


Mosqu!to
addikt

jesszőr!
rádzsör det!
affirmativ!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#220) slug válasza Mosqu!to (#219) üzenetére


slug
senior tag

HOLD THIS POSITIONS

(#221) csudri válasza Mosqu!to (#219) üzenetére


csudri
őstag

My life for combat!

(#222) PeliScan


PeliScan
addikt

Náklír láncs ditektid.
Vi ár ándör öetekk!
Vi níd mor Veszpéjn gász!

:)

(#223) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

najó offolást félre téve:
van vmi esemény? tud valaki 1 korrekt helyet, jó áram ellátással(ebben nem vagyok olyan otthon, lehet hülyeséget mondok) de szerintem monyuk 2 konnektor kevés úgy 20 ember gépének+monitorának, akkor is ha elosztókkal vannnak bedugva. vagy az olyankor miről szívja el az áramot? az aktuális bisztosítékról, vagy az egész intézmény áramát el tudja szívni? :F

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#224) csudri válasza Mosqu!to (#223) üzenetére


csudri
őstag

Egész intézmény? Ugye ezt nem gondoltad komolyan?

(#225) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy all, pls a szervezők a konkrét informáciokrol értesítsenek e mailben,mostanság nem nagyon áll modomban olvasgatni anyit a pht :(
a 16 portos smc swich és hozzá a teljes kábelzetet még mindig fel tudom ajálanni,(na meg mennénk mi is) csak irjatok majd mailt hogy mikor hova mennyi stb
thx elöre is

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#226) engusz válasza TitiRii (#225) üzenetére


engusz
veterán

Én is mennék Toxiccal karonfogva. :) Ha lehet engem is világosítson fel valaki erről, hogy miként és merre... Bár, ha hazajövök délután, akkor elolvasom a témát!

Van még hely? :B

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#227) Mazlee


Mazlee
aktív tag

És az ilyen ''hivatalos'' party-n mindenkinek minden progi hivatalosan van meg? vagy ettől senki nem fél?

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#228) bdav válasza Mosqu!to (#223) üzenetére


bdav
őstag

na öööö ezt még1szer plz, mert nem egészen érthetö a kérdés.

Az elosztókkal párhuzamosan lehet bekötni a gépeket, aminek az az elönye, hogy minden eszközre esö feszültség ugyanakkora (cca effektiv 220-230V) lesz. Hátránya hogy az összes áramfelvétel fog nagyon megnöni (ugye a gépek teljesítménye és a rajtuk esö feszültség nem változik ekkor, és P=U*I). Ami hogyha túl nagy lesz, akkor levágja a biztosítékot (erre elvileg azért van szükség, mert a falban levö vezetékek nem biztos hogy kibírják a nagy áramot, anyagukban/vastagságukban nem erre lettek tervezve, ezért pl. elolvadhatnak, kigyulladhatnak, stb...)

tehát nem az számít hogy egy házban hány konnektor van, hanem hogy mekkora a biztosíték ott. elvileg akár 1db konnektor is elég lehet megfelelö számú elosztóval .

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#229) Mazlee


Mazlee
aktív tag

bocsi nem olvastam mindent...

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#230) Bagoly


Bagoly
senior tag

Megyek én is, ha tudok......Népszerűsítem az America's Army-t...:DDD....(tudjátok, a hadsereg jól fizet....;])

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#231) Bagoly válasza Mazlee (#227) üzenetére


Bagoly
senior tag

Már rezelek is........(jaj mit csináljak)....hát egy megoldásom van:
az America's Army ingyenes. :U

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#232) [amne]


[amne]
senior tag

Nem tudtam egy ideig ide írogatni, úgyhogy most: 4 telefont eresztettem terem ügyben, mindenhol azt mondták, hogy sport célra adják ki illetve éjszakára nem kiadható, kicsit lehangolt a dolog mert csak miután megemlítettem hogy LAN-party azután kezdtek visszakozni. Nem értem, azt hiszik hogy vmi atom kísérleteket akarunk ott végezni? :F Próbálok a továbbiakban is termet szerezni, de más is tegye, a héten már kéne egy konkrét helyszín.

(#233) Don Vittorio válasza Bagoly (#230) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Csak óvatosan. Idegen hatalomnak toborzás komoly bűncselekmény. Több ember is szív így az Idegenlégió miatt. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#234) Bagoly válasza [amne] (#232) üzenetére


Bagoly
senior tag

Mond nekik, hogy számítástechnikai biztonságtechnikai bemutató és törésteszt (egész estés :DDD, mert ezek az infomókusok akkor aktívkodnak), az ország legjobb rendszergazdáinak. Még híresek is lesznek talán, ha odamegyünk. ;]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#235) launcser válasza Don Vittorio (#233) üzenetére


launcser
senior tag

off
ucceretem amikor beleirsz a forumba és nem vagy elérhető telcsin :)
minek van az embernek telefonja ha mindig ki van kapcsolva
on
(nincs)

tütüü

(#236) Mosqu!to válasza bdav (#228) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ahogy olvasom soraid, még is megértetted. köszi h felvilágosítottál, pontosan erre gondoltam :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#237) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

UP!
legyen már vmi hír :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#238) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Ha lesznek konkrét adatok én i kérek egy mailt.. Előre is köszi. joey@apeh.hu

:))

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#239) Memphis válasza Joey_the_man (#238) üzenetére


Memphis
tag

APEH????? biztos hogy jöhet? :DDD najo csak vicc volt :DDD

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#241) HEBI


HEBI
senior tag

Nekem is kellene egy kis hely, kábel van.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#242) nofene


nofene
aktív tag

Ha lehetne jelentkeznék.

Amne: Írtam mélt!

OFF

Csudri: Én meg Pátyon lakom Weeee :)) ) PH!-s emberkék

ON

(#243) dzsoni


dzsoni
senior tag

Részemről lefújom a dolgot! 28.-án lesz modder verseny, asszem' inkább oda viszem a vasat.

(#244) Mosqu!to válasza dzsoni (#243) üzenetére


Mosqu!to
addikt

holholhol????

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#245) slug


slug
senior tag

Hát nekem is lekell fújnom!

Azon a hétvégén van nyíltnap az egyetemen, és be szeretnék menni megnézni!

(#246) LukE válasza Mosqu!to (#244) üzenetére


LukE
veterán

[L]http://www.radikalmod.hu/index.php?p=1&x=ne&y=135[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#247) Memphis


Memphis
tag

sajnálom de én is az egyetemre vagyok hivatalos

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#250) Mosqu!to válasza Kalandor (#249) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nem leszünk annyian hogy a 10000ft-t álljuk... szerintem halasztani kéne 1 kicsit, mert szivesebben megyek énis a modding, tuning kiállításra!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.